Visszajelzések és javaslatok

  • Ha nem vagy kibékülve az alapértelmezettnek beállított sötét sablonnal, akkor a korábbi ígéretnek megfelelően bármikor átválthatsz a korábbi világos színekkel dolgozó kinézetre.

    Ehhez görgess a lap aljára és a baloldalon keresd a HTKA Dark feliratú gombot. Kattints rá, majd a megnyíló ablakban válaszd a HTKA Light lehetőséget. Választásod a böngésződ elmenti cookie-ba, így amikor legközelebb érkezel ezt a műveletsort nem kell megismételned.
  • Az elmúlt időszak tapasztalatai alapján házirendet kapott a topic.

    Ezen témában - a fórumon rendhagyó módon - az oldal üzemeltetője saját álláspontja, meggyőződése alapján nem enged bizonyos véleményeket, mivel meglátása szerint az káros a járványhelyzet enyhítését célzó törekvésekre.

    Kérünk, hogy a vírus veszélyességét kétségbe vonó, oltásellenes véleményed más platformon fejtsd ki. Nálunk ennek nincs helye. Az ilyen hozzászólásokért 1 alkalommal figyelmeztetés jár, majd folytatása esetén a témáról letiltás. Arra is kérünk, hogy a fórum más témáiba ne vigyétek át, mert azért viszont már a fórum egészéről letiltás járhat hosszabb-rövidebb időre.

  • Az elmúlt időszak tapasztalatai alapján frissített házirendet kapott a topic.

    --- VÁLTOZÁS A MODERÁLÁSBAN ---

    A források, hírek preferáltak. Azoknak, akik veszik a fáradságot és összegyűjtik ezeket a főként harcokkal, a háború jelenlegi állásával és haditechnika szempontjából érdekes híreket, (mindegy milyen oldali) forrásokkal alátámasztják és bonuszként legalább a címet egy google fordítóba berakják, azoknak ismételten köszönjük az áldozatos munkáját és további kitartást kívánunk nekik!

    Ami nem a topik témájába vág vagy akár csak erősebb hangnemben is kerül megfogalmazásra, az valamilyen formában szankcionálva lesz

    Minden olyan hozzászólásért ami nem hír, vagy szorosan a konfliktushoz kapcsolódó vélemény / elemzés azért instant 3 nap topic letiltás jár. Aki pedig ezzel trükközne és folytatná másik topicban annak 2 hónap fórum ban a jussa.

    Az új szabályzat teljes szövege itt olvasható el.

  • Az elmúlt évek tapasztalatai alapján, és a kialakult helyzet kapcsán szeretnénk elkerülni a (többek között az ukrán topikban is tapasztalható) információs zajt, amit részben a hazai sajtóorgánumok hozzá nem értő cikkei által okozott visszhang gerjeszt. Mivel kizárható, hogy a hazai sajtó, vagy mainstream szakértők többletinformációval rendelkezzenek a fórumhoz képest a Wagner katonai magánvállalat oroszországi műveletével kapcsolatban, így kiegészítő szabály lép érvénybe a topik színvonalának megőrzése, javítása érdekében:

    • a magyar orgánumok, közösségi média oldalak, egyéb felületek hírei és elemzései (beleértve az utóbbi időkben elhíresült szakértőket is) nem támogatottak, kérjük kerülésüket.
    • a külföldi fősodratú elemzések, hírek közül az új információt nem hordozók szintén kerülendők

    Ezen tartalmak az oldal tulajdonosának és moderátorainak belátása szerint egyéb szabálysértés hiányában is törölhetők, a törlés minden esetben (az erőforrások megőrzése érdekében) külön indoklás nélkül történik.

    Preferáltak az elsődleges és másodlagos források, pl. a résztvevő felekhez köthető Telegram chat-ek, illetve az ezeket közvetlenül szemléző szakmai felületek, felhasználók.

Status
Not open for further replies.

