Visszajelzések és javaslatok

  • Ha nem vagy kibékülve az alapértelmezettnek beállított sötét sablonnal, akkor a korábbi ígéretnek megfelelően bármikor átválthatsz a korábbi világos színekkel dolgozó kinézetre.

    Ehhez görgess a lap aljára és a baloldalon keresd a HTKA Dark feliratú gombot. Kattints rá, majd a megnyíló ablakban válaszd a HTKA Light lehetőséget. Választásod a böngésződ elmenti cookie-ba, így amikor legközelebb érkezel ezt a műveletsort nem kell megismételned.
  • Az elmúlt időszak tapasztalatai alapján házirendet kapott a topic.

    Ezen témában - a fórumon rendhagyó módon - az oldal üzemeltetője saját álláspontja, meggyőződése alapján nem enged bizonyos véleményeket, mivel meglátása szerint az káros a járványhelyzet enyhítését célzó törekvésekre.

    Kérünk, hogy a vírus veszélyességét kétségbe vonó, oltásellenes véleményed más platformon fejtsd ki. Nálunk ennek nincs helye. Az ilyen hozzászólásokért 1 alkalommal figyelmeztetés jár, majd folytatása esetén a témáról letiltás. Arra is kérünk, hogy a fórum más témáiba ne vigyétek át, mert azért viszont már a fórum egészéről letiltás járhat hosszabb-rövidebb időre.

  • Az elmúlt időszak tapasztalatai alapján frissített házirendet kapott a topic.

    --- VÁLTOZÁS A MODERÁLÁSBAN ---

    A források, hírek preferáltak. Azoknak, akik veszik a fáradságot és összegyűjtik ezeket a főként harcokkal, a háború jelenlegi állásával és haditechnika szempontjából érdekes híreket, (mindegy milyen oldali) forrásokkal alátámasztják és bonuszként legalább a címet egy google fordítóba berakják, azoknak ismételten köszönjük az áldozatos munkáját és további kitartást kívánunk nekik!

    Ami nem a topik témájába vág vagy akár csak erősebb hangnemben is kerül megfogalmazásra, az valamilyen formában szankcionálva lesz

    Minden olyan hozzászólásért ami nem hír, vagy szorosan a konfliktushoz kapcsolódó vélemény / elemzés azért instant 3 nap topic letiltás jár. Aki pedig ezzel trükközne és folytatná másik topicban annak 2 hónap fórum ban a jussa.

    Az új szabályzat teljes szövege itt olvasható el.

dudi

Well-Known Member
2010. április 18.
48 802
80 360
113
Nem találok egy hozzászólásomat.Arra voltam benne kíváncsi,hogy miért jó az,hogy az oroszok arany nagy bevásárlásba kezdte.
Ha esetleg átkerült egy másik topickba onnan ahová írtam off miatt akkor megtudhatom,hogy hol van?
 

czulu

Well-Known Member
2014. február 1.
2 274
95
48
Nem találok egy hozzászólásomat.Arra voltam benne kíváncsi,hogy miért jó az,hogy az oroszok arany nagy bevásárlásba kezdte.
Ha esetleg átkerült egy másik topickba onnan ahová írtam off miatt akkor megtudhatom,hogy hol van?

Sanszosan 'helyrekerült' (A nagy sakktábla):

http://htka.hu/kozosseg/discussion/comment/144998/#Comment_144998
 

GrGLy

Banhammer
Szerkesztőségi tag
Moderátor
2011. június 6.
2 438
612
113
Nem találok egy hozzászólásomat.Arra voltam benne kíváncsi,hogy miért jó az,hogy az oroszok arany nagy bevásárlásba kezdte.
Ha esetleg átkerült egy másik topickba onnan ahová írtam off miatt akkor megtudhatom,hogy hol van?

Egy megoldás lehet az, ha rákattintasz itt, vagy a jobb oldali sávban a nevedre, majd ott a profillapodon a "Comments" linkre, akkor kilistázza az összes kommentet, amit írtál:

http://htka.hu/kozosseg/profile/comments/32/dudi

Majdnem az amit szeretnék, de mégsem. A könyvjelzők között tényleg szépen sorba vannak topikoknként a legfrissebbek, viszont nem jelzi, hogy melyikekben van új hsz.

Ha a könyvjelzőzött topikjaimat nézem, akkor nekem jelzi, hogy melyikben van új, konkrétan ugyanúgy megszínezi, mint a "Legfrissebb témák" oldalon. Emellett ha rákattintok, akkor az utolsó friss hsz.-hez visz (a topik linkjében ott a #latest tag).

Megnéznéd nekem, hogy nálad is így működik-e?
 

dudi

Well-Known Member
2010. április 18.
48 802
80 360
113
Az lenne a problémám,hogy ha kiválasztok egy topikot akkor nem a legutoljára elolvasott hozzászóláshoz visz hanem a legutolsóhoz.
 

GrGLy

Banhammer
Szerkesztőségi tag
Moderátor
2011. június 6.
2 438
612
113
@dudi

Be tudnád másolni egy ilyen topik linkjét ide? Fontos lenne, hogy közvetlenül a topikba lépés után (hogy lássam, van-e valami extra a link végén, mint pl. a fent említett "latest" tag).

