Visszajelzések és javaslatok

  • Ha nem vagy kibékülve az alapértelmezettnek beállított sötét sablonnal, akkor a korábbi ígéretnek megfelelően bármikor átválthatsz a korábbi világos színekkel dolgozó kinézetre.

    Ehhez görgess a lap aljára és a baloldalon keresd a HTKA Dark feliratú gombot. Kattints rá, majd a megnyíló ablakban válaszd a HTKA Light lehetőséget. Választásod a böngésződ elmenti cookie-ba, így amikor legközelebb érkezel ezt a műveletsort nem kell megismételned.
  • Az elmúlt időszak tapasztalatai alapján házirendet kapott a topic.

    Ezen témában - a fórumon rendhagyó módon - az oldal üzemeltetője saját álláspontja, meggyőződése alapján nem enged bizonyos véleményeket, mivel meglátása szerint az káros a járványhelyzet enyhítését célzó törekvésekre.

    Kérünk, hogy a vírus veszélyességét kétségbe vonó, oltásellenes véleményed más platformon fejtsd ki. Nálunk ennek nincs helye. Az ilyen hozzászólásokért 1 alkalommal figyelmeztetés jár, majd folytatása esetén a témáról letiltás. Arra is kérünk, hogy a fórum más témáiba ne vigyétek át, mert azért viszont már a fórum egészéről letiltás járhat hosszabb-rövidebb időre.

  • Az elmúlt időszak tapasztalatai alapján frissített házirendet kapott a topic.

    --- VÁLTOZÁS A MODERÁLÁSBAN ---

    A források, hírek preferáltak. Azoknak, akik veszik a fáradságot és összegyűjtik ezeket a főként harcokkal, a háború jelenlegi állásával és haditechnika szempontjából érdekes híreket, (mindegy milyen oldali) forrásokkal alátámasztják és bonuszként legalább a címet egy google fordítóba berakják, azoknak ismételten köszönjük az áldozatos munkáját és további kitartást kívánunk nekik!

    Ami nem a topik témájába vág vagy akár csak erősebb hangnemben is kerül megfogalmazásra, az valamilyen formában szankcionálva lesz

    Minden olyan hozzászólásért ami nem hír, vagy szorosan a konfliktushoz kapcsolódó vélemény / elemzés azért instant 3 nap topic letiltás jár. Aki pedig ezzel trükközne és folytatná másik topicban annak 2 hónap fórum ban a jussa.

    Az új szabályzat teljes szövege itt olvasható el.

perceptron

Well-Known Member
2023. június 15.
4 764
8 592
113
Fogalmad sincs, mi az az elöl! Te tényleg azt hiszed, hogy a Leopardban úgy cserélik a power packot, hogy a darukezelő contactban van az ellenséges lövészrajjal. Eszméletlenül inkoherens a gondolatmeneted.
Egy magam fajta angolul sem értő fotelhuszár, honnan is tudhatná mit is jelent a power pack, főleg úgy, hogy az amerikai katonai terminológiában nem is ez a megnevezése.
Uh... ertsd mar meg, hogy power pack != engine.
De, a power pack egy terminus technicus angolul. Nem csak katonai jarmuveknel, de altalaban muszaki angolban is gyakran hasznalatos (pont amiatt, amit takar - ti. az amerikai angolt mindig a praktikum vezerli.)

