Visszajelzések és javaslatok

  • Ha nem vagy kibékülve az alapértelmezettnek beállított sötét sablonnal, akkor a korábbi ígéretnek megfelelően bármikor átválthatsz a korábbi világos színekkel dolgozó kinézetre.

    Ehhez görgess a lap aljára és a baloldalon keresd a HTKA Dark feliratú gombot. Kattints rá, majd a megnyíló ablakban válaszd a HTKA Light lehetőséget. Választásod a böngésződ elmenti cookie-ba, így amikor legközelebb érkezel ezt a műveletsort nem kell megismételned.
  • Az elmúlt időszak tapasztalatai alapján házirendet kapott a topic.

    Ezen témában - a fórumon rendhagyó módon - az oldal üzemeltetője saját álláspontja, meggyőződése alapján nem enged bizonyos véleményeket, mivel meglátása szerint az káros a járványhelyzet enyhítését célzó törekvésekre.

    Kérünk, hogy a vírus veszélyességét kétségbe vonó, oltásellenes véleményed más platformon fejtsd ki. Nálunk ennek nincs helye. Az ilyen hozzászólásokért 1 alkalommal figyelmeztetés jár, majd folytatása esetén a témáról letiltás. Arra is kérünk, hogy a fórum más témáiba ne vigyétek át, mert azért viszont már a fórum egészéről letiltás járhat hosszabb-rövidebb időre.

  • Az elmúlt időszak tapasztalatai alapján frissített házirendet kapott a topic.

    --- VÁLTOZÁS A MODERÁLÁSBAN ---

    A források, hírek preferáltak. Azoknak, akik veszik a fáradságot és összegyűjtik ezeket a főként harcokkal, a háború jelenlegi állásával és haditechnika szempontjából érdekes híreket, (mindegy milyen oldali) forrásokkal alátámasztják és bonuszként legalább a címet egy google fordítóba berakják, azoknak ismételten köszönjük az áldozatos munkáját és további kitartást kívánunk nekik!

    Ami nem a topik témájába vág vagy akár csak erősebb hangnemben is kerül megfogalmazásra, az valamilyen formában szankcionálva lesz

    Minden olyan hozzászólásért ami nem hír, vagy szorosan a konfliktushoz kapcsolódó vélemény / elemzés azért instant 3 nap topic letiltás jár. Aki pedig ezzel trükközne és folytatná másik topicban annak 2 hónap fórum ban a jussa.

    Az új szabályzat teljes szövege itt olvasható el.

  • Az elmúlt évek tapasztalatai alapján, és a kialakult helyzet kapcsán szeretnénk elkerülni a (többek között az ukrán topikban is tapasztalható) információs zajt, amit részben a hazai sajtóorgánumok hozzá nem értő cikkei által okozott visszhang gerjeszt. Mivel kizárható, hogy a hazai sajtó, vagy mainstream szakértők többletinformációval rendelkezzenek a fórumhoz képest a Wagner katonai magánvállalat oroszországi műveletével kapcsolatban, így kiegészítő szabály lép érvénybe a topik színvonalának megőrzése, javítása érdekében:

    • a magyar orgánumok, közösségi média oldalak, egyéb felületek hírei és elemzései (beleértve az utóbbi időkben elhíresült szakértőket is) nem támogatottak, kérjük kerülésüket.
    • a külföldi fősodratú elemzések, hírek közül az új információt nem hordozók szintén kerülendők

    Ezen tartalmak az oldal tulajdonosának és moderátorainak belátása szerint egyéb szabálysértés hiányában is törölhetők, a törlés minden esetben (az erőforrások megőrzése érdekében) külön indoklás nélkül történik.

    Preferáltak az elsődleges és másodlagos források, pl. a résztvevő felekhez köthető Telegram chat-ek, illetve az ezeket közvetlenül szemléző szakmai felületek, felhasználók.

Status
Not open for further replies.

Tcat

Well-Known Member
Szerkesztőségi tag
Moderátor
2009. április 27.
2 070
9 190
113
Javaslat: ha a regisztrált felhasználók 50%-a IGNORE-ra tett egy felhasználót, akkor annak a hozzászólásai tűnjenek el a nyilvános (nem regisztrált) felhasználók elől is.