Illetve honnan nyitod meg ezeket a témákat? Főoldalról, kedvencek közül, "Legfrissebb beszélgetések" oldalról?
 

dudi

Well-Known Member
2010. április 18.
48 802
80 360
113
GrGLy

Várok,hogy valahol sok összegyűljön*.Mindig a "Legfrissebb beszélgetések"oldalról nyitok meg mindent alig alig járok a főoldalon.

*Az ukrán popikban amikor hazaértem 37 hozzászólás volt(több mint egy lap)és a legutolsó lapra dobott pedig volt 37 nem olvasott hozzászólás.
 

GrGLy

Banhammer
Szerkesztőségi tag
Moderátor
2011. június 6.
2 438
612
113
@dudi

Mondjuk néha nekem is csinál furcsaságokat, de én olyasmivel szoktam találkozni, hogy a legfrissebb beszélgetések oldalon olvasottnak jelöl olvasatlan témát.
 

dudi

Well-Known Member
2010. április 18.
48 802
80 360
113
Itt az egész oldal fényképe(nem görgettem lefelé és most is a legutolsó hozzászólást adta be pedig az egyel felette lévő volt a legutolsó amit nem olvastam el azaz két olvasatlan volt a topikban).

405835281N_vtelen_www.kepfeltoltes.hu_.png
 

weasel007

Well-Known Member
2011. július 15.
3 803
8 484
113
http://htka.hu/kozosseg/discussion/48683/ouglas-a-20-havoc-db-7-boston-p-70#latest
A címnél lemaradt az elejéről egy D-betű, legyetek szívesek pótoljátok. Új beszélgetés indításánál én az alábbi képet látom, ezen hogyan lehetne változtatni, hogy lássam is amit beírok címnek?
minta_www.kepfeltoltes.hu_.jpg
 

czulu

Well-Known Member
2014. február 1.
2 274
95
48
Nálam is ilyen, tényleg zavaró.

Más, elvileg a fórummotornak van hasznos hozzászólás funkciója. Ami úgy működik mint a "like" gomb. Ha jól tudom és tényleg létezik, esetleg aktiválható?
 

phaidros

Well-Known Member
2014. augusztus 9.
11 217
30 266
113
Nem találok megfelelőbb helyet, ezért itt tenném fel amatőr kérdésem: Hogy lehet videót beágyazni a fórumra? Nekem soha nem sikerül. :(
 

GrGLy

Banhammer
Szerkesztőségi tag
Moderátor
2011. június 6.
2 438
612
113
Nem találok megfelelőbb helyet, ezért itt tenném fel amatőr kérdésem: Hogy lehet videót beágyazni a fórumra? Nekem soha nem sikerül. :(

A legtöbb nagy videómegosztó oldalt felismeri a fórummotor és automatikusan beilleszti, elég csak a linket betenni a címsorból. Az előnézetben ellenőrizni is tudod ezt. Viszont a lejátszási listákkal érdemes vigyázni, mert ott betolja az egészet és nem azt az egyet, amit éppen be akarsz rakni.
 

warrior

Member
2014. február 25.
170
4
18
Tisztelt Moderátor Úr!
Néhány napja olvastam szívhez szóló kommentjét a HTKA oldal moderálási nehézségeiről. Kérdéseim:
Lehetséges-e az, hogy 1 nem Fideszes vagy nem Jobbikos és nem oroszpárti kommentelő írásai megjelenjenek az oldalon?
Miért kellett minden ellenzéki és az orosz agressziót elítélő kommentelőt kitiltani?
Miként lehetséges az, hogy a Nagy sakktábla oldalon a fizetett tüntetőkről szóló hazug írást bennhagyja, az enyémet meg törli? /A két írás kb. azonos mértékben "sértette" a fórumszabályzatot./
Miért nincs "feljelent" gombom?

Olvastam a HTKA fórumszabályzatát, melyről 1 idézet jut az eszembe: "A királynét megölni nem kell félnetek jó lesz ha mindenki beleegyezik én nem ellenzem"
Ennek alapján mondvacsinált okkal bárki kitiltható és benntartható!

Ez 1 pártpolitikai vagy 1 katonai oldal?
Magyarország mely politikai vagy katonai tömbhöz tartozik?
Miért nem tiltja az ezen tömbhöz tartozó országok becsmérlését?

Mondvacsinált okokból történő tiltásom előtt várom megtisztelő válaszát!
Köszönettel: Warrior
 

Littlejohn

Well-Known Member
2010. április 20.
3 576
15 558
113
Kedves Warrior, ne tojj be...... :) Itt már egész kellemes társaság van, aki önkéntes száműzetésbe vonult, kerülendő az értelmetlen vitákat. Olvass, láss..... és........ csak akkor szólj hozzá, ha feltétlenül szükséges..... :)
 

warrior

Member
2014. február 25.
170
4
18
T. Littlejohn! Bő 1 éve találtam erre az oldalra és néhány hónapig csak olvastam, ám furcsa volt az egész. Majd igyekeztem finoman hozzászólni, de kitiltottak pár napra.
Szerintem most már eljött az idő, hogy tisztázzunk bizonyos kérdéseket!