Visszajelzések és javaslatok

  • Ha nem vagy kibékülve az alapértelmezettnek beállított sötét sablonnal, akkor a korábbi ígéretnek megfelelően bármikor átválthatsz a korábbi világos színekkel dolgozó kinézetre.

    Ehhez görgess a lap aljára és a baloldalon keresd a HTKA Dark feliratú gombot. Kattints rá, majd a megnyíló ablakban válaszd a HTKA Light lehetőséget. Választásod a böngésződ elmenti cookie-ba, így amikor legközelebb érkezel ezt a műveletsort nem kell megismételned.
  • Az elmúlt időszak tapasztalatai alapján házirendet kapott a topic.

    Ezen témában - a fórumon rendhagyó módon - az oldal üzemeltetője saját álláspontja, meggyőződése alapján nem enged bizonyos véleményeket, mivel meglátása szerint az káros a járványhelyzet enyhítését célzó törekvésekre.

    Kérünk, hogy a vírus veszélyességét kétségbe vonó, oltásellenes véleményed más platformon fejtsd ki. Nálunk ennek nincs helye. Az ilyen hozzászólásokért 1 alkalommal figyelmeztetés jár, majd folytatása esetén a témáról letiltás. Arra is kérünk, hogy a fórum más témáiba ne vigyétek át, mert azért viszont már a fórum egészéről letiltás járhat hosszabb-rövidebb időre.

  • Az elmúlt időszak tapasztalatai alapján frissített házirendet kapott a topic.

    --- VÁLTOZÁS A MODERÁLÁSBAN ---

    A források, hírek preferáltak. Azoknak, akik veszik a fáradságot és összegyűjtik ezeket a főként harcokkal, a háború jelenlegi állásával és haditechnika szempontjából érdekes híreket, (mindegy milyen oldali) forrásokkal alátámasztják és bonuszként legalább a címet egy google fordítóba berakják, azoknak ismételten köszönjük az áldozatos munkáját és további kitartást kívánunk nekik!

    Ami nem a topik témájába vág vagy akár csak erősebb hangnemben is kerül megfogalmazásra, az valamilyen formában szankcionálva lesz

    Minden olyan hozzászólásért ami nem hír, vagy szorosan a konfliktushoz kapcsolódó vélemény / elemzés azért instant 3 nap topic letiltás jár. Aki pedig ezzel trükközne és folytatná másik topicban annak 2 hónap fórum ban a jussa.

    Az új szabályzat teljes szövege itt olvasható el.

jani2

Active Member
2013. február 11.
1 039
1
38
Kéne egy feljelentem magamat Topic. :)

A "CSAJOK" oldalon rosszul illesztettem be a válasznál a dolgokat -most. Kicsit összekócoltam magamat. Kéretik - értelemszerűen - a törlés. Megrohantak a régi emlékek, vagyis elcsesztem a beillesztést.

Kéretik a javítás, köszönöm.
 

silurusglanis

Well-Known Member
2012. augusztus 7.
7 501
5 593
113
Kéne egy feljelentem magamat Topic. :)

A "CSAJOK" oldalon rosszul illesztettem be a válasznál a dolgokat -most. Kicsit összekócoltam magamat. Kéretik - értelemszerűen - a törlés. Megrohantak a régi emlékek, vagyis elcsesztem a beillesztést.

Kéretik a javítás, köszönöm.

Ilyenkor egyszerűbb, ha rányomsz a feljelent gombra és leírod hogyan szeretnéd.
 

Tcat

Well-Known Member
Szerkesztőségi tag
Moderátor
2009. április 27.
2 066
9 059
113
Kéne egy feljelentem magamat Topic. :)

A "CSAJOK" oldalon rosszul illesztettem be a válasznál a dolgokat -most. Kicsit összekócoltam magamat. Kéretik - értelemszerűen - a törlés. Megrohantak a régi emlékek, vagyis elcsesztem a beillesztést.

Kéretik a javítás, köszönöm.

OK, rendberakva :)
 

Pocok75

Well-Known Member
2010. április 19.
2 824
2 548
113
Köszönöm a segítséget! :D

27610403726_f496b12019_k.jpg
</a><script async src="//embedr.flickr.com/assets/client-code.js" charset="utf-8"></script>
27570282671_2e472534d7_k.jpg
</a><script async src="//embedr.flickr.com/assets/client-code.js" charset="utf-8"></script>
 

ghostrider

Well-Known Member
2014. július 18.
9 288
26 275
113
Amikor egy topicot indítana valaki, akkor a cím sor olyan keskeny, hogy szinte csak vaktában ír bele az ember. Nem lehetne ezt a címsort nagyobbá tenni?
 

weasel007

Well-Known Member
2011. július 15.
3 799
8 458
113
Amikor egy topicot indítana valaki, akkor a cím sor olyan keskeny, hogy szinte csak vaktában ír bele az ember. Nem lehetne ezt a címsort nagyobbá tenni?
Ezzel kapcsolatban írnék, hogy elrontottam az általam ma 13:50-kor létrehozott topic címét. A helyes cím North American AJ (A-2) Savage, elnézést a hibáért, és előre is köszönöm a javítást.
 
