Visszajelzések és javaslatok

  • Ha nem vagy kibékülve az alapértelmezettnek beállított sötét sablonnal, akkor a korábbi ígéretnek megfelelően bármikor átválthatsz a korábbi világos színekkel dolgozó kinézetre.

    Ehhez görgess a lap aljára és a baloldalon keresd a HTKA Dark feliratú gombot. Kattints rá, majd a megnyíló ablakban válaszd a HTKA Light lehetőséget. Választásod a böngésződ elmenti cookie-ba, így amikor legközelebb érkezel ezt a műveletsort nem kell megismételned.
  • Az elmúlt időszak tapasztalatai alapján házirendet kapott a topic.

    Ezen témában - a fórumon rendhagyó módon - az oldal üzemeltetője saját álláspontja, meggyőződése alapján nem enged bizonyos véleményeket, mivel meglátása szerint az káros a járványhelyzet enyhítését célzó törekvésekre.

    Kérünk, hogy a vírus veszélyességét kétségbe vonó, oltásellenes véleményed más platformon fejtsd ki. Nálunk ennek nincs helye. Az ilyen hozzászólásokért 1 alkalommal figyelmeztetés jár, majd folytatása esetén a témáról letiltás. Arra is kérünk, hogy a fórum más témáiba ne vigyétek át, mert azért viszont már a fórum egészéről letiltás járhat hosszabb-rövidebb időre.

  • Az elmúlt időszak tapasztalatai alapján frissített házirendet kapott a topic.

    --- VÁLTOZÁS A MODERÁLÁSBAN ---

    A források, hírek preferáltak. Azoknak, akik veszik a fáradságot és összegyűjtik ezeket a főként harcokkal, a háború jelenlegi állásával és haditechnika szempontjából érdekes híreket, (mindegy milyen oldali) forrásokkal alátámasztják és bonuszként legalább a címet egy google fordítóba berakják, azoknak ismételten köszönjük az áldozatos munkáját és további kitartást kívánunk nekik!

    Ami nem a topik témájába vág vagy akár csak erősebb hangnemben is kerül megfogalmazásra, az valamilyen formában szankcionálva lesz

    Minden olyan hozzászólásért ami nem hír, vagy szorosan a konfliktushoz kapcsolódó vélemény / elemzés azért instant 3 nap topic letiltás jár. Aki pedig ezzel trükközne és folytatná másik topicban annak 2 hónap fórum ban a jussa.

    Az új szabályzat teljes szövege itt olvasható el.

  • Az elmúlt évek tapasztalatai alapján, és a kialakult helyzet kapcsán szeretnénk elkerülni a (többek között az ukrán topikban is tapasztalható) információs zajt, amit részben a hazai sajtóorgánumok hozzá nem értő cikkei által okozott visszhang gerjeszt. Mivel kizárható, hogy a hazai sajtó, vagy mainstream szakértők többletinformációval rendelkezzenek a fórumhoz képest a Wagner katonai magánvállalat oroszországi műveletével kapcsolatban, így kiegészítő szabály lép érvénybe a topik színvonalának megőrzése, javítása érdekében:

    • a magyar orgánumok, közösségi média oldalak, egyéb felületek hírei és elemzései (beleértve az utóbbi időkben elhíresült szakértőket is) nem támogatottak, kérjük kerülésüket.
    • a külföldi fősodratú elemzések, hírek közül az új információt nem hordozók szintén kerülendők

    Ezen tartalmak az oldal tulajdonosának és moderátorainak belátása szerint egyéb szabálysértés hiányában is törölhetők, a törlés minden esetben (az erőforrások megőrzése érdekében) külön indoklás nélkül történik.

    Preferáltak az elsődleges és másodlagos források, pl. a résztvevő felekhez köthető Telegram chat-ek, illetve az ezeket közvetlenül szemléző szakmai felületek, felhasználók.

Status
Not open for further replies.

