Visszajelzések és javaslatok

  • Ha nem vagy kibékülve az alapértelmezettnek beállított sötét sablonnal, akkor a korábbi ígéretnek megfelelően bármikor átválthatsz a korábbi világos színekkel dolgozó kinézetre.

    Ehhez görgess a lap aljára és a baloldalon keresd a HTKA Dark feliratú gombot. Kattints rá, majd a megnyíló ablakban válaszd a HTKA Light lehetőséget. Választásod a böngésződ elmenti cookie-ba, így amikor legközelebb érkezel ezt a műveletsort nem kell megismételned.
  • Az elmúlt időszak tapasztalatai alapján házirendet kapott a topic.

    Ezen témában - a fórumon rendhagyó módon - az oldal üzemeltetője saját álláspontja, meggyőződése alapján nem enged bizonyos véleményeket, mivel meglátása szerint az káros a járványhelyzet enyhítését célzó törekvésekre.

    Kérünk, hogy a vírus veszélyességét kétségbe vonó, oltásellenes véleményed más platformon fejtsd ki. Nálunk ennek nincs helye. Az ilyen hozzászólásokért 1 alkalommal figyelmeztetés jár, majd folytatása esetén a témáról letiltás. Arra is kérünk, hogy a fórum más témáiba ne vigyétek át, mert azért viszont már a fórum egészéről letiltás járhat hosszabb-rövidebb időre.

  • Az elmúlt időszak tapasztalatai alapján frissített házirendet kapott a topic.

    --- VÁLTOZÁS A MODERÁLÁSBAN ---

    A források, hírek preferáltak. Azoknak, akik veszik a fáradságot és összegyűjtik ezeket a főként harcokkal, a háború jelenlegi állásával és haditechnika szempontjából érdekes híreket, (mindegy milyen oldali) forrásokkal alátámasztják és bonuszként legalább a címet egy google fordítóba berakják, azoknak ismételten köszönjük az áldozatos munkáját és további kitartást kívánunk nekik!

    Ami nem a topik témájába vág vagy akár csak erősebb hangnemben is kerül megfogalmazásra, az valamilyen formában szankcionálva lesz

    Minden olyan hozzászólásért ami nem hír, vagy szorosan a konfliktushoz kapcsolódó vélemény / elemzés azért instant 3 nap topic letiltás jár. Aki pedig ezzel trükközne és folytatná másik topicban annak 2 hónap fórum ban a jussa.

    Az új szabályzat teljes szövege itt olvasható el.

GrGLy

Banhammer
Szerkesztőségi tag
Moderátor
2011. június 6.
2 438
612
113
@dudi

 

"Vissza lehet tekerni a híreket?Ahogy most látom csak annyi hírt lehet visszaolvasni amennyi a kezdőlapra kifért,szerintem nem jó ötlet így hagyni."

 

Ez valójában egy titkos fegyver arra az esetre, hogy az olvasókat non-stop a HTKA-hoz kössük :D Viccet félre téve, tudunk a dolgoról, megoldás folyamatban. Illetve a böngészők nagyrésze alatt jól megy az oldal, IE9 és IE8 alatt akad probléma.
 

Tcat

Well-Known Member
Szerkesztőségi tag
Moderátor
2009. április 27.
2 069
9 072
113
Böngészők

 

Hibamentes:
Chrome (Linux, Win), FF (Linux, Win), Opera (Linux, Win), IE10, Safari

 

Apró bibi:

IE9: a fejléc menüben a lenyíló menüpontoknál csak a lenyíló felület kerete látszik


Erősen problémás:
IE8: hát csöppet szét van esve a drága...
 

GrGLy

Banhammer
Szerkesztőségi tag
Moderátor
2011. június 6.
2 438
612
113
hiryu

 

"Hmm.. lehet hogy csak én nem találtam meg, de nagyon hiányzik, hogy ránézve vagy épp egy kattintással megtalaláljam, melyik topic mennyire él. Így most ha ketten egymásnak esnek írásban, akkor szinte  csak az a topic ugrik ki a címlapon."

 

Van a felső menüsorban egy "Közösség" menü, abban "Olvasatlan hozzászólások". Ott nyomon tudod követni, hogy melyik topikban mennyi hsz. keletkezett, amíg nem volt az oldalon.
 

Unio

Member
2011. május 5.
663
3
18
Nem találom a kantinos topikokat, elvesztek?
sf-cry.gif
sf-frown.gif
 

Tcat

Well-Known Member
Szerkesztőségi tag
Moderátor
2009. április 27.
2 069
9 072
113
A kantin témák a tesztoldalon megvannak, ám itt a rendezgetés során úgy tűnik szanálódtak. :S Holnap igyekszem kitalálni valamit az átemelésükre
 

Python

Well-Known Member
2010. augusztus 8.
26 879
8 631
113
Pluszban egy észrevétel: A korábbi fórumban volt olyan lehetőség, hogy lehetett utólag szerkeszteni a hozzászóláson. Ebből az újból ez így első ránézésre hiányzik. Szerintem azt ha visszalehet, akkor vissza kéne "csempészni" ide is.
 

desertfox

Active Member
2012. szeptember 18.
1 966
10
38
Szerintem is ez jó ötlet, mert volna amikor kitörölném ha estleg elírom vagy kétszer írom véletlen, de ahová beírom sokkal jobb mert teljesen Wordos
 

Unio

Member
2011. május 5.
663
3
18
<a title="Profile" rel="nofollow">Tcat</a>

 

Értem. Remélem, hogy megoldható mert az a két filmes topikom szerintem nem rossz ötlet ,plusz majd szeretném folytatni tovább, csak ugye sok a más, fontosabb dolog :S :).