Szerintem már fogalmad sincs mi volt az eredeti kijelentésed, ott van az EMBT topikban, bárki megnézheti. Annyi lett volna a normális reakció, hogy nyomsz egy lájkot a kijavított baromságodra és nem válaszolsz. Persze az egód miatt erre képtelen voltál és megy a mindenféle terelés meg a csőbehúzási kísérlet a személyeskedéssel. Gondolom várod, hátha eldurran az agyam, aztán repül a pihenő.
Ez most komoly? :confused:
A 'normalis' reakciom az volt, hogy hagytam az egeszet a fenebe, mert @dudi mar helyretette, es amugy is latszott, amit most itt is fenyesen bemutatsz: teljesen raakadsz ilyesmi aprosagokra (mikozben meg a szakkifejezeseket is kevered), tipikus forumos ego-problema; semmi kedvem az ilyesmihez, rad hagytam az egeszet.
Majd mivel nem kaptal valaszt, idejottel hazmesterkedni meg tiltast kovetelni – mert nehogy mar ne kapj elegtetelt, hiszen mi az, hogy valaki csak ugy rad hagyta a hisztit... Majd amikor itt elmagyarazzak neked, hogy tartalmi cenzura nincs, meg en is leirom, hogy rad hagytam a fenebe az egeszet, mert mas valasza velos es relevans volt, es nem eri meg az egesz - akkor meg mindig megint neked all feljebb, most mar provokaciora panaszkodsz stb.
Hihetetlen, komolyan; nem is hiszem el, hogy nem csak szivatsz minket, a monitor elott vigyorogva... :cool:
 
  • Vicces
Reactions: fip7

papi

Well-Known Member
2017. április 22.
1 584
4 671
113
A 'normalis' reakciom az volt, hogy hagytam az egeszet a fenebe, mert @dudi mar helyretette, es amugy is latszott, amit most itt is fenyesen bemutatsz: teljesen raakadsz ilyesmi aprosagokra (mikozben meg a szakkifejezeseket is kevered), tipikus forumos ego-problema; semmi kedvem az ilyesmihez, rad hagytam az egeszet.
Ez az eredeti kijelentésed!
Hat mert mondjuk nincs benne a turbine engine, ami onmagaban annyit nyom, mint a Leoban az egesz power pack, meg a Holdrol is latszik a hokepe...
Amire én ezt válaszoltam.
A Honeywell AGT1500 tömege 1134 kg, az MTU 873-Ka501 meg 2200 kg.
Az AGT1500 az sugárhajtómű, az MTU 873 az meg egy dízelmotor. Tehát az AGT 1500 nem lehet nehezebb, mint az a power pack, amibe az MTU 873 van beépítve. Ezen kezdtél el vitatkozni és szedtél elő egy csomó baromságot. Azon kívül, hogy valami tengerészgyalogos komádra hivatkozol, semmit nem mutattál eddig fel. Dobj már be legalább egy nyamvadt linket, amivel megpróbálod azt igazolni, hogy az AGT1500 nehezebb, mint a Leopard 2-be épített power pack.
Ha ezt megugrottad, akkor nekifutunk annak, hogy mi a frontvonali javítás meg annak, hagy a tengerészgyalogos komád szava vagy az USMC hivatalos leírása az erősebb hivatkozási alap.
Majd mivel nem kaptal valaszt, idejottel hazmesterkedni meg tiltast kovetelni – mert nehogy mar ne kapj elegtetelt, hiszen mi az, hogy valaki csak ugy rad hagyta a hisztit... Majd amikor itt elmagyarazzak neked, hogy tartalmi cenzura
Mire nem kaptam választ? Megírtam a hozzászólást az EMBT topikban, majd átjöttem házmesterkedni a sértegetésed miatt. Nézd meg a hozzászólásaim időpontját!
Nem a tartalmi cenzúrát kértem számon elsődlegesen, hanem ezt, de azzal is vannak problémáim, hogy mindenféle alátámasztás nélkül teszel veretes kijelentéseket technikai kérdésekben.

Pont erre mondta, hogy ez nem megy elöl, mert qrva nehéz, meg ilyesmi.
Nem baj, itt vagy te nekünk, aki jobban tudja a fotelből... Beteszel egy képet, amin fogalmunk nincs, mi tortenik, de te megmondod, mi volt a harctéri eljárás a Marinesnal... :D

Hihetetlen, komolyan; nem is hiszem el, hogy nem csak szivatsz minket, a monitor elott vigyorogva... :cool:
Nincs semmiféle szívatás, én nem trollkodni járok ide, nekem ezzel lett elegem az itteni tevékenységedből!
 

