Közlekedés (infrastruktúra, vasút, autó-motor, elektromos járművek, ...)

  • Ha nem vagy kibékülve az alapértelmezettnek beállított sötét sablonnal, akkor a korábbi ígéretnek megfelelően bármikor átválthatsz a korábbi világos színekkel dolgozó kinézetre.

    Ehhez görgess a lap aljára és a baloldalon keresd a HTKA Dark feliratú gombot. Kattints rá, majd a megnyíló ablakban válaszd a HTKA Light lehetőséget. Választásod a böngésződ elmenti cookie-ba, így amikor legközelebb érkezel ezt a műveletsort nem kell megismételned.
  • Az elmúlt időszak tapasztalatai alapján házirendet kapott a topic.

    Ezen témában - a fórumon rendhagyó módon - az oldal üzemeltetője saját álláspontja, meggyőződése alapján nem enged bizonyos véleményeket, mivel meglátása szerint az káros a járványhelyzet enyhítését célzó törekvésekre.

    Kérünk, hogy a vírus veszélyességét kétségbe vonó, oltásellenes véleményed más platformon fejtsd ki. Nálunk ennek nincs helye. Az ilyen hozzászólásokért 1 alkalommal figyelmeztetés jár, majd folytatása esetén a témáról letiltás. Arra is kérünk, hogy a fórum más témáiba ne vigyétek át, mert azért viszont már a fórum egészéről letiltás járhat hosszabb-rövidebb időre.

  • Az elmúlt időszak tapasztalatai alapján frissített házirendet kapott a topic.

    --- VÁLTOZÁS A MODERÁLÁSBAN ---

    A források, hírek preferáltak. Azoknak, akik veszik a fáradságot és összegyűjtik ezeket a főként harcokkal, a háború jelenlegi állásával és haditechnika szempontjából érdekes híreket, (mindegy milyen oldali) forrásokkal alátámasztják és bonuszként legalább a címet egy google fordítóba berakják, azoknak ismételten köszönjük az áldozatos munkáját és további kitartást kívánunk nekik!

    Ami nem a topik témájába vág vagy akár csak erősebb hangnemben is kerül megfogalmazásra, az valamilyen formában szankcionálva lesz

    Minden olyan hozzászólásért ami nem hír, vagy szorosan a konfliktushoz kapcsolódó vélemény / elemzés azért instant 3 nap topic letiltás jár. Aki pedig ezzel trükközne és folytatná másik topicban annak 2 hónap fórum ban a jussa.

    Az új szabályzat teljes szövege itt olvasható el.

  • Az elmúlt évek tapasztalatai alapján, és a kialakult helyzet kapcsán szeretnénk elkerülni a (többek között az ukrán topikban is tapasztalható) információs zajt, amit részben a hazai sajtóorgánumok hozzá nem értő cikkei által okozott visszhang gerjeszt. Mivel kizárható, hogy a hazai sajtó, vagy mainstream szakértők többletinformációval rendelkezzenek a fórumhoz képest a Wagner katonai magánvállalat oroszországi műveletével kapcsolatban, így kiegészítő szabály lép érvénybe a topik színvonalának megőrzése, javítása érdekében:

    • a magyar orgánumok, közösségi média oldalak, egyéb felületek hírei és elemzései (beleértve az utóbbi időkben elhíresült szakértőket is) nem támogatottak, kérjük kerülésüket.
    • a külföldi fősodratú elemzések, hírek közül az új információt nem hordozók szintén kerülendők

    Ezen tartalmak az oldal tulajdonosának és moderátorainak belátása szerint egyéb szabálysértés hiányában is törölhetők, a törlés minden esetben (az erőforrások megőrzése érdekében) külön indoklás nélkül történik.

    Preferáltak az elsődleges és másodlagos források, pl. a résztvevő felekhez köthető Telegram chat-ek, illetve az ezeket közvetlenül szemléző szakmai felületek, felhasználók.

phaidros

Well-Known Member
2014. augusztus 9.
11 366
30 869
113
A létra bicajjal egyrészt életveszélyes, másrést szabálytalan, harmadrészt eltart egy darabig. Nálam ezt hívják kényszermegoldásnak. Ha lett volna autó csomagtartóval, szerintem azzal hozták volna el az a létrát. A Dunát is át lehet úszni, ha nincs híd, komp vagy esetleg csónak.
Nem véletlenül írtam oda, hogy nyilván nem ez az etalon, de ha kell és van akarat, akkor sok mindent meg lehet oldani kerékpárral is.
Hogy lenne már életveszélyes? :eek:
A mai gépkocsi, meg üzemagyag (és üzemben tartási) költségeket, árakat tekintve pár év és újra itt fogunk tartani.
 
