Visszajelzések és javaslatok

  • Ha nem vagy kibékülve az alapértelmezettnek beállított sötét sablonnal, akkor a korábbi ígéretnek megfelelően bármikor átválthatsz a korábbi világos színekkel dolgozó kinézetre.

    Ehhez görgess a lap aljára és a baloldalon keresd a HTKA Dark feliratú gombot. Kattints rá, majd a megnyíló ablakban válaszd a HTKA Light lehetőséget. Választásod a böngésződ elmenti cookie-ba, így amikor legközelebb érkezel ezt a műveletsort nem kell megismételned.
  • Az elmúlt időszak tapasztalatai alapján házirendet kapott a topic.

    Ezen témában - a fórumon rendhagyó módon - az oldal üzemeltetője saját álláspontja, meggyőződése alapján nem enged bizonyos véleményeket, mivel meglátása szerint az káros a járványhelyzet enyhítését célzó törekvésekre.

    Kérünk, hogy a vírus veszélyességét kétségbe vonó, oltásellenes véleményed más platformon fejtsd ki. Nálunk ennek nincs helye. Az ilyen hozzászólásokért 1 alkalommal figyelmeztetés jár, majd folytatása esetén a témáról letiltás. Arra is kérünk, hogy a fórum más témáiba ne vigyétek át, mert azért viszont már a fórum egészéről letiltás járhat hosszabb-rövidebb időre.

  • Az elmúlt időszak tapasztalatai alapján frissített házirendet kapott a topic.

    --- VÁLTOZÁS A MODERÁLÁSBAN ---

    A források, hírek preferáltak. Azoknak, akik veszik a fáradságot és összegyűjtik ezeket a főként harcokkal, a háború jelenlegi állásával és haditechnika szempontjából érdekes híreket, (mindegy milyen oldali) forrásokkal alátámasztják és bonuszként legalább a címet egy google fordítóba berakják, azoknak ismételten köszönjük az áldozatos munkáját és további kitartást kívánunk nekik!

    Ami nem a topik témájába vág vagy akár csak erősebb hangnemben is kerül megfogalmazásra, az valamilyen formában szankcionálva lesz

    Minden olyan hozzászólásért ami nem hír, vagy szorosan a konfliktushoz kapcsolódó vélemény / elemzés azért instant 3 nap topic letiltás jár. Aki pedig ezzel trükközne és folytatná másik topicban annak 2 hónap fórum ban a jussa.

    Az új szabályzat teljes szövege itt olvasható el.

Busho3301

Well-Known Member
Szerkesztőségi tag
Moderátor
2021. április 26.
2 538
10 770
113
@Busho3301
A tegnapiak fényében ez pl belefér?
Ez így forrás meg minden nélkül pont az amit a wall of text kapcsán beszlétünk... Majd törlöm ha oda jutok és még aktuális.

1. Sosem nézem meg a kommentjeim sorsát . Visszajelzés nincs így tudomásomse a törlésről . Ha lenne akkor valószínűleg értelmezni lehetne figyelmeztetésnek !
2.LOL , a GG , az XD és társai a mai netes kommunikáció szerves részei .
3.Ha te is megvizsgálnád a kommentjeim környezetét és nem csak kiragadnád azt a bizonyost , akkor látnád - @LMzek 2.0 olvtárs is látta - , hogy már egy reakció valamire . Valamire ami akkora baromság, hogy az életben simán küldenéd az illetőt a bús picsába de a szabályok miatt itt a fórumon csak szofisztikáltan teszed .
4.Amikol azt fejtegetem , hogy fizikailag dulván inzultálnám az illetőt az komolyan is gondolom , mert ekkorra már átlépte azt a határt amit egy idegen velem magának megengedhet .
5.A moderációrol meghogy képbe helyezzem magamat sok sok évnyi faces adminisztrátori és moderátori tevékenység áll mögöttem . Igaz ma már tiszta vagyok és már facem sincs de anno 12 csoportban végeztem ezt az áldásos tevékenységet és volt ami 12 000 tagot számláló zárt csoport volt . Szóval van némi rálátásom és tapasztatom a tevékenységetetekre !

További szép napot! Remélem értelmezed is ami a válaszban van .
Akkor röviden:

-nincs személyeskedés.
-nem gondolom, hogy kiragadnék bármit tőled. Bannolás előtt átnézem, hogy az elmúlt időszak alapján pillanatnyi megingás vagy jellemző viselkedésforma esete áll fenn a fórumozónál.
-ha "komolyan is gondolod" az orrbetörős dolgokat, szerintem tök felesleges itt írogatnunk, magadtól megindokolsz mindent. Van egy fórumozóközösség és egy színvonal, amit nem kellene rombolni. Ezt ne itt.
-senkit nem érdekel a FB-os moderáció, van egy Fórumszabályzat, nem véletlenül mondom, hogy olvasd el. Olyanok vannak benne amúgy, hogy ahhoz képest a jelenlegi gyakorlat pihe-puha. Szintén a Fórumszabályzat alapján volt alkalmazva régen a bűnlajstromban olyan, hogy "A moderátor döntéseinek megkérdőjelezése". Nagyon durvának tartom, de egyre inkább indokoltnak is, mert ha az alapokról kell vitatkozni az már régen rossz, és a limitált időnkből sokat megtakarítana értelmesebb dolgokra.
 