Tcat

Well-Known Member
Szerkesztőségi tag
Moderátor
2009. április 27.
2 068
9 065
113
Jó a buli...

Mindekozben a valosag az, hogy rendszeresen, birkaturelemmel javitgatjuk (en is es masok is) a total legbol kapott, mindenfele konkretum nelkul tenykent eloadott spekulacioidat, amivel most mar mindannyian, szinte minden temaban talalkozunk, hetrol-hetre.
Nem akartam ezt itt felhozni, de tenyleg vegyel vissza legyszives a nonstop altalanos deklaraciokkal, mert az esetek feleben alig valami teny van mogotte.

Akinek itt a fórumon közismerten birkatürelme van, az én vagyok... pl. pont a te stílusoddal szemben is... És én emiatt azt hiszem tényleg nyugodtan mondhatom, hogy most már tényleg jó lenne, ha visszavennél a nonstop személyeskedésből. Simán el tudom képzelni, hogy fel sem tűnik neked, hogy így tolod, de na... Esetedben az a baj, hogy ez a stílus igen gyakran azonnal bevetésre kerül, nem csak mondjuk egy már "napok óta" tartó meddő vitában...

Mivel khmm... új vagy itt elmesélem, hogy volt itt egy hasonló fazon, neki az évek alatt szerintem többször is írtam, hogy az ilyen stílussal brutális szinten nullázza ki az egyébként gyakran magas arányban hozott érdekes, értékes kommentjeit. Gondolkozz el ezen te is kérlek.

Ez is meger par perc gondolkodast: valahogy mindig azok a hazmesterek rohangalnak a modokhoz, akik az egvilagon semmilyen haditechnikai temahoz nem szolnak soha hozza, egy epkezlab cikket, hirt, avagy technikai stb hozzaszolast nem tesznek hozza semmilyen HT temaban, hanem kizarolag a (biztpol) mocsarban aktivak, es kizarolag oroszparti vagy nyugatellenes kommentekrol hiresek... vajon miert? ;)

Megosztok egy titkot: a moderátorok figyelmébe ajánlott hozzászólások jelzése mögött 0 házmesterkedés volt ezidáig megítélésünk szerint.
 

aquarell

Well-Known Member
2015. január 20.
15 933
56 890
113
Marmint arra gondolsz, amikor te leszoltad azt, amit egy Marines cpt mondott nekem, mert te jobban tudod, hogyan javitjak az Abramset, belinkelve egy wikipedias kepet? :cool: Erdekes modon @dudi rogton utana meg is erositette, hogy senki nem javitja elol (tobb okbol sem)...
Ehhez kepest meg azt sem javitottam ki, hogy egyertelmuen rosszul hasznalod a power pack kifejezest az engine-re avagy csak egy reszere, nem is emlekszem mar (gondolom, mert nem beszelsz megfeleloen angolul)...? En inkabb hagytam a fenebe az egeszet, hiszen ott van @dudi parszavas mondata, hogy valoban senki nem javit semmit elol.
Es akkor mindezek utan meg te jossz ide panaszkodni. Paratlan. :D


Lasd fenn. Volt egy megjegyzesem az Abrams eszement hajtasarol, o meg elkezdett rajta rugozni, a kifejezeseket keverve (gondolom master gugli-fu kepesitessel). :) A legjobb, hogy egyuttal leoktatta azt a Marines captaint, akivel egy helyre hordjuk a gyerekeket judozni evek ota... :cool:


Az a minimum, hogy idezel, ha mar szemelyeskedve vadolsz valakit (ez persze gerinc fuggvenye)... hol is mondtam ilyet? Plane minden korrekcio nelkul?



Az ironia hirtelen olyan eros lett, hogy kilogott a monitorbol... pont jokor, mert elkapta a leeso allamat. :D



Hat persze. :)
Mindekozben a valosag az, hogy rendszeresen, birkaturelemmel javitgatjuk (en is es masok is) a total legbol kapott, mindenfele konkretum nelkul tenykent eloadott spekulacioidat, amivel most mar mindannyian, szinte minden temaban talalkozunk, hetrol-hetre.
Nem akartam ezt itt felhozni, de tenyleg vegyel vissza legyszives a nonstop altalanos deklaraciokkal, mert az esetek feleben alig valami teny van mogotte.


