Visszajelzések és javaslatok

  • Ha nem vagy kibékülve az alapértelmezettnek beállított sötét sablonnal, akkor a korábbi ígéretnek megfelelően bármikor átválthatsz a korábbi világos színekkel dolgozó kinézetre.

    Ehhez görgess a lap aljára és a baloldalon keresd a HTKA Dark feliratú gombot. Kattints rá, majd a megnyíló ablakban válaszd a HTKA Light lehetőséget. Választásod a böngésződ elmenti cookie-ba, így amikor legközelebb érkezel ezt a műveletsort nem kell megismételned.
  • Az elmúlt időszak tapasztalatai alapján házirendet kapott a topic.

    Ezen témában - a fórumon rendhagyó módon - az oldal üzemeltetője saját álláspontja, meggyőződése alapján nem enged bizonyos véleményeket, mivel meglátása szerint az káros a járványhelyzet enyhítését célzó törekvésekre.

    Kérünk, hogy a vírus veszélyességét kétségbe vonó, oltásellenes véleményed más platformon fejtsd ki. Nálunk ennek nincs helye. Az ilyen hozzászólásokért 1 alkalommal figyelmeztetés jár, majd folytatása esetén a témáról letiltás. Arra is kérünk, hogy a fórum más témáiba ne vigyétek át, mert azért viszont már a fórum egészéről letiltás járhat hosszabb-rövidebb időre.

  • Az elmúlt időszak tapasztalatai alapján frissített házirendet kapott a topic.

    --- VÁLTOZÁS A MODERÁLÁSBAN ---

    A források, hírek preferáltak. Azoknak, akik veszik a fáradságot és összegyűjtik ezeket a főként harcokkal, a háború jelenlegi állásával és haditechnika szempontjából érdekes híreket, (mindegy milyen oldali) forrásokkal alátámasztják és bonuszként legalább a címet egy google fordítóba berakják, azoknak ismételten köszönjük az áldozatos munkáját és további kitartást kívánunk nekik!

    Ami nem a topik témájába vág vagy akár csak erősebb hangnemben is kerül megfogalmazásra, az valamilyen formában szankcionálva lesz

    Minden olyan hozzászólásért ami nem hír, vagy szorosan a konfliktushoz kapcsolódó vélemény / elemzés azért instant 3 nap topic letiltás jár. Aki pedig ezzel trükközne és folytatná másik topicban annak 2 hónap fórum ban a jussa.

    Az új szabályzat teljes szövege itt olvasható el.

  • Az elmúlt évek tapasztalatai alapján, és a kialakult helyzet kapcsán szeretnénk elkerülni a (többek között az ukrán topikban is tapasztalható) információs zajt, amit részben a hazai sajtóorgánumok hozzá nem értő cikkei által okozott visszhang gerjeszt. Mivel kizárható, hogy a hazai sajtó, vagy mainstream szakértők többletinformációval rendelkezzenek a fórumhoz képest a Wagner katonai magánvállalat oroszországi műveletével kapcsolatban, így kiegészítő szabály lép érvénybe a topik színvonalának megőrzése, javítása érdekében:

    • a magyar orgánumok, közösségi média oldalak, egyéb felületek hírei és elemzései (beleértve az utóbbi időkben elhíresült szakértőket is) nem támogatottak, kérjük kerülésüket.
    • a külföldi fősodratú elemzések, hírek közül az új információt nem hordozók szintén kerülendők

    Ezen tartalmak az oldal tulajdonosának és moderátorainak belátása szerint egyéb szabálysértés hiányában is törölhetők, a törlés minden esetben (az erőforrások megőrzése érdekében) külön indoklás nélkül történik.

    Preferáltak az elsődleges és másodlagos források, pl. a résztvevő felekhez köthető Telegram chat-ek, illetve az ezeket közvetlenül szemléző szakmai felületek, felhasználók.

