Admiral Kuznyecov / Kuznetsov / Project 11435 (Szovjetunió)

  • Ha nem vagy kibékülve az alapértelmezettnek beállított sötét sablonnal, akkor a korábbi ígéretnek megfelelően bármikor átválthatsz a korábbi világos színekkel dolgozó kinézetre.

    Ehhez görgess a lap aljára és a baloldalon keresd a HTKA Dark feliratú gombot. Kattints rá, majd a megnyíló ablakban válaszd a HTKA Light lehetőséget. Választásod a böngésződ elmenti cookie-ba, így amikor legközelebb érkezel ezt a műveletsort nem kell megismételned.
  • Az elmúlt időszak tapasztalatai alapján házirendet kapott a topic.

    Ezen témában - a fórumon rendhagyó módon - az oldal üzemeltetője saját álláspontja, meggyőződése alapján nem enged bizonyos véleményeket, mivel meglátása szerint az káros a járványhelyzet enyhítését célzó törekvésekre.

    Kérünk, hogy a vírus veszélyességét kétségbe vonó, oltásellenes véleményed más platformon fejtsd ki. Nálunk ennek nincs helye. Az ilyen hozzászólásokért 1 alkalommal figyelmeztetés jár, majd folytatása esetén a témáról letiltás. Arra is kérünk, hogy a fórum más témáiba ne vigyétek át, mert azért viszont már a fórum egészéről letiltás járhat hosszabb-rövidebb időre.

  • Az elmúlt időszak tapasztalatai alapján frissített házirendet kapott a topic.

    --- VÁLTOZÁS A MODERÁLÁSBAN ---

    A források, hírek preferáltak. Azoknak, akik veszik a fáradságot és összegyűjtik ezeket a főként harcokkal, a háború jelenlegi állásával és haditechnika szempontjából érdekes híreket, (mindegy milyen oldali) forrásokkal alátámasztják és bonuszként legalább a címet egy google fordítóba berakják, azoknak ismételten köszönjük az áldozatos munkáját és további kitartást kívánunk nekik!

    Ami nem a topik témájába vág vagy akár csak erősebb hangnemben is kerül megfogalmazásra, az valamilyen formában szankcionálva lesz

    Minden olyan hozzászólásért ami nem hír, vagy szorosan a konfliktushoz kapcsolódó vélemény / elemzés azért instant 3 nap topic letiltás jár. Aki pedig ezzel trükközne és folytatná másik topicban annak 2 hónap fórum ban a jussa.

    Az új szabályzat teljes szövege itt olvasható el.

  • Az elmúlt évek tapasztalatai alapján, és a kialakult helyzet kapcsán szeretnénk elkerülni a (többek között az ukrán topikban is tapasztalható) információs zajt, amit részben a hazai sajtóorgánumok hozzá nem értő cikkei által okozott visszhang gerjeszt. Mivel kizárható, hogy a hazai sajtó, vagy mainstream szakértők többletinformációval rendelkezzenek a fórumhoz képest a Wagner katonai magánvállalat oroszországi műveletével kapcsolatban, így kiegészítő szabály lép érvénybe a topik színvonalának megőrzése, javítása érdekében:

    • a magyar orgánumok, közösségi média oldalak, egyéb felületek hírei és elemzései (beleértve az utóbbi időkben elhíresült szakértőket is) nem támogatottak, kérjük kerülésüket.
    • a külföldi fősodratú elemzések, hírek közül az új információt nem hordozók szintén kerülendők

    Ezen tartalmak az oldal tulajdonosának és moderátorainak belátása szerint egyéb szabálysértés hiányában is törölhetők, a törlés minden esetben (az erőforrások megőrzése érdekében) külön indoklás nélkül történik.

    Preferáltak az elsődleges és másodlagos források, pl. a résztvevő felekhez köthető Telegram chat-ek, illetve az ezeket közvetlenül szemléző szakmai felületek, felhasználók.