Amúgy nekem nagyon tetszik az 1.2 vagy 2.0 verzió, talán már jobb is, hogy nem mindig az a sok kék van mindenhol:). Háttérügyileg lehet majd egyénileg személyre szabnunk az oldalt, vagy az nem megvalósítható, vagy inkább kihagytátok? Nem mintha nagyon fontos lenne, csak kérdezem :). Majd még 1-2 Smileyval meg lehetne dobni a fórumot :) pl: http://www.animated-smileys.com/smileys/military-army/animated-smileys-military-army-084.gif
sf-cool.gif
http://www.animated-smileys.com/smileys/military-army/animated-smileys-military-army-084.gif  Na jó leállok
sf-laugh.gif


A már meglévő fórumokba berakott képek ilyen össze-vissza maradnak vagy kijavíthatók? Csak mert mikor benéztem a terepmintás topikba kicsit vakartam a fejemet, hogy vat a fak?!
sf-cool.gif
 

Unio

Member
2011. május 5.
663
3
18
Egyetértek <a title="Profile" rel="nofollow">desertfox</a>-al, a PÜ-t már én is hiányoltam nagyon. Így majd kilehet a másikat beszélni
sf-laugh.gif
. Az is jó, hogy van szöveg előnézet, bár lehet, hogy jó lenne ha belejavítani is lehetne a saját hozzászólásunkba, de ez is jobb mint a semmi.
sf-wink.gif
 

Unio

Member
2011. május 5.
663
3
18
Köszönöm szépen
sf-wink.gif
. Én hülye el is felejtettem, hogy ott van flip ufós topikja + az anonim alkoholisták is, azok is nagyon fontosak a htka életében
sf-laugh.gif
sf-wink.gif
sf-cool.gif
.
 

desertfox

Active Member
2012. szeptember 18.
1 966
10
38
Most hogy ennyire Online vagy , lenne egy régóta foglalkoztató kardinális probléma... :) 
Hogy a fenébe lehet képet csatolni loginemhez ?  :D
 

GrGLy

Banhammer
Szerkesztőségi tag
Moderátor
2011. június 6.
2 438
612
113
Phyton, desertfox, Unio és aki még előhozakodik ezzel :)

 

A hsz.-ek utólagos szerkeszthetőségére az előnézet funkcióval már nincs szükség, hiszen van lehetőség megnézni azt, amit el is küldtök, szóval eljött a "megfontolt kommentelés" időszaka :)

Illetve érdemes követni a <a title="HTKA-rend" href="http://htka.hu/2013/01/06/az-uj-htka-rend-avagy-a-block-5-ujitasai/" target="_blank">HTKA-rend</a> útmutatását is kommentelésnél:

• hozzászólás előtt gondoljuk át mit akarunk írni,
• a begépelés, de még az elküldés előtt olvassuk át,
• ha átolvasás után is megfelelő a hozzászólás, küldjük el.

 

desertfox:



Avataros kérdésedre itt találod a választ: <a title="http://htka.hu/forum/eligazito/visszajelzesek-es-javaslatok/page-7/#p41771" href="http://htka.hu/forum/eligazito/visszajelzesek-es-javaslatok/page-7/#p41771" target="_blank">http://htka.hu/forum/eligazito/visszajelzesek-es-javaslatok/page-7/#p41771</a>
 

Unio

Member
2011. május 5.
663
3
18
<a title="Profile" rel="nofollow">desertfox a fent a profilodnál a Profileon belül Edit avatar. A gravatar.com-ra kell felmenned és ott kell talán regisztrálnod vagy az itt használt adataiddal belépned oda és úgy felraknod képet, nem olyan bonyolult elvileg.</a>
 

Unio

Member
2011. május 5.
663
3
18
Hát az előző kommentem furán ment el, de amúgy is GrGly megelőzött
sf-smile.gif
. Gondoltam, hogy ezért lett az előnézet, akkor mostantól 10 percig lektorálni fogom magamat
sf-cool.gif
.
 

desertfox

Active Member
2012. szeptember 18.
1 966
10
38
Köszönöm.
<a title="Profile" href="http://htka.hu/forum/eligazito/visszajelzesek-es-javaslatok/page-18/" rel="nofollow">GrGLy</a>: Van igazság alapod , de Romániás Story miatt volt amit töröltem volna csak hogy ne folytatódjon. Így nem lehet visszavonulni , ami taktikai hátrány ha nem akarod harcot tovább folytatni. :D  De majd legközelebb jobban átgondolom , bár akkor úgy gondoltam , úgy hogy inkább törlés gombot :D 
 

GrGLy

Banhammer
Szerkesztőségi tag
Moderátor
2011. június 6.
2 438
612
113
desertfox:

 

A törléssel és utólagos szerkeszthetőséggel pont az a baj, hogy megmásíthatja a beszélgetés folyamát és adott kommentek jelentését. Nehezen nyomon követhető, ha valaki szabályzatot sért, aztán átszerkeszti a kommentjét, de kevésbé radikális esetben is ott a lehetőség arra, hogy valaki már idézte a módosított kommentet és akkor máris kavarodás van. Úgy gondoljuk, hogy aki leírt valamit, azért vállalja is a felelősséget, ezért is javasoljuk a kommentek átgondolását és tüzetesebb átolvasását, átnézését és ehhez minden eszköz adott is.
 

desertfox

Active Member
2012. szeptember 18.
1 966
10
38
Szó sincs arról hogy nem vállalnám amit leírok, csak nem akartam már folytatni. Az baj amikor valaki nem fogadja el az érvelést ( logika és ésszerűség mezején és ellenérve nincs, csak mert ) ott van hogy elvesztem a fonalat és olyat írok, amit utána megbánok :D De téma lezárva nem lesz Törlés gomb :D