Status
Not open for further replies.

haubagoi

Well-Known Member
2015. augusztus 4.
11 056
9 573
113
Mondjuk amerikában/ausztráliában/ázsiában élő magyarok, akik csak read only módban tolják.
De lehet nagyon sok olyan külföldi is, akik google translate-tel olvasgatnak itt.
Ahogy én elmegyek cseh, lengyel, német oldalakat olvasgatni, úgy ez fordítva is igaz lehet. Természetesen ezekre az oldalakra nem fogok regisztrálni, mert nem akarok ilyen nyelveken hozzászólni...

Így van. Tehát a lényeg az, hogy nagyon megnőtt az érdeklődés az oldal iránt, külföldről is. Ennyi a lényeg. Még annyit hozzáteszek, hogy aránytalanul sok az érdeklődés a BIZTPOL témák iránt... illetve olyan topikokat is látogatnak, amelyeken már (akár évek óta) nem jelent meg új tartalom, pl. Ukrajnai fegyveres konfliktus.
 

pöcshuszár

Well-Known Member
2019. március 21.
23 119
45 450
113
Így van. Tehát a lényeg az, hogy nagyon megnőtt az érdeklődés az oldal iránt, külföldről is. Ennyi a lényeg. Még annyit hozzáteszek, hogy aránytalanul sok az érdeklődés a BIZTPOL témák iránt... illetve olyan topikokat is látogatnak, amelyeken már (akár évek óta) nem jelent meg új tartalom, pl. Ukrajnai fegyveres konfliktus.
Semmi baj! Legalább több rajongót szerzel szerte a Nagy Világban! :D :D :D
Én a helyedben lassan egy saját divatmárka kiépítésén is elkezdenék gondolkodni! Nagyon vinnék a pólóidat konteohívő körökben!
 

Tcat

Well-Known Member
Szerkesztőségi tag
Moderátor
2009. április 27.
2 067
9 179
113
Mivel máig vártok a 2020-as év statjaira és mivel a Google Analytics adatokból korábban más miatt kibogarásztam egy részüket, ezeket bedobom ide is :)

Még annyit hozzáteszek, hogy aránytalanul sok az érdeklődés a BIZTPOL témák iránt...

Vannak biztpol témák amik nagyon mennek, de azért árnyaltabb a helyzet és a tavalyi év nem átlagos volt a biztpol témák szempontjából sem.

Alábbiakban a Top 10 fórum topicra értendő olvasottság 2020-ban

#1: Irgalmatlanul nagy előnnyel a legolvasottabb a magyar haderőfejlesztés topic.

#2: A 10-es listán 5 biztpol téma van - vagy 6, ha a járványt nem kantin témaként kezelem.

#3: A magyar haderőfejlesztés topic egymagában állja a sarat, sőt beelőzi az 5 biztpol téma összesített olvasottságát.

#4: Ha mellé vesszük a [HUN] Lynx és [HUN] Leo 2 topicokat akkor azok együttesen az 5 biztpol téma + járvány topik olvasottságával egyeznek +/- 0,5%

#5: A semmiből berobbanva a legolvasottabb biztpol téma az USA lett a Trump vs. Biden cirkusz hozományként. (Idén már erősen lecsengőben.)

-----

Szintén a Top 10 témánál maradva - HT és biztpol bontás

HT témák rangsora:
  1. Magyar haderőfejlesztés
  2. [HUN] Lynx
  3. [HUN] Leopard 2

Biztpol témák rangsora:
  1. Járványok (Azért itt, mert év közben lett a Kantinba rakva.)
  2. USA
  3. Kelet-Közép-Európa
  4. Kaukázus
  5. Szíria
  6. Nyugat-Európa

A 10-es lista nem említett témája pedig a Humor - a lista 5. helyén :D

-----

Olvasottságbeli változások

Anno a szír és ukrán konfliktus pörgésének éveiben többször megfutottuk, hogy a haditechnika + kantin vs. biztpol témák a teljes (tehát nem a top 10 téma) olvasottságot kb. 60-40% arányban osztják fel. A Zrínyi 2026 felpörgése ennek alaposan odacsapott. Arányaiban nézve a biztpol tavaly jóval ez alatt lett volna, ha nincs járvány, meg az USA választási cirkusz. Így kb. 75-25 lett az arány.