  • Szomorú
  • Imádom
Reactions: Kim Philby and enzo

plushun

Well-Known Member
2014. augusztus 26.
6 421
17 560
113
Subaruval sincs bajom (bár még egyben sem ültem), de ezt még lehet emberi módon és kéziváltóval vezetni, nem pofázik vissza.
Igazság szerint nekem ez az első automata váltós kocsim és (lehet azért mert öregszem) nem bántam meg. Bevallom sokkal kényelmesebb így vezetnem mint manuális váltóval. Tudom lusta disznó vagyok :D
 

gafzhu

Well-Known Member
2019. június 15.
4 506
10 088
113
Igazság szerint nekem ez az első automata váltós kocsim és (lehet azért mert öregszem) nem bántam meg. Bevallom sokkal kényelmesebb így vezetnem mint manuális váltóval. Tudom lusta disznó vagyok :D
Nekem a tempomat jött be, főleg sebeségkorlátozásnál és lakott területen. Valahogy lenyugtat. Nincs visszajelzés a lábamtól, hogy nyomhatnám jobban is a gázt.
 

Kim Philby

Well-Known Member
2020. december 16.
9 525
29 718
113
Hány brit kocsit vettetek anno, amikkel támogattátok a brit autoipart?
Na, akkor pszt.
Ja a jobbkormányost? Nálunk más a divat.
Akinek nem lenne meg ez a szakasz: 2x2 sáv, középen betonelemekkel elválasztva, valódi leállósáv nélkül... kvázi gyorsforgalmi út (értsd: csak a leglassabbak mennek óra szerint 90km/h-val). És itt bírnak ezek a feszülőnackós arcok bringázni.

Aztán ezek a sportemberek utána továbbjönnek Észak felé, keresztül Szentendrén, ki tudja meddig... vidám dolog őket kerülgetni, annyi szent.
Ők valószínű, hogy outi, triatlon versenyzők bolyban, mögöttük általában autó az edzővel. Ők nem tudnak kerékpár úton edzeni a hétvégi bringások közt, tempót mennek, időre, edzéstervvel. BP. - Visegrád-Esztergom-BP. Vagy Bp-Dobogókő-Esztergom-Visegrád-Bp. Vagy PVörösvár felé.
A komolyabb arcok a Pilisbe mennek fel. Elég fasza amikor a szerpentinen egy kanyarból kibukkansz 60-al, és ott virít a popója ahogy 5-tel küzdi magát felfelé... Jó időben hétvégén nem is lehet haladni tőlük.
Sportolók edzőköre, pl. Walter Attila, Fetter Erik, Dina Márton, Peák Barnabás stb.
 

enzo

Well-Known Member
2014. augusztus 4.
12 821
31 818
113

A kamerás is "provokált", de legalábbis nem kerülte a konfliktust, ablakmosással "büntetve" a villogtatást.
A két hepciás izmozása, (pontosabban hogy azzal megállították a külső sávot) meg ha igaz, balesetet is okozott mögöttük.
 
  • Vicces
Reactions: Ooorky

mijki

Well-Known Member
2012. augusztus 12.
340
886
93
A kamerás is "provokált", de legalábbis nem kerülte a konfliktust, ablakmosással "büntetve" a villogtatást.
A két hepciás izmozása, (pontosabban hogy azzal megállították a külső sávot) meg ha igaz, balesetet is okozott mögöttük.

Ez nem jogosít fel semmire abból amit a videón látunk. És az ablaktörlés akár még véletlen is lehetett. Nekem is volt már olyan hogy véletlenül meglöktem a pillangókart sávváltásnál. De ha direkt volt, akkor se csinálunk ilyet...
Hősünk gondolom kap majd egy felfüggesztettet, aztán csak idő kérdése hogy mikor öl meg valakit. Biztos társadalmunk hasznos tagja.
 

phaidros

Well-Known Member
2014. augusztus 9.
11 366
30 869
113
Csak hogy lehűtsem a kedélyeket.
Itthon is vannak kísérletek, csak még bugol a rendszer.
bicikliss.jpg


Meg kicsit még csörög az akkupakk.

