Visszajelzések és javaslatok

  • Ha nem vagy kibékülve az alapértelmezettnek beállított sötét sablonnal, akkor a korábbi ígéretnek megfelelően bármikor átválthatsz a korábbi világos színekkel dolgozó kinézetre.

    Ehhez görgess a lap aljára és a baloldalon keresd a HTKA Dark feliratú gombot. Kattints rá, majd a megnyíló ablakban válaszd a HTKA Light lehetőséget. Választásod a böngésződ elmenti cookie-ba, így amikor legközelebb érkezel ezt a műveletsort nem kell megismételned.
  • Az elmúlt időszak tapasztalatai alapján házirendet kapott a topic.

    Ezen témában - a fórumon rendhagyó módon - az oldal üzemeltetője saját álláspontja, meggyőződése alapján nem enged bizonyos véleményeket, mivel meglátása szerint az káros a járványhelyzet enyhítését célzó törekvésekre.

    Kérünk, hogy a vírus veszélyességét kétségbe vonó, oltásellenes véleményed más platformon fejtsd ki. Nálunk ennek nincs helye. Az ilyen hozzászólásokért 1 alkalommal figyelmeztetés jár, majd folytatása esetén a témáról letiltás. Arra is kérünk, hogy a fórum más témáiba ne vigyétek át, mert azért viszont már a fórum egészéről letiltás járhat hosszabb-rövidebb időre.

  • Az elmúlt időszak tapasztalatai alapján frissített házirendet kapott a topic.

    --- VÁLTOZÁS A MODERÁLÁSBAN ---

    A források, hírek preferáltak. Azoknak, akik veszik a fáradságot és összegyűjtik ezeket a főként harcokkal, a háború jelenlegi állásával és haditechnika szempontjából érdekes híreket, (mindegy milyen oldali) forrásokkal alátámasztják és bonuszként legalább a címet egy google fordítóba berakják, azoknak ismételten köszönjük az áldozatos munkáját és további kitartást kívánunk nekik!

    Ami nem a topik témájába vág vagy akár csak erősebb hangnemben is kerül megfogalmazásra, az valamilyen formában szankcionálva lesz

    Minden olyan hozzászólásért ami nem hír, vagy szorosan a konfliktushoz kapcsolódó vélemény / elemzés azért instant 3 nap topic letiltás jár. Aki pedig ezzel trükközne és folytatná másik topicban annak 2 hónap fórum ban a jussa.

    Az új szabályzat teljes szövege itt olvasható el.

krisss

Well-Known Member
2014. február 21.
28 944
123 495
113
Hát most az ukrán topik kitakarítása után közel vagyok egy hosszú kések éjszakájához.
Kb egy évvel el vagy csúszva.

yes-jack-nicholson.gif
 

hayate

Well-Known Member
2012. december 3.
341
1 744
93
Szeretném megkérdezni a tisztelt illetéseket hogy nem lenne-e jó ötlet maximalizálni a napi összes hozzászólások számát is? Nem tudom mennyi lenne a reális, pl. 15 hsz/24 óra? Persze lehet túl drasztikus vagyok.
Kicsit unalmas a jelentéktelen szpemmelést, "üzenőfalas csevegést" nézni amik tartalma többségében amúgy is offtopik. Mindenki talán-talán megfontolná hogy mit is írna, amúgy is főleg a szófosóniákat érintené. A tartalom, a lényeg megmaradna, a sallang nagy része pedig meg sem születne mint hozzászólás.
Nektek is kevesebb dolgotok lenne, és mi átlaguserek is nyernénk vele.
 