Egyértelmű, hogy elsősorban a vendég olvasók tolták el az arányokat, hiszen az őstagok körében a HT vs. biztpol kommentek aránya szerintem nagyjából változatlan. Mennyiségre mindkét vonalon komoly plusz komment termelés történt persze :)

Tehát jelentős az érdeklődés a vendég látogatók között a haderőreform ügyben és igen, egyes bizpol témákban is. Biztpol vonalon Közép-Kelet-Európa tartotta a relatíve magas érdeklődési szintjét az USA topic meg szimplán felrobbant. De utóbbi ugye időszakos jelenség meg tavaly elég rendhagyó volt a választás.

A legnagyobbat változott témák 2017-es olvasottsága összevetve 2020-al:
(azé' 2017, mert Z2026 bejelentés hatásait onnan célszerű nézni)
  • Magyar haderőfejlesztés topic olvasottság: +336%
    (Inkább onnan felfutóban, mikor már látszott, hogy ez nem bekamuzott dolog lesz.)
  • Közép-Kelet-Európa +411%
    (Nyilván hatnak egymásra a haderőfejlesztés témával)
  • USA topic olvasottság: +578%
    (Itt érdekesség, hogy nem évek alatt jött össze a növekedés, hiszen 2020 ősze előtt éveken át igen lagymatag érdeklődésű téma volt. Nyáron, a kampány sebességbe kapcsolásakor volt egy tüske, november elejétől meg felrobbant. Már igen erősen lecsengőben az olvasottsága.)
A fórum összes topicját beleértve, szintén a 2017 vs. 2020 időtartamra nézve az mondható el, hogy az oldalmegtekintéseik száma cirka duplázódott (+117% konkrétan.)
 

LMzek 2.0

Well-Known Member
2020. április 4.
6 692
13 359
113
Jó, akkor megpróbálom még hülyebiztosabban megkérdezni.

Kb. 300-an látogatják az oldalt nappal is. Nem furcsa, hogy míg a jelenlévő regisztrált látogatók száma kb. 10-ére csökken éjszaka, a nem regisztrált emberek éjszaka is kb. majdnem ugyanannyian olvassák az oldalt? Ezek milyen időzónából érkeztek? USA? Vagy éjjel is dolgozó emberek?


Én is volt/van, hogy olvasok egy fórumot naponta 1-2-3x, nem zárogatom be.
"Jelen vagyok" 2 hétig egyfolytában, éjjel nappal! :eek:
 

Zaphod Beeblebrox

Well-Known Member
2020. április 1.
3 920
13 716
113
Mivel máig vártok a 2020-as év statjaira és mivel a Google Analytics adatokból korábban más miatt kibogarásztam egy részüket, ezeket bedobom ide is :)



Vannak biztpol témák amik nagyon mennek, de azért árnyaltabb a helyzet és a tavalyi év nem átlagos volt a biztpol témák szempontjából sem.

Alábbiakban a Top 10 fórum topicra értendő olvasottság 2020-ban

#1: Irgalmatlanul nagy előnnyel a legolvasottabb a magyar haderőfejlesztés topic.

#2: A 10-es listán 5 biztpol téma van - vagy 6, ha a járványt nem kantin témaként kezelem.

#3: A magyar haderőfejlesztés topic egymagában állja a sarat, sőt beelőzi az 5 biztpol téma összesített olvasottságát.

#4: Ha mellé vesszük a [HUN] Lynx és [HUN] Leo 2 topicokat akkor azok együttesen az 5 biztpol téma + járvány topik olvasottságával egyeznek +/- 0,5%

#5: A semmiből berobbanva a legolvasottabb biztpol téma az USA lett a Trump vs. Biden cirkusz hozományként. (Idén már erősen lecsengőben.)

