Visszajelzések és javaslatok

  • Ha nem vagy kibékülve az alapértelmezettnek beállított sötét sablonnal, akkor a korábbi ígéretnek megfelelően bármikor átválthatsz a korábbi világos színekkel dolgozó kinézetre.

    Ehhez görgess a lap aljára és a baloldalon keresd a HTKA Dark feliratú gombot. Kattints rá, majd a megnyíló ablakban válaszd a HTKA Light lehetőséget. Választásod a böngésződ elmenti cookie-ba, így amikor legközelebb érkezel ezt a műveletsort nem kell megismételned.
  • Az elmúlt időszak tapasztalatai alapján házirendet kapott a topic.

    Ezen témában - a fórumon rendhagyó módon - az oldal üzemeltetője saját álláspontja, meggyőződése alapján nem enged bizonyos véleményeket, mivel meglátása szerint az káros a járványhelyzet enyhítését célzó törekvésekre.

    Kérünk, hogy a vírus veszélyességét kétségbe vonó, oltásellenes véleményed más platformon fejtsd ki. Nálunk ennek nincs helye. Az ilyen hozzászólásokért 1 alkalommal figyelmeztetés jár, majd folytatása esetén a témáról letiltás. Arra is kérünk, hogy a fórum más témáiba ne vigyétek át, mert azért viszont már a fórum egészéről letiltás járhat hosszabb-rövidebb időre.

  • Az elmúlt időszak tapasztalatai alapján frissített házirendet kapott a topic.

    --- VÁLTOZÁS A MODERÁLÁSBAN ---

    A források, hírek preferáltak. Azoknak, akik veszik a fáradságot és összegyűjtik ezeket a főként harcokkal, a háború jelenlegi állásával és haditechnika szempontjából érdekes híreket, (mindegy milyen oldali) forrásokkal alátámasztják és bonuszként legalább a címet egy google fordítóba berakják, azoknak ismételten köszönjük az áldozatos munkáját és további kitartást kívánunk nekik!

    Ami nem a topik témájába vág vagy akár csak erősebb hangnemben is kerül megfogalmazásra, az valamilyen formában szankcionálva lesz

    Minden olyan hozzászólásért ami nem hír, vagy szorosan a konfliktushoz kapcsolódó vélemény / elemzés azért instant 3 nap topic letiltás jár. Aki pedig ezzel trükközne és folytatná másik topicban annak 2 hónap fórum ban a jussa.

    Az új szabályzat teljes szövege itt olvasható el.

Terminator

Well-Known Member
Szerkesztőségi tag
2010. április 19.
39 736
76 814
113
Hi @Terminator

A facebookos bejegyzèst a nem vèletlenül tettem be a magyar haderő fejlesztèse topickba is.

Igazából jobban is odaillik mint a toborzáshoz.
Ès azt (szerintem) többen olvassák.

Szóval lègyszíves rakd vissza.
Ha két topikba is belinkeled ugyanazt, akkor két topikban fog párhuzamosan futni ugyanaz a téma. Aki tudja használni a fórumot az megtalálja abban a topikban is, aki meg nem, az is észre fogja venni mert valószínűleg napokig az aktív topikok között lesz. A "toborzás" topikban az elmúlt 2 évben kb. 5000 hozzásazólás (kb. 250 oldal) született a létszámprobléma okaival és annak megoldásával kapcsolatban.
 
  • Tetszik
Reactions: Venom85

Ocses

Well-Known Member
2018. szeptember 29.
6 699
15 216
113
Ha két topikba is belinkeled ugyanazt, akkor két topikban fog párhuzamosan futni ugyanaz a téma. Aki tudja használni a fórumot az megtalálja abban a topikban is, aki meg nem, az is észre fogja venni mert valószínűleg napokig az aktív topikok között lesz. A "toborzás" topikban az elmúlt 2 évben kb. 5000 hozzásazólás (kb. 250 oldal) született a létszámprobléma okaival és annak megoldásával kapcsolatban.
Ez nem csak lètszámproblèma ha nem a sereg sajnos lètező morális válságának alapja.
Ami tovább mèllyül.
Ès hogy a most felvett állomány milyen szinten van.
Így a sereg haditechnikai fejlesztèseire(mèg amik még is valósulnak) hogyan kell tekinteni.

Akkor arra kèrnèlek a toborzas topickból ragd át a haderő fejlesztèsbe, ès fusson ott.
 
  • Tetszik
Reactions: Terminator

Busho3301

Well-Known Member
Szerkesztőségi tag
Moderátor
2021. április 26.
2 565
10 922
113
Ha két topikba is belinkeled ugyanazt, akkor két topikban fog párhuzamosan futni ugyanaz a téma
Jó, hogy felmerült ez a téma.

-A több helyre berakott azonos link,
-az xyz orgánum feldolgozásában még nem volt ezért mindenképp be kell rakni azt is
-és az xy topik zárva van ezért ide rakom

megoldások nagyon nem működnek. Akit érint, tisztelettel kérem, hogy szokjon le róla.
 

