Visszajelzések és javaslatok

  • Ha nem vagy kibékülve az alapértelmezettnek beállított sötét sablonnal, akkor a korábbi ígéretnek megfelelően bármikor átválthatsz a korábbi világos színekkel dolgozó kinézetre.

    Ehhez görgess a lap aljára és a baloldalon keresd a HTKA Dark feliratú gombot. Kattints rá, majd a megnyíló ablakban válaszd a HTKA Light lehetőséget. Választásod a böngésződ elmenti cookie-ba, így amikor legközelebb érkezel ezt a műveletsort nem kell megismételned.
  • Az elmúlt időszak tapasztalatai alapján házirendet kapott a topic.

    Ezen témában - a fórumon rendhagyó módon - az oldal üzemeltetője saját álláspontja, meggyőződése alapján nem enged bizonyos véleményeket, mivel meglátása szerint az káros a járványhelyzet enyhítését célzó törekvésekre.

    Kérünk, hogy a vírus veszélyességét kétségbe vonó, oltásellenes véleményed más platformon fejtsd ki. Nálunk ennek nincs helye. Az ilyen hozzászólásokért 1 alkalommal figyelmeztetés jár, majd folytatása esetén a témáról letiltás. Arra is kérünk, hogy a fórum más témáiba ne vigyétek át, mert azért viszont már a fórum egészéről letiltás járhat hosszabb-rövidebb időre.

  • Az elmúlt időszak tapasztalatai alapján frissített házirendet kapott a topic.

    --- VÁLTOZÁS A MODERÁLÁSBAN ---

    A források, hírek preferáltak. Azoknak, akik veszik a fáradságot és összegyűjtik ezeket a főként harcokkal, a háború jelenlegi állásával és haditechnika szempontjából érdekes híreket, (mindegy milyen oldali) forrásokkal alátámasztják és bonuszként legalább a címet egy google fordítóba berakják, azoknak ismételten köszönjük az áldozatos munkáját és további kitartást kívánunk nekik!

    Ami nem a topik témájába vág vagy akár csak erősebb hangnemben is kerül megfogalmazásra, az valamilyen formában szankcionálva lesz

    Minden olyan hozzászólásért ami nem hír, vagy szorosan a konfliktushoz kapcsolódó vélemény / elemzés azért instant 3 nap topic letiltás jár. Aki pedig ezzel trükközne és folytatná másik topicban annak 2 hónap fórum ban a jussa.

    Az új szabályzat teljes szövege itt olvasható el.

T

Törölt tag 1711

Guest
Az uccsó kérdésem az üzemeltetőkhöz / illetékesekhez ! Ha megtörtént a bannolás miért nem lehet kijelentkezni a fiókból , hogy legalább olvasni lehessen ? Egyik bejelentkezett eszközömről se tudtam kijelentkezni ! Várnék választ legalább ebben az utolsó ügyben !

Ha a htka sütijét kitörlöd az valószínűleg elég a kijelentkezéshez.

Vagy incognito módban nyitod meg az oldalt.
Mondjuk ha hosszú időre bannolnak jobb a sütis megoldás, azt csak egyszer kell megcsinálni.
 

Laci1970

Well-Known Member
2016. július 23.
1 771
3 199
113
@LMzek 2.0 olvtárs látta a különbséget a felvértezett moderáció pedig nem , ez lehet személyes ügy is de lehet a szofisztikáció értésének hiánya is !

Minden esetre kedves @Busho3301 modi még sok sok időt kell eltöltened a pártatlan moderáció rögös útján míg egyáltalán érteni fogod mi az ! Szívesen látnám azt a kommentemet mely szembe ment a Fórum szabályzatával és olyan mértékű bűn volt , hogy a 2 hetes bant egyből átugorva 1 hónap lett ! Azt is tisztázni kellene , hogy minden év tiszta lappal indul vagy az évvel , hónapokkal az előtti is számít ! Mindenesetre egy figyelmeztetés jól esett volna privátba vagy akár nyíltan !