Roni

Well-Known Member
2010. június 30.
16 468
19 048
113
Bontsák már el ezt a fost,minek szórják a pénzt a shredderbe?
Kína legyártana nekik 2 új vázat hirtelen, utána már ők teleraknák qrva nagy rakétákkal,meg sok su57-el.
Szerintem a 4 gen gépeit kéne ilyen szintre hozni ! Már az is nagy áldás lenne nekik ! Ami ukrajnában van oda sem hordozó sem szu-57 nem kell
c83ac5d7a775389ca3bf1e1924e8f0c4.jpg
 
  • Tetszik
Reactions: Mark1993

angelsoul

Well-Known Member
2016. február 13.
2 334
13 695
113
Szerintem a 4 gen gépeit kéne ilyen szintre hozni ! Már az is nagy áldás lenne nekik ! Ami ukrajnában van oda sem hordozó sem szu-57 nem kell
c83ac5d7a775389ca3bf1e1924e8f0c4.jpg

Abba meg kár pénzt feccölni, 4.th gen az már csak ilyen helyi konfliktusokban versenyképes, komolyabb ellenfél esetén édeskevés - de részben itt is. Lenne egy század Szu-57 SEAD/DEAD feladatokra kb két hét alatt felszámolták volna a légvédelmet kvázi az egész országban, így a jelenlegi a platformoknak nem kéne a fák koronája magasságában kolbászolni.
Szu-35-el ezt a gent lényegében kimaxolták részükről.

csak nekem tűnt fel? száraz dokk, gyakorlatilag NULLA daru kapacitással???? van egy lánctalpas kis teherbírású daru a far részénél, meg egy autódaru a fedélzeten???? lehet hogy csak azért vontatták be, ne hogy elsüllyedjen?
Nem prió. Szárazföldi háborúban vannak, oda kell az erőforrás és pénz, a hordozó meg egy expedíciós eszköz - arra most baromira nincs se pénzük, se szükségük. Kína majd úgyis leköti az USN-t...
Szerintem simán egy lassú, állagmegóvással egybekötött modernizációt kezdenek - vagy ha valami oknál fogva mégis elkezdenek egy új hordozót, akkor megtartják valamiféle iskolahajónak, vagy dobják az egészet.
 
M

molnibalage

Guest
Csinálgatják, csinálgatják, de inkább az új hordozóhoz való szárazdokkra meg az új hordozó projectre költenék a pénzt. Feltéve, ha akarnak új hordozót. Sokszor leírtam már, de ebből egy múzeumhajót csinálnék. Kiemelvén, hogy az első orosz repülőgéphordozó, ami háborúban vett részt. Kiállítanám egy murmanszki kikötőben, aztán mehet a turizmus ezerrel. Azért nem Szentpéterváron,mert ott már ott van az Aurora. Plusz amúgy is az egyik, ha nem a legkedveltebb turistacélpontnak számít az "északi főváros". Jusson valami Murmanszknak is. Ennek megfelelően csak az ehhez legszükségesebb javításokat végeztetném el rajta. A hajófedélzeti repülőezred pilótái már így is éveket hagytak ki az igazi hajófedélzeti repülésből, csak a NYITKA van nekik a Krím félszigeten és egy Jejszk-ben. Mi a garancia arra, hogy most megbízhatóbb lesz, mint volt? Sokszor írtam már ezt is, de szerintem ez a hajó tökéletes példája annak a hajós mondásnak, miszerint amennyiben egy hajót átneveznek, főleg ha többször, akkor az balszerencsét hoz a hajóra. A Kuznyecovnak pedig a jelenlegi a negyedik(!) neve: először volt Riga, aztán átnevezték L.I.Brezsnyvre, majd utána lett Tbiliszi, és végül Admial Kuznyecov. Végigtolt egy háborút, úgy ahogy. Szerintem érdemei elismerése mellett már nyugdíjban volna a helye.
A mostani szárazföldi veszteségek mellett + szankciók miatt erre sem prioritás, se pénz nem lesz szerintem.
A haditengerészetnek 20+ év alatt kb. egy szotyadék rombolót nem tudtak átadni. Most meg kétszámjegyű már a teljes hk állományhoz képest a veszteség.

