Zenebutik

  • Ha nem vagy kibékülve az alapértelmezettnek beállított sötét sablonnal, akkor a korábbi ígéretnek megfelelően bármikor átválthatsz a korábbi világos színekkel dolgozó kinézetre.

    Ehhez görgess a lap aljára és a baloldalon keresd a HTKA Dark feliratú gombot. Kattints rá, majd a megnyíló ablakban válaszd a HTKA Light lehetőséget. Választásod a böngésződ elmenti cookie-ba, így amikor legközelebb érkezel ezt a műveletsort nem kell megismételned.
  • Az elmúlt időszak tapasztalatai alapján házirendet kapott a topic.

    Ezen témában - a fórumon rendhagyó módon - az oldal üzemeltetője saját álláspontja, meggyőződése alapján nem enged bizonyos véleményeket, mivel meglátása szerint az káros a járványhelyzet enyhítését célzó törekvésekre.

    Kérünk, hogy a vírus veszélyességét kétségbe vonó, oltásellenes véleményed más platformon fejtsd ki. Nálunk ennek nincs helye. Az ilyen hozzászólásokért 1 alkalommal figyelmeztetés jár, majd folytatása esetén a témáról letiltás. Arra is kérünk, hogy a fórum más témáiba ne vigyétek át, mert azért viszont már a fórum egészéről letiltás járhat hosszabb-rövidebb időre.

  • Az elmúlt időszak tapasztalatai alapján frissített házirendet kapott a topic.

    --- VÁLTOZÁS A MODERÁLÁSBAN ---

    A források, hírek preferáltak. Azoknak, akik veszik a fáradságot és összegyűjtik ezeket a főként harcokkal, a háború jelenlegi állásával és haditechnika szempontjából érdekes híreket, (mindegy milyen oldali) forrásokkal alátámasztják és bonuszként legalább a címet egy google fordítóba berakják, azoknak ismételten köszönjük az áldozatos munkáját és további kitartást kívánunk nekik!

    Ami nem a topik témájába vág vagy akár csak erősebb hangnemben is kerül megfogalmazásra, az valamilyen formában szankcionálva lesz

    Minden olyan hozzászólásért ami nem hír, vagy szorosan a konfliktushoz kapcsolódó vélemény / elemzés azért instant 3 nap topic letiltás jár. Aki pedig ezzel trükközne és folytatná másik topicban annak 2 hónap fórum ban a jussa.

    Az új szabályzat teljes szövege itt olvasható el.

jani22

Well-Known Member
2016. augusztus 31.
12 604
25 939
113
Nagyon érdekes a zene, el kell olvasni a videó hozzászólásait.
Továbbá

cicada1.jpg

http://konteo.blogrepublik.eu/2014/01/06/villamkonteo-23-0-cicada-3301/

Én is küldök egy zenét.:)

 

silurusglanis

Well-Known Member
2012. augusztus 7.
7 501
5 593
113
Nagyon érdekes a zene, el kell olvasni a videó hozzászólásait.
Továbbá

cicada1.jpg

http://konteo.blogrepublik.eu/2014/01/06/villamkonteo-23-0-cicada-3301/

Én is küldök egy zenét.:)



Höh, ez utóbbi srác művészkedni akart.
Mondta ezt az ajtót rárúgó FBI-ügynököknek :D
A 3301 picit más jellegű. Engem is a konteó blog vezetett rá, és nem mondom, hogy sokkal többet tudtam meg biztosan az egészről azóta. Pedig újabban megint erősen kutatok.
 
  • Tetszik
Reactions: jani22

jani22

Well-Known Member
2016. augusztus 31.
12 604
25 939
113
Höh, ez utóbbi srác művészkedni akart.
Mondta ezt az ajtót rárúgó FBI-ügynököknek :D
A 3301 picit más jellegű. Engem is a konteó blog vezetett rá, és nem mondom, hogy sokkal többet tudtam meg biztosan az egészről azóta. Pedig újabban megint erősen kutatok.
A Tiboru cuccai sok időmet elrabolták. Már előtte is effélék érdekeltek, de ez itt Off.

