Visszajelzések és javaslatok

  • Ha nem vagy kibékülve az alapértelmezettnek beállított sötét sablonnal, akkor a korábbi ígéretnek megfelelően bármikor átválthatsz a korábbi világos színekkel dolgozó kinézetre.

    Ehhez görgess a lap aljára és a baloldalon keresd a HTKA Dark feliratú gombot. Kattints rá, majd a megnyíló ablakban válaszd a HTKA Light lehetőséget. Választásod a böngésződ elmenti cookie-ba, így amikor legközelebb érkezel ezt a műveletsort nem kell megismételned.
  • Az elmúlt időszak tapasztalatai alapján házirendet kapott a topic.

    Ezen témában - a fórumon rendhagyó módon - az oldal üzemeltetője saját álláspontja, meggyőződése alapján nem enged bizonyos véleményeket, mivel meglátása szerint az káros a járványhelyzet enyhítését célzó törekvésekre.

    Kérünk, hogy a vírus veszélyességét kétségbe vonó, oltásellenes véleményed más platformon fejtsd ki. Nálunk ennek nincs helye. Az ilyen hozzászólásokért 1 alkalommal figyelmeztetés jár, majd folytatása esetén a témáról letiltás. Arra is kérünk, hogy a fórum más témáiba ne vigyétek át, mert azért viszont már a fórum egészéről letiltás járhat hosszabb-rövidebb időre.

  • Az elmúlt időszak tapasztalatai alapján frissített házirendet kapott a topic.

    --- VÁLTOZÁS A MODERÁLÁSBAN ---

    A források, hírek preferáltak. Azoknak, akik veszik a fáradságot és összegyűjtik ezeket a főként harcokkal, a háború jelenlegi állásával és haditechnika szempontjából érdekes híreket, (mindegy milyen oldali) forrásokkal alátámasztják és bonuszként legalább a címet egy google fordítóba berakják, azoknak ismételten köszönjük az áldozatos munkáját és további kitartást kívánunk nekik!

    Ami nem a topik témájába vág vagy akár csak erősebb hangnemben is kerül megfogalmazásra, az valamilyen formában szankcionálva lesz

    Minden olyan hozzászólásért ami nem hír, vagy szorosan a konfliktushoz kapcsolódó vélemény / elemzés azért instant 3 nap topic letiltás jár. Aki pedig ezzel trükközne és folytatná másik topicban annak 2 hónap fórum ban a jussa.

    Az új szabályzat teljes szövege itt olvasható el.

SirHiggins

Well-Known Member
2018. november 13.
14 636
21 179
113
Szeretném jelezni, hogy a gépi fordított hírekkel kapcsolatban ki kéne találni valamit, mert már kezd fájdalmas lenni nekem is. Most olvastam egy “deszkákon lévő rohamgyalogság”-ot… Szerintem emelné a fórum színvonalát, ha ezeket valahogy kontrollálhatnánk.

Sokan csinálják azt, hogy saját értelmezés után belinkelik a hírt 1-2 (saját!) mondattal, amely akár az eredeti hírből is származhat, de normálisan fordítva, ez szerintem teljesen jó módszer.
Csak mert a használt gépi fordítók továbbra is borzalmasan működnek, amikor a célnyelv magyar.

UI: nem, továbbra sem a híreket hozó személyekkel van gondom, de tényleg sok a gépi fordított magyar szöveg :( ez wilsonéknál is nagyon zavaró volt, most is az.
Hol van @duckdodgers™ meg @Dalco Olmo ??
Ki lehetett vajon az elkövető?
Egyre gondolunk...? :D
 
  • Tetszik
Reactions: PPP

reich_und_roll

Well-Known Member
2016. szeptember 27.
4 208
23 750
113
ad7a6ebe9c7717e5279d84f29171c153.gif
 

pöcshuszár

Well-Known Member
2019. március 21.
23 832
47 152
113
Ezt a részegezést immár akár te meg kamm is abbahagyhatjátok.
Nem tetszik a véleménye, tovább olvasol vagy ignore.
Én kiraknálak titeket érte két hétre gondolkodni.

mondjuk negan meg elkezdhetne legalább nagyjából olvashatóan írni, nem kell vezetés közben mindenre válaszolni, lassan szittyát is könnyebb olvasni :)

Olvasd már el még egyszer az éjszaka született 2-3 kommentjét!
Az hagyján, hogy "leszerom" olvashatatlan a leírt szöveg, de olyan tárgyi tévedések vannak benne, amit még @Negan se írna le. Józanul biztosan nem. Országokat kever össze. Vagdalkózik össze-vissza. Nem létező beszerzésekről képzelődik.