Tcat

Well-Known Member
Szerkesztőségi tag
Moderátor
2009. április 27.
2 056
9 022
113
Tényleg azt éreztem, hogy azok, akik értenek is hozzá, elfogyott az energiájuk a töménytelen marhaság spammelésének "semlegesítésében".

Igen, ez egyébként szerintem is abszolút érezhető volt már egy ideje. Mondjuk 1,5 év után nem is csodálom. Szerencsére nem csak szélmalomharcot vívtak, hiszen rengeteg visszaigazolást kaptak ennek megköszönésére.

Az is működhet, hogy @Tcat csak néhány embert tilt ki a topikból, vagy nem?

Igen, ez egy lehetőség.

-----

Az alábbi formában tudom elképzelni: a topic kapcsán deklarálva van, hogy az oldal üzemeltetőjének nem kedves az oltásellenes álláspont, illetve az egész köré fűzött összeesküvés elmélet. Ezekért a topicról letiltás jár. A téma más topicokba viteléért pedig ban.

Ami kicsit nyitott kérdés: a topic jelenlegi állapotának előidézéséért sokat tett 3-4 tagnak egyből meg kéne-e adni a topic letiltást, vagy sem. Mondjuk az elmúlt 1,5 év alatt elégszer hangoztatták azon elképzeléseiket ami szerintem egyértelműen ártalmas a járványhelyzet szempontjából, ez alapján járhat alapból.

Értelemszerűen én leszek a nácifaszistagyíkember meg billgéc / fájzer bérenc, de ezt vállalom... :)
 

Laci1970

Well-Known Member
2016. július 23.
1 771
3 199
113
Kérnék egy kis takarítást a [Biztpol] Irán topicban mert sajnos jani22 meg duckdoggers nem bírt magával és lassan szemetelik megint a topicot. Hiába mondok bármit. Állandóan engem próbálnak irán melletti agitproppal oktatni mint az átkosban a kommunisták kommunizmusra. Az sem sikerült... :D :D Soha nem vette be a gyomrom. Ha nem bírnak magukkal továbbra sem kéne nekik egy hónap pihenés, feladva nekik házifeladatnak a szabályzatot megtanulni. Akkor talán nem fogják állandóan megszegni. :D

Lehet hogy be kell szántani néhány postomat is a takarítás miatt amit amúgy nem kéne mert egyben vannak más postokkal a válaszaim, de ugye ez van szabályzat szerint (én betartom :) ) hogy nem ezer postot kell írni.

Most láttam hogy a gyerekek kipanaszkodták magukat rám ide a topicba, jó szórakozás volt végigolvasni. Bár ez is szemetelés csak ide, de legalább azóta megnyugodtak és ők abbahagyták az irkálást nem odavaló témában. Neeem, nem haragszom ezért, legalább lenyugodtak. :D Én viszont két hétig nevetni fogok rajta amikor csak eszembe jut ! :D Remélem a mostani kettő is abbahagyja a hisztit meg a politikai oktatását nekem hogy mit kéne gondoljak és ki mellé kell állnom vagy csúnya gonosz vagyok ! :D Már megint... :) Olyan hogy nem vagyok ész és feltétel nélkül lojális senkihez ezek el sem tudják képzelni ! :D Be vannak savanyodva, ha rak valaki egy hangulatjelet, vagy más a véleménye, másként értékel mint ők, akkor már verbális háborút hirdetnek ellene. Megmosolyogtató, de ezt sem értik ! :)

Van gondom a motorral is @Tcat , visszadobálja néha a már elküldött postot a válasz szövegdobozba, de ez nem normális. Ha betette a topicba NEM kerülhetne vissza seiképp oda újra !!! Több mint 5 alkalommal tapasztaltam az elmúlt 1 hónapban a jelenséget, tehát ez biztos hogy hibás motor működés ! Meg kéne ezt kérdezned a XenoForo fórumban hogy ilyenkor mi van ?
Körülmények: mobilról postolás, UMIDIGI BISSON 8/128GB Android 11 redszeres gyári szoftverfrissítéssel, Chrome android böngésző. Az első alkalommal azt hittem hogy én csináltam valamit, azóta figyelem, de nem, ez egy motor bug szerintem. Pld. ma este is előfordult egyszer. Akkor megy a törölgetés a szovegdobozból nehogy elküldjem mégegyszer ugyan azt.
A fiúk bántottak? Sajnálom! Akkor most jól kipanaszkodtad magad. Hihetetlen.
 