Meg az újratöltést kell még kalibrálni.
1a7d1b2ebc16655d0a3719378ff310e8.jpg
 

cirqle

Well-Known Member
2021. december 5.
8 904
48 419
113
Ők valószínű, hogy outi, triatlon versenyzők bolyban, mögöttük általában autó az edzővel.
Nincs autó mögöttük, és nincs “boly” sem. Csak ezek a remek kerékpáros sportemberek vannak, jellemzően egyedül v párosával, a csatornafedeleket és egyéb lyukakat hevesen kerülgetvén a sáv teljes szélességében.
Kurvára nem a forgalomban kéne edzeni.
Én se mehetek bárhova szituációs lövészetet gyakorolni, csak a lőtérre.
 

Kim Philby

Well-Known Member
2020. december 16.
9 525
29 718
113
Nincs autó mögöttük, és nincs “boly” sem. Csak ezek a remek kerékpáros sportemberek vannak, jellemzően egyedül v párosával, a csatornafedeleket és egyéb lyukakat hevesen kerülgetvén a sáv teljes szélességében.
Kurvára nem a forgalomban kéne edzeni.
Én se mehetek bárhova szituációs lövészetet gyakorolni, csak a lőtérre.
Elvileg egyesületnek lehet, magánszemélyként meg megtűrik őket. Sajnos a kerékpáros út sem edzésre való...
 
  • Tetszik
Reactions: Kopi2000

Veér Ispán

Well-Known Member
2011. február 14.
6 847
18 961
113
Nincs autó mögöttük, és nincs “boly” sem. Csak ezek a remek kerékpáros sportemberek vannak, jellemzően egyedül v párosával, a csatornafedeleket és egyéb lyukakat hevesen kerülgetvén a sáv teljes szélességében.
Kurvára nem a forgalomban kéne edzeni.
Én se mehetek bárhova szituációs lövészetet gyakorolni, csak a lőtérre.
De akkor az autóversenyzők is edzhetnek a forgalomban, annak a ritmusától gyökeresen eltérő tempóban, gondolom...
 

phaidros

Well-Known Member
2014. augusztus 9.
11 366
30 869
113
Azt hiszem, hogy ha valaki meghallja, hogy Moszkvics, nem erre gondol elsőre:

Igaz, jelenleg a Moszkvics név alatt egy átcímkézett kínai autót lehet érteni, aminek csak a végszerelése és a 0 verziója történik az egykori Renault gyárban és kb. egy év alatt akarják a gyártást -minél több orosz alkatrészbeszállítóval felfuttatni. 2024-re készül el a présüzem. Jövőre 50 ezer autót terveznek gyártani, majd évenként ennyi helyben gyártott és még ennyi összeszerelést terveznek. Egyébként a Kamaz leányvállalataként támadt fel a Moszkvics.
Még egy piacvesztés az európai autógyártóknak?


moszkvics4-1-600x800.jpg


 

alali77

Well-Known Member
2011. szeptember 19.
4 000
9 976
113
Nincs autó mögöttük, és nincs “boly” sem. Csak ezek a remek kerékpáros sportemberek vannak, jellemzően egyedül v párosával, a csatornafedeleket és egyéb lyukakat hevesen kerülgetvén a sáv teljes szélességében.
Kurvára nem a forgalomban kéne edzeni.
Én se mehetek bárhova szituációs lövészetet gyakorolni, csak a lőtérre.
Miben különbözik akkor az örömautózás a hegyekben attól hogy edzel ott? Az edzés feleslegesebb mint az örömautózás?
 
M

molnibalage

Guest
Nincs autó mögöttük, és nincs “boly” sem. Csak ezek a remek kerékpáros sportemberek vannak, jellemzően egyedül v párosával, a csatornafedeleket és egyéb lyukakat hevesen kerülgetvén a sáv teljes szélességében.
Kurvára nem a forgalomban kéne edzeni.
Én se mehetek bárhova szituációs lövészetet gyakorolni, csak a lőtérre.
Az országúti kerékpáros hol mozogjon, ha nem országúton?
Azt is felvázolnád, hogy ha hegymenetet kell gyakorolni, akkor az Aföldön ezt hogyan tudod le? Vagy Bp belvárosban?
A KRESZ betartásáig az mehet az úton, akinek az engedi. Ha nem tiltja a kerékpáros mozgást, akkor nem tiltja.