Kb. a prioritási lista alján van az, hogy legyen CV. Minek? Hova? Miből?
 

honved

Well-Known Member
2010. június 2.
9 937
18 426
113
A mostani szárazföldi veszteségek mellett + szankciók miatt erre sem prioritás, se pénz nem lesz szerintem.
A haditengerészetnek 20+ év alatt kb. egy szotyadék rombolót nem tudtak átadni. Most meg kétszámjegyű már a teljes hk állományhoz képest a veszteség.

Kb. a prioritási lista alján van az, hogy legyen CV. Minek? Hova? Miből?

Az orosz haditengerészet felszíni erőinek, még a partmenti vizek védelme is komoly megerőltetés lenne, tekintve képességeiket a NATO haditengerészeti erőkhöz képest. Egyedül az atomtengeralattjáró flottájuk tényező szerintem.
 

waterloo

Well-Known Member
2020. március 3.
751
1 180
93
Szerintem a jelen gazdasági és politikai helyzetben a szárazföldi hadsereg szintrehozatala is több év, akár évtized lesz a kis kalandjuk után. Erre a hordozóra költeni faszság. De csak csinálják nyugodtan, annál kevesebb pénz marad a többire...
 
  • Tetszik
Reactions: formosa1 and Robur

Capslock27

Well-Known Member
2017. október 30.
2 601
6 030
113
Ha megnézitek, a kínai hordozóprogram lényegében egy az egyben a Groskov-i álom megvalósulása.
.
.
A kinai urprogram is eddig a szovjet masolata volt. Megcsinaltak a Szojuzt, megvan Leonov ursetaja, rovert tettek a Holdra, par szonda ide-oda, csinalgatjak eppen a MIR urallomast. Valoszinuleg most lassan atvaltanak majd a SpaceX kopizasara....
 
  • Vicces
Reactions: formosa1

Capslock27

Well-Known Member
2017. október 30.
2 601
6 030
113
csak nekem tűnt fel? száraz dokk, gyakorlatilag NULLA daru kapacitással???? van egy lánctalpas kis teherbírású daru a far részénél, meg egy autódaru a fedélzeten???? lehet hogy csak azért vontatták be, ne hogy elsüllyedjen?
.
.
Valoszinuleg az a lenyeg, hogy szaraz legyen, es a hajo aljaval bajlodhassanak. Allitolag a (sved) uszo dokkjuk elsullyedese utan a fö problema az volt, hogy a Kuznyecovon nem volt hajocsavar, es csak vontatohajokkal tudtak ide-oda mozgatni.
 

Capslock27

Well-Known Member
2017. október 30.
2 601
6 030
113
Lehet később építenek?
.
.
En azt hittem, amikor Indianak evtized alatt vegul kiizadtak a Baku atepitest, hogy ebböl a technologiabol, a francia koprodukcios Mistral programbol, meg a kinai uj Kuznyecov analogokbol is tanulva, vagy csinalnak egy nagyon komoly Kuznyecov atepitest, vagy belekezdenek vegre egy uj hordozoba. De azutan nem volt erö hozza.
(kinaibol tanulas: pl fedelzet ala epitett, semmi se jo raketak kukazasa, es cserebe nagyobb hangarterulet.)
 
  • Tetszik
Reactions: borisz

nyugger

Well-Known Member
2012. szeptember 30.
6 703
28 136
113
Szerintem a jelen gazdasági és politikai helyzetben a szárazföldi hadsereg szintrehozatala is több év, akár évtized lesz a kis kalandjuk után. Erre a hordozóra költeni faszság. De csak csinálják nyugodtan, annál kevesebb pénz marad a többire...
Igazából sztem kettős a nyomás a haderőn, mert egyszerre kellene a szfi és a flotta állományt is felfrissíteni. Szerencsére a grúz háború után a légerőnél az eszközpark csere megvolt, bár oda meg precíziós fegyverzet kellene és marha sok drón. Meg ahogy a jelenlegi harcok bemutatták nagyon ideje lenne a T-72Bxx változatok helyett legalább a T-90M vonalat behozni, a Kurganyec/Bumerang/Armata fejlesztésekről nem is beszélve. A Koalcija meg állítólag már egészen aktívan dolgozik Ukrajnában, Grísáék viszonylag elégedettek vele.
Viszont mindezek mellett ott felszíni flotta, ami a nagyobb hajóegységeket nézve szinte kizárólag szovjet örökség/amik még átnyúltak a 90-es évekbe építések. Marhára szükség lenne rombolók építésére plusz a Gorskovok (de inkább a 22350M Szuper Gorskovok) felpörgetésére. Ott is egyszerre kellene az Északi és Csendes-óceáni Flotta igényeit kielégíteni. Persze ott a Fekete-tengeri is, de én annál inkább elsőként fregattokat hoznék dögivel meg hát épül ám a két helihordozó a Krímben. És ez meg is válaszolja a Kuznya kérdését, avagy a szerepét a power projectionben mindenképp át fogják sztem venni a helihordozók az meg marad ilyen félig oktatóhajó szinten, hogy a képességek megmaradjanak. Majd 2030 után jöhet egy új hordozó, ami talán az évtized közepén-végén hadrendbe állhat. Bár nagyon biztosra én sem jósolok, mert ami 2020 óta zajlik egy-két éven belül is bármi történhet
 

