Visszajelzések és javaslatok

  • Ha nem vagy kibékülve az alapértelmezettnek beállított sötét sablonnal, akkor a korábbi ígéretnek megfelelően bármikor átválthatsz a korábbi világos színekkel dolgozó kinézetre.

    Ehhez görgess a lap aljára és a baloldalon keresd a HTKA Dark feliratú gombot. Kattints rá, majd a megnyíló ablakban válaszd a HTKA Light lehetőséget. Választásod a böngésződ elmenti cookie-ba, így amikor legközelebb érkezel ezt a műveletsort nem kell megismételned.
  • Az elmúlt időszak tapasztalatai alapján házirendet kapott a topic.

    Ezen témában - a fórumon rendhagyó módon - az oldal üzemeltetője saját álláspontja, meggyőződése alapján nem enged bizonyos véleményeket, mivel meglátása szerint az káros a járványhelyzet enyhítését célzó törekvésekre.

    Kérünk, hogy a vírus veszélyességét kétségbe vonó, oltásellenes véleményed más platformon fejtsd ki. Nálunk ennek nincs helye. Az ilyen hozzászólásokért 1 alkalommal figyelmeztetés jár, majd folytatása esetén a témáról letiltás. Arra is kérünk, hogy a fórum más témáiba ne vigyétek át, mert azért viszont már a fórum egészéről letiltás járhat hosszabb-rövidebb időre.

  • Az elmúlt időszak tapasztalatai alapján frissített házirendet kapott a topic.

    --- VÁLTOZÁS A MODERÁLÁSBAN ---

    A források, hírek preferáltak. Azoknak, akik veszik a fáradságot és összegyűjtik ezeket a főként harcokkal, a háború jelenlegi állásával és haditechnika szempontjából érdekes híreket, (mindegy milyen oldali) forrásokkal alátámasztják és bonuszként legalább a címet egy google fordítóba berakják, azoknak ismételten köszönjük az áldozatos munkáját és további kitartást kívánunk nekik!

    Ami nem a topik témájába vág vagy akár csak erősebb hangnemben is kerül megfogalmazásra, az valamilyen formában szankcionálva lesz

    Minden olyan hozzászólásért ami nem hír, vagy szorosan a konfliktushoz kapcsolódó vélemény / elemzés azért instant 3 nap topic letiltás jár. Aki pedig ezzel trükközne és folytatná másik topicban annak 2 hónap fórum ban a jussa.

    Az új szabályzat teljes szövege itt olvasható el.

Tcat

Well-Known Member
Szerkesztőségi tag
Moderátor
2009. április 27.
2 069
9 072
113
A htka.hu főoldalon megjelenített legfrissebb hozzászólások topic szerinti összefogása kapcsán: most néztem, hogy ezt a fórum készen tudja adni, csak fel kell használni. A héten valamelyik este átalakítom a widget-et.

Végül is hasonló lesz az eredmény, mint ahogy a fórumon belül elérhető, - http://htka.hu/kozosseg/discussions - csak úgy formázva, ahogy most van a főoldalon.
 

Tcat

Well-Known Member
Szerkesztőségi tag
Moderátor
2009. április 27.
2 069
9 072
113
Az Il-38 cikk nem regisztrációhoz kötött. Olvasásra továbbra is minden elérhető regisztráció nélkül, csak a hozzászólás írásának lehetősége van regghez kötve. A PDF-et vissza kell tölteni, mert úgy tűnik a múlt havi szerver crash okozta filerendszer sérüléskor megsemmisült. Intézkedem.
 

Tcat

Well-Known Member
Szerkesztőségi tag
Moderátor
2009. április 27.
2 069
9 072
113
Fejlesztés vonalon rövidebb távú tervek: december 2. felében szeretném kihasználni, hogy a cégnél 2 hetes szünet lesz és megcsinálom az oldal már egy ideje húzódó arculati ráncfelvarrását. Egyben rendbe téve a mobil eszközökön való megjelenést. Ami ugye közel sem tökéletes jelenleg. Márpedig már egész sokan olvastok minket ilyen eszközökről is - jelenleg a forgalom cirka 15 százaléka már mobilról / tabletről érkezik.
 

boki

Well-Known Member
2012. május 18.
48 130
82 908
113
@Tcat
Tegnap reggel kuldtem egy e-mailt és most jott válasz, hogy nem sikerult kézbesíteni (gmail)...(?)
 