Az uccsó kérdésem az üzemeltetőkhöz / illetékesekhez ! Ha megtörtént a bannolás miért nem lehet kijelentkezni a fiókból , hogy legalább olvasni lehessen ? Egyik bejelentkezett eszközömről se tudtam kijelentkezni ! Várnék választ legalább ebben az utolsó ügyben !
Igen érdekesen moderál. Kirakott 1 hónapra mert rosszat mertem írni hazánk honvedsegenek büszkesegeről. A véleményem ettől függetlenül ugyanaz. Ugyanakkor mások komolyabb vélemények után kaptak pár napot. Mindegy. Legyen boldog vele.
Ugyanakkor meg olvasni sem tudtam a fórumot. Mert mint látható nem igazán szoktam írni, csak olvasok. Épp elég. Sokminden kiderül így is.
Az első pár napban hiányzott azért, de most így 1 hónap után látom semmit sem vesztettem. Ugyanazoknak az őrülteknek az ámokfutasa megy továbbra is, mint 1 hónappal ezelőtt. És még mindig itt vannak. Senki nem rakja ki innen őket véglegesen. Én meg ha az írom D.U.D.I-ra, hogy a Honvédség szégyene kapok 1 hónapot.
Na basszus elszóltam magam. Jöhet a bann.
 

krisss

Well-Known Member
2014. február 21.
28 944
123 500
113
Könnyen beszél aki nem dadog ! Tartja a mondás ! Te a védett csoportba focizol mi meg a feláldozhatókban !
Hát figyelj, laci kartársnak.egy értelmes mondata nem volt a fórumon sose az egysoros beugatásokon kívül. Te meg kegyetlenül türhő tudsz lenni és elég gyakran ráadásul, rád fért a pihi. (Csoportsan raktam volna ki a harkocsitopikokat széttrolkodó bandát pàr hónapra köztük dudit is)

Én kb másfél éve szétcsaptam volna a fórumközösségben (Kezdve a hivatásos propagandistàkkal és pl nem értem lada miért nem végleges bannt kapott újfent) De amit mondtam nem fogadták meg.

De ha bántja a lelked egye fene sírhatsz a vàllamon.
 

Busho3301

Well-Known Member
Szerkesztőségi tag
Moderátor
2021. április 26.
2 538
10 770
113
Igen érdekesen moderál. Kirakott 1 hónapra mert rosszat mertem írni hazánk honvedsegenek büszkesegeről. A véleményem ettől függetlenül ugyanaz. Ugyanakkor mások komolyabb vélemények után kaptak pár napot. Mindegy. Legyen boldog vele.
Ugyanakkor meg olvasni sem tudtam a fórumot. Mert mint látható nem igazán szoktam írni, csak olvasok. Épp elég. Sokminden kiderül így is.
Az első pár napban hiányzott azért, de most így 1 hónap után látom semmit sem vesztettem. Ugyanazoknak az őrülteknek az ámokfutasa megy továbbra is, mint 1 hónappal ezelőtt. És még mindig itt vannak. Senki nem rakja ki innen őket véglegesen. Én meg ha az írom D.U.D.I-ra, hogy a Honvédség szégyene kapok 1 hónapot.
Na basszus elszóltam magam. Jöhet a bann.
Tulajdonképp arra panaszkodsz, hogy a személyeskedés tiltott, és valamilyen szinten be van tartatva a szabály.
Nem tudom kiket tartasz őrültnek, de tekintve, hogy nehéz építő jellegű kommentet találni tőled... szerintem szerényebben.
Mások "komolyabb vélemények után".... lehet, hogy azoknak a tagoknak az idejük 95%-ban értelmes kommentjeik vannak, és nem is visszaesők?....

Továbbá ajánlom a Fórumszabályzat elolvasását. Meg a leakadást a többi fórumozóról.