Nem, ennek semmi koze ehhez, no meg kar az ilyen atlatszo inszinuaciot ilyen kinosan eroltetni, mert atlatnak rajtad, hidd el.

A dolog nalad szinte mindig azon indul, amikor te, aki lathatoan a nap 24 orajabol 18-at itt tolt, minden letezo temaban rendszeresen deklarativ kijelenteseket teszel szinte mindenrol, minden kulonosebb teny nelkul (no meg ugye mindenki mas megallapitasait szo nelkul atveve, ezt mondjuk mar megszoktuk toled, mar meg sem emlitjuk.)


Valakivel osszekeversz.
En ilyet max viccbol irok, es olyankor, amikor valami teljesen trivialis hibara hivom fel a figyelmet valakinek viccesen.
Az hagyjan. de mindig ugyelek ra, hogy konkretan kifogasoljak valamit, sosem altalanosan orbakolok, mint sokan masok.
Ezzel szemben te rendszeresen ujra eloszeded a mar megcafolt spekulacioidat is, ismet tenykent eloadva. Nagyon unalmas, es ha nem gondolnam, hogy egy joindulatu, lelkes tini vagy (ez meggyozodesem), akkor egeszen komor kovetkeztetesekre jutnek a motivaciodat illetoen...


Ez meg szimplan hazugsag. Persze a fentiek utan semmi meglepo nincs benne...
De ha mar: te egy heten legyartasz 5-10x annyi kommentet, mint barmelyikonk. Namarmost ezeknek jelentos hanyada teljesen ures szocseples vagy a mar emlitett tenykent eloadott okoskodas a semmibol - forumos szojarassal fingreszeles, csak tenykent eloadva. Na ez leginkabb rontja a forum szinvonalat.


Rendben, de akkor legyen fair, es a kovetkezoket szinten vezessuk be:

1. amikor egyertelmu a gyezinformacija, akkor az szinten pihenot er (!)
2. ebbe beleesne az is, amikor valaki sajat spekulacioit (wiki oldalat stb) tenykent adja elo, BEZONY!
3. amikor visszajon, akkor nyilvanosan le kell irnia, miben tevedett. :p

Cserebe en ugyanezt vallalom, sot, megirom neked a Mbombe mogotti fegyverkereskedo-penzmoso mafia nemzetkozi hattererol a cikket - amit ketlem, hogy kozze mernetek tenni... :cool: :cool: :cool:



Ugyehogyugye?
Persze nem azzal van a baj, hogy spekulalunk - a forum erre (is) van -, hanem azzal, amikor ezt egyesek napi szinten tenykozleskent adjak elo. En ugyelek arra, hogy ha spekulalok, az minimum stilarisan egyertelmu legyen, meg en az elejetol fogva vagy linkelek, vagy odairom, hogy 'ha jol emlekszem', amitol vilagos lesz, hogy nem tenykozles.



A problema ott kezdodik, amikor joparan hitvitakba csusznak bele, meg amikor egyesek egojat (erthetetlen modon) serti, hogy ok nem tevedhetetlenek stb stb.
Az is igaz persze, hogy 100x is cafolni a rettenthetetlen roman hadseregrol szolo hulyesegeket tenyleg nem mindig megy teljesen targyilagos hangnemben...



Ez is meger par perc gondolkodast: valahogy mindig azok a hazmesterek rohangalnak a modokhoz, akik az egvilagon semmilyen haditechnikai temahoz nem szolnak soha hozza, egy epkezlab cikket, hirt, avagy technikai stb hozzaszolast nem tesznek hozza semmilyen HT temaban, hanem kizarolag a (biztpol) mocsarban aktivak, es kizarolag oroszparti vagy nyugatellenes kommentekrol hiresek... vajon miert? ;)
Velős, lényegre törő hozzászólás. Több ilyet! :)
Nézz be a humor topikba is!
 