Capslock27

Well-Known Member
2017. október 30.
2 601
6 030
113
Igazából sztem kettős a nyomás a haderőn, mert egyszerre kellene a szfi és a flotta állományt is felfrissíteni. Szerencsére a grúz háború után a légerőnél az eszközpark csere megvolt, bár oda meg precíziós fegyverzet kellene és marha sok drón. Meg ahogy a jelenlegi harcok bemutatták nagyon ideje lenne a T-72Bxx változatok helyett legalább a T-90M vonalat behozni, a Kurganyec/Bumerang/Armata fejlesztésekről nem is beszélve. A Koalcija meg állítólag már egészen aktívan dolgozik Ukrajnában, Grísáék viszonylag elégedettek vele.
Viszont mindezek mellett ott felszíni flotta, ami a nagyobb hajóegységeket nézve szinte kizárólag szovjet örökség/amik még átnyúltak a 90-es évekbe építések. Marhára szükség lenne rombolók építésére plusz a Gorskovok (de inkább a 22350M Szuper Gorskovok) felpörgetésére. Ott is egyszerre kellene az Északi és Csendes-óceáni Flotta igényeit kielégíteni. Persze ott a Fekete-tengeri is, de én annál inkább elsőként fregattokat hoznék dögivel meg hát épül ám a két helihordozó a Krímben. És ez meg is válaszolja a Kuznya kérdését, avagy a szerepét a power projectionben mindenképp át fogják sztem venni a helihordozók az meg marad ilyen félig oktatóhajó szinten, hogy a képességek megmaradjanak. Majd 2030 után jöhet egy új hordozó, ami talán az évtized közepén-végén hadrendbe állhat. Bár nagyon biztosra én sem jósolok, mert ami 2020 óta zajlik egy-két éven belül is bármi történhet
.
.
Szerintem problema es egyelöre az is marad, hogy az oroszoknak lenyegeben semmi nagyhajo epitesi gyakorlata nincs, a jelenlegi mernökgarda kb iskolaba jart, amikor az utolso szovjet nagy hadihajok epultek. Az elmult evekben a Baku indiai felujitas es a Nakhimov folyamatban levö felujitasa az a kettö, ami talan valami rutint, alapot adhatna, de reszben ezek csak felujitasok, atepitesek, masreszt ha 2030 utanig varnak, akkor ezek a tapasztalatok is elvesznek/elavulnak, es akkor megint ott allnak, hogy 2030, epitsunk minden alap nelkul sajat hordozot, ami nyilvan nem fog menni. Azutan ekkor megprobaljak lemasolni, összekopizni az akkor ervenyes nemzetközi trendeket, majd kiderul, hogy egy csomo minden (pl EMALS?, addigra dronok, F35B es C szintu rep.gepek, AWACS, stb) hianyzik, es akkor megint kijön egy olyan elfuseralt kentaur a vegen, mint a Kuznyecov, söt meg rosszabbra van esely, mert anno a Kuznyecovig volt egy folyamatos epitkezes, söt a Bakut mar kifejezetten a Kuznyecov demojakent epitettek, lenyegeben azonos felepitmennyel, elektronikaval.
 