@LMzek 2.0 olvtárs látta a különbséget a felvértezett moderáció pedig nem , ez lehet személyes ügy is de lehet a szofisztikáció értésének hiánya is !

Minden esetre kedves @Busho3301 modi még sok sok időt kell eltöltened a pártatlan moderáció rögös útján míg egyáltalán érteni fogod mi az ! Szívesen látnám azt a kommentemet mely szembe ment a Fórum szabályzatával és olyan mértékű bűn volt , hogy a 2 hetes bant egyből átugorva 1 hónap lett ! Azt is tisztázni kellene , hogy minden év tiszta lappal indul vagy az évvel , hónapokkal az előtti is számít ! Mindenesetre egy figyelmeztetés jól esett volna privátba vagy akár nyíltan !

Az uccsó kérdésem az üzemeltetőkhöz / illetékesekhez ! Ha megtörtént a bannolás miért nem lehet kijelentkezni a fiókból , hogy legalább olvasni lehessen ? Egyik bejelentkezett eszközömről se tudtam kijelentkezni ! Várnék választ legalább ebben az utolsó ügyben !
A folyamatosan törölt személyeskedő kommentjeid mondjuk vehetők figyelmeztetésnek. "LoL Sergeant xd" Meg amikor azt fejtegeted, hogy személyesen kinek hogy folyna az orrán a vér....
Neked is ajánlom szíves figyelmedbe a Fórumszabályzatot.
 

