Zenebutik

  • Ha nem vagy kibékülve az alapértelmezettnek beállított sötét sablonnal, akkor a korábbi ígéretnek megfelelően bármikor átválthatsz a korábbi világos színekkel dolgozó kinézetre.

    Ehhez görgess a lap aljára és a baloldalon keresd a HTKA Dark feliratú gombot. Kattints rá, majd a megnyíló ablakban válaszd a HTKA Light lehetőséget. Választásod a böngésződ elmenti cookie-ba, így amikor legközelebb érkezel ezt a műveletsort nem kell megismételned.
  • Az elmúlt időszak tapasztalatai alapján házirendet kapott a topic.

    Ezen témában - a fórumon rendhagyó módon - az oldal üzemeltetője saját álláspontja, meggyőződése alapján nem enged bizonyos véleményeket, mivel meglátása szerint az káros a járványhelyzet enyhítését célzó törekvésekre.

    Kérünk, hogy a vírus veszélyességét kétségbe vonó, oltásellenes véleményed más platformon fejtsd ki. Nálunk ennek nincs helye. Az ilyen hozzászólásokért 1 alkalommal figyelmeztetés jár, majd folytatása esetén a témáról letiltás. Arra is kérünk, hogy a fórum más témáiba ne vigyétek át, mert azért viszont már a fórum egészéről letiltás járhat hosszabb-rövidebb időre.

  • Az elmúlt időszak tapasztalatai alapján frissített házirendet kapott a topic.

    --- VÁLTOZÁS A MODERÁLÁSBAN ---

    A források, hírek preferáltak. Azoknak, akik veszik a fáradságot és összegyűjtik ezeket a főként harcokkal, a háború jelenlegi állásával és haditechnika szempontjából érdekes híreket, (mindegy milyen oldali) forrásokkal alátámasztják és bonuszként legalább a címet egy google fordítóba berakják, azoknak ismételten köszönjük az áldozatos munkáját és további kitartást kívánunk nekik!

    Ami nem a topik témájába vág vagy akár csak erősebb hangnemben is kerül megfogalmazásra, az valamilyen formában szankcionálva lesz

    Minden olyan hozzászólásért ami nem hír, vagy szorosan a konfliktushoz kapcsolódó vélemény / elemzés azért instant 3 nap topic letiltás jár. Aki pedig ezzel trükközne és folytatná másik topicban annak 2 hónap fórum ban a jussa.

    Az új szabályzat teljes szövege itt olvasható el.

SirHiggins

Well-Known Member
2018. november 13.
14 124
20 706
113
Még szerencse, hogy Erzsi mama már nem látja ezt a szörnyű pálfordulásodat, így csak a belterjes kapafogúaknak kell szomorkodniuk, hogy amiképpen elvesztették imádott birodalmukat úgy most a juniondzsekkktől merevedést kapó legnagyobb önkéntes felszopójuk is a múlt homályába vész el. Náluk már csak a kispicicicák a szomorúbbak, akiket szintén kiszorított a szívedből az újdonsült pajesz és jármülke kontrolálhatatlan imádata.
@Flamand és @sixtus kollégákkal érdeklődve figyeljük, hogy mikor találod majd meg magadban esetleg a niloták (idegileg kevésbé kiképzetteknek írom, hogy ez egy felső-nílusi néger törzs) utolsó utolsó élő képviselőjét vagy esetleg leszel a kiang népcsoport feltétlen híve és a buddhizmus legnagyobb hívője ezáltal pedig a fújfújkína és sárga veszedelem legnagyobb harcosa.

Ps. Amúgy jó étvágyat nekünk, neked pedig hajrá macesz gombóc! ;)
Ajvé, córesz van? :D
Nekem gond nélkül megfér egymás mellett a két elköteleződés :p
Noch dazu a multikulti lipsibritcionikatolizmusban az a jó, hogy karácsony is van.
De már most tele a 'szom vele. Elromlott a robotgép, kézzel kellett nyújtani a beiglitésztát :/

ps: amúgy szerintem meg jó kis dalocska.
 

reich_und_roll

Well-Known Member
2016. szeptember 27.
4 199
23 653
113
Ajvé, córesz van? :D
Nekem gond nélkül megfér egymás mellett a két elköteleződés :p
Noch dazu a multikulti lipsibritcionikatolizmusban az a jó, hogy karácsony is van.
De már most tele a 'szom vele. Elromlott a robotgép, kézzel kellett nyújtani a beiglitésztát :/

ps: amúgy szerintem meg jó kis dalocska.
Amúgy teljesen sötét vagy… nem elromlott, csak szombat lévén nyugalomnapot tart. Próbáld holnap. :D