-----

Szintén a Top 10 témánál maradva - HT és biztpol bontás

HT témák rangsora:
  1. Magyar haderőfejlesztés
  2. [HUN] Lynx
  3. [HUN] Leopard 2

Biztpol témák rangsora:
  1. Járványok (Azért itt, mert év közben lett a Kantinba rakva.)
  2. USA
  3. Kelet-Közép-Európa
  4. Kaukázus
  5. Szíria
  6. Nyugat-Európa

A 10-es lista nem említett témája pedig a Humor - a lista 5. helyén :D

-----

Olvasottságbeli változások

Anno a szír és ukrán konfliktus pörgésének éveiben többször megfutottuk, hogy a haditechnika + kantin vs. biztpol témák a teljes (tehát nem a top 10 téma) olvasottságot kb. 60-40% arányban osztják fel. A Zrínyi 2026 felpörgése ennek alaposan odacsapott. Arányaiban nézve a biztpol tavaly jóval ez alatt lett volna, ha nincs járvány, meg az USA választási cirkusz. Így kb. 75-25 lett az arány.

Egyértelmű, hogy elsősorban a vendég olvasók tolták el az arányokat, hiszen az őstagok körében a HT vs. biztpol kommentek aránya szerintem nagyjából változatlan. Mennyiségre mindkét vonalon komoly plusz komment termelés történt persze :)

Tehát jelentős az érdeklődés a vendég látogatók között a haderőreform ügyben és igen, egyes bizpol témákban is. Biztpol vonalon Közép-Kelet-Európa tartotta a relatíve magas érdeklődési szintjét az USA topic meg szimplán felrobbant. De utóbbi ugye időszakos jelenség meg tavaly elég rendhagyó volt a választás.

A legnagyobbat változott témák 2017-es olvasottsága összevetve 2020-al:
(azé' 2017, mert Z2026 bejelentés hatásait onnan célszerű nézni)
  • Magyar haderőfejlesztés topic olvasottság: +336%
    (Inkább onnan felfutóban, mikor már látszott, hogy ez nem bekamuzott dolog lesz.)
  • Közép-Kelet-Európa +411%
    (Nyilván hatnak egymásra a haderőfejlesztés témával)
  • USA topic olvasottság: +578%
    (Itt érdekesség, hogy nem évek alatt jött össze a növekedés, hiszen 2020 ősze előtt éveken át igen lagymatag érdeklődésű téma volt. Nyáron, a kampány sebességbe kapcsolásakor volt egy tüske, november elejétől meg felrobbant. Már igen erősen lecsengőben az olvasottsága.)
A fórum összes topicját beleértve, szintén a 2017 vs. 2020 időtartamra nézve az mondható el, hogy az oldalmegtekintéseik száma cirka duplázódott (+117% konkrétan.)
sounds-legit-tell-us-more.jpg


Ha van még ahonnan ez jött, jöhet több adat is! ;)
 
  • Vicces
Reactions: Pocok75
M

molnibalage

Guest
A fórum összes topicját beleértve, szintén a 2017 vs. 2020 időtartamra nézve az mondható el, hogy az oldalmegtekintéseik száma cirka duplázódott (+117% konkrétan.)
2019 és 2020 közötti eltérés mennyi? A COVID és Z2026 beszerzés együttes hatására lennék kíváncsi.

A cikkel olvasottsága is megérne egy posztot, hogy az emelkedő vagy sem.
 

papajoe

Well-Known Member
2016. február 21.
16 934
53 516
113
Megpróbálom hülyebiztosan újra megkérdezni:

Tegnap azt láttam, hogy éjjel 2 órakor kb. 300 Vendég járt az oldalon.
Ezek nem keresőrobotok voltak, mert keresőrobotok is jártak tegnap éjjel az oldalon, de azokat "Robot: XXX"-nek nevezte a fórum motor, nem pedig "Vendég"-nek.
Tehát "Vendég"-ből járt 300 tegnap éjjel 2-kor az oldalon, akik nem keresőrobotok voltak.
Akkor kik voltak ők?