Vélemény? :)

Csak elvi síkon: olyasmit meglehet példul csinálni, hogy ha 1-1 komment begyűjt egy előre meghatározott mennyiségű negatív értékelést, akkor azt "elrejti" a rendszer. Idézőjelben, mert aki kíváncsi rá, az egy kattintással lenyithatja és akkor neki megjelenik a szöveg. Szóval ja...

Persze ez feltételezi, hogy aktív valamilyen komment értékelési rendszer. Ami meg magában hordozza azt a veszélyt, hogy egyesek csakazért is negatívra pontozzák egyes emberkék által küldött hozzászólásokat. Mert szerintük az egy kötsög... Azaz ha túl alacsonyra van állítva az elrejtési korlát, akkor az a probléma hogy könnyű vele visszaélni, ha meg túl magasra, akkor meg azért, mert nem gyűlik össze esetleg elég pont.

Volt ilyen pér éve, nem működött túl jól, a dislike funkciót ki is kellett kapcsolnunk. Persze az anonim volt, így egyesek simán nyomkodták orrba szájba, alaptalanul a dislike-ot. Vannak szofisztikáltabb értékelési rendszerek azért. :)
 

haubagoi

Well-Known Member
2015. augusztus 4.
11 056
9 573
113
<blockquote rel="haubagoi">Javaslat: ha a regisztrált felhasználók 50%-a IGNORE-ra tett egy felhasználót, akkor annak a hozzászólásai tűnjenek el a nyilvános (nem regisztrált) felhasználók elől is.

Vélemény? :)

Csak elvi síkon: olyasmit meglehet példul csinálni, hogy ha 1-1 komment begyűjt egy előre meghatározott mennyiségű negatív értékelést, akkor azt "elrejti" a rendszer. Idézőjelben, mert aki kíváncsi rá, az egy kattintással lenyithatja és akkor neki megjelenik a szöveg. Szóval ja...

Persze ez feltételezi, hogy aktív valamilyen komment értékelési rendszer. Ami meg magában hordozza azt a veszélyt, hogy egyesek csakazért is negatívra pontozzák egyes emberkék által küldött hozzászólásokat. Mert szerintük az egy kötsög... Azaz ha túl alacsonyra van állítva az elrejtési korlát, akkor az a probléma hogy könnyű vele visszaélni, ha meg túl magasra, akkor meg azért, mert nem gyűlik össze esetleg elég pont.

Volt ilyen pér éve, nem működött túl jól, a dislike funkciót ki is kellett kapcsolnunk. Persze az anonim volt, így egyesek simán nyomkodták orrba szájba, alaptalanul a dislike-ot. Vannak szofisztikáltabb értékelési rendszerek azért. :)
</blockquote>

Előre kiemelném, hogy én nem komment-pontozásról beszéltem, hanem <b>user szinten</b>, ha összegyűlne x darab IGNORE, akkor az adott user-nek eltűnne az összes kommentje, de nem csak a regisztrált, hanem a regisztrálatlan olvasók szeme elől is.

Ennek célja az lenne, hogy egy troll ne tudja teleszemetelni a fórumot. Hiába teszik ugyanis ignore-ra az adott user-t a regisztrált felhasználók, ha a regisztrálatlan olvasók számára továbbra is olvasható a teleszemetelt tartalom.

<b>Az oldal jelen működési módja szerint ugyanis</b>, ha a trollt ignore-ra tesszük, azzal a troll eléri a célját. Mivel ignore-ra tesszük, nem látjuk mit mond, és így nem tudunk vitatkozni vele, nem tudjuk cáfolni az állításait. Viszont az oldal olvasói ettől még látják az írásait, azt is látják, hogy a többi fórumozó az írásait nem vitatja (hiszen nem is látja), ebből az oldal olvasó azt a következtetést vonhatják le, hogy a troll állításai igazak.

Szóval, arra gondoltam, hogy ha mondjuk a silurusglanis által mondott 1100+ körülire becsült regisztrált felhasználók közül azok, akik aktívan kommenteltek az elmúlt 1 hónapban (tehát aktívak), legalább 2 éve tagok és összesen 1000+ hozzászólásuk volt, 50%+ -ban IGNORE-ra tesznek egy felhasználót (nem kommentet), akkor annak a felhasználónak az összes kommentje rejtődjön el mondjuk 1 hónapig, de úgy hogy a fórum olvasói akkor se tudják megnézni, ha akarják.

