Visszajelzések és javaslatok

  • Ha nem vagy kibékülve az alapértelmezettnek beállított sötét sablonnal, akkor a korábbi ígéretnek megfelelően bármikor átválthatsz a korábbi világos színekkel dolgozó kinézetre.

    Ehhez görgess a lap aljára és a baloldalon keresd a HTKA Dark feliratú gombot. Kattints rá, majd a megnyíló ablakban válaszd a HTKA Light lehetőséget. Választásod a böngésződ elmenti cookie-ba, így amikor legközelebb érkezel ezt a műveletsort nem kell megismételned.
  • Az elmúlt időszak tapasztalatai alapján házirendet kapott a topic.

    Ezen témában - a fórumon rendhagyó módon - az oldal üzemeltetője saját álláspontja, meggyőződése alapján nem enged bizonyos véleményeket, mivel meglátása szerint az káros a járványhelyzet enyhítését célzó törekvésekre.

    Kérünk, hogy a vírus veszélyességét kétségbe vonó, oltásellenes véleményed más platformon fejtsd ki. Nálunk ennek nincs helye. Az ilyen hozzászólásokért 1 alkalommal figyelmeztetés jár, majd folytatása esetén a témáról letiltás. Arra is kérünk, hogy a fórum más témáiba ne vigyétek át, mert azért viszont már a fórum egészéről letiltás járhat hosszabb-rövidebb időre.

  • Az elmúlt időszak tapasztalatai alapján frissített házirendet kapott a topic.

    --- VÁLTOZÁS A MODERÁLÁSBAN ---

    A források, hírek preferáltak. Azoknak, akik veszik a fáradságot és összegyűjtik ezeket a főként harcokkal, a háború jelenlegi állásával és haditechnika szempontjából érdekes híreket, (mindegy milyen oldali) forrásokkal alátámasztják és bonuszként legalább a címet egy google fordítóba berakják, azoknak ismételten köszönjük az áldozatos munkáját és további kitartást kívánunk nekik!

    Ami nem a topik témájába vág vagy akár csak erősebb hangnemben is kerül megfogalmazásra, az valamilyen formában szankcionálva lesz

    Minden olyan hozzászólásért ami nem hír, vagy szorosan a konfliktushoz kapcsolódó vélemény / elemzés azért instant 3 nap topic letiltás jár. Aki pedig ezzel trükközne és folytatná másik topicban annak 2 hónap fórum ban a jussa.

    Az új szabályzat teljes szövege itt olvasható el.

T

Törölt tag 1711

Guest
Mivel kamm megint gátlástalanul mocskol másokat, asszem ideje előhozakodni azzal amikor engem is "kioktatott":
Lopni max a te csaladodban szoktak, en elofizeto vagyok, nekunk jar a sharing, te szerencsetlen.


Anno megkérdeztem a lopott cikkek tulajdonosát is mi a véleménye erről:

Dear xxx,

Thank you so much for bringing this to our attention. We take copyright infringement very seriously, and it is thanks to conscientious people like you that we can challenge those who are illegally using our content.

Subscribers may share up to 5 articles a month with friends or family, but that allowance does not permit sharing on public forums.

The issue is now with our Legal Team who will investigate and take any necessary action.

Kind regards, Lucy Muir Smith
on behalf of The Economist
 
K

kamm

Guest
Mivel kamm megint gátlástalanul mocskol másokat, asszem ideje előhozakodni azzal amikor engem is "kioktatott":
Hogy mi van?
Kit mocskolok? :)


Anno megkérdeztem a lopott cikkek tulajdonosát is mi a véleménye erről:

Dear xxx,

Thank you so much for bringing this to our attention. We take copyright infringement very seriously, and it is thanks to conscientious people like you that we can challenge those who are illegally using our content.

Subscribers may share up to 5 articles a month with friends or family, but that allowance does not permit sharing on public forums.

The issue is now with our Legal Team who will investigate and take any necessary action.