A fun club-om tagjai....
 

haubagoi

Well-Known Member
2015. augusztus 4.
11 056
9 573
113
Mivel máig vártok a 2020-as év statjaira és mivel a Google Analytics adatokból korábban más miatt kibogarásztam egy részüket, ezeket bedobom ide is :)



Vannak biztpol témák amik nagyon mennek, de azért árnyaltabb a helyzet és a tavalyi év nem átlagos volt a biztpol témák szempontjából sem.

Alábbiakban a Top 10 fórum topicra értendő olvasottság 2020-ban

#1: Irgalmatlanul nagy előnnyel a legolvasottabb a magyar haderőfejlesztés topic.

#2: A 10-es listán 5 biztpol téma van - vagy 6, ha a járványt nem kantin témaként kezelem.

#3: A magyar haderőfejlesztés topic egymagában állja a sarat, sőt beelőzi az 5 biztpol téma összesített olvasottságát.

#4: Ha mellé vesszük a [HUN] Lynx és [HUN] Leo 2 topicokat akkor azok együttesen az 5 biztpol téma + járvány topik olvasottságával egyeznek +/- 0,5%

#5: A semmiből berobbanva a legolvasottabb biztpol téma az USA lett a Trump vs. Biden cirkusz hozományként. (Idén már erősen lecsengőben.)

-----

Szintén a Top 10 témánál maradva - HT és biztpol bontás

HT témák rangsora:
  1. Magyar haderőfejlesztés
  2. [HUN] Lynx
  3. [HUN] Leopard 2

Biztpol témák rangsora:
  1. Járványok (Azért itt, mert év közben lett a Kantinba rakva.)
  2. USA
  3. Kelet-Közép-Európa
  4. Kaukázus
  5. Szíria
  6. Nyugat-Európa

A 10-es lista nem említett témája pedig a Humor - a lista 5. helyén :D

-----

Olvasottságbeli változások

Anno a szír és ukrán konfliktus pörgésének éveiben többször megfutottuk, hogy a haditechnika + kantin vs. biztpol témák a teljes (tehát nem a top 10 téma) olvasottságot kb. 60-40% arányban osztják fel. A Zrínyi 2026 felpörgése ennek alaposan odacsapott. Arányaiban nézve a biztpol tavaly jóval ez alatt lett volna, ha nincs járvány, meg az USA választási cirkusz. Így kb. 75-25 lett az arány.

Egyértelmű, hogy elsősorban a vendég olvasók tolták el az arányokat, hiszen az őstagok körében a HT vs. biztpol kommentek aránya szerintem nagyjából változatlan. Mennyiségre mindkét vonalon komoly plusz komment termelés történt persze :)

Tehát jelentős az érdeklődés a vendég látogatók között a haderőreform ügyben és igen, egyes bizpol témákban is. Biztpol vonalon Közép-Kelet-Európa tartotta a relatíve magas érdeklődési szintjét az USA topic meg szimplán felrobbant. De utóbbi ugye időszakos jelenség meg tavaly elég rendhagyó volt a választás.

A legnagyobbat változott témák 2017-es olvasottsága összevetve 2020-al:
(azé' 2017, mert Z2026 bejelentés hatásait onnan célszerű nézni)
  • Magyar haderőfejlesztés topic olvasottság: +336%
    (Inkább onnan felfutóban, mikor már látszott, hogy ez nem bekamuzott dolog lesz.)
  • Közép-Kelet-Európa +411%
    (Nyilván hatnak egymásra a haderőfejlesztés témával)
  • USA topic olvasottság: +578%
    (Itt érdekesség, hogy nem évek alatt jött össze a növekedés, hiszen 2020 ősze előtt éveken át igen lagymatag érdeklődésű téma volt. Nyáron, a kampány sebességbe kapcsolásakor volt egy tüske, november elejétől meg felrobbant. Már igen erősen lecsengőben az olvasottsága.)
A fórum összes topicját beleértve, szintén a 2017 vs. 2020 időtartamra nézve az mondható el, hogy az oldalmegtekintéseik száma cirka duplázódott (+117% konkrétan.)