Köszi a feltöltést, mert ezt nem köszöntem meg. :)
 

wolfram

Well-Known Member
2011. július 30.
5 866
4 156
113
A 3301 picit más jellegű. Engem is a konteó blog vezetett rá, és nem mondom, hogy sokkal többet tudtam meg biztosan az egészről azóta. Pedig újabban megint erősen kutatok.

Szerintem teljesen logikus ez a módszer, ha valaki(k) bizonyos követelményeknek megfelelő, vagy azt túlteljesítő és ambíciózus, motivált embereket keres(nek). Mondjuk az angol (nyelv) ismerete szűkíti eléggé a szóba jöhető kört, de az internetpenetráció és az angol ismeretének kapcsolatát nézve még így is a talán legnagyobb (és számukra használható) tömegből szűrhetnek.
 
  • Tetszik
Reactions: jani22

silurusglanis

Well-Known Member
2012. augusztus 7.
7 501
5 593
113
Szerintem teljesen logikus ez a módszer, ha valaki(k) bizonyos követelményeknek megfelelő, vagy azt túlteljesítő és ambíciózus, motivált embereket keres(nek). Mondjuk az angol (nyelv) ismerete szűkíti eléggé a szóba jöhető kört, de az internetpenetráció és az angol ismeretének kapcsolatát nézve még így is a talán legnagyobb (és számukra használható) tömegből szűrhetnek.

Ha jól gondolom, 2014 óta nincs újabb kiválasztós kör. Azóta elvileg csak a Liber Primus "játéka" folytatódik, de az egész könyvből csak 3-4 oldalt fordítottak le, a múlt héten néztem. Azzal meg új embereket nem szereznek, akikből válogatni lehetne.
Ha toborzás, akkor az első évadok még érthetőek is lettek volna, a rengeteg szteganográfiai és kriptográfiai feladattal. Ellenben amennyire én látom az elmúlt időkben a humán dolgok, főleg a zenében szerzett egyetemes tudás számít leginkább. Tiszta katyvasz az egész, de pont ezért egyre érdekesebb.
Van itt valaki aki nekikezdett bármikor is?
 

wolfram

Well-Known Member
2011. július 30.
5 866
4 156
113
Ha jól gondolom, 2014 óta nincs újabb kiválasztós kör. Azóta elvileg csak a Liber Primus "játéka" folytatódik, de az egész könyvből csak 3-4 oldalt fordítottak le, a múlt héten néztem. Azzal meg új embereket nem szereznek, akikből válogatni lehetne.
Ha toborzás, akkor az első évadok még érthetőek is lettek volna, a rengeteg szteganográfiai és kriptográfiai feladattal. Ellenben amennyire én látom az elmúlt időkben a humán dolgok, főleg a zenében szerzett egyetemes tudás számít leginkább. Tiszta katyvasz az egész, de pont ezért egyre érdekesebb.
Van itt valaki aki nekikezdett bármikor is?

Szerintem már "megfogták" azokat, akiket akartak. Nekem nincs meg hozzá a kellő nyelvtudásom, szóval én nem nem kezdtem el.
 

jani22

Well-Known Member
2016. augusztus 31.
12 604
25 939
113
A Humor topicban elvonták a figyelmemet, pedig ...

Kalinka

Ez valami távolszolgálóknak készülhetett.

 

jani22

Well-Known Member
2016. augusztus 31.
12 604
25 939
113
Leragadtam a zenénél hosszú időre :) -Most -

A fenti kékfejű csövesekhez a zene:

Black Sabbath Crazy Train

AC/DC - Back In Black

És (-sel nem kezdünk mondatot_!) Donna Summer I Feel Love (maxi drive mix) 16:9 HD. Mert ez, mit olvastad ez mix. :)


Mehetne egyes részei más topicba, de itt nem szelektálunk. :)
 
  • Tetszik
Reactions: Luthero

jani22

Well-Known Member
2016. augusztus 31.
12 604
25 939
113
Ez benne van a kékfejűkben. Alig bírtam megtalélni - Egyik kedvencem :):):)

t.A.T.u. St Petersburg full concert (TV Version) subtitled