Bálint

Well-Known Member
2020. augusztus 31.
8 110
27 403
113
@Busho3301
@Tcat
Kiszöktek az ápoltak, hozzátok az elektromos marhaösztökét mert a nyugtató kevés lesz!
Én mást javasolnék:oops::

1701018113851-png.6284830
 

Busho3301

Well-Known Member
Szerkesztőségi tag
Moderátor
2021. április 26.
2 358
9 963
113
Tisztelt Moderátorok? Miért van bezárva az Olvasói aranyköpések már idétlen idők óta?
Úgy emlékszem valami személyeskedés ment ott is.

Tisztelt moderáció!

Most tök őszintén...

Dudit miért engedidek szabadjára? Én értem, hogy nem kell egy fórumnak demokratikusnak lennie és hogy más szabályok vonatkozhatnak rá. De!
Sokadik alkalommal tett olyan dolgokat, amikért mások repültek.. nem hogy sokadik visszaesőként. Nyilván bevéditek, ez nem is kérdés. Légyszíves ne nézzetek mindenkit hülyének, hogy ez csak a véletlen és a figyelmetlenség műve (kihordások, mások propagandistázása, folyamatos személyeskedések, offolások).
De pl. napokban is, full sötétségeivel, oda nem illő témáival szétoffolja a biztpol topikot, másokat bosszantva. Szerintem a posztok fele az ostobaságaira megy el és nyilván nem jó hangulatban történik.
Pl ebben a pillanatban nézzetek rá az utolsó oldalakra mit csinál ez a szerencsétlen ismét, nyilván kap és fog kapni személyeskedő válaszokat is.. másról sem szól a topik.
Tényleg ezt szeretnétek? Basszus, én értem, hogy nagy haver, biztos régóta itt van, de vállalhatatlan amit művel és szerintem nektek is rohadt gáz.

Béke.. csak kíváncsi vagyok. Nekem tényleg 8, lehet akár dudi igazságai is a topik elnevezése, ahonnan mindenki mást kitiltottak.
Már megint Dudi...
Ignore-ra raktad már? Nem.

Van pár jogos észrevételed (offolás pl.) de a többi.... Annyira kivételezünk vele, hogy egy év letiltást kapott az orosz topikból, kihordásért.
A többit közben megfejtettétek.

Azt, hogy mi az ostobaság és mi nem, nem te döntöd el. Eleve rengeteget beszélsz félre, trollkodásba hajlóan. Pl. az orosz gyalogság éjjellátó képességét sikerült a teljes orosz hadsereg minden eszközének éjjellátó képességére kiterjesztni, szándékosan elferdítve, kiforgatva azt ami az éjjellátós vitában anno zajlott.


Béke.. csak kíváncsi vagyok. Nekem tényleg 8, lehet akár dudi igazságai is a topik elnevezése, ahonnan mindenki mást kitiltottak.
Csak kíváncsi vagy és neked mindegy, de kiszúrsz valakit aki idegesít, és ha az nincs kitiltva akkor az már mindenki más kitiltása. Közben meg csak egy ignore opciót kellene használni.

Ha követtétek az elmúlt évek eseményeit láthattátok, hogy jó páran leléptek az oldalról akik a haditechnikai részhez sokat hozzátettek...

A mostani helyzet kb. olyan mint amikor az autószerelő műhelyben minden tehetségesebb szaki felmond, végül már csak az öreg részeges marad, de őt semmiképp sem akarják elengedni, mert akkor bezár a bolt.
Sok köze nincs a valósághoz, de szép konteó.
Nem kell ennyire elhinni az "elméleti szakemberek" self-brandingjét és narratíváját a fórummal kapcsolatban.

Amúgy az egyik ilyen pont az oroszpárti frakció miatt (illetve amiatt, hogy itt megjelenhetnek ilyen vélemények és információk) csapdosott ajtót, amiben vastagon benne vagy.

elpukkant az agya amikor már 3. napja ontotta a baromságot
Ez sem igaz, folyamatosan le nem szállt róla és ment utána szemetelni mindenhova.
Amúgy meg ne pukkanjon el senki agya, ha nincs önkontroll az nagy baj...