boki

Well-Known Member
2012. május 18.
48 109
82 817
113
Szeretném megkérdezni a tisztelt illetéseket hogy nem lenne-e jó ötlet maximalizálni a napi összes hozzászólások számát is? Nem tudom mennyi lenne a reális, pl. 15 hsz/24 óra? Persze lehet túl drasztikus vagyok.
Kicsit unalmas a jelentéktelen szpemmelést, "üzenőfalas csevegést" nézni amik tartalma többségében amúgy is offtopik. Mindenki talán-talán megfontolná hogy mit is írna, amúgy is főleg a szófosóniákat érintené. A tartalom, a lényeg megmaradna, a sallang nagy része pedig meg sem születne mint hozzászólás.
Nektek is kevesebb dolgotok lenne, és mi átlaguserek is nyernénk vele.
Így is max 12 hsz-t tud írni egy fórumtag 24h alatt(ukrán topik)
 

Flamand

Well-Known Member
2021. augusztus 26.
3 589
17 765
113
Szeretném megkérdezni a tisztelt illetéseket hogy nem lenne-e jó ötlet maximalizálni a napi összes hozzászólások számát is? Nem tudom mennyi lenne a reális, pl. 15 hsz/24 óra? Persze lehet túl drasztikus vagyok.
Kicsit unalmas a jelentéktelen szpemmelést, "üzenőfalas csevegést" nézni amik tartalma többségében amúgy is offtopik. Mindenki talán-talán megfontolná hogy mit is írna, amúgy is főleg a szófosóniákat érintené. A tartalom, a lényeg megmaradna, a sallang nagy része pedig meg sem születne mint hozzászólás.
Nektek is kevesebb dolgotok lenne, és mi átlaguserek is nyernénk vele.
Wilson öngyilkos lenne.
 

boki

Well-Known Member
2012. május 18.
48 109
82 817
113
Csak szólok , hogy az orosz legiszlatíva alapján DNR(Donyeck-megye), LNR(Luganszk-megye), Zaporozsie-megye, Herszon-megye az OF(Orosz Föderáció) része.
Kramatorszk jelenleg ideiglenesen ukrán megszállás alatt álló terület.

Ha valami nem világos inkább kérdezzetek!
 

Busho3301

Well-Known Member
Szerkesztőségi tag
Moderátor
2021. április 26.
2 538
10 768
113
Csak szólok , hogy az orosz legiszlatíva alapján DNR(Donyeck-megye), LNR(Luganszk-megye), Zaporozsie-megye, Herszon-megye az OF(Orosz Föderáció) része.
Kramatorszk jelenleg ideiglenesen ukrán megszállás alatt álló terület.

Ha valami nem világos inkább kérdezzetek!
Mérsékelten vesszük figyelembe az orosz "legiszlatívát". Az ukrajnai hadszíntér eseményei közé tartozik? Igen. Ennyi. Teljesen mindegy hogyan akarjátok kijátszani az ukrán topik korlátozását az orosz topikos kerülőúttal, pár törlés aztán ban lesz a vége.

Mivel ez utóbbi neked sem volt világos, így értesítettelek a törléskor :) Minden másra ott a Fórumszabályzat, illetve a témában a topik tetején lévő topikszabályzat a mérvadó.
 

boki

Well-Known Member
2012. május 18.
48 109
82 817
113
Mérsékelten vesszük figyelembe az orosz "legiszlatívát". Ukrajnai front eseményei közé tartozik? Igen. Ennyi. Teljesen mindegy hogyan akarjátok kijátszani az ukrán topik korlátozását az orosz topikos kerülőúttal, pár törlés aztán ban lesz a vége.

Mivel ez utóbbi neked sem volt világos, így értesítettelek a törléskor :) Minden másra ott a Fórumszabályzat, illetve a témában a topik tetején lévő topikszabályzat a mérvadó.
Akkor rosszul gondoltad.Senki, legalább is én nem akart semmit kijátszani. Azért élég "bántó" ,ilyet gondolni az egyik legrégebbi tagról, aki a legtöb tartalmat hozta a fórumra,aki 100+ topikot hozott létre,aki korábban heti 5-7 hírt írt a HTKA-n....stb. :hadonaszos::)
 