Ennek az egésznek a célja végső soron az lenne, hogy egy troll ne tudjon hamis információkat terjeszteni az oldal <b>regisztrálatlan</b> olvasói felé. Ugyanis a regisztrált felhasználók hiába tesszik ignore-ra az adott felhasználót, ha a célját mégis eléri, mert az oldal nem regisztrált olvasói számára továbbra is terjesztheti a baromságait.

Megj.-ek:

1. A pontozás nem jó. Ha mondjuk már -10 pont van egy hozzászólás mellett, akkor a "csordaszellem" miatt hajlamos más is odanyomni mégegy mínuszt. Ezért az én javaslatomban semmiféle pontozás nem látszódna a komment mellett. (Sem a user neve mellett.)

2. Ha az elrejtési korlátot elég magasra tesszük, akkor esetleg nem gyűlik össze elég pont -> éppen ezért én nem a hozzászólást pontoznám/rejteném el (egyesével), hanem egy adott user-t (az összes hozzászólásával együtt), mivel az egy adott user-re már össze fog gyűlni elegendő ignore, ha az illető troll. (Míg a kommentjei esetleg egyesével soha nem érnék el a korlátot.)

3. Az aktív felhasználó feltételt azért tenném bele, mert silurusglanis célzott rá, hogy 1100+ regisztrált felhasználó van, akikből esetleg több százan nem aktívak (jelenleg), ezért soha nem gyűlne össze az 50%+ felhasználó egy user hide-olásához. Viszont, ha mondjuk az utóbbi 1 hónapban aktív user-eket nézzük csak (legyen mondjuk számuk 50), akkor közülük már összegyűlhet 50%+, azaz 25+ usertől ignore egy adott user-re (aki a 25+ user szerint troll) a hide-oláshoz.

4. A legalább 2 éve tag, és 1000+ hozzászólása volt feltételt pedig azért tenném bele ahhoz, hogy valaki user-t hide-oltasson, mert különben egy egész trollhadsereg regisztrálna csak azért, hogy bosszúból ellen hide-olási "hadjáratot" indítson a többi tag ellen.
 
T

Törölt tag 1526

Guest
Szerintem ez a totális ignore nem túl jó ötlet. Én például senkit nem teszek ignore-ra és nem szeretném ha azért nem látnék valakit mert mások ignore-ra tették.

Egy ilyen rendszerben előfordulhatna, hogy mondjuk valakik totális ignore-ra rakják hóbagolyt olyan szubjektív vélemény alapján, hogy szerintük állandóan baromságokat beszél és ez zavarja őket. De nekem mondjuk lehet, hogy ő a kedvenc kommentelőm és az én szubjektív véleményem szerint is állandóan baromságokat beszél de én meg pont ezt szeretem benne.

Szóval akár ugyanazért a dologért is lehet hogy valaki ignorál valakit, másvalaki meg nem. Ezért van mindenkinek saját ignore gombja, hogy mindenki eldönthesse kit ignorál és ne mások ignoráljanak helyette.
 

haubagoi

Well-Known Member
2015. augusztus 4.
11 056
9 573
113
Szerintem ez a totális ignore nem túl jó ötlet. Én például senkit nem teszek ignore-ra és nem szeretném ha azért nem látnék valakit mert mások ignore-ra tették.

Egy ilyen rendszerben előfordulhatna, hogy mondjuk valakik totális ignore-ra rakják hóbagolyt olyan szubjektív vélemény alapján, hogy szerintük állandóan baromságokat beszél és ez zavarja őket. De nekem mondjuk lehet, hogy ő a kedvenc kommentelőm és az én szubjektív véleményem szerint is állandóan baromságokat beszél de én meg pont ezt szeretem benne.

Szóval akár ugyanazért a dologért is lehet hogy valaki ignorál valakit, másvalaki meg nem. Ezért van mindenkinek saját ignore gombja, hogy mindenki eldönthesse kit ignorál és ne mások ignoráljanak helyette.