Tcat

Well-Known Member
Szerkesztőségi tag
Moderátor
2009. április 27.
2 069
9 072
113
@boki: Küld át légyszi a mezeybela [@] gmail.com címre. A htka.hu címek rendbetételére a 7végén lesz időm reményeim szerint.
 

Tcat

Well-Known Member
Szerkesztőségi tag
Moderátor
2009. április 27.
2 069
9 072
113
A htka.hu wordpress felületein frissítve lett a fórum widget, most már az aktív fórum témákat jeleníti meg, nem minden egyes új hozzászólást. Így már nem süllyednek el olyan gyorsan a friss hozzászólással rendelkező, ám kevésbé aktív topicok.
 

Tcat

Well-Known Member
Szerkesztőségi tag
Moderátor
2009. április 27.
2 069
9 072
113
A hétvégén lezajlott az oldal költöztetés, illetve az email fogadás körüli problémákat is lerendeztem, újra küldhettek fennakadás nélkül levelet bármelyik htka-s címre.
 

Tcat

Well-Known Member
Szerkesztőségi tag
Moderátor
2009. április 27.
2 069
9 072
113
Időközben elérhető újból minden cikk PDF változata is.
 

joker

Well-Known Member
2012. szeptember 16.
20 841
31 000
113
Ezt már írtam 1-2-3x, de soha nem jött válasz, de láttam, hogy a főoldalon megoldottátok, hátha majd most.
Szóval a főoldalon a legfrissebb hozzászólások között topikoknként csak a legfrissebbet jelzi, tehát ha jött 3 új hsz az csak egynek látszik. A fórumon is jó lenne, ha az értesítéseknél (a kedvenc topikoknál) nem pl 65 hozzászólást listázna ki 6 topikból, mindezt 3 oldalon keresztül, hanem csak azt a 6 topikot amikben vannak a friss hozzászólások.
 

GrGLy

Banhammer
Szerkesztőségi tag
Moderátor
2011. június 6.
2 438
612
113
Ezt már írtam 1-2-3x, de soha nem jött válasz, de láttam, hogy a főoldalon megoldottátok, hátha majd most.
Szóval a főoldalon a legfrissebb hozzászólások között topikoknként csak a legfrissebbet jelzi, tehát ha jött 3 új hsz az csak egynek látszik. A fórumon is jó lenne, ha az értesítéseknél (a kedvenc topikoknál) nem pl 65 hozzászólást listázna ki 6 topikból, mindezt 3 oldalon keresztül, hanem csak azt a 6 topikot amikben vannak a friss hozzászólások.

Kattints a "Legfrissebb beszélgetések" linkre ugyanott jobb oldalt és akkor topikokra összeszedve jelennek meg az új hozzászólások. A "Könyvjelzőim" linkre kattintva pedig csak a megjelölt topikoké jelenik meg.
 

joker

Well-Known Member
2012. szeptember 16.
20 841
31 000
113
Majdnem az amit szeretnék, de mégsem. A könyvjelzők között tényleg szépen sorba vannak topikoknként a legfrissebbek, viszont nem jelzi, hogy melyikekben van új hsz. Pl ha van 50-100-150 új hsz a kiválasztott topikjaimban, az lehet akár egy topikban is (pl ha az oroszok megindulnánank Kijevbe, akkor hamar összegyűlne 150 csak az ukrán topikban), de lehet 20 topikban is felosztva. Emellett ha rákattintok a topik nevére, akkor odavisz a végére, ahelyett, hogy a legelső nemolvasotthoz vinne. A régi szerver qrvalassú volt, de ezt a részét visszasírom, mivel ez ott úgy volt megoldva és sokkal jobb volt az a megoldás. Vagyis az értesítéseket ahogy lenyitottam, sorban volt 5-6 vagy akármennyi kedvenc topik, amikben volt 10-20-100 új hsz összesen, és a topikokat ahogy megnyitottam (ahelyett, hogy végignyálaznék az értesítéseknél 100 hsz-t, hogy lássam milyen témákhoz tartoznak) egyből odavitt a legfrissebb nemolvasott hosszászóláshoz.
 

boki

Well-Known Member
2012. május 18.
48 130
82 908
113
Haditechnikai hírekben gazdag, békés, boldog Új Évet kívánok mindenkinek!
60589d1420012862-s_miroshnichenko_new_year_2015_700.jpg