cirqle

Well-Known Member
2021. december 5.
8 830
48 521
113
@Busho3301
A tegnapiak fényében ez pl belefér?
Működési tájékoztató 2023.06.22-től az orosz invázióval kapcsolatban
Videó verzió, bővebb információval, 10.00-kor kerül közzé
Dicsőség Ukrajnának! Elkezdődött az Orosz Föderáció országunk elleni nagyszabású fegyveres agressziójának négyszáznyolcvannegyedik korszaka.
Az Orosz Föderáció ma este újabb rakétát és légiközlekedési csapást indított Ukrajnára az iráni bplára "Shaed"-re. Jelenleg tisztázzuk a terrortámadás következményeiről szóló információkat.
Az ellenfél az elmúlt nap folyamán rakétát és 44 légiközlekedési csapást lőtt ki, különösen 6 iráni csapást bpla "Shaed". Minden "shahed"-t elpusztítanak a védenceink. Az ellenség is 47 lövést hajtott végre a tűz sugárhajtású rendszeréből.
Sajnos a civil lakosság körében vannak halottak és sérültek.
Továbbra is nagy a valószínűsége a rakéták és a légicsapások Ukrajnában.
Az ellenfél továbbra is a Lyman, Bakhmut, Avdiivszkij és Marinszkij irányba összpontosítja a fő erőfeszítéseket, folytatódnak a nehéz csaták. Napközben több mint 40 harci összecsapás zajlott le.
A Volyn és a lengyel irányban jelentős változások nélküli működési környezet van. Ellenséges támadócsoportok kialakulásának nyomát nem észlelték.
A Siversben хkomuban és Slobozhansban. komu irányok, az ellenfél légiközlekedési csapásokat okozott a csernihiv régió Leonivka és Mykolaivka településein, valamint Sumy régió Volfine településein. Hrinivka, Yelina, Karpovicsi, csernihiv régió leonivka településeinek elkövetett aknavető és tüzérségi lövedéke; Közép-Buda, porohon, sytne, fotofizh, új virki, volfine, spyl, obodi, dmitrivka, kindrativka, loknya, stepne, sumy régió nagy pisarivka, valamint odnorobivka, uda, veterinarne, kozacha lopan, magas yaruga, liptsi, a
Kisfarkas, varvarívka, budarki, rublene, aniskine, milove Harkiv régióban.
Kupyan irányban légicsapást csapott le az ellenség Szynkivka Harkiv régió területén. Az ellenfél tüzérségi és aknavető tüzérségi tüzérségi és aknavetőtűze szenvedett el Vörös első, Figolivka, Novomlinszk, Dvorichna, Western, Masutyutivka, Kislivka és Berestove Harkiv régió.
Lyman irányban az ellenség sikertelen támadó akciókat hajtott végre Dibrova és Bilogorivka, Luhanszki régió és Szerebryanka térségében Donyecki régióban. Repülési sztrájkokat adott Novo êgorívka és bílogorívka luhans аk régió közelében és ськаka - doneck. Tüzérségi lövedéket szenvedett a stelmahivka, nevs леріke, dibrova, kuzmine, bilogorivka luhans Арk régió és torsk, verhnyokamâns тиke, spirne és rozdolivka donecki régió.
Oríkhovo-Vasilívka, Ivanivszkij és Bila Gora térségében hajtott végre sikertelen támadó akciót az ellenfél.
Légicsapást hajtott végre Druzskivszkij, Kurdyumivka és New York Donyecki régió közelében. Az ellenséges tüzérségi tüzérségtől vasyukivka, oríkhovo-vasilívka, bohdanivka, kalinivka, chasív yar, ivanivka, ozaryanivka, fehér hegy, konstantinivka, barátság és északi donecki régió szenvedett.
Az Avdiivka irányban sikertelen támadó akciókat hajtott végre az ellenfél Avdiivka, az északi és a Pervomajszkogo Donyecki régió területén. Légicsapást hajtott végre avdiívki, északi és pervomajs За вkogo közelében.
Tüzérségi bombázást hajtott végre a donyecki régió Oleksandropil, Keramik, Novokalinove, Berdyči, Stepove, Avdiivka, Tonen Ške, North, Pervomayske, Netajlove és Nevels дійke lakosai területein.
Marinszkij irányban támadó akciókat hajtott végre az ellenség a donyecki régió Marinka, Pobeda és Novomyhajlivka térségében, de nem sikerült. Légicsapást hajtott végre Krasnogorívka közelében. Ezzel egyidejűleg Krasznogorívka, Zoryane, Gostre, Maryinka, Georgijivka, Kurakhove és a Donyecki régió Győzelme településeinek tüzérségi lövegeit végezték.
Sakhtarsky irányban az ellenség Novomyhajlivka és Vugladar térségében hajtott végre támadó akciókat. Légicsapásokba keveredtek Novomihajlívki és Golden Niva közelében. Paraskovijivka, Novomykhajlivka, Konstantinivka, Jelizavetivka, Katerinivka, Bogoyavlenka, Blagodatne, Prechistivka, Zolota Niva és Donyecki régió Nagy Novoszilka településeinek bombázását végezte.
Zaporizzsia és Kherson irányban továbbra is védekező akciókat vezet az ellenfél. Sikertelen támadó akciókat hajtott végre a zaporizzsiai Pjatikhat irányába. Az ellenség légicsapást indított Levadny, Preobrazhenka, Maloí Tokmachka, Novodanilívki és Stepnogirsk Zaporizzsia régió területén. Novoocheretuvate, Neskučne, Blodatne, Makarivka, Storoževe, Green Field, Temirivka, Novopil, Burlatske, Donyecki régió településeinek tüzérségi lövedéket hajtott végre; Levadne, Chervone, Gulyajpole, Novoandrijivka, Stepove, Pjatihatki, Lobkove, Kamianske Zaporozshye régió; Arany Balka, Mihajlivka, Novooleksandrivka, Dudch ske, Molodizhne, tél, bilozerka, Romashkove, Antonivka, Kherson, Dniprovske, kizomis a kherson régiókból és a Mykolaiv régió elvárásai.
Az elmúlt 24 órában a légvédelmi erők 12 csapást mérnek az ellenség személyzetére, 6 csapást az ellenséges légikomplexumokra. Védenceink is megsemmisítették az orosz mi-24 és 7 rozvídval Та коnih bpla csapáshelikoptert.
Napközben a rakéta- és tüzérségi egységek 3 irányító pontot, 1 légideszantos rakétakomplexumot, 2 ellenséges személyzeti és katonai felszereléseket, 13 tüzérséget tűzállásban, 2 REB állomást és ellenséges lőszerraktárt csaptak le.
Támogasd a fegyveres erőket! Nyerjünk együtt!
Dicsőség Ukrajnának!