Nagyon szépen beszélsz Ulippo, csak kár, hogy te nem beszélgetni jársz ide, mert nem vagy nyitott mások véleményére. Tök mindegy ki mit mond neked, az semmit nem változtat a véleményeden. Ha valaki olyat mond neked, ami neked nem tetszik, akkor földbe döngölöd és olyanokat mondasz neki, hogy "leülhetsz egyes" stb. Van egy előre meghatározott célod, elképzelésed és aszerint tevékenykedsz mint valami gép. Számomra nagyon úgy tűnik, hogy pl. az Ukrajnai helyzet c. fórumban mindössze az a célod, hogy naponta x darab, de lehetőleg minél több "nyugati" propagandát posztolj, hogy azokat, akik azért járnak ide a HTKA-ra, mert itt olyan híreket is megtalálnak, amelyeket az Origo, Index, 444 nem hoz le, elriaszd. Hogy elérd, hogy ne látogassák a HTKA-t, mert már itt is ugyanaz a propaganda megy, mint az Origo, Index, 444-en, neked köszönhetően. Ennyi.
Ha valaki rákeres a nevedre a neten, kiderül, hogy millió helyen kommentelsz, és mindenhol az oroszok szapulása a célod. Görcsösen harcolsz az oroszok ellen minden fórumon a neten. Mi ennek az oka?
Miért érzed ezt személyes kötelességednek, hivatásodnak, hogy ellenük harcolj?
 

Rommel28

Active Member
2010. április 19.
116
66
28
Haubagoi, te pont ugyanezt csinálod, csak a másik oldalról.

Egyszerűbb lenne felszámolni a biztpol topicokat, és helyette létrehozni kép/video témákat, ahol csak ilyeneket lehet posztolni, meg esetleg azokkal kapcsolatban kérdezni röviden, ha nem tiszta hogy mi látható rajtuk. Ilyen volt az mp.net szabályzata is.
 
M

molnibalage

Guest
Én egy könnycseppet sem ejtenék a biztpol topikokért... A magyar haderő lehetséges fejleszétse hála istennek nem ott van.
 

arbalest

Well-Known Member
2011. január 11.
8 336
17 520
113
A biztpol topikok felszámolása nem segítene, akkor a többi topkban menne tovább a biztpol beszélgetés.
 

silurusglanis

Well-Known Member
2012. augusztus 7.
7 501
5 593
113
Haubagoi, te pont ugyanezt csinálod, csak a másik oldalról.

Egyszerűbb lenne felszámolni a biztpol topicokat, és helyette létrehozni kép/video témákat, ahol csak ilyeneket lehet posztolni, meg esetleg azokkal kapcsolatban kérdezni röviden, ha nem tiszta hogy mi látható rajtuk. Ilyen volt az mp.net szabályzata is.

A biztpol részleg pufferzóna a tech-only embereknek.
Másfelől az internet magyar részén egyedülálló forrás, itt összegyűjtve, évekre visszamenőleg megtalálsz szinte bármit.
Haubagoit megvédeném, mert amit ő írni szokott az leginkább sci-fi, a többi elmélethez képest (!). Nehéz elfogultsággal vádolni, ha el is olvasod amiket ír.
De a floodoló egyénekkel szemben az adminnak kellene fellépnie, mert van mikor már egyértelmű mit csinál. Az a gond, hogy ha valaki aztán mondja, hogy fizetett kommentelő, akkor sokak szájára mosoly ül ki, és összeesküvés-elméletet kiáltanak. Pedig én ismerek is olyat, aki ebből élt egy darabig, nem is rosszul.
Ha pedig itt valaki kritizálni meri a kis üdvöskéket, rögtön jön a "bezzeg az oroszbarátoknak szabad" és "bezzeg a putyinista propaganda jöhet".
 

blitzkrieg

Well-Known Member
2015. február 10.
5 503
5 633
113
Szerintem ez a totális ignore nem túl jó ötlet. Én például senkit nem teszek ignore-ra és nem szeretném ha azért nem látnék valakit mert mások ignore-ra tették.

Egy ilyen rendszerben előfordulhatna, hogy mondjuk valakik totális ignore-ra rakják hóbagolyt olyan szubjektív vélemény alapján, hogy szerintük állandóan baromságokat beszél és ez zavarja őket. De nekem mondjuk lehet, hogy ő a kedvenc kommentelőm és az én szubjektív véleményem szerint is állandóan baromságokat beszél de én meg pont ezt szeretem benne.

Szóval akár ugyanazért a dologért is lehet hogy valaki ignorál valakit, másvalaki meg nem. Ezért van mindenkinek saját ignore gombja, hogy mindenki eldönthesse kit ignorál és ne mások ignoráljanak helyette.

Még jó, hogy szerinted nem jó ötlet. :)
 

haubagoi

Well-Known Member
2015. augusztus 4.
11 056
9 573
113
Haubagoi, te pont ugyanezt csinálod, csak a másik oldalról.
...

