Visszajelzések és javaslatok

• Ha nem vagy kibékülve az alapértelmezettnek beállított sötét sablonnal, akkor a korábbi ígéretnek megfelelően bármikor átválthatsz a korábbi világos színekkel dolgozó kinézetre.

Ehhez görgess a lap aljára és a baloldalon keresd a HTKA Dark feliratú gombot. Kattints rá, majd a megnyíló ablakban válaszd a HTKA Light lehetőséget. Választásod a böngésződ elmenti cookie-ba, így amikor legközelebb érkezel ezt a műveletsort nem kell megismételned.

LMzek 2.0

Well-Known Member
2020. április 4.
1 941
2 853
113
A főoldal "Épp beszédtéma" rovata már új lapokon nyílik meg (Pc-n), ahogy "nagyoknál" is a főoldalakon szokás.

..."Akkoris" kösz :)

kamm

Well-Known Member
2019. február 23.
5 222
5 708
113
Az ilyen notórius jajj még eszembe jutott / telóról pötyögöm / nem nézem át mit írtam, mint én, egyenes létszükséglet!
Plane, amikor metron ulsz egy olyan orszagban, ahol keptelenek megoldani a foldalatti wifit (nem viccelek, NYC metron csak allomasokon van wifi, 4G meg ott sincs altalaban. Szoval ami vicc, az ez az orszag.)

Leonidas

Well-Known Member
2019. október 16.
1 668
1 993
113
Tavaly vagy tavalyelőtt már fel volt vetve, de az ima nem hallgattatott meg.
Tavaly pld., többször is, mert ez egy neuralgikus folytonosan létező megoldatlan probléma, Van még egy ilyen: ha meggondoltad magad és mégsem akarsz postot írni, elküldés után az 5 perces javítási ablakban sem tudod törölni, hogy mégsem akartad te ezt. Ezért születnek az egy pontos bejegyzések, mert ha mindent kitörölsz nem engedi a javítást a motor. A legtöbben 10 perces javítási időablakot szeretnének. Én ehhez azt fűzném még hozzá, hogy az elküldött postot pedig 2 percen beleül TÖRÖLNI IS LEHESSEN. Miért a 2 perc ? Mert akkor ez nem nagyon ad lehetőséget még visszaélni vele, mivel túlságosan rövid ehhez az időablak.

Nekem most pld. eldobálja az ablakot, valami hálózati hiba lesz, néha előfordul. De ha most küldök el egy postot, lehet hogy esélyem sem lenne az 5 percen belül javítani egy elgépelést vagy szó hiányt, amitől elég döcögőssé tud válni egy post. De utólag már nem tudsz mit tenni. Mondjuk ez is megoldás lenne valamelyest, hogy pld. 15 percen át 2 szóval módosíthatod a postodat, + mondjuk 10 x 2 karaktert módosíthatsz még.

• Tetszik
Reactions: hendrick and Wilson

nyugger

Well-Known Member
2012. szeptember 30.
4 178
5 620
113
Plane, amikor metron ulsz egy olyan orszagban, ahol keptelenek megoldani a foldalatti wifit (nem viccelek, NYC metron csak allomasokon van wifi, 4G meg ott sincs altalaban. Szoval ami vicc, az ez az orszag.)
Egyik oktatóm szerint az ottani metróban a magyar sim kártya jobban működik mint a kinti :D

• Vicces
Reactions: Kim Philby

haubagoi

Well-Known Member
2015. augusztus 4.
9 607
7 632
113
Éjszaka 2 óra (feb.26.):

294 vendég??

294 ???!

• Hűha