LMzek 2.0

Well-Known Member
2020. április 4.
7 056
14 196
113
Igen, ez egyébként szerintem is abszolút érezhető volt már egy ideje. Mondjuk 1,5 év után nem is csodálom. Szerencsére nem csak szélmalomharcot vívtak, hiszen rengeteg visszaigazolást kaptak ennek megköszönésére.



Igen, ez egy lehetőség.

-----

Az alábbi formában tudom elképzelni: a topic kapcsán deklarálva van, hogy az oldal üzemeltetőjének nem kedves az oltásellenes álláspont, illetve az egész köré fűzött összeesküvés elmélet. Ezekért a topicról letiltás jár. A téma más topicokba viteléért pedig ban.

Ami kicsit nyitott kérdés: a topic jelenlegi állapotának előidézéséért sokat tett 3-4 tagnak egyből meg kéne-e adni a topic letiltást, vagy sem. Mondjuk az elmúlt 1,5 év alatt elégszer hangoztatták azon elképzeléseiket ami szerintem egyértelműen ártalmas a járványhelyzet szempontjából, ez alapján járhat alapból.


...
Értelemszerűen én leszek a nácifaszistagyíkember meg billgéc / fájzer bérenc, de ezt vállalom... :)

Na végre!!! :hadonaszos::hadonaszos::hadonaszos:


.
 

Pogány

Well-Known Member
2018. április 26.
20 254
67 111
113
Igen, ez egyébként szerintem is abszolút érezhető volt már egy ideje. Mondjuk 1,5 év után nem is csodálom. Szerencsére nem csak szélmalomharcot vívtak, hiszen rengeteg visszaigazolást kaptak ennek megköszönésére.



Igen, ez egy lehetőség.

-----

Az alábbi formában tudom elképzelni: a topic kapcsán deklarálva van, hogy az oldal üzemeltetőjének nem kedves az oltásellenes álláspont, illetve az egész köré fűzött összeesküvés elmélet. Ezekért a topicról letiltás jár. A téma más topicokba viteléért pedig ban.

Ami kicsit nyitott kérdés: a topic jelenlegi állapotának előidézéséért sokat tett 3-4 tagnak egyből meg kéne-e adni a topic letiltást, vagy sem. Mondjuk az elmúlt 1,5 év alatt elégszer hangoztatták azon elképzeléseiket ami szerintem egyértelműen ártalmas a járványhelyzet szempontjából, ez alapján járhat alapból.

Értelemszerűen én leszek a nácifaszistagyíkember meg billgéc / fájzer bérenc, de ezt vállalom... :)
A gyíkember mindig gyanús volt nekem. :D
 
T

Törölt tag 4082

Guest
A gyíkember mindig gyanús volt nekem. :D
Pedig kevesen tudják, de a Szkíton űrbirodalom jelenlegi uralkodója is reptilian. Mondjuk a zsidoxoné meg Insected. Szóval no.

Ami kicsit nyitott kérdés: a topic jelenlegi állapotának előidézéséért sokat tett 3-4 tagnak egyből meg kéne-e adni a topic letiltást, vagy sem.
Szerintem nem. Vannak értelmes kérdések, és értelmes kételyek. Ezeknek meg kell adni a teret. De legyen meg a moderátor akarata.
 
