Visszajelzések és javaslatok

  • Ha nem vagy kibékülve az alapértelmezettnek beállított sötét sablonnal, akkor a korábbi ígéretnek megfelelően bármikor átválthatsz a korábbi világos színekkel dolgozó kinézetre.

    Ehhez görgess a lap aljára és a baloldalon keresd a HTKA Dark feliratú gombot. Kattints rá, majd a megnyíló ablakban válaszd a HTKA Light lehetőséget. Választásod a böngésződ elmenti cookie-ba, így amikor legközelebb érkezel ezt a műveletsort nem kell megismételned.
  • Az elmúlt időszak tapasztalatai alapján házirendet kapott a topic.

    Ezen témában - a fórumon rendhagyó módon - az oldal üzemeltetője saját álláspontja, meggyőződése alapján nem enged bizonyos véleményeket, mivel meglátása szerint az káros a járványhelyzet enyhítését célzó törekvésekre.

    Kérünk, hogy a vírus veszélyességét kétségbe vonó, oltásellenes véleményed más platformon fejtsd ki. Nálunk ennek nincs helye. Az ilyen hozzászólásokért 1 alkalommal figyelmeztetés jár, majd folytatása esetén a témáról letiltás. Arra is kérünk, hogy a fórum más témáiba ne vigyétek át, mert azért viszont már a fórum egészéről letiltás járhat hosszabb-rövidebb időre.

  • Az elmúlt időszak tapasztalatai alapján frissített házirendet kapott a topic.

    --- VÁLTOZÁS A MODERÁLÁSBAN ---

    A források, hírek preferáltak. Azoknak, akik veszik a fáradságot és összegyűjtik ezeket a főként harcokkal, a háború jelenlegi állásával és haditechnika szempontjából érdekes híreket, (mindegy milyen oldali) forrásokkal alátámasztják és bonuszként legalább a címet egy google fordítóba berakják, azoknak ismételten köszönjük az áldozatos munkáját és további kitartást kívánunk nekik!

    Ami nem a topik témájába vág vagy akár csak erősebb hangnemben is kerül megfogalmazásra, az valamilyen formában szankcionálva lesz

    Minden olyan hozzászólásért ami nem hír, vagy szorosan a konfliktushoz kapcsolódó vélemény / elemzés azért instant 3 nap topic letiltás jár. Aki pedig ezzel trükközne és folytatná másik topicban annak 2 hónap fórum ban a jussa.

    Az új szabályzat teljes szövege itt olvasható el.

phaidros

Well-Known Member
2014. augusztus 9.
11 217
30 266
113
@Tcat szeretném megint kérni a likvidálásomat az ukrán topicból.
Nem tudod megállni, hogy ne kattints rá? Ennyire addiktív cucc?
images
 

Kurfürst

Well-Known Member
2017. szeptember 14.
5 065
16 259
113
Nem lehetne egy külön Leopard 2 SZAR/NEMSZAR (@fip7 vs @dudi) altopicot nyitni?

Csak ők ketten írhatnának bele, olvasni meg olvasná aki akarja ahogy naponta ugyanazokat a köröket futják...

Ami meg odavaló nap termés majd át lehet lapátolni fél tucat másik topicból, így legalább a többi topic olvasható marad..
 

perceptron

Well-Known Member
2023. június 15.
4 615
8 180
113
Nem lehetne egy külön Leopard 2 SZAR/NEMSZAR (@fip7 vs @dudi) altopicot nyitni?

Csak ők ketten írhatnának bele, olvasni meg olvasná aki akarja ahogy naponta ugyanazokat a köröket futják...

Ami meg odavaló nap termés majd át lehet lapátolni fél tucat másik topicból, így legalább a többi topic olvasható marad..
Sot: GENERIC SZAR/NEMSZAR tema? Pl @Negan es mas trollok donthetnek oda a Gripenrol, Merkavarol meg miegymasrol az okossagaikat, nem spammelnek tele az osszes gripenes meg fighter, hk stb beszerzeses temat...? :cool:
Alternativ otlet: kapjanak 'blogot' a forummotorbol, es akkor ott hosszan ertekezhetnek akarmennyit. AKARMIROL. :D
 

fip7

Well-Known Member
2011. november 9.
18 819
57 708
113
Nem lehetne egy külön Leopard 2 SZAR/NEMSZAR (@fip7 vs @dudi) altopicot nyitni?

Csak ők ketten írhatnának bele, olvasni meg olvasná aki akarja ahogy naponta ugyanazokat a köröket futják...

Ami meg odavaló nap termés majd át lehet lapátolni fél tucat másik topicból, így legalább a többi topic olvasható marad..
Sot: GENERIC SZAR/NEMSZAR tema? Pl @Negan es mas trollok donthetnek oda a Gripenrol, Merkavarol meg miegymasrol az okossagaikat, nem spammelnek tele az osszes gripenes meg fighter, hk stb beszerzeses temat...? :cool:
Alternativ otlet: kapjanak 'blogot' a forummotorbol, es akkor ott hosszan ertekezhetnek akarmennyit. AKARMIROL. :D

Nehéz dolog lehet együtt élni a szólás szabadsággal :rolleyes:
 

fip7

Well-Known Member
2011. november 9.
18 819
57 708
113
Plane ket szoban! :p
Amugy spamming/trolling != free speech, no meg nem azt mondjuk, hogy ne irhassatok barmit, csak ne barhova. :cool:

A leopárd 2 és a harckocsik harctéri alkalmazása elég relevánsak.
Szólj ha a biztpolban vagy a kantinban, vagy a légi és haditengerészeti erős topikokban nyomjuk a Leopárdos témát.