@Busho3301
@Tcat
Kiszöktek az ápoltak, hozzátok az elektromos marhaösztökét mert a nyugtató kevés lesz!
Aztán kérdezgetik, hogy miért van zárva... :)
 

GI83

Well-Known Member
2022. március 13.
1 496
12 678
113
Van pár jogos észrevételed (offolás pl.) de a többi.... Annyira kivételezünk vele, hogy egy év letiltást kapott az orosz topikból, kihordásért.
A többit közben megfejtettétek.

Akkor rakjátok vissza Wilsont és tiltsátok ki az orosz topikból.
Wilson az ukrán topikból hordta ki, ahogy Dudi is. Dudi nem is egyszer. Wilson az első esetnél 2 hónap teljeset kapott TŐLED. De egyébiránt a büntetett tagok lajtromából (teljesen visszanéztem) is hiányzik dudi esete.

"

Busho3301

Tag: Wilson

Vétség: ukrán téma kihordása az orosz topikba

Büntetés: 2 hónap teljes"
 

Busho3301

Well-Known Member
Szerkesztőségi tag
Moderátor
2021. április 26.
2 358
9 963
113
Akkor rakjátok vissza Wilsont és tiltsátok ki az orosz topikból.
Wilson az ukrán topikból hordta ki, ahogy Dudi is. Dudi nem is egyszer. Wilson az első esetnél 2 hónap teljeset kapott TŐLED. De egyébiránt a büntetett tagok lajtromából (teljesen visszanéztem) is hiányzik dudi esete.

"

Busho3301

Tag: Wilson

Vétség: ukrán téma kihordása az orosz topikba

Büntetés: 2 hónap teljes"
Ha nem volt még ez a téma ötször akkor egyszer sem. Wilson után a topikletiltás lett az irány sokkal hosszabb időintervallumokkal, mert hatékonyabb.
De már nehezen követhető, hogy az ukrán topik és dudi kapcsán hogy jutottunk el Wilsonig...
 
  • Tetszik
Reactions: Catles and PPP

GI83

Well-Known Member
2022. március 13.
1 496
12 678
113
Dudi a wilsoni eset után tette. Többször. Tudod, ezügyben én kértem már állásfoglalást, többször, hogy hogy lehet.. csak a hozzászólás "eltűnt" minden esetben.
Az általad hozott szabályokat nem alkalmaztad dudi esetén vagy nem a leírtaknak megfelelően.
Már megbocsájts, de ez TÉNY. Nem vélemény.
Meg szerinted is kapott büntetést (bár a listában ugye nem szerepel).. szóval nem működik az elsiklottunk felette szöveg sem... mert tudtad jól.

Most akkor vagy leszarjátok a szabályokat és kapjon wilson amnesztiát vagy már az első eset után 2 hónapra teljesen dudit..

A szabályokat nem én hoztam és nem én alkalmazom. Te tetted.
 

papajoe

Well-Known Member
2016. február 21.
17 016
54 017
113
Ha nem volt még ez a téma ötször akkor egyszer sem. Wilson után a topikletiltás lett az irány sokkal hosszabb időintervallumokkal, mert hatékonyabb.
De már nehezen követhető, hogy az ukrán topik és dudi kapcsán hogy jutottunk el Wilsonig...



"Most mit sápadsz el, kis szemüveges,a csepel művekről szó sem volt!"
(Hofi)

:D
 
  • Tetszik
Reactions: Busho3301

Busho3301

Well-Known Member
Szerkesztőségi tag
Moderátor
2021. április 26.
2 358
9 963
113
Dudi a wilsoni eset után tette. Többször. Tudod, ezügyben én kértem már állásfoglalást, többször, hogy hogy lehet.. csak a hozzászólás "eltűnt" minden esetben.
Az általad hozott szabályokat nem alkalmaztad dudi esetén vagy nem a leírtaknak megfelelően.
Már megbocsájts, de ez TÉNY. Nem vélemény.
Meg szerinted is kapott büntetést (bár a listában ugye nem szerepel).. szóval nem működik az elsiklottunk felette szöveg sem... mert tudtad jól.

Most akkor vagy leszarjátok a szabályokat és kapjon wilson amnesztiát vagy már az első eset után 2 hónapra teljesen dudit..