Negan

Well-Known Member
2019. november 30.
19 093
33 205
113
Ha ezt megugrottad, akkor nekifutunk annak, hogy mi a frontvonali javítás meg annak,
Esetedben az a baj, hogy ez a stílus igen gyakran azonnal bevetésre kerül, nem csak mondjuk egy már "napok óta" tartó meddő vitában...
Stillus mellet probléma az is,hogy nem hajlandó Kamm elfogadni a tényeket.Ráadásul valójában haditechnikai,hadművészeti témában valós tudása zéró közeli,amit személyiségi okokbol nem képes tudomásul venni.Tudást agresszivitással pótolja-simán bunkó,ennyi a truváj.
 

ozymandias

Well-Known Member
2013. június 4.
2 769
17 874
113
Uh... ertsd mar meg, hogy power pack != engine.
De, a power pack egy terminus technicus angolul. Nem csak katonai jarmuveknel, de altalaban muszaki angolban is gyakran hasznalatos (pont amiatt, amit takar - ti. az amerikai angolt mindig a praktikum vezerli.)
Így van. Ez a motor, hajtómű, segédgenerátorok, kenés/hűtés, vezérlés, nyomatékleosztó/sokszorozó bolygómű - lényegében minden, az utolsó véglehajtásig - legalább is a dízelmotoros világban. Leo-t láttam szétszedve, M1-et nem, arról nem tudol nyilatkozni.

A másik hasonló kifejezés a drivetrain, ez meg a hajtásrendszer - minden, ami a power pack-ból jön és a talajra viszi át a teljesítményt, pl. kardán, véglehajtó bolygómű, futómű/felfüggesztés meg a kerék/lánctalp/gumiheveder.

A Leo esetében 1 óra alatt megvan a csere, tábori körülmények között (feltéve, ha valami fuvócsöves taktikai sunyorgás le nem robbantotta a fél motortetet és motorbölcsőt is kell fabrikálni....)

Az angol nyelv addig praktikus, amíg nem kezdenek rövidítésekbe meg manágerek elnevezni ugyanazt többféle módon, lásd powertrain/powerpack.

Amúgy az elmúlt jó 15 év páncélfejlesztése - mármint acél vonalon a szellőzők miatt volt. Egyre nehezebb páncélzat > egyre erősebb motor > egyre nehezebb thermal management (kb. mint GPU esetén), szóval valamit kell csinálni a hűtéssel és elvezetni a hőt, viszont a hűtőrács lesz egyre jobb célpont (világít az infrán), és egyre nagyobb. Ezért egyre több a réz, alumínium meg magnézium cucc a rendszerben.

Ha tudod mit kezdj ezzel, akkor aprópénzből tudsz modern tankokat kukázni. Hűtőnyílás, lánctalp...
 

perceptron

Well-Known Member
2023. június 15.
4 764
8 592
113
Jó a buli...



Akinek itt a fórumon közismerten birkatürelme van, az én vagyok... pl. pont a te stílusoddal szemben is... És én emiatt azt hiszem tényleg nyugodtan mondhatom, hogy most már tényleg jó lenne, ha visszavennél a nonstop személyeskedésből.
Vagy a 'szemelyeskedes' szo ertelme nem az nalad, mint nalam, vagy valamiert nem regisztral, amikor mondjuk @Negan avagy mas, hasonloan "magasan kepzett" forumtars, kifogyvan az ervekbol, elkezd sertegetni, gyakran egeszen ocsmany, a legprolibb stilusban, amire alapvetoen nyugodtan szoktam valaszolni.
De ne is menjunk messze - quod erat demonstrandum:
Stillus mellet probléma az is,hogy nem hajlandó Kamm elfogadni a tényeket.
Itt hangosan felvinnyogtam, olyan eros az ironia, hogy meggorbitette a teret a kepernyon... :D