Hát nem egészen.

1) Én a hírek, videók posztolgatása mellett leírom a saját véleményem is, írok elemzéseket/jövőbeli scenáriókat (egyesek szerint agymenéseket :) ), míg Ulippo hozzám képest nagy mennyiségben posztol híreket, videókat, képeket, viszont soha nem írja le a saját gondolatait azon túlmenően, hogy Ukrajna = jó, Oroszország = rossz, Putyin = sátán, és ti oroszbarátok majd jól megszívjátok. Nem ír elemzéseket, nem fejtegeti az okokat és nem érdeklik a következmények (h. pl. világháború lehet belőle, hogy lehetne elkerülni stb.), csak a propagandát nyomja.

2) Én sehol máshol nem vagyok aktív kommentelő, csak a HTKA-n. (Sem haubagoi néven, sem másmilyenen.) Ellenben Ulippo, ugyanezen a néven (is), (hiper)aktívan kommentel a Balrad-tól kezdve a Kitekintő-ig mindenhol, és minden fórumon az oroszok ellen harcol.

Így akadhatott rá a HTKA-ra is. Felfedezte, hogy itt a HTKA-n a kommentelők között van nagyobb "oroszbarát" csoport.
Gondolom meggyőződése, hogy az itt kommentelő "oroszbarátokat" Moszkvából irányítják és fizetik.
Ezért rászállt a HTKA-ra, hogy "semlegesítse" az oldalt. Ez abból áll, hogy olyan nagy mennyiségű nyugati propagandát posztol, amely elűzi azokat a (nem regisztrált!) HTKA-olvasókat, akik eddig azért jártak ide, mert itt másmilyen híreket is olvashattak.

Magyarán a HTKA látogatottságának a csökkentése a célja. Ulippo nem a többi fórumozónak ír, hanem a HTKA-t regisztráció nélkül látogató olvasóknak.
Azt próbálja elérni, hogy ezen olvasóknak ne legyen kedvük látogatni a HTKA-t.
Abból a megfontolásból, hogy ha a HTKA látogatottsága alacsony lesz, akkor az itt aktív (szerinte) Moszkvából irányított és fizetett "oroszbarát" kommentelőknek nem lesz olvasóközönsége, és így azok nem fogják tudni kívülről befolyásolni a magyar társadalmat.
Ez az ő információs háborújának az alap-motivációja és célja.

Az pedig természetes, hogy a HTKA olvasótáborában (és talán a kommentelői között is) felül-reprezentált az "oroszbarátok" tábora, mivel máshol mindenhol a mainstream nyugati propaganda megy, ezért a másképp gondolkodók, egyet-nem-értők olyan kis "szigetekre" szorulnak ki, mint pl. a HTKA.
A nyugati propagandisták (mint Ulippo) célja pedig ezen, kevés számú kis sziget "listázása" és a "rajta élő" másképp gondolkodó közösségek felszámolása.

Ilyen szempontból meg tudnám érteni, ha a HTKA bezárná a BIZTPOL topikokat, hiszen meggyőződésem, hogy a HTKA nem "központilag" vállalta ezt a "sziget"-szerepet, hanem csak pusztán így alakult.
 

2ndt

Well-Known Member
2015. július 9.
2 634
1 384
113
Szerintem bizonyos mertekig minden lehet hasznos itt; az Ulippo-fele "masik" oldal alkalmat ad arra, hogy direktben utkozesek legyenek a mainstreammel olyan kozegben, ahol a mainstream velemeny a kisebbseg. Szerintem ez fontos, mert a mainstream forumokon az ellenvelemeny "eltunik a zajban".

Haubagoi kapcsan meg - pedig szinte mindenben vitazunk - az a hasznos, hogy feldob olyan - akar kis valoszinusegu - scenariokat, amiket erdemes atgondolni akkor is, ha a vegen sem ertunk vele egyet. ;))))
 
M

molnibalage

Guest
Magyarán a HTKA látogatottságának a csökkentése a célja.

Kevesebb konteó és anyag segít tisztán tartani az elmét. A HTKA nem annyira fontos és látogatott oldalon. N+1 szemét oldal van, ahol amúgy is ömlik az orosz politikai és tech propaganda, éásd humor topikban linkel Szu-47-es böffenet...
 

formosa

Member
2015. május 18.
427
2
18
Én nem irogatok máshol, sőt fizetett ügynök sem vagyok. Csak azért írok, mert érdekel a haditechnika, pedig nem voltam - és remélem soha nem is leszek - katona.