A szabályokat nem én hoztam és nem én alkalmazom. Te tetted.
Az, hogy mi visszatérő meg mi nem.... nem vagyunk folyamatosan a gép előtt, nincs minden bejelentve sem.

Tehát ott tartunk, hogy előrángatsz egy régebbi büntetést amit Dudi kapott, de neked az nem jó mert mindenképp ki akarod rakatni a fórumról akkor is ha le lett írva, hogy az egy év topikletiltás háttere mi volt és mi változott akkor, csak kötöd az ebet a karóhoz.

Ami azért problémás, mert ha így nekiállunk visszamenőleg keresgélni, akkor minimum az ukrán topikos személyeskedés alapján biztos, hogy téged is ki lehetne tiltani. Ehelyett rendszerint jóindulattal belerakjuk az időt és törlünk. Javasolnám ezt megbecsülni.

Ignore gombot sikerült megtalálni?
 

GI83

Well-Known Member
2022. március 13.
1 496
12 678
113
Az, hogy mi visszatérő meg mi nem.... nem vagyunk folyamatosan a gép előtt, nincs minden bejelentve sem.

Tehát ott tartunk, hogy előrángatsz egy régebbi büntetést amit Dudi kapott, de neked az nem jó mert mindenképp ki akarod rakatni a fórumról akkor is ha le lett írva, hogy az egy év topikletiltás háttere mi volt és mi változott akkor, csak kötöd az ebet a karóhoz.

Ami azért problémás, mert ha így nekiállunk visszamenőleg keresgélni, akkor minimum az ukrán topikos személyeskedés alapján biztos, hogy téged is ki lehetne tiltani. Ehelyett rendszerint jóindulattal belerakjuk az időt és törlünk. Javasolnám ezt megbecsülni.

Ignore gombot sikerült megtalálni?

Ugyanmár... ha ennyire egyenesek vagytok. -> én csak wilsonnak akarok mióta amnesztiát...
 

perceptron

Well-Known Member
2023. június 15.
3 653
6 490
113
Dudi a wilsoni eset után tette. Többször. Tudod, ezügyben én kértem már állásfoglalást, többször, hogy hogy lehet.. csak a hozzászólás "eltűnt" minden esetben.
Az általad hozott szabályokat nem alkalmaztad dudi esetén vagy nem a leírtaknak megfelelően.
Már megbocsájts, de ez TÉNY. Nem vélemény.
Meg szerinted is kapott büntetést (bár a listában ugye nem szerepel).. szóval nem működik az elsiklottunk felette szöveg sem... mert tudtad jól.

Most akkor vagy leszarjátok a szabályokat és kapjon wilson amnesztiát vagy már az első eset után 2 hónapra teljesen dudit..

A szabályokat nem én hoztam és nem én alkalmazom. Te tetted.
Amennyire hianyolom én is, Wilson konkrétan maga lépett ki, tiltakozásul, nem lett kitiltva, nem értem az egész amnesztia-kerdest...?
 

GI83

Well-Known Member
2022. március 13.
1 496
12 678
113
Na most akkor mi van a moderátor döntéseinek megkérdőjelezéséért járó ban-okkal? :)
Önként vállalom, hogy esetemben a megfelelően járjanak el. Sőt, kérem.

mod: kérném a megfelelő büntetést, ne legyetek elnézőek, ahogy gafzhu korábbi személyeskedő vagy éppen dudi mostani offolós esetében, ahol elismertétek a jelenséget (ismételten következmények nélkül)
 

GI83

Well-Known Member
2022. március 13.
1 496
12 678
113
Amennyire hianyolom én is, Wilson konkrétan maga lépett ki, tiltakozásul, nem lett kitiltva, nem értem az egész amnesztia-kerdest...?

... nyilván olyan hülyeség, mint az átsiklottunk sokadszorra felette válasz...
Persze most is észrevették, csak nem történt semmi.
De szerintem nekik gáz, hogy megegyeztek kamubübtiben (az orosz topik), hogy ne sírjanak a köcsögök és csak nem bírta visszafogni magát, hanem még vissza is élt vele.
 
Status
Not open for further replies.