W

Wilson

Guest
Igen, ez egyébként szerintem is abszolút érezhető volt már egy ideje. Mondjuk 1,5 év után nem is csodálom. Szerencsére nem csak szélmalomharcot vívtak, hiszen rengeteg visszaigazolást kaptak ennek megköszönésére.



Igen, ez egy lehetőség.

-----

Az alábbi formában tudom elképzelni: a topic kapcsán deklarálva van, hogy az oldal üzemeltetőjének nem kedves az oltásellenes álláspont, illetve az egész köré fűzött összeesküvés elmélet. Ezekért a topicról letiltás jár. A téma más topicokba viteléért pedig ban.

Ami kicsit nyitott kérdés: a topic jelenlegi állapotának előidézéséért sokat tett 3-4 tagnak egyből meg kéne-e adni a topic letiltást, vagy sem. Mondjuk az elmúlt 1,5 év alatt elégszer hangoztatták azon elképzeléseiket ami szerintem egyértelműen ártalmas a járványhelyzet szempontjából, ez alapján járhat alapból.

Értelemszerűen én leszek a nácifaszistagyíkember meg billgéc / fájzer bérenc, de ezt vállalom... :)
Hajrá:).Én egyetértek azokkal akik szerint most a 4. hullám felfutása idején hiba lenne határozatlan időre bezárni a topikot.És te tudod melyek azok akiket ki kell vonni a forgalomból ,hogy a járvány topikból újra egy fontos információkat megjelenítő platform legyen, aki pedig más topikokat fertőz meg a vírus oltástagadós összesküvős elméleteivel arra pedig le kell sújtani a.....:)

ujabb-banhammer-a-botok-ellen_2012-12-19-1355935214.jpg
 

jani22

Well-Known Member
2016. augusztus 31.
12 521
25 536
113
Kérnék egy kis takarítást a [Biztpol] Irán topicban mert sajnos jani22 meg duckdoggers nem bírt magával és lassan szemetelik megint a topicot. Hiába mondok bármit. Állandóan engem próbálnak irán melletti agitproppal oktatni mint az átkosban a kommunisták kommunizmusra. Az sem sikerült... :D :D Soha nem vette be a gyomrom. Ha nem bírnak magukkal továbbra sem kéne nekik egy hónap pihenés, feladva nekik házifeladatnak a szabályzatot megtanulni. Akkor talán nem fogják állandóan megszegni. :D

Lehet hogy be kell szántani néhány postomat is a takarítás miatt amit amúgy nem kéne mert egyben vannak más postokkal a válaszaim, de ugye ez van szabályzat szerint (én betartom :) ) hogy nem ezer postot kell írni.

Most láttam hogy a gyerekek kipanaszkodták magukat rám ide a topicba, jó szórakozás volt végigolvasni. Bár ez is szemetelés csak ide, de legalább azóta megnyugodtak és ők abbahagyták az irkálást nem odavaló témában. Neeem, nem haragszom ezért, legalább lenyugodtak. :D Én viszont két hétig nevetni fogok rajta amikor csak eszembe jut ! :D Remélem a mostani kettő is abbahagyja a hisztit meg a politikai oktatását nekem hogy mit kéne gondoljak és ki mellé kell állnom vagy csúnya gonosz vagyok ! :D Már megint... :) Olyan hogy nem vagyok ész és feltétel nélkül lojális senkihez ezek el sem tudják képzelni ! :D Be vannak savanyodva, ha rak valaki egy hangulatjelet, vagy más a véleménye, másként értékel mint ők, akkor már verbális háborút hirdetnek ellene. Megmosolyogtató, de ezt sem értik ! :)

