Visszajelzések és javaslatok

  • Ha nem vagy kibékülve az alapértelmezettnek beállított sötét sablonnal, akkor a korábbi ígéretnek megfelelően bármikor átválthatsz a korábbi világos színekkel dolgozó kinézetre.

    Ehhez görgess a lap aljára és a baloldalon keresd a HTKA Dark feliratú gombot. Kattints rá, majd a megnyíló ablakban válaszd a HTKA Light lehetőséget. Választásod a böngésződ elmenti cookie-ba, így amikor legközelebb érkezel ezt a műveletsort nem kell megismételned.
  • Az elmúlt időszak tapasztalatai alapján házirendet kapott a topic.

    Ezen témában - a fórumon rendhagyó módon - az oldal üzemeltetője saját álláspontja, meggyőződése alapján nem enged bizonyos véleményeket, mivel meglátása szerint az káros a járványhelyzet enyhítését célzó törekvésekre.

    Kérünk, hogy a vírus veszélyességét kétségbe vonó, oltásellenes véleményed más platformon fejtsd ki. Nálunk ennek nincs helye. Az ilyen hozzászólásokért 1 alkalommal figyelmeztetés jár, majd folytatása esetén a témáról letiltás. Arra is kérünk, hogy a fórum más témáiba ne vigyétek át, mert azért viszont már a fórum egészéről letiltás járhat hosszabb-rövidebb időre.

  • Az elmúlt időszak tapasztalatai alapján frissített házirendet kapott a topic.

    --- VÁLTOZÁS A MODERÁLÁSBAN ---

    A források, hírek preferáltak. Azoknak, akik veszik a fáradságot és összegyűjtik ezeket a főként harcokkal, a háború jelenlegi állásával és haditechnika szempontjából érdekes híreket, (mindegy milyen oldali) forrásokkal alátámasztják és bonuszként legalább a címet egy google fordítóba berakják, azoknak ismételten köszönjük az áldozatos munkáját és további kitartást kívánunk nekik!

    Ami nem a topik témájába vág vagy akár csak erősebb hangnemben is kerül megfogalmazásra, az valamilyen formában szankcionálva lesz

    Minden olyan hozzászólásért ami nem hír, vagy szorosan a konfliktushoz kapcsolódó vélemény / elemzés azért instant 3 nap topic letiltás jár. Aki pedig ezzel trükközne és folytatná másik topicban annak 2 hónap fórum ban a jussa.

    Az új szabályzat teljes szövege itt olvasható el.

papi

Well-Known Member
2017. április 22.
1 584
4 671
113
Meg1x: nem valaszoltam neki, ezert athozta ide es toletek kovetelt valamit.

Pénteken 18:48-kor írtad a posztodat, amiben a személyemet kezdted támadni, erre én válaszoltam neked szombaton 11:10-kor. Kicsit gondolkoztam azon, hogy érdemes-e egyáltalán veled foglalkozni, aztán úgy döntöttem, hogy igen és 11:21-kor megjelent a hozzászólásom itt. Semmiféle válaszra nem vártam, főleg úgy nem, hogy GMT-5-ben élsz, szóval sanszosan online sem voltál mikor házmesterkedni kezdtem.
 

SirHiggins

Well-Known Member
2018. november 13.
14 124
20 706
113
Ez szerintem attól függ, hogy az adott user és/vagy amit megoszt (kép, videó) kapott-e sensitive content flaget.
Ha kapott, akkor ilyen hülyén jelenik meg beágyazva.
De ez az x.com / twitter.com marhára nem flaggelt.
Bármit teszel be a tweet alatti share menu - copy link -kel /az x.com -os linket másolja/, azt egy sima hivatkozásként rakja be.
Ha megnyitod pl egy külön fülön uazt a tweetet, a címsorból kimásolod /ott a twitter.com -os lesz/ és beilleszted,
akkor a 'rendes' twitter hír jelenik meg.
 
  • Tetszik
Reactions: Törölt tag 1711

yrkon

Well-Known Member
2012. február 24.
787
2 027
93
Hölgyeim és Uraim!

Ne szemeteljük már tele az ukrán topicot az 56-os agymenéssel, meg egymás cseszegetésével! Rohadt unalmas oldalakon keresztül ezeket látni/görgetni. Lehet privátban, meg ott a Beszélgető a flame war-ra. Jobb lenne, ha lezárnák a topicot, mert már az adminoknak is betelik a pohár?
 

cirqle

Well-Known Member
2021. december 5.
8 820
48 412
113
Hölgyeim és Uraim!

Ne szemeteljük már tele az ukrán topicot az 56-os agymenéssel, meg egymás cseszegetésével! Rohadt unalmas oldalakon keresztül ezeket látni/görgetni. Lehet privátban, meg ott a Beszélgető a flame war-ra. Jobb lenne, ha lezárnák a topicot, mert már az adminoknak is betelik a pohár?
100% adom!
Ha az utcán elkezd valami kretén összefüggéstelenül üvöltözni, azzal se fogsz leállni beszélgetni. Ignore, aztán beszéljen, akivel akar.
 

Mark1993

Well-Known Member
2010. augusztus 23.
4 683
14 385
113
100% adom!
Ha az utcán elkezd valami kretén összefüggéstelenül üvöltözni, azzal se fogsz leállni beszélgetni. Ignore, aztán beszéljen, akivel akar.