Busho3301

Well-Known Member
Szerkesztőségi tag
Moderátor
2021. április 26.
2 565
10 922
113
A nagy sakktábbla megint zárva. Mondjátok meg, ez mégis mire jó? Nem tetszik, amit írnak benne, vagy mégis mi a baj vele? Nem az alternatíva szerint alakulnak a dolgok?
Előre is köszönöm a választ!
Igen, megkaptuk az utasítást a központból, túl kellemetlen lett a ********** számára az ott fellelhető információ.
 

Busho3301

Well-Known Member
Szerkesztőségi tag
Moderátor
2021. április 26.
2 565
10 922
113
Köszönöm a választ, bár elég szűkszavú.
Nagyon szívesen, szolgálatunk készségesen áll a fórumozók rendelkezésére a hét bármely napján, bárhol, bármikor.

A további információkat kollégáink személyesen kézbesítik. Kérjük biztosíts parkolóhelyet számukra a ház előtt, légy együttműködő, és tartózkodj a hirtelen mozdulatoktól!
 

Busho3301

Well-Known Member
Szerkesztőségi tag
Moderátor
2021. április 26.
2 565
10 922
113
Mindenesetre sajnálom azt a topic-ot és másokat is, többet érdemelnének. Mivel be van zárva túlnyomó részt, ezért máshová kell vinni, ami oda való lenne. Dehát a világ már csak ilyen, nem tökéletes.
Rendben, akkor most komolyan.
Eredetileg a geopolitikai, világszintű folyamatok/események topikja volt. Ehelyett kap mindent, de főleg oroszokat, LMBTQ-t (lásd még: USA topik, Társadalmi folyamatok topik, Nyugat-Eu. topik... mondjuk nem tudjuk, hogy ez hogyan jön a biztonságpoltikához), topikkal már rendelkező témákat mert a moderátor majd átrakja, meg úgy mindent csak azt nem amire értelme lenne használni a topikot. Ahol a probléma túlnő a kapacitásainkon, azt lezárjuk. Szerintem ez könnyen megérthető.
Amikor a lezárt helyett átviszitek máshová "mert a másik zárva van" felkiáltással, akkor gyakran az is lezáródik ahova az offtopikot kiviszitek.

Ehelyett te valamiért kézenfekvőnek találtad az oldal szerkesztőivel szembeni összeesküvés-elmélet gyártását amire nekünk nyilván érdemben kellene válaszolnunk.
 

ghostrider

Well-Known Member
2014. július 18.
9 360
26 685
113
Akkor én is komolyan.
Nem, egyáltalán nem ellenetek irányult a hsz.-em. Csak tudni akartam, hogy pár napon belül mi történt, hogy megint be kellett zárni. Hozzatok oda is komoly korlátozásokat, aki nem fogadja el, az kapja az ívet. Másokkal b@sznak ki azok, akik nem fogadják el a játékszabályokat.
 

Negan

Well-Known Member
2019. november 30.
19 093
33 205
113
Akkor én is komolyan.
Nem, egyáltalán nem ellenetek irányult a hsz.-em. Csak tudni akartam, hogy pár napon belül mi történt, hogy megint be kellett zárni. Hozzatok oda is komoly korlátozásokat, aki nem fogadja el, az kapja az ívet. Másokkal b@sznak ki azok, akik nem fogadják el a játékszabályokat.
Na,ezt most úgy lájkoltam le,hogy közben hajlamos vagyok folyton elkalandozni a rovat szerinti témátol.....
 

mindenen kívül

Well-Known Member
2019. szeptember 18.
6 498
18 556
113
Akkor én is komolyan.
Nem, egyáltalán nem ellenetek irányult a hsz.-em. Csak tudni akartam, hogy pár napon belül mi történt, hogy megint be kellett zárni. Hozzatok oda is komoly korlátozásokat, aki nem fogadja el, az kapja az ívet. Másokkal b@sznak ki azok, akik nem fogadják el a játékszabályokat.

Vagy inkább csak azt vidd oda, ami oda való.
Az úgy nem jó?
(A központnak....)
:)
 

Kim Philby

Well-Known Member
2020. december 16.
10 739
32 438
113
Jó helyre írtad. (A topikcím alatt mindig fel vannak sorolva az országok, amelyek az adott biztonságpolitikai régióba/témakörbe tartoznak, az segít eldönteni hogy melyik a megfelelő topik.)
Burmai/Mianmar két helyen is van...a japán, meg az indiai topikban is.

"[BIZTPOL] India és Dél-Ázsia
"[BIZTPOL] Japán, Dél-Korea és Délkelet-Ázsia (Dél-kínai tenger)
 
  • Tetszik
Reactions: Pogány

GI83

Well-Known Member
2022. március 13.
1 748
14 163
113
Modik:
Nem lett a büntetésem?! felsorolva a bűntetett tagok listájában, amely szerint nem szólhatok hozzá a V4 csoportba.
Kérlek pótoljátok a kiírást!