De van itt 1 érdekes dolog: Én és a barátnőm - pár ezer más tüntetővel együtt - kint voltunk a Putyin elleni megmozduláson. Onnan hazaérve láttuk a TV-ben, hogy volt /Putyin melletti/ "ellentüntetés" is, kb. 10 fő részvételével. - Ők biztos hiányoztak, amikor az elmúlt 70 év magyar történelmét tanították.

Ennek fényében érdekes, hogy ezen az oldalon kb. ketten vitázunk önjelölt Putyinok garmadájával szemben.
Hogy lehet ez? Talán a pár ezer tüntető utálja a hadtechnikát? Vagy csak "valaki utasítására" bannolva lettek?
Bezzeg az "ellentüntetők" kivétel nélkül imádják a haditechnikát. Sőt, a többen nem is értek rá "ellentüntetni" mert épp ítt irogattak. /Következésképp járvány volt az elmúlt 70 év magyar történelmének tanításakor./
 

zotyek78

Well-Known Member
2013. március 26.
2 618
1 021
113
Én nem irogatok máshol, sőt fizetett ügynök sem vagyok. Csak azért írok, mert érdekel a haditechnika, pedig nem voltam - és remélem soha nem is leszek - katona.

De van itt 1 érdekes dolog: Én és a barátnőm - pár ezer más tüntetővel együtt - kint voltunk a Putyin elleni megmozduláson. Onnan hazaérve láttuk a TV-ben, hogy volt /Putyin melletti/ "ellentüntetés" is, kb. 10 fő részvételével. - Ők biztos hiányoztak, amikor az elmúlt 70 év magyar történelmét tanították.

Ennek fényében érdekes, hogy ezen az oldalon kb. ketten vitázunk önjelölt Putyinok garmadájával szemben.
Hogy lehet ez? Talán a pár ezer tüntető utálja a hadtechnikát? Vagy csak "valaki utasítására" bannolva lettek?
Bezzeg az "ellentüntetők" kivétel nélkül imádják a haditechnikát. Sőt, a többen nem is értek rá "ellentüntetni" mert épp ítt irogattak. /Következésképp járvány volt az elmúlt 70 év magyar történelmének tanításakor./

Vagy az itt levő emberkék többsége nem elvakult Putyin v. Obi fan, hanem van saját véleménye... :)
 

silurusglanis

Well-Known Member
2012. augusztus 7.
7 501
5 593
113
Nem belevau, de szerintem a beszélgetőben mehetne tovább egymás jellembeli fejtegetése, és maradjon meg visszajelző-bejelentő felületnek.
 

fip7

Well-Known Member
2011. november 9.
18 394
55 179
113
formosa

<i>"Kár, hogy a saját véleményük helyett ovi és Putyin álláspontját harsogják. :-("</i>

És ez miért is baj?
Nem bántásból de pont azért élünk demokráciában és azért van vélemény szabadság, hogy mindenki el tudja mondani a véleményét.
Ez lenne a probléma?
Amíg a szabályokat betartják a hozzászólók addig minden OK.
És hozzá tenném az emberek 90%- a senkinek nem a fanja, csak szimplán saját véleménnyel rendelkezik, amely néha megegyezik politikai vezetők véleményével.

A bizpol topik szerintem pedig hasznos. Kifejezetten segít "tisztán" tartani a technikai topikokat.
 

ghostrider

Well-Known Member
2014. július 18.
9 091
25 059
113
formosa
Az emberek döntő többsége nem fog kimenni se egyik, se másik oldal mellett tüntetni, de attól még meg van a saját véleménye dolgokról, emberekről "külső behatások" nélkül.
Csak sajnálni tudlak titeket (Tégedet, a Barátnődet és a többi tüntető-ellentüntetőt), hogy a szabadidőtöket ilyen "hülyeségekre" pazaroljátok.
Légy szíves ne sértegessél itt másokat (történelmi ismeretek hiánya címszóval), mert még túl fiatal vagy hozzá, főleg, hogy még csak nem is éltél benne, csak mások elmondása alapján ítélkezel. A szimpátiát pedig ne keverd a "fan"-sággal, ha lehetséges.
Én inkább Tégedet tartalak elvakult fannak. Néha nem árt egy kis önkontrol.
 
Status
Not open for further replies.