"Vannak biztpol témák amik nagyon mennek, de azért árnyaltabb a helyzet és a tavalyi év nem átlagos volt a biztpol témák szempontjából sem."

Én a kijelentésemet a tegnap hajnal 2-kor jelenlévők érdeklődésére tettem, nem a tavalyi egész éves átlagra. Értsd: az újabban éjszaka jelenlévők kifejezetten az magyar, ukrán, román, orosz biztpolt olvasták főleg. Ez főleg annak fényében érdekes, hogy úgy tudom, hogy a HTKA-n a technikai fórum topikok látogatottsága a nagyobb.
 
  • Tetszik
Reactions: fip7 and Kim Philby

jani22

Well-Known Member
2016. augusztus 31.
12 244
24 250
113
Megpróbálom hülyebiztosan újra megkérdezni:

Tegnap azt láttam, hogy éjjel 2 órakor kb. 300 Vendég járt az oldalon.
Ezek nem keresőrobotok voltak, mert keresőrobotok is jártak tegnap éjjel az oldalon, de azokat "Robot: XXX"-nek nevezte a fórum motor, nem pedig "Vendég"-nek.
Tehát "Vendég"-ből járt 300 tegnap éjjel 2-kor az oldalon, akik nem keresőrobotok voltak.
Akkor kik voltak ők?
A robotokat nemrég elvitték a jawák. :D

jawas_42e63e07.jpeg
 

Pocok75

Well-Known Member
2010. április 19.
2 816
2 512
113
"Vannak biztpol témák amik nagyon mennek, de azért árnyaltabb a helyzet és a tavalyi év nem átlagos volt a biztpol témák szempontjából sem."

Én a kijelentésemet a tegnap hajnal 2-kor jelenlévők érdeklődésére tettem, nem a tavalyi egész éves átlagra. Értsd: az újabban éjszaka jelenlévők kifejezetten az magyar, ukrán, román, orosz biztpolt olvasták főleg. Ez főleg annak fényében érdekes, hogy úgy tudom, hogy a HTKA-n a technikai fórum topikok látogatottsága a nagyobb.
Ezt most értsük úgy, hogy kezdjünk félni mert az idegenek megfigyelnek minket, vagy miért okoz neked ez ekkora fájdalmat?
 
W

Wilson

Guest
Ezt most értsük úgy, hogy kezdjünk félni mert az idegenek megfigyelnek minket, vagy miért okoz neked ez ekkora fájdalmat?

A 3.4 milliárd email cím/login nagy része nem használt. Beírod egy tök ismeretlen weboldalra, valahova:
1. megtudják, hogy aktív, használod
2. megtudják, hogy félsz, hogy ellopják
3. tudni fogják, hogy hamarosan lecseréled a jelszavát
--> ezt érdemes most támadni, célponttá teszed magad
Amúgy meg hogy szivárognak ki ezek az email jelszavak? Amikor a szolgáltató sem tárolja őket, csak a hash lenyomatukat? Fogadok, hogy a böngészőbe elmentett jelszavakat lopják el, többségében.

"Vannak biztpol témák amik nagyon mennek, de azért árnyaltabb a helyzet és a tavalyi év nem átlagos volt a biztpol témák szempontjából sem."

Én a kijelentésemet a tegnap hajnal 2-kor jelenlévők érdeklődésére tettem, nem a tavalyi egész éves átlagra. Értsd: az újabban éjszaka jelenlévők kifejezetten az magyar, ukrán, román, orosz biztpolt olvasták főleg. Ez főleg annak fényében érdekes, hogy úgy tudom, hogy a HTKA-n a technikai fórum topikok látogatottsága a nagyobb.