Kind regards, Lucy Muir Smith
on behalf of The Economist
Jojo, most az varod, hogy lebesugozzalak, ertem en a provokaciot. :cool:
Hidd el, nem muszaj, mindenki latja, milyen szanalmas, gusztustalan viselkedes ez... olyan igazi, na. Pont amire szamit toletek az ember. :cool:
 
W

Wilson

Guest
Ahogy látom @kamm megosztott egy előfizetéses cikket a fórumon ezt követően aztán @Ooorky felnyomta őt az érintett szerkesztőségnél és ezt azzal indokolja , hogy kamm "mocskolódik" na ez aztán az igazi a legsötétebb 50-es éveket idéző komcsi tempó nem gondoltam, hogy van még lejjebb a fórumon de ismét sikerült még lejjebb vinni a "színvonalat".
 

krisss

Well-Known Member
2014. február 21.
29 023
123 931
113
Mivel kamm megint gátlástalanul mocskol másokat, asszem ideje előhozakodni azzal amikor engem is "kioktatott":



Anno megkérdeztem a lopott cikkek tulajdonosát is mi a véleménye erről:

Dear xxx,

Thank you so much for bringing this to our attention. We take copyright infringement very seriously, and it is thanks to conscientious people like you that we can challenge those who are illegally using our content.

Subscribers may share up to 5 articles a month with friends or family, but that allowance does not permit sharing on public forums.

The issue is now with our Legal Team who will investigate and take any necessary action.

Kind regards, Lucy Muir Smith
on behalf of The Economist
Hogy te amúgy mekkora egy pöcs vagy.

Kamm ritka arrogáns egy barom tud lenni, de a cikkekért kár.
 

SirHiggins

Well-Known Member
2018. november 13.
14 124
20 706
113
Ahogy látom @kamm megosztott egy előfizetéses cikket a fórumon ezt követően aztán @Ooorky felnyomta őt az érintett szerkesztőségnél és ezt azzal indokolja , hogy kamm "mocskolódik" na ez aztán az igazi a legsötétebb 50-es éveket idéző komcsi tempó nem gondoltam, hogy van még lejjebb a fórumon de ismét sikerült még lejjebb vinni a "színvonalat".
Hát.... ezek után azt hiszem el fogok gondolkozni, hogy érdekes, de copyright-ot tekintve bizonytalan
tartalmat megosszak-e... pl. könyvből kifotózva stb.
Eddig abban a hitben voltam, hogy 'felebarátok' között belefér az ilyen és mégiscsak egy közösség vagyunk.
 
W

Wilson

Guest
Hát.... ezek után azt hiszem el fogok gondolkozni, hogy érdekes, de copyright-ot tekintve bizonytalan
tartalmat megosszak-e... pl. könyvből kifotózva stb.
Eddig abban a hitben voltam, hogy 'felebarátok' között belefér az ilyen és mégiscsak egy közösség vagyunk.
Bizony @Ooorky most szembesített mindenkit a fórumon a való világ rideg valóságával, elég ha valaki virtuálisan megsértve érzi magát és már megy is a bemószerolás,besúgás feljelentgetés stb.

Mi ebből a tanulság? Sohasem szabad alábecsülni az emberi rosszindulat,kicsinyesség, bosszúvágy mértékét...
 
T

Törölt tag 1711

Guest
Ahogy látom @kamm megosztott egy előfizetéses cikket a fórumon ezt követően aztán @Ooorky felnyomta őt az érintett szerkesztőségnél és ezt azzal indokolja , hogy kamm "mocskolódik" na ez aztán az igazi a legsötétebb 50-es éveket idéző komcsi tempó nem gondoltam, hogy van még lejjebb a fórumon de ismét sikerült még lejjebb vinni a "színvonalat".

Nono, nem egyet, elküldtem nekik az összeset amit találtam, ezért is ugrottak rá.
Igazából többször is gondolkoztam utána, hogy megosztom a választ, az oldal üzemeltetői figyeljenek oda ezekre.