(Ukrán nyelvről fordítva)
 

ogretankHU

Well-Known Member
2019. december 21.
7 540
25 770
113
Tulajdonképp arra panaszkodsz, hogy a személyeskedés tiltott, és valamilyen szinten be van tartatva a szabály.
Nem tudom kiket tartasz őrültnek, de tekintve, hogy nehéz építő jellegű kommentet találni tőled... szerintem szerényebben.
Mások "komolyabb vélemények után".... lehet, hogy azoknak a tagoknak az idejük 95%-ban értelmes kommentjeik vannak, és nem is visszaesők?....

Továbbá ajánlom a Fórumszabályzat elolvasását. Meg a leakadást a többi fórumozóról.



A folyamatosan törölt személyeskedő kommentjeid mondjuk vehetők figyelmeztetésnek. "LoL Sergeant xd" Meg amikor azt fejtegeted, hogy személyesen kinek hogy folyna az orrán a vér....
Neked is ajánlom szíves figyelmedbe a Fórumszabályzatot.
1. Sosem nézem meg a kommentjeim sorsát . Visszajelzés nincs így tudomásomse a törlésről . Ha lenne akkor valószínűleg értelmezni lehetne figyelmeztetésnek !
2.LOL , a GG , az XD és társai a mai netes kommunikáció szerves részei .
3.Ha te is megvizsgálnád a kommentjeim környezetét és nem csak kiragadnád azt a bizonyost , akkor látnád - @LMzek 2.0 olvtárs is látta - , hogy már egy reakció valamire . Valamire ami akkora baromság, hogy az életben simán küldenéd az illetőt a bús picsába de a szabályok miatt itt a fórumon csak szofisztikáltan teszed .
4.Amikol azt fejtegetem , hogy fizikailag dulván inzultálnám az illetőt az komolyan is gondolom , mert ekkorra már átlépte azt a határt amit egy idegen velem magának megengedhet .
5.A moderációrol meghogy képbe helyezzem magamat sok sok évnyi faces adminisztrátori és moderátori tevékenység áll mögöttem . Igaz ma már tiszta vagyok és már facem sincs de anno 12 csoportban végeztem ezt az áldásos tevékenységet és volt ami 12 000 tagot számláló zárt csoport volt . Szóval van némi rálátásom és tapasztatom a tevékenységetetekre !

További szép napot! Remélem értelmezed is ami a válaszban van .
 

SirHiggins

Well-Known Member
2018. november 13.
14 124
20 706
113
1. Sosem nézem meg a kommentjeim sorsát . Visszajelzés nincs így tudomásomse a törlésről . Ha lenne akkor valószínűleg értelmezni lehetne figyelmeztetésnek !
Én meg le lettem ugatva, hogy hasznos lenne ha jönne rdszrüzenet áthelyezésről, törlésről.
Valamire ami akkora baromság, hogy az életben simán küldenéd az illetőt a bús picsába de a szabályok miatt itt a fórumon csak szofisztikáltan teszed .
Igen. Így viselkedik kulturáltan, közösségben az ember.
4.Amikol azt fejtegetem , hogy fizikailag dulván inzultálnám az illetőt az komolyan is gondolom , mert ekkorra már átlépte azt a határt amit egy idegen velem magának megengedhet .
Elég alacsony az ingerküszöböd. Neked is jobb ha nem veszel magadra minden hülyeséget.
/most komolyan, nem basztatásból mondom/