Viszont mi nem picsogunk azon, hogy valaki mindig tele szemeteli a repülős topikokat azzal, hogy a Gripen jobb az F-35-nél :rolleyes:

E mellet a komoly szemetelés az, amikor valaki portfóliós cikkeket rak be (nem te), mert ennyi erővel a napiszarról is linkelhetnék.
Szóval mindenki talál magának olyat, ami nem tetszik neki. De a szólás szabadság része, hogy ő vagy én elmondhatjuk a véleményünket, te meg leszarhatod ha nem tetszik. ;)

Meg ezt a szar hunglish nyelvezetet is elhagyhatnád már, ha már nyelvészkedünk.
 

ruszkik.haza

Well-Known Member
2017. március 19.
541
1 721
93
Sziasztok !

Szeretnék egy hülyét kérdezni, hogy lehet megosztani FB-s írást a fórumban ?
Nem mindegyiket lehet osztani, de amelyiket lehet azt így csináld:

Facebook poszt jobb felső három pont
Beágyazás
Speciális beállítások
Url of Post (ezt másold ki)
HTKA fórum - Media
Enter media URL (ide másod be)

Nekem így működni szokott gépről. Telefonról is hasonlóan működik, a poszthoz tartozó egyedi URL címet kell megtalálni és azt kimásolni.
 

phaidros

Well-Known Member
2014. augusztus 9.
11 217
30 266
113
Tisztelt Gépház! Nem lenne megfontolandó azokat a regisztrációkat megszüntetni, és/vagy valamilyen formában szűrni amelyek évek óta inaktívak? Egyre több eddig inaktív, esetlen évek alatt pár hozzászólással a fórum falának támasztott regisztráció éledt fel, ami még önmagában, ha nem lenne talán tömegesnek nevezhető jelenség semmi gond nem lenne, de így kicsit érdekesnek tekinthető ez a megélénkült kommunikációs vágy.
 

Mark1993

Well-Known Member
2010. augusztus 23.
4 724
14 538
113
Tisztelt Gépház! Nem lenne megfontolandó azokat a regisztrációkat megszüntetni, és/vagy valamilyen formában szűrni amelyek évek óta inaktívak? Egyre több eddig inaktív, esetlen évek alatt pár hozzászólással a fórum falának támasztott regisztráció éledt fel, ami még önmagában, ha nem lenne talán tömegesnek nevezhető jelenség semmi gond nem lenne, de így kicsit érdekesnek tekinthető ez a megélénkült kommunikációs vágy.

Két szélsőség van.

Egyik, aki 24 / 7 online, szinte a fórumon éli az életét, 25,000 - 40,000 hozzászólással.

A másik, akit meg te is említettél, mindegy, hogy 4 éve vagy 10 éve regisztrált, ezidő alatt 20 - 200 hozzászólást hozott össze, jórészt inaktív volt, és most hirtelen felélénkült, egy bizonyos topic-ra fókuszálva ...

Ugyanakkor ez alapján én is sajnos törölve lettem volna, 2010-ben regisztráltam, és csak 2020 / 21 környékén aktiváltam magamat, de mentségemre legyen, hadteches témákat látogatom, kommentelek, és próbálok hozni értékelhető tartalmat, nem pedig a Biztpol / Belpolra vagyok fókuszálva, ahol mindenkinek lehet véleménye, de az annyit is ér.
 

SirHiggins

Well-Known Member
2018. november 13.
14 124
20 706
113
Ugyanakkor ez alapján én is sajnos törölve lettem volna, 2010-ben regisztráltam, és csak 2020 / 21 környékén aktiváltam magamat, de mentségemre legyen, hadteches témákat látogatom, kommentelek, és próbálok hozni értékelhető tartalmat, nem pedig a Biztpol / Belpolra vagyok fókuszálva, ahol mindenkinek lehet véleménye, de az annyit is ér.
na ugye? na ugye, hogy nem csak én vagyok ilyen?
 

hendrick

Well-Known Member
2018. június 30.
2 802
4 966
113
Szóval ez a thread egy feature request, a profilon egy pipára, hogy akarok-e tudni bármit a Biztpol szekcióról (nagykorú cselekvőképes és sapiens homo sapiens vagyok)?
Vagy inkább egy olyan pipa kellene, hogy hominid őskövület vagyok, jobb ha nem látom mi zajlik a biztpol szekcióban, mert nem bírok magammal, rejtsd el előlem az egészet please!
:D
Szerintem a harcirepülők fúzió már a lejtő kezdete volt. Rengeteg idióta troll jött onnan, persze sok hasznos hozzászólás is, de a kettő együtt járt, már akkor is. Legalábbis nekem ez volt a benyomásom.
 

Busho3301

Well-Known Member
Szerkesztőségi tag
Moderátor
2021. április 26.
2 538
10 769
113
Tisztelt Gépház! Nem lenne megfontolandó azokat a regisztrációkat megszüntetni, és/vagy valamilyen formában szűrni amelyek évek óta inaktívak? Egyre több eddig inaktív, esetlen évek alatt pár hozzászólással a fórum falának támasztott regisztráció éledt fel, ami még önmagában, ha nem lenne talán tömegesnek nevezhető jelenség semmi gond nem lenne, de így kicsit érdekesnek tekinthető ez a megélénkült kommunikációs vágy.
Nem minden újraéledő profil problémás.
 

Busho3301

Well-Known Member
Szerkesztőségi tag
Moderátor
2021. április 26.
2 538
10 769
113
Amikor az adott panaszkodóval ellentétes véleményen van akkor annak problémás.

Ez pont mint a büntetések kiosztása mindig lesz egy elvtesvér aki pampog/sír érte, hogy a kedvenc pajtiját bántás érte..
Hát most az ukrán topik kitakarítása után közel vagyok egy hosszú kések éjszakájához.