Visszajelzések és javaslatok

  • Ha nem vagy kibékülve az alapértelmezettnek beállított sötét sablonnal, akkor a korábbi ígéretnek megfelelően bármikor átválthatsz a korábbi világos színekkel dolgozó kinézetre.

    Ehhez görgess a lap aljára és a baloldalon keresd a HTKA Dark feliratú gombot. Kattints rá, majd a megnyíló ablakban válaszd a HTKA Light lehetőséget. Választásod a böngésződ elmenti cookie-ba, így amikor legközelebb érkezel ezt a műveletsort nem kell megismételned.
  • Az elmúlt időszak tapasztalatai alapján házirendet kapott a topic.

    Ezen témában - a fórumon rendhagyó módon - az oldal üzemeltetője saját álláspontja, meggyőződése alapján nem enged bizonyos véleményeket, mivel meglátása szerint az káros a járványhelyzet enyhítését célzó törekvésekre.

    Kérünk, hogy a vírus veszélyességét kétségbe vonó, oltásellenes véleményed más platformon fejtsd ki. Nálunk ennek nincs helye. Az ilyen hozzászólásokért 1 alkalommal figyelmeztetés jár, majd folytatása esetén a témáról letiltás. Arra is kérünk, hogy a fórum más témáiba ne vigyétek át, mert azért viszont már a fórum egészéről letiltás járhat hosszabb-rövidebb időre.

  • Az elmúlt időszak tapasztalatai alapján frissített házirendet kapott a topic.

    --- VÁLTOZÁS A MODERÁLÁSBAN ---

    A források, hírek preferáltak. Azoknak, akik veszik a fáradságot és összegyűjtik ezeket a főként harcokkal, a háború jelenlegi állásával és haditechnika szempontjából érdekes híreket, (mindegy milyen oldali) forrásokkal alátámasztják és bonuszként legalább a címet egy google fordítóba berakják, azoknak ismételten köszönjük az áldozatos munkáját és további kitartást kívánunk nekik!

    Ami nem a topik témájába vág vagy akár csak erősebb hangnemben is kerül megfogalmazásra, az valamilyen formában szankcionálva lesz

    Minden olyan hozzászólásért ami nem hír, vagy szorosan a konfliktushoz kapcsolódó vélemény / elemzés azért instant 3 nap topic letiltás jár. Aki pedig ezzel trükközne és folytatná másik topicban annak 2 hónap fórum ban a jussa.

    Az új szabályzat teljes szövege itt olvasható el.

cirqle

Well-Known Member
2021. december 5.
8 783
48 188
113
Odvasmanót!?:rolleyes: Hol rombolták a fórumot had lássam?
batkamanó levezette, hogy az ukrán fronton felrobbanó százhuszonnégyezredik tank is “ugyanúgy fog égni, mint az orosz tankok ‘56-ban”, vagy valami hasonló. És semmi mást nem írt az ukrán topicba szánt hozzászólásában.

Amire a bácsi azt írta: “azt is ukránok vezetik majd, te ukránszoponc”

(parafrazáltam, de kb ennyi)

Én azt gondolom, batkamanót is ki kéne baszni, érdemi infókat nem hoz, ilyen ladagrant módon szítja a hangulatot.
 

perceptron

Well-Known Member
2023. június 15.
4 347
7 667
113
Kurcsipistabával együtt nem lehetett volna batkamamót is a vigyorgóba küldeni? Ha már fórumrombolás…

@Busho3301 aht sem tudtam, hogy van ilyen fórumtagunk mint kurcsipistabácsi :D :rolleyes:

Odvasmanót!?:rolleyes: Hol rombolták a fórumot had lássam?

batkamanó levezette, hogy az ukrán fronton felrobbanó százhuszonnégyezredik tank is “ugyanúgy fog égni, mint az orosz tankok ‘56-ban”, vagy valami hasonló. És semmi mást nem írt az ukrán topicba szánt hozzászólásában.

Amire a bácsi azt írta: “azt is ukránok vezetik majd, te ukránszoponc”

(parafrazáltam, de kb ennyi)

Én azt gondolom, batkamanót is ki kéne baszni, érdemi infókat nem hoz, ilyen ladagrant módon szítja a hangulatot.


De kemeny ez a parbeszed igy hajnalban, alvas elott - ugy felrohogtem, hogy attol feltem, a kisebbik felriad a szobajaban... :D
 

Mark1993

Well-Known Member
2010. augusztus 23.
4 637
14 107
113
batkamanó levezette, hogy az ukrán fronton felrobbanó százhuszonnégyezredik tank is “ugyanúgy fog égni, mint az orosz tankok ‘56-ban”, vagy valami hasonló. És semmi mást nem írt az ukrán topicba szánt hozzászólásában.

Amire a bácsi azt írta: “azt is ukránok vezetik majd, te ukránszoponc”

(parafrazáltam, de kb ennyi)

Én azt gondolom, batkamanót is ki kéne baszni, érdemi infókat nem hoz, ilyen ladagrant módon szítja a hangulatot.