Ráadásul valójában haditechnikai,hadművészeti témában valós tudása zéró közeli,amit személyiségi okokbol nem képes tudomásul venni.Tudást agresszivitással pótolja-simán bunkó,ennyi a truváj.
Mondja ezt rogton itt - erted, ugy, hogy a kutya nem bantotta. (Tudom, tudom, a gang up on him lehetosegnek sokan nem tudnak ellenallni.)
Na nem mintha tulzottan erdekelne, ritkan aggodom, mit gondolnak rolam a kamionosok az utakon, de azert valahol elkepeszto az onismeretnek az a teljes hianya, amit itt akaratlanul megint bemutat - ti. o pont arrol hires, hogy a vilagon semmilyen tenyt nem fogad el soha, ahogyan valaki remekul ramutatott, inkabb addig floodolja a temakat a foldtol elrugaszkodott holdkoros szovegeivel, amig megunjuk es akkor o maradt az utolso komment. (Ennel egyebkent a kisebbik is erettebb, pedig meg altalanosba jar.)

Simán el tudom képzelni, hogy fel sem tűnik neked, hogy így tolod, de na...
Feltunt, hogy rendszeresen szoltam nektek, hogy alllitsatok le azt a par elmeroggyantat, aki ramkattan idorol-idore, temarol-temara kovetve? Pontosan azert tettem, mert tobben is szoltak nekem az elmult 1-2 ev alatt, hogy kikre figyeljek, mert ok kozismerten ilyen provok, es nem akarom nekik megadni az oromot.
(Koltoi kerdes, mert tudom, hogy olvastatok es intezkedtetek, mert eszrevettem, hogy le lettek alllitva - utolag is koszonom.)

Esetedben az a baj, hogy ez a stílus igen gyakran azonnal bevetésre kerül, nem csak mondjuk egy már "napok óta" tartó meddő vitában...
Azert igy nem igaz. Szemelyeskedni pont nem szoktam elsokent, csak olyankor, amikor mar tobbszor "megkaptam a magamet" a fenti modon.
Amivel valoszinuleg kevered - es ezt mar eszrevettem masnal is -, az a direkt stilus, ahogyan kijavitom mondjuk @Negan szokasos floodjat, amikor 5112. alkalommal is a reg nemletezo roman felszerelesekrol omleng avagy megprobalja nekem elmagyarazni egy peer-to-peer alapon mukodo sw platform mukodeset ill. miert nem fontos egyaltalan vagy hasonlok (kb mintha en magyaraznam neki, hogyan kell mondjuk hoban tolatni egy eighteen wheelerrel a belvarosban vagy ilyesmi.)

O is es meg paran masok szemelyes sertesnek veszik az ilyesmit, plane, ha kicifrazva szolom le a romanokat avagy a szlovak operetthadsereget stb a valaszomban. De ettol ez meg nem lesz szemelyeskedes, max banter, azaz cukkolasa a romanoknak stb, amin max jokat szokas rohogni (en pl az igazan vicces kommenteket konkretan valasszal dijazom, megjegyezve, milyen jot mulattam rajta).

Mivel khmm... új vagy itt elmesélem, hogy volt itt egy hasonló fazon, neki az évek alatt szerintem többször is írtam, hogy az ilyen stílussal brutális szinten nullázza ki az egyébként gyakran magas arányban hozott érdekes, értékes kommentjeit. Gondolkozz el ezen te is kérlek.
Ra gondolsz?
@acorn Továbbra is semmi bizonyítékod arra, hogy IRIS-T SLM-nek a gyártó szerint van ABM képessége?
Ez is olyan "seggedből előrángatott állítás" lehet, mint amikor azt mondtad, hogy "a SkyKnight kész!". Csak nem fingreszelés esetével állunk megint szemben? :cool:[/quote]

Mert ha igen, nemigen latom sehol az o "magas arányban hozott érdekes, értékes kommentjeit", hogy szo szerint idezzelek, mikozben ez is csak ugy kiroppent (raadasul ugy, hogy az egeszet sajat maga talalta ki, en nem is valaszoltam.)
En ertem, hogy a tinik erzekenyek manapsag, de o pl napi 18 oraban van itt, szoval fura lenne, ha nem lehetne korrigalni, mert kulonben ledobja a lancot, hogy miert nem BFF stilusban teszem...