nyugger

Well-Known Member
2012. szeptember 30.
6 703
28 136
113
.
.
Szerintem problema es egyelöre az is marad, hogy az oroszoknak lenyegeben semmi nagyhajo epitesi gyakorlata nincs, a jelenlegi mernökgarda kb iskolaba jart, amikor az utolso szovjet nagy hadihajok epultek. Az elmult evekben a Baku indiai felujitas es a Nakhimov folyamatban levö felujitasa az a kettö, ami talan valami rutint, alapot adhatna, de reszben ezek csak felujitasok, atepitesek, masreszt ha 2030 utanig varnak, akkor ezek a tapasztalatok is elvesznek/elavulnak, es akkor megint ott allnak, hogy 2030, epitsunk minden alap nelkul sajat hordozot, ami nyilvan nem fog menni. Azutan ekkor megprobaljak lemasolni, összekopizni az akkor ervenyes nemzetközi trendeket, majd kiderul, hogy egy csomo minden (pl EMALS?, addigra dronok, F35B es C szintu rep.gepek, AWACS, stb) hianyzik, es akkor megint kijön egy olyan elfuseralt kentaur a vegen, mint a Kuznyecov, söt meg rosszabbra van esely, mert anno a Kuznyecovig volt egy folyamatos epitkezes, söt a Bakut mar kifejezetten a Kuznyecov demojakent epitettek, lenyegeben azonos felepitmennyel, elektronikaval.
Egyik TG csatornán láttam, hogy a tervezőirodák esetében a legnagyobb probléma a 40-60 éves kollégák hiánya, ami a 90-es évek összeomlása és pénztelensége miatt következett be. Képzés nem volt, plusz az akkori utánpótlás kihullott, maradtak az öregek. Nagyjából mostanában kezd a trend helyreállni (25 év alattiak tömege érkezik a bürokhoz), csak hát a hiányzó képességeket ez csak lassan pótolja. Elvileg a tervezőirodákban mostanság napi 10-12 órában dolgoznak folyamatosan az új tervek mellett az importhelyettesítés fázisain. Csak hát jóval egyszerűbb életük lenne a hírhedt orosz bürokrácia nélkül, ami embertelen sok energiát és időt elvisz. Igazából itt van hosszabban pontosan, fordító angolra viszonylag jól viszi
Из грустного. Нашу работу сильно тормозит огромное количество бумажных согласований. Часто представителей заказывающей стороны не интересуют фактические характеристики изделия, а правильность заполнения актов, протоколов и остальных несомненно важных документов, ну и наличие шильдика с названием изделия.

6. Своим ребятам мы прививаем сопровождение изделия на всех этапах от бумаги до ввода в эксплуатацию.

На этапе разработки - опросить Заказчика, монтажников и смежные организации о их пожеланиях и рекомендациях.

На этапе изготовления - живи на заводе, но согласуй оптимальную технологию изготовления.

На этапе монтажа - сам становись монтажником и пойми все плюсы и минусы своего изделия.

На этапе ввода в эксплуатации - будь на объекте и учти все требования службы эксплуатации.

Если подвести краткий итог:

Мы готовы разработать любое изделие, только объясните, что вам нужно. Не можете написать - нарисуйте, не важно главное донесите свои требования и пожелания.

Сократите количество бумажных отчетов и так людской ресурс сильно ограничен.

Давайте всегда обратную связь по изделиям. Критика это нормально и мы всегда готовы довести или переработать изделие для удобства потребителя.

Готовы сделать все для величия нашей Родины. Я как сотрудник конструкторского бюро сейчас работаю 6,7 дней в неделю и так многие специалисты. Сделаем всё от нас зависящее, чтобы обеспечить нашу армию всем, что от нас зависит».
 