Kicsoda Batkamanó ? Nem találok ilyen felhasználót.
 

krisss

Well-Known Member
2014. február 21.
28 706
122 309
113
batkamanó levezette, hogy az ukrán fronton felrobbanó százhuszonnégyezredik tank is “ugyanúgy fog égni, mint az orosz tankok ‘56-ban”, vagy valami hasonló. És semmi mást nem írt az ukrán topicba szánt hozzászólásában.

Amire a bácsi azt írta: “azt is ukránok vezetik majd, te ukránszoponc”

(parafrazáltam, de kb ennyi)

Én azt gondolom, batkamanót is ki kéne baszni, érdemi infókat nem hoz, ilyen ladagrant módon szítja a hangulatot.
Ezek honnan másztak elő egyébként?

(Továbbra is hiányolom az összes 2022 februári reg felülvizsgálatát és utána szanàlását)
 

Busho3301

Well-Known Member
Szerkesztőségi tag
Moderátor
2021. április 26.
2 492
10 580
113
Ezek honnan másztak elő egyébként?
Gigabiga akire utalnak régi tag, csak egy ideje problémás. A másik egy troll profil, '22 márciusi, értelmes hozzászólása összesen egy volt az is offtopik.
A felülvizsgálat és szűrés másképp lesz megoldva, addig törlődnek amikor gond van velük. Van olyan elővett profil amit 2014-ben regeltek be, úh. nem ilyen egyszerű a történet.
 

krisss

Well-Known Member
2014. február 21.
28 706
122 309
113
Gigabiga akire utalnak régi tag, csak egy ideje problémás. A másik egy troll profil, '22 márciusi, értelmes hozzászólása összesen egy volt az is offtopik.
A felülvizsgálat és szűrés másképp lesz megoldva, addig törlődnek amikor gond van velük. Van olyan elővett profil amit 2014-ben regeltek be, úh. nem ilyen egyszerű a történet.
A két ukrán buli környékén regizett inaktívok is mehetnek a levesbe teljes nyugodtsággal megelőzés címszóval.

Elejét véve a feltámadàsoknak
 

Ettore Fieramosca

Well-Known Member
2021. március 9.
1 010
2 878
113
Gigabiga akire utalnak régi tag, csak egy ideje problémás. A másik egy troll profil, '22 márciusi, értelmes hozzászólása összesen egy volt az is offtopik.
A felülvizsgálat és szűrés másképp lesz megoldva, addig törlődnek amikor gond van velük. Van olyan elővett profil amit 2014-ben regeltek be, úh. nem ilyen egyszerű a történet.
Nem ő az egyetlen akinek, legyenek akár régi motorosok, elvette az eszét a háború. Vannak akik alapból behülyültek, jó páran akik meg elkezdtek vitatkozni a hülyékkel szépen lassan épültek le. Aztán most már nem is fogják fel ami le van írva, csak azt látják ami a fejükben létezik
 

Sunlight56

Well-Known Member
2022. március 1.
1 970
15 904
113
Nem ő az egyetlen akinek, legyenek akár régi motorosok, elvette az eszét a háború. Vannak akik alapból behülyültek, jó páran akik meg elkezdtek vitatkozni a hülyékkel szépen lassan épültek le. Aztán most már nem is fogják fel ami le van írva, csak azt látják ami a fejükben létezik
Igazából a fórum csak hűen tükrözi a szin(t)vonalával azt, ami hazánkban és a környező országokban az elmúlt pár évben történt, vagyis hazai hivatalos politikusi szlogen alapján a "Fórum is jobban teljesít" ... De kérdem én, miben?

Nem hittem volna hogy a magyar vállalkozói életben eltöltött 40 év után valakik vagy a sors még uj(j)at tud mutatni (középső), de most az életben naponta jönnek a cáfolatok.. itt a fórumon is

Ahogy Hofi mondta annó, "De jó hogy a rács mögött vagyok, mint a népünk 5%-a (diliház) , mert itt legalább védve vagyok a kint rekedtektől".
 

cirqle

Well-Known Member
2021. december 5.
8 783
48 188
113
Szeretném jelezni, hogy a gépi fordított hírekkel kapcsolatban ki kéne találni valamit, mert már kezd fájdalmas lenni nekem is. Most olvastam egy “deszkákon lévő rohamgyalogság”-ot… Szerintem emelné a fórum színvonalát, ha ezeket valahogy kontrollálhatnánk.

Sokan csinálják azt, hogy saját értelmezés után belinkelik a hírt 1-2 (saját!) mondattal, amely akár az eredeti hírből is származhat, de normálisan fordítva, ez szerintem teljesen jó módszer.
Csak mert a használt gépi fordítók továbbra is borzalmasan működnek, amikor a célnyelv magyar.

UI: nem, továbbra sem a híreket hozó személyekkel van gondom, de tényleg sok a gépi fordított magyar szöveg :( ez wilsonéknál is nagyon zavaró volt, most is az.
Hol van @duckdodgers™ meg @Dalco Olmo ??