Megosztok egy titkot: a moderátorok figyelmébe ajánlott hozzászólások jelzése mögött 0 házmesterkedés volt ezidáig megítélésünk szerint.
Hat... te hogyan ertekeled @papi fenti menetet? "Igazsagat keresi"....? :cool:
Meg1x: nem valaszoltam neki, ezert athozta ide es toletek kovetelt valamit. Majd hiaba a valaszok, utana is itt orbakolt ram. Komolyan: te erted, mi baja? Marmint ha nem az, hogy nem valaszoltak neki, es ezert akart titeket belekeverni? :) Nalam ez is llasszikus hazmestertempo, bar valoban az enyhebb fajta (te valoszinuleg a legrosszabbra ertetted a megjegyzesem).
 

LMzek 2.0

Well-Known Member
2020. április 4.
7 056
14 209
113
Ember, több, mint egy éve egy szót nem szóltam hozzád, nem reagáltam egyetlen agymenésedre sem, akkor mégis hogyan került elő nálad a nevem? Komolyan ez már beteges amit művelsz, kezeltesd magad!


Éppen "kezelésen" vagyok: a "Gumigerinc" nevű társadalmi jelenséget kezelem némi erőforrást rászánva.
Biztos vannak előzményei is.
:oops:

Ezektől eltekintve inkább a sajnálatosan társadalmi jelenséggé váló, számomra undorító "gumigerinc" és a jelenlegi média-folyamat, a "gumigerincűvé (média-)nevelés" ellen teszek.
Az is komoly társadalmi gondokra utal, hogy ez a jelenség kiegészül még a lassan hazai szokássá váló "félrenézünk, mert van Netflix/..." néven összefoglalható megalkuvással!

Kerüljenek helyére a "dolgok", kerüljenek helyére a helyi szerepek! :hadonaszos:
Én tudom abszolválni ezt különösebb személyeskedés nélkül is!

.
 
  • Tetszik
Reactions: Flamand

Chima3ra

Well-Known Member
2020. július 28.
295
1 038
93
Nehogy ott basztassàtok egymàst, inkàbb màshol, ahonnan àtpakoljàk oda. :D
Eszembe se jut ezzel a szerencsétlennel bármit is folytatni, nem véletlenül hanyagolom teljesen ennyi ideje, és fogom ezek után is. Viszont azon kicsit felszaladt a szemöldököm, hogy felnézek a fórumra és azt látom, hogy épp megvagyok "köpködve" az egyik kommentjében. Mondom, mindezt úgy, hogy minimum egy éve egy büdös szót nem írtam neki. Természetesen a miért a zagyva ömlengéseiből azóta se derült ki. Na mindegy, klinikai eset a jómadár, és az sem újdonság, hogy nem éppen a legélesebb kés a fiókban, szóval részemről ennyivel le is van tudva a dolog.
 

Pogány

Well-Known Member
2018. április 26.
20 502
67 956
113
Eszembe se jut ezzel a szerencsétlennel bármit is folytatni, nem véletlenül hanyagolom teljesen ennyi ideje, és fogom ezek után is. Viszont azon kicsit felszaladt a szemöldököm, hogy felnézek a fórumra és azt látom, hogy épp megvagyok "köpködve" az egyik kommentjében. Mondom, mindezt úgy, hogy minimum egy éve egy büdös szót nem írtam neki. Természetesen a miért a zagyva ömlengéseiből azóta se derült ki. Na mindegy, klinikai eset a jómadár, és az sem újdonság, hogy nem éppen a legélesebb kés a fiókban, szóval részemről ennyivel le is van tudva a dolog.
Szerintem àllj bele a dologba. :D