Ehhez én nem értek, de azok csak a szállító konténerek, az hogy kivették belőle a cuccost, nem biztos hogy fel is használták.Akkor a 10 000 darab rakétával mennyit lőhetnek ki?
Legfeljebb 1400-at?
![]()
Az elmúlt időszak tapasztalatai alapján házirendet kapott a topic.
Ezen témában - a fórumon rendhagyó módon - az oldal üzemeltetője saját álláspontja, meggyőződése alapján nem enged bizonyos véleményeket, mivel meglátása szerint az káros a járványhelyzet enyhítését célzó törekvésekre.
Kérünk, hogy a vírus veszélyességét kétségbe vonó, oltásellenes véleményed más platformon fejtsd ki. Nálunk ennek nincs helye. Az ilyen hozzászólásokért 1 alkalommal figyelmeztetés jár, majd folytatása esetén a témáról letiltás. Arra is kérünk, hogy a fórum más témáiba ne vigyétek át, mert azért viszont már a fórum egészéről letiltás járhat hosszabb-rövidebb időre.
Az elmúlt időszak tapasztalatai alapján frissített házirendet kapott a topic.
--- VÁLTOZÁS A MODERÁLÁSBAN ---
A források, hírek preferáltak. Azoknak, akik veszik a fáradságot és összegyűjtik ezeket a főként harcokkal, a háború jelenlegi állásával és haditechnika szempontjából érdekes híreket, (mindegy milyen oldali) forrásokkal alátámasztják és bonuszként legalább a címet egy google fordítóba berakják, azoknak ismételten köszönjük az áldozatos munkáját és további kitartást kívánunk nekik!
Ami nem a topik témájába vág vagy akár csak erősebb hangnemben is kerül megfogalmazásra, az valamilyen formában szankcionálva lesz
Minden olyan hozzászólásért ami nem hír, vagy szorosan a konfliktushoz kapcsolódó vélemény / elemzés azért instant 3 nap topic letiltás jár. Aki pedig ezzel trükközne és folytatná másik topicban annak 2 hónap fórum ban a jussa.
Ehhez én nem értek, de azok csak a szállító konténerek, az hogy kivették belőle a cuccost, nem biztos hogy fel is használták.Akkor a 10 000 darab rakétával mennyit lőhetnek ki?
Legfeljebb 1400-at?
![]()
Az is szép, hogy csak a veszteség jött le nekik.![]()
Valóban rosszul halad az orosz invázió Ukrajnában? Nagyon érdekes térkép készült a háborúról
A HTKA haditechnikai szakfórum egyik felhasználója érdekes összehasonlÃtást készÃtett a mostani, Ukrajna ellen zajló orosz invázió aktuális állásáról, illetve arról, hogy a 2003-as Irak elleni amerikai támadás milyen eredményt ért el ugyanennyi idÅ elteltével. Csupán...www.portfolio.hu
@blogen, úgy látom behúzott a mainstream média...
FSZB???? A hírszerzés nem az SVR és a GRU feladata?Az FSZB két fejese házi őrizetben van. Az egyik volt felelős az UA-i hírszerzésért, a másik meg vmi dezinformációért felelős vki.
Csak a csecsenek meg ne találják... Vagy az oszétek.A mesterlövészeknek (így ő sem fog) nem szokasuk a friss ruháert meleg sajbiért,hideg kóláért sírni....
Tekintve, hogy a feladatuk nagyon sok esetben az, hogy az ellenség hátában mélyen az ellenség vonalai mögött kell tevékenykedniük minden "hazai" logisztika nélkül...
Ez vicc.![]()
Videók. Ukrán városok romokban az orosz légicsapások után
Videók. Harkiv a háború kezdete óta az egyik fő célpontja a bombázásoknak, Zsitomirban egy lakóépületet találtak el.hu.euronews.com
Akkor majd lejátszák egymás között......Csak a csecsenek meg ne találják... Vagy az oszétek.
Hát igen, az idealistáknál nincs veszélyesebb!
Kinek az érdekei fontosabbak mint a saját?
Gáz nélkül munka se lesz, de csak kicsit kell ismerni az energiaszektort, hogy rájöjjön, villany se sok.
Majd megesszük az ukrán zászlókat vagy nemtom...
Nem lehetne a hívőknek kijelölni egy várost hogy próbálják ki milyen a fancy élet gáz, villany, pénz nélkül? Megnézném ahogy a magasztos elvek és a napfény segítségével felülemelkednek a rögvalóságonDD
A szoc. hálót az Azov biztosítja![]()
Ez aztán a nyomozáshttps://podiji.karpat.in.ua/?p=77044&lang=hu
"Megérkeztek Lengyelországba a Nemzetközi Törvényszék ügyészei, akik az orosz bűncselekményeket vizsgálják majd
A hágai Nemzetközi Bíróság ügyészeiből álló csapat már megérkezett Lengyelországba, hogy kivizsgálja az Orosz Föderáció háborús bűneit.
A hírt Andrzej Duda lengyel elnök közölte – írja a Dziennik Gazeta Prawna.
Duda hangsúlyozta, hogy Ukrajnából számos menekült érkezett Lengyelországba, akik szemtanúi voltak otthonaik lerombolásának, szomszédjaik meggyilkolásának, kórházak bombázásának, a civilek és gyerekek ellen elkövetett tánadásoknak.
A lengyel elnök elmondta, hogy sok bizonyíték van még feljegyzések formájában is Lengyelországban.
„Gyűjtjük a bizonyítékokat. A munka folyamatban van, és úgy gondolom, hogy nagyon súlyos vádakhoz fog vezetni, és hiszek abban, hogy elítélik a háborús bűnösöket” – jelentette ki."
Ukránok mik, a fogságba esett orosz katonáknak "Szláva UKrajine" -kellett kiabálniuk . Egyébként Wilson posztja a 4. ugyanaz. Először én posztoltam.Fasiszták.
Úgy tűnik mintha lekapirgálták volna a felségjelet róla, hogy kilátszódjon a szovjet. De minek?
Mint az azeriek az örményeknek. Igaz, utána agyonlőtték őket.....Ukránok mik, a fogságba esett orosz katonáknak "Szláva UKrajine" -kellett kiabálniuk . Egyébként Wilson posztja a 4. ugyanaz. Először én posztoltam.
azok, raadasul mit kell kiabalniuk!!!Fasiszták.
A működés biztosítása érdekében a fórum alapvető, illetve opcionális sütiket használ..