War Thunder (Gaijin Entertainment)

  • Ha nem vagy kibékülve az alapértelmezettnek beállított sötét sablonnal, akkor a korábbi ígéretnek megfelelően bármikor átválthatsz a korábbi világos színekkel dolgozó kinézetre.

    Ehhez görgess a lap aljára és a baloldalon keresd a HTKA Dark feliratú gombot. Kattints rá, majd a megnyíló ablakban válaszd a HTKA Light lehetőséget. Választásod a böngésződ elmenti cookie-ba, így amikor legközelebb érkezel ezt a műveletsort nem kell megismételned.
  • Az elmúlt időszak tapasztalatai alapján házirendet kapott a topic.

    Ezen témában - a fórumon rendhagyó módon - az oldal üzemeltetője saját álláspontja, meggyőződése alapján nem enged bizonyos véleményeket, mivel meglátása szerint az káros a járványhelyzet enyhítését célzó törekvésekre.

    Kérünk, hogy a vírus veszélyességét kétségbe vonó, oltásellenes véleményed más platformon fejtsd ki. Nálunk ennek nincs helye. Az ilyen hozzászólásokért 1 alkalommal figyelmeztetés jár, majd folytatása esetén a témáról letiltás. Arra is kérünk, hogy a fórum más témáiba ne vigyétek át, mert azért viszont már a fórum egészéről letiltás járhat hosszabb-rövidebb időre.

  • Az elmúlt időszak tapasztalatai alapján frissített házirendet kapott a topic.

    --- VÁLTOZÁS A MODERÁLÁSBAN ---

    A források, hírek preferáltak. Azoknak, akik veszik a fáradságot és összegyűjtik ezeket a főként harcokkal, a háború jelenlegi állásával és haditechnika szempontjából érdekes híreket, (mindegy milyen oldali) forrásokkal alátámasztják és bonuszként legalább a címet egy google fordítóba berakják, azoknak ismételten köszönjük az áldozatos munkáját és további kitartást kívánunk nekik!

    Ami nem a topik témájába vág vagy akár csak erősebb hangnemben is kerül megfogalmazásra, az valamilyen formában szankcionálva lesz

    Minden olyan hozzászólásért ami nem hír, vagy szorosan a konfliktushoz kapcsolódó vélemény / elemzés azért instant 3 nap topic letiltás jár. Aki pedig ezzel trükközne és folytatná másik topicban annak 2 hónap fórum ban a jussa.

    Az új szabályzat teljes szövege itt olvasható el.

Kurfürst

Well-Known Member
2017. szeptember 14.
5 157
16 777
113
Van magyar ág, csak az olaszoknál van, mert nem lenne annyi magyar jármű, hogy egy külön fát kapjon.

Régen néztem már azt tudtam hogy van benne néhány magyar prémium, Csaba kfi és tsai..

Azért az általunk összelomizott olasz-német-cseh-svéd-szovjet járművekből szerintem egy egész tisztességes ág kijöhetne, levegős oldalon meg van ugye olasz - német - orosz tier.
 

krisss

Well-Known Member
2014. február 21.
29 223
125 282
113
Régen néztem már azt tudtam hogy van benne néhány magyar prémium, Csaba kfi és tsai..

Azért az általunk összelomizott olasz-német-cseh-svéd-szovjet járművekből szerintem egy egész tisztességes ág kijöhetne, levegős oldalon meg van ugye olasz - német - orosz tier.
Belepakolták az olaszba az orosz gépeinket is.
Még BTR is van.
 

Mark1993

Well-Known Member
2010. augusztus 23.
4 925
15 817
113
Ebben csak az a gusztustalan hogy amennyire tudom újragrindeltetik veled azokat a harcjárműveket is amik egyébként máshol már megvannak… pedig poén lenne a magyar ág.

Mi értelmük van a kopipéjszt járműveknek ?

Najó, a kínai, és az izraeli ágak jóindulattal kivételeket képeznek.
 

zsolti

Well-Known Member
2015. augusztus 8.
17 023
48 882
113
Kurva jó a magyar ág. Toldi, 2S1, Zsu57, T72M1 saját BR-ben jól megállják a helyüket, a prém tigris meg pláne nagyon fincsi.

Mi-24P miatt többször szídták már szegény édesanyám, elég nagy troll vagyok vele Simben ;)

Én várom az Alpha Strike-ot nagyon, innentől végre magyar felségjellel fogok idegileg kicsontozni pár playert a Mig15/17/21/23/29 szériával, meg ránézek majd a griffre is ;).

Egyébként csupa kiváló gép jön az olaszokhoz miattunk alsóbb tierekbe is, a Jak-9P, Il-10 etc mind tolni fog egy jó nagyot az olasz versenyképességen.

Az egyik legjobb nép leszünk egyben az olaszokkal így.
 

zsolti

Well-Known Member
2015. augusztus 8.
17 023
48 882
113
Mi értelmük van a kopipéjszt járműveknek ?

Najó, a kínai, és az izraeli ágak jóindulattal kivételeket képeznek.
Kiegészítő szerepük van az adott techtree- ben illetve egy egy új skin, főleg a saját nép kedves az adott nemzet fiainak, magyar színekben, magyarul beszélnek, én szeretem. Illetve nagyon sok nem teljesen copy paste, mert vannak köztük sokszor kisebb eltérések, pl. hazai BTR-80 on oldalt ha homokzsák szarabbul gyorsul de védettebb mint a szovjet, pl. Mi-24 D-nk meg infra ellen védettebb mint a szovjet mert rajta van a zavaró, cserében Simben egy brackettel feljebb van etc etc.

Csak látszólag copy paste a legtöbb.

Én gyűjtő vagyok, iszonyat aprólékos ez a játék, ami leginkább Sim módban jön ki, árkádban egyáltalán nem, reálban is csak alig.
 
  • Tetszik
Reactions: Pogány and krisss

Kurfürst

Well-Known Member
2017. szeptember 14.
5 157
16 777
113
Én gyűjtő vagyok, iszonyat aprólékos ez a játék, ami leginkább Sim módban jön ki, árkádban egyáltalán nem, reálban is csak alig.

Csak az a k*rva grind ne lenne. Van erre valami értelmes megoldás azon kívül hogy nincs pénzem mert egésznap tolom / nincs pénzem mert az iszonyat túlárazottan vehető valutából veszem meg a dolgokat? Mert egyikhez sincs kedvem, évek óta be vagyok ragadva ugyanoda (kb. világháború vége).
 
  • Tetszik
Reactions: Pogány and nyugger

L.O.B

Well-Known Member
2020. július 8.
2 184
7 793
113
Csak az a k*rva grind ne lenne. Van erre valami értelmes megoldás azon kívül hogy nincs pénzem mert egésznap tolom / nincs pénzem mert az iszonyat túlárazottan vehető valutából veszem meg a dolgokat? Mert egyikhez sincs kedvem, évek óta be vagyok ragadva ugyanoda (kb. világháború vége).
prémium idő muszáj ahhoz hogy eljuss valahova. Ezután két opció van veszel egy jó prémium járművet egy nyári vagy téli leárazás alkalmával (-50%) és így kevesebb idő befektetéssel haladsz.
Ha időd van csak pénzt nem akarsz elkurni pixelekre akkor event jármű grind amit eladsz a piacon és veszel belőle amit akarsz...
Ha consolon vagy akkor megszívtad, nekik nincs piac.
Én megszenvedtem az OBJ 292 cuponért s most kaphatnék érte 70 dollár értékben GJN-t ha eladom a piacon. jövő héten 100 dollárokért fog röpködni.