SirHiggins

Well-Known Member
2018. november 13.
14 124
20 706
113
Ebben biztosan igazad van!
keep-order-here-keep-order-i-said.gif
 

Mark1993

Well-Known Member
2010. augusztus 23.
4 724
14 540
113
Csoportsan raktam volna ki a harkocsitopikokat széttrolkodó bandát pàr hónapra köztük dudit is

Vannak topikok, amikben sajnos csak ugyanazokat a köröket futják idétlen időkig, szándékosan, és vannak olyanok is, amikbe próbáltak érdemi tartalmat vinni, mégsem lett belőle értelmes diskurzus.


Kezdve a hivatásos propagandistàkkal

Vannak, akik már a harcok kiújulása (2022. február 24.) előtt tolták az igét. Voltak, akiket csak azután regisztráltak be. És voltak, akik meg 2 - 4- 10 éves alvó accokként lettek aktiválva, és csak a félelmetesen egyoldalú érzékenyítés, hangulat / hisztériakeltés, és nyílt dehumanizáció / démonizálás dől belőlük. Olyanok is vannak, akiknek meg a fórumközösség kollektív gyalázása a céljuk.


és pl nem értem lada miért nem végleges bannt kapott újfent

Nem csak Lada, hanem SpazzMaticus és Lando is végleges bannt érdemeltek volna a fél év helyett.
 

papajoe

Well-Known Member
2016. február 21.
17 302
55 582
113
Vannak topikok, amikben sajnos csak ugyanazokat a köröket futják idétlen időkig, szándékosan, és vannak olyanok is, amikbe próbáltak érdemi tartalmat vinni, mégsem lett belőle értelmes diskurzus.




Vannak, akik már a harcok kiújulása (2022. február 24.) előtt tolták az igét. Voltak, akiket csak azután regisztráltak be. És voltak, akik meg 2 - 4- 10 éves alvó accokként lettek aktiválva, és csak a félelmetesen egyoldalú érzékenyítés, hangulat / hisztériakeltés, és nyílt dehumanizáció / démonizálás dől belőlük. Olyanok is vannak, akiknek meg a fórumközösség kollektív gyalázása a céljuk.




Nem csak Lada, hanem SpazzMaticus és Lando is végleges bannt érdemeltek volna a fél év helyett.



Elég vajszívű vagy.
 
  • Imádom
Reactions: Mark1993

sixtus

Well-Known Member
2022. február 22.
2 014
14 829
113
Nem csak Lada, hanem SpazzMaticus és Lando is végleges bannt érdemeltek volna a fél év helyett.
Visszajönnek alvó, vagy tartalék accal...vagy VPN-ről újjal...ukrán topikban is van egy pár...amúgy jellemző...a mi oldalunkon ezt nem látom jellemzőnek... ott akkor is muszáj megmondania... kellenek a leütés számok :D
 

SirHiggins

Well-Known Member
2018. november 13.
14 124
20 706
113
Visszajönnek alvó, vagy tartalék accal...vagy VPN-ről újjal...ukrán topikban is van egy pár...amúgy jellemző...a mi oldalunkon ezt nem látom jellemzőnek... ott akkor is muszáj megmondania... kellenek a leütés számok :D
Mi oldalunk... mindig ez a skatulyázás, mindig.
:p
Az oldalak azért vannak, hogy átlapozzuk őket és meglássuk, mi van a másik felükön is.
/ezt amúgy én, és most találtam ki :D /
 

balsteffl

Well-Known Member
2014. szeptember 1.
1 754
21 567
113
Vannak külföldi lapokból fordításaim, ahhoz túl nagyok, hogy kommentbe tegyem.
Hogyan oszthatom meg másokkal? Köszönöm.
 

SirHiggins

Well-Known Member
2018. november 13.
14 124
20 706
113
Vannak külföldi lapokból fordításaim, ahhoz túl nagyok, hogy kommentbe tegyem.
Hogyan oszthatom meg másokkal? Köszönöm.
Hűha, szvsz előbb a jogi osztályukat keresd meg :D

Lehet, hogy ez tenyleg okes. Szoval akkor lapozz egy nagyot es peldaul varjuk toled az eszakir okossagokat! Koszi! :D
Konkrétan mit szeretnél, mivel kapcsolatban fejtsem ki, kikezdhetetlen logikámmal lefektetett bölcsességeimet? :d
 
  • Tetszik
Reactions: PPP

balsteffl

Well-Known Member
2014. szeptember 1.
1 754
21 567
113
Először a HTKA volt A hely ahol az elemzések születtek, aztán elindult a folyamatos sajtószemlézés, és mostanra eljutottunk oda, hogy egyesek a FB-ról, mandinerről, és lassan a napiszarról hordják be az észosztást, már bocsánat... A cél az, hogy visszajussunk az első fázishoz.
Nem értek egyet Veled. Mi itt sokan nézzük a híreket, az elhihető, érthető újdonságokat megosztjuk a többiekkel, esetleg kommenteljük is. Nem vagyunk (egy kivétellel) hadászati-, geopolitikai szakértők, hogy elemzéseket készítsünk. Akkor máshol jó pénzt is kaphatnánk ezekért.
A napiszar szemlézését én is nevetségesnek tartom.
 
  • Tetszik
Reactions: Kim Philby

ogretankHU

Well-Known Member
2019. december 21.
7 540
25 770
113
Nem kell olyat írni amiért pihi jár aztán te is a "védett csoportban" leszel. Szívesen :D
Kétszer voltam pihin , mindig a hónapos bannal indítottak és sose kaptam magyarázatot ! Az első bant HANGULATKELTÉSÉRT" kaptam ! Lehet ha mutatnák az okot könnyebb lenne tanulni , ha legalább a törlésekről kapnánk értesítést de még az se ! Így qvázi személyes , szubjektív okok miatt megy a bann ! Tudom tudom szabály az szabály de akkor MINDENKIRE vonatkozzék !