M

molnibalage

Guest
Kb. 1-2 éve szóltam emiatt, de sajon nem javították ki. Ezt én úgy oldom meg, hogy máshol gépeltem be és aztán copy paste.
 

Tcat

Well-Known Member
Szerkesztőségi tag
Moderátor
2009. április 27.
2 066
9 059
113
Most csak azért is kijavítottam az új topic név input mező méretét... :)

Bár augusztusban úgyis megkapjátok az új fórum motort, meg a Block6 theme-et. Ami persze legalább fél éve készen van cirka 95 százalékban.
 

ghostrider

Well-Known Member
2014. július 18.
9 288
26 275
113
Most csak azért is kijavítottam az új topic név input mező méretét... :)

Bár augusztusban úgyis megkapjátok az új fórum motort, meg a Block6 theme-et. Ami persze legalább fél éve készen van cirka 95 százalékban.

+1
 

joker

Well-Known Member
2012. szeptember 16.
20 814
30 835
113
A kedvenc topikjaimban felgyűt hozzászólásokat amikor kilistáztatom az értesítéseknél, akkor nem látszik, hogy hánuyadik oldalnál vagyok. Eddig mindig látszott a számozás a linkben.
 

Mackensen

Well-Known Member
Szerkesztőségi tag
Moderátor
2010. május 3.
21 375
14 041
113
Hétvégén jogosult lettem a fórum moderálására, mivel elég időt töltök gép előtt, azt hiszem bevállalhatom.
Itt a szabályzat, aki még nem olvasta, annak ajánlom figyelmébe.
http://htka.hu/forumszabalyzat/

Mielőtt ide regisztráltam volna, viszonylag hosszú időt töltöttem a sinodefence fórumon. Számomra az ott alkalmazott moderálási elvek a mérvadóak, azokat tekintem példának.
Egy fórumra mint tudományos műhelyre tekintek, ahova a tagok információt hoznak, a többiek meg megvitatják, hozzáadnak, cáfolnak stb. Ebben a kontextusban pedig elvárás egy minimum, ami a szakmaiságot illeti. Ez alatt nem a szakmai ismeretek mennyiségét értem, hanem azt a fajta tudományos hozzáállást amivel a különféle témákat kezelik a tagok.
Nem vagyunk egyetemi tanszék, ide bárki, bármilyen háttérrel jöhet, viszont én azt szeretném, ha minőségileg egy magasabb színvonalat képviselnénk, ami az itt folyó beszélgetések hangvételét és stílusát illeti. Az a gond, hogy ha erre nem figyelünk oda, akkor értékes embereket veszítünk akik elég hamar elveszítik a türelmüket.
 

akagi

Well-Known Member
2015. január 16.
1 813
305
83
Macky!
Gratulálok, hogy Te is belső műhelyes lettél!
De, engedj meg nekem néhány kritikát:
"Egy fórumra mint tudományos műhelyre tekintek, ahova a tagok <b>információt hoznak,</b> a többiek meg megvitatják, hozzáadnak, cáfolnak stb. Ebben a kontextusban pedig elvárás egy minimum, ami a szakmaiságot illeti. <b>Ez alatt nem a szakmai ismeretek mennyiségét értem, hanem azt a fajta tudományos hozzáállást amivel a különféle témákat kezelik a tagok</b>."
A kiemelt részek tőlem:
-Honnan? Tán, csak az internetről? (ugye, költői kérdés.)
Tudod, aki a hadiiparban eltöltött akár egy hónapot, annak alá kellett írnia egy TÜK formanyomtatványt. Aki, meg a szakmában többre vitte, annak holtáig szóló szerződést kellett aláírnia. Már csak tudom! (van közte sok hülyeség az idétlenektől, akik pozícióban vannak a mai napig is!). Inkább az internetre felsorakoztatott hírek válogatása és kommentelésén van a fő hangsúly szerintem.
"<b>Nem vagyunk egyetemi tanszék</b>, ide bárki, bármilyen háttérrel jöhet, viszont én azt szeretném, ha minőségileg egy magasabb színvonalat képviselnénk, ami az itt folyó beszélgetések hangvételét és stílusát illeti."
Igen! Kíváncsi lennék néhány hozzászóló doktori fokozatára...
A színvonal..., meg ne anyázás legyen meg gyök kettő!
 