Bocsánat, de elég vicces (inkább röhejes), hogy egyesek számára a KRESZ felett van a saját kényelme.

Figyu, ezen alapon kibaszhatom a városból az összes SUV-ot és nekem nem tersző járművet?
Mert akkora méretűek, hogy letolnak a kerékpárosoknak kijelölt felületről, mert olyan szélesek, hogy nem tudják az oldaltávolságot tartani főleg, ha nem is figyelnek a vezetőik.
 

cirqle

Well-Known Member
2021. december 5.
8 904
48 419
113
Az országúti kerékpáros hol mozogjon, ha nem országúton?
Kis forgalmú országúton, de igazából nem érdekel.
Azt is felvázolnád, hogy ha hegymenetet kell gyakorolni, akkor az Aföldön ezt hogyan tudod le? Vagy Bp belvárosban?
Szobabiciklin, akár Bp belvárosában.
A KRESZ betartásáig az mehet az úton, akinek az engedi. Ha nem tiltja a kerékpáros mozgást, akkor nem tiltja.
Ahogy az autóét sem, sőt az autók belvárosi parkolása is OK, ahol azt engedik, emlékszel?
Bocsánat, de elég vicces (inkább röhejes), hogy egyesek számára a KRESZ felett van a saját kényelme.
A saját ügyemet hadd tartsam már fontosabbnak, mint valami bickilisklub felvonulását.
Figyu, ezen alapon kibaszhatom a városból az összes SUV-ot és nekem nem tersző járművet?

Mert akkora méretűek, hogy letolnak a kerékpárosoknak kijelölt felületről, mert olyan szélesek, hogy nem tudják az oldaltávolságot tartani főleg, ha nem is figyelnek a vezetőik.
Érvényes típusengedéllyel, műszaki vizsgával rendelkeznek. A sofőrök meg jogsival. De ha nem, akkor fogja meg a rendőr és tiltsa el.
 

alali77

Well-Known Member
2011. szeptember 19.
4 000
9 976
113
A 11-es út nem “a hegyekben” megy. Ott senki se örömautózik.
Nem, Pisti nem erről beszélt szerintem, ő szeret emlékeim szerint felmenni a Visegrádi-hegységbe emlékeim szerin örömautózni az öregecske Alfával és idegesítik a bringások akik miatt nem tudja csapatani. Mivel előbbre való az mint az egészséges bringázás?
A 11-es meg szégyen, azon van az Eurovelo-6, régen ki kellett volna építeni, máshol a nyugdíjas osztrák-német kerékpáros turistákra egész iparágat lehet felhúzni, itt meg lófasz van.
 
M

molnibalage

Guest
Kis forgalmú országúton, de igazából nem érdekel.

Szobabiciklin, akár Bp belvárosában.
Aha. És a légellenállás, hűtés és hőmérséklet és más hol lesz valós?
Ezzel a szemlélettel pl. a vezetői oktatás forgalomban nem szükséges, elég lenne a szimulátor is...
Ahogy az autóét sem, sőt az autók belvárosi parkolása is OK, ahol azt engedik, emlékszel?
És elviselem az összes szarságot. Ez van.
De te ellenben jól megmondod, hogy ki lehet az utakon, mert te vagy a király itten?
A saját ügyemet hadd tartsam már fontosabbnak, mint valami bickilisklub felvonulását.
Ja értem. Ez az, amit írtam már.
Az átlag "agya" idáig ér. ÉNÉNÉNÉNÉN
De valahogy ez főleg a kormány mögött ülő nagyhangú faszokra igaz.
Érvényes típusengedéllyel, műszaki vizsgával rendelkeznek. A sofőrök meg jogsival. De ha nem, akkor fogja meg a rendőr és tiltsa el.
Gratulálok, sikerül az igazi, vértipikus mentalitású választ adni.
Tied az út és kész a te álláspontod szerint, mert neked az kényelmes.