Lehet. De most gondold ugyanezt át a turullal kapcsolatban ukrán szempontból.A szovjet megszállási emlékművet természetesen el kellene dózerolni. Rákosiék állítottak seggnyalásból Sztálin kedvéért. Magyarország szovjet megszállásának állít emléket Magyarország felszabadulásának hazudva. Igazából pedig a magyar gerinc megtörésének, a magyar szabadság és függetlenség sárba tiprásának szimbóluma.
A Zrínyi Ilona szobrot, a kis Rákóczival meghagyták, vagy azt is eltüntették?
Nemzeti jelkép, pont olyan mint a ti valamilyen szigonyotok.A turul valami állami/hivatalos jelkép vagy mégis mi?
Abban igazatok van nem művészeti alkotasokkal kellene keménykedni senkinek.
Maserattira sohasem futotta (nem is kellene)!Nemzeti jelkép, pont olyan mint a ti valamilyen szigonyotok.
vicces a nyomásgyakorló eszközzel a pénzel eddig még semmit nem értek el![]()
Mandiner
Friss hírek a Mandiner.hu oldalán. Belföld, Külföld, Sport, Kultúra. A magyarországi nyilvánosságban megjelenő legújabb és legfontosabb véleménycikkek.mandiner.hu
de megvan győződve rólla az ipse.Ja, hogy ez egy férfi? Nekem ez fel, sem tűnt, bár az igaz, hogy a kép alapján nem sok nőiesség szorult belevicces a nyomásgyakorló eszközzel a pénzel eddig még semmit nem értek elde megvan győződve rólla az ipse.

IGAZAD VANJa, hogy ez egy férfi? Nekem ez fel, sem tűnt, bár az igaz, hogy a kép alapján nem sok nőiesség szorult bele![]()
jól beszoptam.Egyáltalán nem biztos! Ki tudja, hogy valójában mi a neme, arrafelé már semmi sem biztos ezen a térenIGAZAD VANjól beszoptam.

De a németeknek nem ígérték meg az amcsik, h adnak nekik gázt? Milyen nehézségeik vannak akkor? Csak nem azt írja a Times, h Putyin megbízhatóbb partner, mint az USA? Egyébként is, Wilson és Meszike megmondták, h megvan a menetrend. Nem?Jutalmazza, b+! Egy rakat pénzt fizetünk érte, ti buta f.......k!
![]()
Mandiner
Friss hírek a Mandiner.hu oldalán. Belföld, Külföld, Sport, Kultúra. A magyarországi nyilvánosságban megjelenő legújabb és legfontosabb véleménycikkek.mandiner.hu
Az, hogy a hülye eu kinyírja saját magát, az legyen az ő dolga a muszlimokkal kapcsolatosakat meg kérdezzék meg inkább Kadirovtól! Rohadna meg a mainstream az ilyen fos hazug cikkek kapcsán!
Naaa, ki állt bele? Na ki?Miért, arra is olyasmit írtak mint erre?
![]()
Nem illene ám a szezont a fazonnal összekeverni!

Én mindig is úgy gondoltam, hogy kompromisszumos megoldásként át kell rajta írni a szöveget arra mondjuk, hogy "A Magyarországon elesett szovjet katonák emlékére", mert a "Dicsőség a felszabadító szovjet hősöknek" felirat tényleg vállalhatatlan.Naaa, ki állt bele? Na ki?
![]()
A Szabadság téri szovjet emlékmű elbontását kezdeményezi a Jobbik
www.vadhajtasok.hu
Én mindig is úgy gondoltam, hogy kompromisszumos megoldásként át kell rajta írni a szöveget arra mondjuk, hogy "A Magyarországon elesett szovjet katonák emlékére", mert a "Dicsőség a felszabadító szovjet hősöknek" felirat tényleg vállalhatatlan.
Szerintem ebbe még az oroszok is belemennének.
A működés biztosítása érdekében a fórum alapvető, illetve opcionális sütiket használ..