M

molnibalage

Guest
akagi, akagi...
Tudod, aki a hadiiparban eltöltött akár egy hónapot, annak alá kellett írnia egy TÜK formanyomtatványt.
Nem tudom, hogy mi az a nyomtatvány, de orosz és jenki technikának is van lejárt titkosítású része. Az ugye megvan, hogy milyen eszméletlen mennyiségű eredeti doksi van fent az szovjet/orosz SAM rendszerekről? Pedig anno aláírtak papírt a tervezők és katonai titok volt minden szarság keleten...

Aki, meg a szakmában többre vitte, annak holtáig szóló szerződést kellett aláírnia.
Lásd fent... Lényegtelen.


Inkább az internetre felsorakoztatott hírek válogatása és kommentelésén van a fő hangsúly szerintem.
Vagy nem...

Az F-16CJ supplementel vagy más PE görbével félelmetes téveszmék cáfolhatóak, számszerűen, de ez igaz n+1 titkosítás alól feloldott dokumentummal, legyen az keleti vagy nyugati.

Tehát nem híreket és érték nélküli dobálózást lehet csak vinni. Igenis lehet kézzelfogható dolgokkal folglalkozni, csak akarni kellene és nem közhelyeket puffogtani.

Szomorú vagyok, nagyon szomorú...
 

zeal

Well-Known Member
2014. április 9.
8 032
23 019
113
Lehet par kerdesem?

1. Akkor most a htka is kinai lett? :p
2. Tobb azsiai amazon lesz a Csajok topikban? Akarom mondani: kinai szuzeket kell felaldoznunk Mackensen Istennek? :)
3. Kekben is kaphato lesz az uj magyar katonai ruha? :D
4. A kinai felsegjelu su-35-osokre kotott fogadasok még elnek? (Hu, ezert en leszek az elso kibannolt. :D )

Gratulalok! :)
 

akagi

Well-Known Member
2015. január 16.
1 813
305
83
akagi, akagi...
<blockquote>Tudod, aki a hadiiparban eltöltött akár egy hónapot, annak alá kellett írnia egy TÜK formanyomtatványt.
Nem tudom, hogy mi az a nyomtatvány, de orosz és jenki technikának is van lejárt titkosítású része. Az ugye megvan, hogy milyen eszméletlen mennyiségű eredeti doksi van fent az szovjet/orosz SAM rendszerekről? Pedig anno aláírtak papírt a tervezők és katonai titok volt minden szarság keleten...

Aki, meg a szakmában többre vitte, annak holtáig szóló szerződést kellett aláírnia.
Lásd fent... Lényegtelen.


Inkább az internetre felsorakoztatott hírek válogatása és kommentelésén van a fő hangsúly szerintem.
Vagy nem...

Az F-16CJ supplementel vagy más PE görbével félelmetes téveszmék cáfolhatóak, számszerűen, de ez igaz n+1 titkosítás alól feloldott dokumentummal, legyen az keleti vagy nyugati.

Tehát nem híreket és érték nélküli dobálózást lehet csak vinni. Igenis lehet kézzelfogható dolgokkal folglalkozni, csak akarni kellene és nem közhelyeket puffogtani.

Szomorú vagyok, nagyon szomorú...</blockquote>
Hmmm...!
A közhely pufogtatásról nekem más jut az eszembe:
<del> Aki, nem ért veled egyet, az gyök kettő...</del>
Izé....

Naigen, valami ilyesmiről beszéltem én is az imént.
Szóval a lényeg az, hogy lehet a molniétól teljesen ellentétes véleményed, de azt légyszi fejtsd ki úgy, hogy esetleg én is megértsem és ne intézd el egy ilyen egysoros beszólással.
-Mack-
 
M

molnibalage

Guest
Valahol csodás, hogy személyeskedéssel jössz, viszont nem cáfoltad semmivel, amit írtam..

A homályos fogalmazásban viszont eddig világbajnok voltál mindig, írtál sokszor valamit, aminek sokszor nem volt se teteje, se alja, meg hogy láttál ezt és azt. Remek...
 

fip7

Well-Known Member
2011. november 9.
18 788
57 421
113
Annyiban egyet értek Molnival, hogy sok jó dolog van fenn a neten. Én is egy csomó olyan dolgot beraktam a tankos topikokba amikről 30 éve kb. semmit nem lehetett tudni. Ezek közül volt olyan ami : "Secret! Eyes Only!" minősítésű volt :)
Szóval lehet ilyen infókat is hozni csak ez lesz a ritkább.