Ps. Amúgy egy kis tésztagyúrástól nem nyervognál, ha nem elsatnyult vízisikló izomzatod lenne… :D
 

sixtus

Well-Known Member
2022. február 22.
2 029
14 920
113
Az esti bulira készülök! Sztem 9 körül családi banzáj után lemegyek a kis vendéglátóipari egységbe, berakom yt-on a nagy tv-re, hadd szóljon, és reménykedek benne, hogy majd sokan csatlakoznak a bulihoz :D
Ui: Ha holnap nem írok semmit lehet gyanakodni hogy nem csatlakoztak hozzám :(
@SirHiggins jó bulikázást neked is.. :) Aztán kóser legyen a bejgli :D
 

SirHiggins

Well-Known Member
2018. november 13.
14 124
20 706
113
Az esti bulira készülök! Sztem 9 körül családi banzáj után lemegyek a kis vendéglátóipari egységbe, berakom yt-on a nagy tv-re, hadd szóljon, és reménykedek benne, hogy majd sokan csatlakoznak a bulihoz :D
Ui: Ha holnap nem írok semmit lehet gyanakodni hogy nem csatlakoztak hozzám :(
Vagy éppen azért nem írsz, mert reggel már mész körülmetélkedni :D

 
  • Tetszik
  • Vicces
Reactions: sixtus and Flamand

sixtus

Well-Known Member
2022. február 22.
2 029
14 920
113
Soha nem hittem volna, hogy előbb teszlek téged ignore-ra, mint a szloták majmot… :D
Nesze neked Karácsonyi kedvesség! Neked semmi se jó már @reich_und_roll ??? Kiteszem a lelkem a jókedvedért, és ez a hála. UTÁLLAK! :p
Majd amikor sok év múlva megkérdezik hogy mit kapott tőled Sixtus 23 Karijára ajcsinak, akkor is mond büszkén, hogy ignore-t :D
 

reich_und_roll

Well-Known Member
2016. szeptember 27.
4 199
23 653
113
Nesze neked Karácsonyi kedvesség! Neked semmi se jó már @reich_und_roll ??? Kiteszem a lelkem a jókedvedért, és ez a hála. UTÁLLAK! :p
Ha valóban karácsonyi kedveskedést szeretnél produkálni nekem, akkor kipakolod a 10-12 darab 2 ujjnyi vastag bejglit meg a fél liter Chivas-Redbull combinációt egy behűtött korsóba és szépen elcsöndesedsz magadnak, a nap hátralévő felében békén hagyod apát… :D
 
  • Szomorú
Reactions: sixtus

Hortator

Well-Known Member
2019. június 27.
744
2 625
93
Egy jó film egyik szükséges alkotóeleme a "hátamonvégigszaladb.megahideg" zene:
Extended cut remix, ami még emeli is az amúgy is kiemelkedő színvonalat, a név alapján úgy tűnik, hogy egy magyartól (?):
 

sixtus

Well-Known Member
2022. február 22.
2 029
14 920
113
Hogy legyen vmi normális is és ne csak Jákob Rabbi tolja a ritmust :D Komlói csapat, itt van a közelben...ezt a muzsikájukat imádom... mindig elvarázsol ... @reich_und_roll tudom nem a Te zenéd, de egyrészt jobb talán de csak egy picivel MC Istinél, másrészt Pécsen nőttem fel fösuli stb, és az ottani kultúrát egyszerűen imádom!
 
  • Tetszik
Reactions: Luthero

reich_und_roll

Well-Known Member
2016. szeptember 27.
4 199
23 653
113
Hogy legyen vmi normális is és ne csak Jákob Rabbi tolja a ritmust :D Komlói csapat, itt van a közelben...ezt a muzsikájukat imádom... mindig elvarázsol ... @reich_und_roll tudom nem a Te zenéd, de egyrészt jobb talán de csak egy picivel MC Istinél, másrészt Pécsen nőttem fel fösuli stb, és az ottani kultúrát egyszerűen imádom!
Jó lenne, ha nem zavarnál meg, amikor ezt a pajeszos tipegős-topogóst gyakorlom táncolgatni itt magamnak a tv előt! :D