  • Tetszik
Reactions: fishbed and fip7
K

Kopi2000

Guest
Egyik TG csatornán láttam, hogy a tervezőirodák esetében a legnagyobb probléma a 40-60 éves kollégák hiánya, ami a 90-es évek összeomlása és pénztelensége miatt következett be. Képzés nem volt, plusz az akkori utánpótlás kihullott, maradtak az öregek. Nagyjából mostanában kezd a trend helyreállni (25 év alattiak tömege érkezik a bürokhoz), csak hát a hiányzó képességeket ez csak lassan pótolja. Elvileg a tervezőirodákban mostanság napi 10-12 órában dolgoznak folyamatosan az új tervek mellett az importhelyettesítés fázisain. Csak hát jóval egyszerűbb életük lenne a hírhedt orosz bürokrácia nélkül, ami embertelen sok energiát és időt elvisz. Igazából itt van hosszabban pontosan, fordító angolra viszonylag jól viszi
Mondjuk ez nem orosz specifikus jrlensrg, ez MO-on is problema. Nem volt divatos mernoknek lenni a rendszervaltas utan eleg sokaig, ezert itt is szinte kimaradt 15 ev... Akik meg most vannak fiatalok, nem kreativak, hanem tapasztalat es a kepzes hianyai miatt, csak a bevalt 50-60 eves technologiak iranyaba mennek el, nem ujitanak. Max. Kell 10-15 ev szakmai tapasztalat ( meg kene megrendelo oldali nyomas is, ami pillanatnyilag nincsen, a korszerubb technologiak alkalmazasahoz) ahhoz, hogy atvegyek a mai 50-60 evesektol a stafetabotot... Akik kozul szinten kevesen kovettek a nemzetkozi trendeket... Pillanatnyilag ezt ordogi kornek latom..., de mindenkeppen ki kene belole lepni, mert lemaradunk, leszakadunk mi is....
 

dudi

Well-Known Member
2010. április 18.
47 362
77 042
113
.
.
Szerintem problema es egyelöre az is marad, hogy az oroszoknak lenyegeben semmi nagyhajo epitesi gyakorlata nincs, a jelenlegi mernökgarda kb iskolaba jart, amikor az utolso szovjet nagy hadihajok epultek. Az elmult evekben a Baku indiai felujitas es a Nakhimov folyamatban levö felujitasa az a kettö, ami talan valami rutint, alapot adhatna, de reszben ezek csak felujitasok, atepitesek, masreszt ha 2030 utanig varnak, akkor ezek a tapasztalatok is elvesznek/elavulnak, es akkor megint ott allnak, hogy 2030, epitsunk minden alap nelkul sajat hordozot, ami nyilvan nem fog menni. Azutan ekkor megprobaljak lemasolni, összekopizni az akkor ervenyes nemzetközi trendeket, majd kiderul, hogy egy csomo minden (pl EMALS?, addigra dronok, F35B es C szintu rep.gepek, AWACS, stb) hianyzik, es akkor megint kijön egy olyan elfuseralt kentaur a vegen, mint a Kuznyecov, söt meg rosszabbra van esely, mert anno a Kuznyecovig volt egy folyamatos epitkezes, söt a Bakut mar kifejezetten a Kuznyecov demojakent epitettek, lenyegeben azonos felepitmennyel, elektronikaval.
De van nagyhajó építési tapasztalat. Nem az a baj az orosz ahjóépítő iparnak, hogy nem tud nagy hajótestet hegeszteni, tudnak azok hordozó méretűt is, a baj kb a minden mással van. Ha csak annyi lenne a hajóépítés, hogy mekkora hajótestet tudsz öszehegeszteni akkor semmi gondjuk nem lenne, de hiába tud nagy testet hegeszteni, ha nem tud bele meghajtást rakni, mert nincs modern hatóművük stb.
 

SirHiggins

Well-Known Member
2018. november 13.
14 623
21 321
113
Azért nem mindegy a szakembergárda, ezzel GB is szembesült, miután leépült a skóciai /is/ hajóép ipar.

Az RU-hoz még annyit, hogy kva nagy kiképzés és fegyelembeli hiányosságok vannak, a technika karbantartásáról nem is beszélve.
Ha még lenne is anyagi és ipari kapacitás 'capital shipeket' építeni /de nincsen/, akkor is több generációnyi szakembert kellene kiképezniük, ez már sorállománnyal nem nagyon megy.
De mivel sem kultúrája sem realitása nincs a fentieknek arrafelé, így szvsz jó időre le lehet írni a flottájukat.