Szerintem habubagoi nevezzük ki a HTKA
’Stratégiai Veszélyelhárítási Logisztikai és Hírszerzési Igazgatóságának az élére.:)
 

hendrick

Well-Known Member
2018. június 30.
2 813
4 986
113
2021-ben is csak 5 percig szerkeszthetünk hozzászólást...? Vagy végre engedtek többet is? ;)
Ami nekem a legjobb megoldásnak tűnik, hogy a poszt addig szerkeszthető, amíg valaki rá nem nyom a reply gombra, onnantól kezdve már nem lehet módosítást menteni. Persze nem minden fórummotor tud ilyet, de szerintem akár lehetne az fél óra/óra is, de letiltana ha valaki rányom a reply-ra.
 
K

kamm

Guest
Ami nekem a legjobb megoldásnak tűnik, hogy a poszt addig szerkeszthető, amíg valaki rá nem nyom a reply gombra, onnantól kezdve már nem lehet módosítást menteni. Persze nem minden fórummotor tud ilyet, de szerintem akár lehetne az fél óra/óra is, de letiltana ha valaki rányom a reply-ra.
Ezt nem bonyolult osszeutni. De ha mar hozzafogunk, akkor legyen mar az az auto-warning is a mar berakott linkekre is pl komment elkuldesekor a kereson atfuttatva kidobja, hogy mar voltak linkelve itt es itt, biztosan akarod ezt ujra linkelni?
 

Irsai Olivér

Well-Known Member
2019. június 7.
1 697
5 672
113
A kezdeti lelkesedésem elenyészésével most azt kell mondanom, hogy szerintem jobb volt, amikor csak a like reakciógomb volt. Ez a szofisztikáltabb visszajelzési lehetőség a tapasztalatom szerint több agressziót szül.

Bár - végülis - egy haditechnikai oldalon ez akár még előnyösnek (de legalábbis stílszerűnek) is minősíthető.
 

hendrick

Well-Known Member
2018. június 30.
2 813
4 986
113
A kezdeti lelkesedésem elenyészésével most azt kell mondanom, hogy szerintem jobb volt, amikor csak a like reakciógomb volt. Ez a szofisztikáltabb visszajelzési lehetőség a tapasztalatom szerint több agressziót szül.

Bár - végülis - egy haditechnikai oldalon ez akár még előnyösnek (de legalábbis stílszerűnek) is minősíthető.
A pszichológusok szerint a dislike gombbal szabadulna csak el igazán a hangulat. Azon felül, hogy az üzemeltetőknek előnyös, mert mindenki egyfajta safe zone-ban van, a negatív jellegű gombokkal egyfajta bullyingnak is tér nyílna, ami egyáltalán nem biztos, hogy indokolt, mert a másiknak szimplán más a véleménye, de ebből csúnya dolgok szoktak kinőni, így alakult ki az, hogy általában csak like gombok vannak, és csak abból lehet leszűrni bármit, hogy ki mit likeol/nem likeol.. egy ideig én is hiányoltam a dislike gombot, de üzemeltetés oldalon a pszichológiájának utánaolvasva, jobb nem kiengedni a szellemet a palackból :D
 

jani22

Well-Known Member
2016. augusztus 31.
12 244
24 250
113
Segítséget szeretnék kérni a "Spoiler" használatához.

A problémám kiindulása:
Van 1 kép feladvány és annak megoldását szeretném a kép beillesztése után a "Spoiler" iconnal megadni.

Tehét, a képet beillesztem, utána 1 enter, majd nyomom a "Spoiler" icont, beillesztem az adatot, nyomom a folytatás gombot, látom, hogy megjelenik a cumó, elküldöm, de a végeredménynél nincs ott a spoiler gomb:

156342637_893193068145716_8945518618339776854_n.jpg



 
Status
Not open for further replies.