Felvállalom geci voltam, indulatból cselekedtem, ez van.
 

SirHiggins

Well-Known Member
2018. november 13.
14 124
20 706
113
Nono, nem egyet, elküldtem nekik az összeset amit találtam, ezért is ugrottak rá.
Igazából többször is gondolkoztam utána, hogy megosztom a választ, az oldal üzemeltetői figyeljenek oda ezekre.

Felvállalom geci voltam, indulatból cselekedtem, ez van.
Akkor sztem a filmes topicot lehet is ab start törölni...
Meg még sok mindent.
 

cirqle

Well-Known Member
2021. december 5.
8 839
48 566
113

kacsacsor

Well-Known Member
2015. március 15.
16 349
20 836
113
Íme egy wapo cikk:
https://www.washingtonpost.com/world/2023/06/12/amazon-nile-longest-river/ ... amit nem fogsz tudni elolvasni előfizetés nélkül.
Lehet, hogy csak engem szeret a wapo, de nekem ezt mondja(írja):
tvBS8f5.jpg
 

papajoe

Well-Known Member
2016. február 21.
17 346
55 859
113
Ahogy látom @kamm megosztott egy előfizetéses cikket a fórumon ezt követően aztán @Ooorky felnyomta őt az érintett szerkesztőségnél és ezt azzal indokolja , hogy kamm "mocskolódik" na ez aztán az igazi a legsötétebb 50-es éveket idéző komcsi tempó nem gondoltam, hogy van még lejjebb a fórumon de ismét sikerült még lejjebb vinni a "színvonalat".

Bizony @Ooorky most szembesített mindenkit a fórumon a való világ rideg valóságával, elég ha valaki virtuálisan megsértve érzi magát és már megy is a bemószerolás,besúgás feljelentgetés stb.

Mi ebből a tanulság? Sohasem szabad alábecsülni az emberi rosszindulat,kicsinyesség, bosszúvágy mértékét...




Szerénység....
 
K

kamm

Guest
Dehogy. Ez a tipikus szociopata, feljelentgetos nyilas-kommunista hazmestertipus.
Igaz, azok legalabb jutalomert csinaltak...

Nono, nem egyet, elküldtem nekik az összeset amit találtam, ezért is ugrottak rá.
&
Igazából többször is gondolkoztam utána, hogy megosztom a választ, az oldal üzemeltetői figyeljenek oda ezekre.
vs
indulatból cselekedtem, ez van.

Aha, vilagos.
Vaslogika.
 
T

Törölt tag 1711

Guest
Aha, vilagos.
Vaslogika.

Mint az, hogy játszott itt az áldozatot.


Hat persze, nemcsak fizetem az előfizetési díjakat, nemcsak bemasolgatom meg formzom a témában érdekes cikkeket, de majd meg le is forditom, csak azért mert te arra lusta vagy, baszki, hogy ranyomj egy fordítóra...

... túl régen eljöttem már, mindig mellbevág ez a gátlástalan, tipikus kelet-európai pofátlanság.
 
  • Tetszik
Reactions: megazez

krisss

Well-Known Member
2014. február 21.
29 023
123 931
113
Nono, nem egyet, elküldtem nekik az összeset amit találtam, ezért is ugrottak rá.
Igazából többször is gondolkoztam utána, hogy megosztom a választ, az oldal üzemeltetői figyeljenek oda ezekre.

Felvállalom geci voltam, indulatból cselekedtem, ez van.
A probléma az, hogy igazából ezzel az egésszel az oldal olvasóit károsítottad meg, akik eddig ingyen jutottak a fizetős cikkekhez.
Én a Defence24.pl-ről szoktam prémium cikkeket (nagyrészt technikai elemzéseket hozni) szóval, hogy geci vagy az egy dolog de jól kibasztál mindenkivel aki amúgy kamm bicskanyitogató stílusa ellenére egyfajta "kompenzációként" pont emiatt legalább ezeket el tudta olvasni.
Szóval jár a keksz.