Van gondom a motorral is @Tcat , visszadobálja néha a már elküldött postot a válasz szövegdobozba, de ez nem normális. Ha betette a topicba NEM kerülhetne vissza seiképp oda újra !!! Több mint 5 alkalommal tapasztaltam az elmúlt 1 hónapban a jelenséget, tehát ez biztos hogy hibás motor működés ! Meg kéne ezt kérdezned a XenoForo fórumban hogy ilyenkor mi van ?
Körülmények: mobilról postolás, UMIDIGI BISSON 8/128GB Android 11 redszeres gyári szoftverfrissítéssel, Chrome android böngésző. Az első alkalommal azt hittem hogy én csináltam valamit, azóta figyelem, de nem, ez egy motor bug szerintem. Pld. ma este is előfordult egyszer. Akkor megy a törölgetés a szovegdobozból nehogy elküldjem mégegyszer ugyan azt.
Véletlenül vettem észre, hogy én is beidézve lettem.

Csak annyit, hogy már megint túlpörgött a /jelzőt ízlésed szerint magadnak választhatsz :D / fantáziád, mivel én itt nem panaszkodtam rád, pedig a szóhasználataid miatt ugyancsak ülne.
 
  • Tetszik
Reactions: Pogány

merleg

Well-Known Member
2021. március 12.
1 642
3 233
113
A kérdés csak az:Melyik 4-5embert? :)
@milagro
@Pogány
@balkáni
@PPE
@L.O.B
és persze jó magam. Ha jól sejtem, ez lenne a névsor. Elnézést, ha valakit kihagytam. :)
Szerintem nem. Vannak értelmes kérdések, és értelmes kételyek. Ezeknek meg kell adni a teret. De legyen meg a moderátor akarata.

És mi számít értelmes kételynek? Ha valaki szerint a vírus mesterséges, az vajon értelmes kételynek számít, vagy összeesküvés elméletnek? A kettő között igen vékony a határ. És mi van akkor, ha valami egyik nap még összeesküvés elméletnek számít, a másik nap pedig már elfogadott elméletnek? A Facebook is ezzel bajlódik: https://www.portfolio.hu/gazdasag/2...-nem-feknyuz-a-mesterseges-koronavirus-485276
Akkor majd bocsánatot kérnek a bannolt fórum társtól?
 

Tcat

Well-Known Member
Szerkesztőségi tag
Moderátor
2009. április 27.
2 056
9 022
113
Megnyitottam a topikot, de ezentúl kiegészítő házirenddel dolgozik. A részleteket olvashatjátok az ottani hozzászólásomban.
Egyelőre senki nincs letiltva a témáról, lévén a topic házirend zsír új.
 

arcas

Well-Known Member
2013. március 20.
6 941
22 691
113
Ha valaki szerint a vírus mesterséges, az vajon értelmes kételynek számít, vagy összeesküvés elméletnek?
Számit, hogy mesterséges-e vagy sem? Itt van, és emberek halnak meg miatta. A társadalom nagy része felnőtt ember módjára le akarja győzni, túl akar lenni rajta és vissza akar térni a normál hétköznapokba. Én sem tulajdonitottam volna neki túl nagy jelentőséget, ha nem éreznék felelősséget a gyerekeim, a családom, a munkatársaim iránt, ezért inkább rendszeresen teszteltem, vállaltam az oltással járó kockázatot, mint hogy ez idáig azon agyaljak, hogy honnan jött, meg mesterséges-e, meg ki gazdagszik rajta, meg a többi... stb.
Én nem itélem el, ha valaki nem hisz benne, nem oltatja magát, vagy nagyvilági összefüggéseket vél felfedezni a nappalijában,...de azért néhány embernek tanácsos volna visszaolvasnia a saját kommentjeit egy évre visszamenőleg, hogy lássa...mi sületlenséget összehordtak az ominózus topikban hosszú időn keresztül.
Megnyitottam a topikot
Rakd át kérlek oda azt a pár kommentemet, amelyben az ellenanyagokról kérdeztem, köszi.
 

SilvioD

Well-Known Member
2018. december 23.
26 182
92 523
113
Modik.
A nyitott török haderőfejlesztés topik címében a gépelési hibát lszi korrigálni.

Köszi
 
Status
Not open for further replies.