Szerk.: Áthoztam ide, mert ennek tényleg nem ott a helye.
 

perceptron

Well-Known Member
2023. június 15.
4 979
9 180
113
Olvasd már el még egyszer az éjszaka született 2-3 kommentjét!
Az hagyján, hogy "leszerom" olvashatatlan a leírt szöveg, de olyan tárgyi tévedések vannak benne, amit még @Negan se írna le. Józanul biztosan nem. Országokat kever össze. Vagdalkózik össze-vissza. Nem létező beszerzésekről képzelődik.

Szerk.: Áthoztam ide, mert ennek tényleg nem ott a helye.
Ez így van. Egy bizonyos időpont után nem volt egy értelmes kommentje, csak orbakolt, meg osszevissza magyarázott mindenfélét összekeverve. Én próbáltam elviccelni a sörrel (ti. hogy most kellene mára elengedni az irogatast), mikozben PH cafolta a legegetverobb állításokat, de mindkettőre csak orbakolt...
 
  • Hűha
Reactions: Törölt tag 1711

kacsacsor

Well-Known Member
2015. március 15.
16 383
21 032
113
Vétség:

Miért nem fogod már be egy kicsit a pofádat?

A tag teljes tevékenysége hasonló stílusban zajlik, hosszú ideje.

Büntetés: végleges kitiltás



Ilyen fajsúlyú kijelentések másoktól is elhangzanak nem egyszer, bármiféle következmény - nem hogy végleges kitiltás - nélkül.
Most sírjak vagy nevessek?
 

angelsoul

Well-Known Member
2016. február 13.
2 381
14 499
113

Ilyen fajsúlyú kijelentések másoktól is elhangzanak nem egyszer, bármiféle következmény - nem hogy végleges kitiltás - nélkül.
Most sírjak vagy nevessek?

Mondjuk ez a perma ban lehet tényleg erős, bár az előéletet nem tudom.
De mondjuk mikor a Lynx-be ennyire, megmagyarázhatatlanul és agyhalott módon beleszállnak egyesek, ott azért kissé elcsodálkozik az ember.
Én ezt a (gyengusz) kirohanását simán megértem. Én szebben cifrázom a szavakat!
Kefires mombabve-akármi meg ezt a fikázást adta volna elő ma a katonáknak kinn a Hősök Tere mögött... :D
 

krisss

Well-Known Member
2014. február 21.
29 128
124 695
113
Vétség:



A tag teljes tevékenysége hasonló stílusban zajlik, hosszú ideje.

Büntetés: végleges kitiltás



Ilyen fajsúlyú kijelentések másoktól is elhangzanak nem egyszer, bármiféle következmény - nem hogy végleges kitiltás - nélkül.
Most sírjak vagy nevessek?
Konkrétan több éve nem volt más hozzászólása csak egysoros beugatàs. De Konkrétan semmi mást nem csinált.

Najó néha kétsoros.
 

zeal

Well-Known Member
2014. április 9.
8 032
23 019
113
Konkrétan több éve nem volt más hozzászólása csak egysoros beugatàs. De Konkrétan semmi mást nem csinált.

Najó néha kétsoros.
Oké, de ebből hányszor volt igaza? Soha nem öncélúan "ugatott be". Csak olyankor szokott beszólni, amikor néhány fékezhetetlen agyvelejű fórumozó éppen tönkreteszi a beszélgetéseket, és sajnos ilyenből rengeteg van. Negan is már a sokadik áldozatát szedi a fórumon, de ha az adminnak ez így jobb... :(
 

gafzhu

Well-Known Member
2019. június 15.
4 598
10 346
113
Negan is már a sokadik áldozatát szedi a fórumon, de ha az adminnak ez így jobb... :(
Most nem rosszból, de @Negan-nak van egy csomó dologban igaza (meg biztosan van, amiben nem), és sokkal több érdemi információt szól hozzá, mint az itt fórumozók zöme. A politikai nézetei moindjuk nem felelnek meg a többség véleményének, ez igaz.
 

krisss

Well-Known Member
2014. február 21.
29 128
124 695
113
Már a múltkor is belegabajodott egy cirkalmasnak induló filozófikus gondolat menetbe . De majd belejön ! Addig csak tanulmányozza valamelyik nagy elmélkedőt a múltból.
Tudom, hogy bántja a lelkedet, hogy általánosságban beleuntam a bunkó dörgedelmeidbe, de sebaj majd átlendülsz rajta.

De nem volt abban semmi cirkalmas
Aki a bármiféle hitet józan belátás fölé helyez szerintem nem túl okos egyede a társadalomnak. Pont.