Busho3301

Well-Known Member
Szerkesztőségi tag
Moderátor
2021. április 26.
2 538
10 768
113
Akkor rosszul gondoltad.Senki, legalább is én nem akart semmit kijátszani. Azért élég "bántó" ,ilyet gondolni az egyik legrégebbi tagról, aki a legtöb tartalmat hozta a fórumra,aki 100+ topikot hozott létre,aki korábban heti 5-7 hírt írt a HTKA-n....stb. :hadonaszos::)
Nem akartad, Te is csak kirándultál a törölt posztoddal az orosz topikban mint Babajék Kramatorszkban... :)
 

phaidros

Well-Known Member
2014. augusztus 9.
11 217
30 266
113
Nem minden újraéledő profil problémás.
Nem is mondtam ilyet.
És nem azt mondtam, hogy a most aktív élő fórumozók legyenek kitiltva, vagy mittudoménimicsinálva velük, hanem gondolom van nagyon sok olyan, aki semmilyen formában nem aktív jelenleg.
Pusztán a 'jelenség' kapcsán merült fel bennem.

Ha évekig nem használja valaki, nem ír vele (és ezen kívül nincs olyan tartalom, ami eléréséhez regisztrációra lenne szükség), akkor nem gondolom, hogy nagy hátrány érné.
De vélhetően, feltételezhetően így van kijátszva a jelenleg fennálló regisztrációs lehetőség felfüggesztése. És gondolom egyrészt nem azért van felfüggesztve, hogy így legyen megkerülve; másrészt ha kitiltott ember jön ilyen formában vissza, akkor megint kérdéses a büntetés érvényesülése. Tulajdonképen nyitva van egy kiskapu.

Amikor az adott panaszkodóval ellentétes véleményen van akkor annak problémás.
No, ki problémás nekem? Jó lenne tudni, hogy kit kellene annak tartanom? :O
Egy részéről nem is tudom, hogy milyen véleményen van mindenki és az sem érdekel, ha teljesen más a véleménye, főleg ha azt normálisan, kulturáltan teszi.
Eddig még -emlékeim szerint- egy kitiltás miatt sem pampogtam érte.
 

sixtus

Well-Known Member
2022. február 22.
2 014
14 829
113
Két szélsőség van.

Egyik, aki 24 / 7 online, szinte a fórumon éli az életét, 25,000 - 40,000 hozzászólással.

A másik, akit meg te is említettél, mindegy, hogy 4 éve vagy 10 éve regisztrált, ezidő alatt 20 - 200 hozzászólást hozott össze, jórészt inaktív volt, és most hirtelen felélénkült, egy bizonyos topic-ra fókuszálva ...

Ugyanakkor ez alapján én is sajnos törölve lettem volna, 2010-ben regisztráltam, és csak 2020 / 21 környékén aktiváltam magamat, de mentségemre legyen, hadteches témákat látogatom, kommentelek, és próbálok hozni értékelhető tartalmat, nem pedig a Biztpol / Belpolra vagyok fókuszálva, ahol mindenkinek lehet véleménye, de az annyit is ér.
Én pl 14ben regeltem...aztán julipók miatt tíltottak...visszaregeltem, megint julipók miatt tíltottak....most a 3. de már tűrtőztetem magam, és ha nem, mint hétvégén, mert az nagyon bántott akkor is bocsánatot kérek...csak az a baj, hogy néhány ember érzi, h mikor rezeg a léc, és próbál provokálni egy tiltásért...de ezt nem teszem meg már, mert akkor nem tudok beszélgetni VELED! :p :p :p Basszus....azt hittem @SirHiggins-nek válaszolok :D Na mindegy Márk téged is szerike :D (pfúúúj :D)
 

SirHiggins

Well-Known Member
2018. november 13.
14 124
20 706
113
No, ki problémás nekem? Jó lenne tudni, hogy kit kellene annak tartanom? :O
Egy részéről nem is tudom, hogy milyen véleményen van mindenki és az sem érdekel, ha teljesen más a véleménye, főleg ha azt normálisan, kulturáltan teszi.
Eddig még -emlékeim szerint- egy kitiltás miatt sem pampogtam érte.
Nekem mindig lehet beszólsz asszem, talán.
:D