Attól, hogy egyénileg Ignore-ra teszed az illetőt, attól még sajnos lesznek a fórumban az összefüggéstelen, irreleváns, és beszélgetést teljesen elkanyarító hozzászólásai, nem is értem, hogy jön a Szovjetunió 2.0 a szevasztopoli légicsapáshoz, és ott is viríthatnak.

A troll etetése helyett, mert ugyanazokat a köröket futják, úgy 876.-szorra, nem lenne jobb, ha levegőnek néznék, és nem reagálnának a hozzászólásaira ?
 

cirqle

Well-Known Member
2021. december 5.
8 820
48 412
113
Attól, hogy egyénileg Ignore-ra teszed az illetőt, attól még sajnos lesznek a fórumban az összefüggéstelen, irreleváns, és beszélgetést teljesen elkanyarító hozzászólásai, nem is értem, hogy jön a Szovjetunió 2.0 a szevasztopoli légicsapáshoz, és ott is viríthatnak.

A troll etetése helyett, mert ugyanazokat a köröket futják, úgy 876.-szorra, nem lenne jobb, ha levegőnek néznék, és nem reagálnának a hozzászólásaira ?
ugyanarról beszélünk
 
T

Törölt tag 1711

Guest
Attól, hogy egyénileg Ignore-ra teszed az illetőt, attól még sajnos lesznek a fórumban az összefüggéstelen, irreleváns, és beszélgetést teljesen elkanyarító hozzászólásai, nem is értem, hogy jön a Szovjetunió 2.0 a szevasztopoli légicsapáshoz, és ott is viríthatnak.

Baiting-nek hívják, nem egyedi eset, de itt az ukrán topic-ban különösen effektív tud lenni a korlátozott interakciós lehetőségek miatt (1 hülye hozzászólással offol 4-5-öt).
Fejlettebb formája a ragebaiting, mikor olyan interakciót próbál kihozni ami miatt ki is bannolhatnak.
 

SirHiggins

Well-Known Member
2018. november 13.
14 124
20 706
113
Baiting-nek hívják, nem egyedi eset, de itt az ukrán topic-ban különösen effektív tud lenni a korlátozott interakciós lehetőségek miatt (1 hülye hozzászólással offol 4-5-öt).
Fejlettebb formája a ragebaiting, mikor olyan interakciót próbál kihozni ami miatt ki is bannolhatnak.
Nagyon kened Te ezt....
:p
 

Busho3301

Well-Known Member
Szerkesztőségi tag
Moderátor
2021. április 26.
2 520
10 687
113
Az ilyen alvó / inaktív / readonly / hirtelen aktivált accokat nem lehetne szép sorjában törölgetni ?
A kontextus kedvéért, ezt írtad az ukrán topikban:

Miért etetitek ezt a G__G nevű felhasználót ?

Ezerszer kivesézett témákat kezd el 1001-szerre, ezzel csak az aktuális beszélgetést kanyarítja el, a diskurzust teszi tönkre, teljesen összefüggéstelen és irreleváns témákkal. A topic témája a harci helyzet frissítése, elemezgetése, és az érdemi politikai válaszlépések jegyzetelése lenne, nem pedig a régi sérelmek dédelgetése, kényszerképzetek, rémfantáziák, kirohanások, és realitásokat teljesen nélkülöző monológok beragadt lemez módjára ismételgetése lenne.

Ne etessétek az ilyen alvó / inaktív / readonly / hirtelen aktivált accokat.
Nem tudtam érdemben itt lenni a napokban és követni mi történik, de jellemzően ennek a kérdésnek is több oldala szokott lenni amit figyelembe kell vennünk. Az egyik ilyen az, hogy tulajdonképpen mit csinál és milyen szándékkal az, aki a szerinte hirtelen aktivált profil megítélése szerint romboló szándékú kommunikációs céljait a figyelmével, idejével, limitált kommentelési lehetőségét erre szánva (ha most az ukrán topikról beszélünk) támogatja. Ott van az ignore lehetőség, ott van az ignore nélküli figyelmen kívül hagyás, stbstb.
De nem, ehelyett egymást hergeli a társaság és a moderáción kéri számon a saját felháborodását. Nem kell "triggerelődni" és ez magától megold kb. mindent.
Namaste :hadonaszos:
 

G__G

Well-Known Member
2020. szeptember 17.
69
386
63
@Mark1993
Egyébként magam ellen szólván, jogosnak tartom az észrevételt/sérelmet, főleg irányomban. Elszaladt már velem a ló, és tényleg túlságosan elvittem olyan irányba a topicot ami már rég túl mutat azon, vagy nem fűződik hozzá.
Szóval minden fórum tagtól elnézést, igyekszem magam tűrtőztetni és csak releváns hosszászólást közzétenni / vagy nem tenni.

Peace!
 
T

Törölt tag 1711

Guest


meszike19 visszatért és hamvaiból feléledve a korábbi egysorosai helyett egy egykori fórumtársunkra kísértetiesen emlékeztető stílusban kioktat.
Érdekes egybeesés...
 

papajoe

Well-Known Member
2016. február 21.
17 244
55 295
113


meszike19 visszatért és hamvaiból feléledve a korábbi egysorosai helyett egy egykori fórumtársunkra kísértetiesen emlékeztető stílusban kioktat.
Érdekes egybeesés...



Mondhatni,fatális véletlen.