Visszajelzések és javaslatok

  • Ha nem vagy kibékülve az alapértelmezettnek beállított sötét sablonnal, akkor a korábbi ígéretnek megfelelően bármikor átválthatsz a korábbi világos színekkel dolgozó kinézetre.

    Ehhez görgess a lap aljára és a baloldalon keresd a HTKA Dark feliratú gombot. Kattints rá, majd a megnyíló ablakban válaszd a HTKA Light lehetőséget. Választásod a böngésződ elmenti cookie-ba, így amikor legközelebb érkezel ezt a műveletsort nem kell megismételned.
  • Az elmúlt időszak tapasztalatai alapján házirendet kapott a topic.

    Ezen témában - a fórumon rendhagyó módon - az oldal üzemeltetője saját álláspontja, meggyőződése alapján nem enged bizonyos véleményeket, mivel meglátása szerint az káros a járványhelyzet enyhítését célzó törekvésekre.

    Kérünk, hogy a vírus veszélyességét kétségbe vonó, oltásellenes véleményed más platformon fejtsd ki. Nálunk ennek nincs helye. Az ilyen hozzászólásokért 1 alkalommal figyelmeztetés jár, majd folytatása esetén a témáról letiltás. Arra is kérünk, hogy a fórum más témáiba ne vigyétek át, mert azért viszont már a fórum egészéről letiltás járhat hosszabb-rövidebb időre.

  • Az elmúlt időszak tapasztalatai alapján frissített házirendet kapott a topic.

    --- VÁLTOZÁS A MODERÁLÁSBAN ---

    A források, hírek preferáltak. Azoknak, akik veszik a fáradságot és összegyűjtik ezeket a főként harcokkal, a háború jelenlegi állásával és haditechnika szempontjából érdekes híreket, (mindegy milyen oldali) forrásokkal alátámasztják és bonuszként legalább a címet egy google fordítóba berakják, azoknak ismételten köszönjük az áldozatos munkáját és további kitartást kívánunk nekik!

    Ami nem a topik témájába vág vagy akár csak erősebb hangnemben is kerül megfogalmazásra, az valamilyen formában szankcionálva lesz

    Minden olyan hozzászólásért ami nem hír, vagy szorosan a konfliktushoz kapcsolódó vélemény / elemzés azért instant 3 nap topic letiltás jár. Aki pedig ezzel trükközne és folytatná másik topicban annak 2 hónap fórum ban a jussa.

    Az új szabályzat teljes szövege itt olvasható el.

  • Az elmúlt évek tapasztalatai alapján, és a kialakult helyzet kapcsán szeretnénk elkerülni a (többek között az ukrán topikban is tapasztalható) információs zajt, amit részben a hazai sajtóorgánumok hozzá nem értő cikkei által okozott visszhang gerjeszt. Mivel kizárható, hogy a hazai sajtó, vagy mainstream szakértők többletinformációval rendelkezzenek a fórumhoz képest a Wagner katonai magánvállalat oroszországi műveletével kapcsolatban, így kiegészítő szabály lép érvénybe a topik színvonalának megőrzése, javítása érdekében:

    • a magyar orgánumok, közösségi média oldalak, egyéb felületek hírei és elemzései (beleértve az utóbbi időkben elhíresült szakértőket is) nem támogatottak, kérjük kerülésüket.
    • a külföldi fősodratú elemzések, hírek közül az új információt nem hordozók szintén kerülendők

    Ezen tartalmak az oldal tulajdonosának és moderátorainak belátása szerint egyéb szabálysértés hiányában is törölhetők, a törlés minden esetben (az erőforrások megőrzése érdekében) külön indoklás nélkül történik.

    Preferáltak az elsődleges és másodlagos források, pl. a résztvevő felekhez köthető Telegram chat-ek, illetve az ezeket közvetlenül szemléző szakmai felületek, felhasználók.

Status
Not open for further replies.

ogretankHU

Well-Known Member
2019. december 21.
7 540
25 770
113
Tudom, hogy bántja a lelkedet, hogy általánosságban beleuntam a bunkó dörgedelmeidbe, de sebaj majd átlendülsz rajta.

De nem volt abban semmi cirkalmas
Aki a bármiféle hitet józan belátás fölé helyez szerintem nem túl okos egyede a társadalomnak. Pont.
Dehogy bántja ! Sokszor nem én vagyok bántó hanem az igazság (tudom az meg relatív) .

A filozófiát nem ok nélkül tanítják és tanulják . Nem lehet csak úgy megvenni . Majd ha ráérzel az ízére fogsz rájönni, hogy a borsodi Ogre nem is olyan ostoba és bunkó mint elsőre látszik!
 

gafzhu

Well-Known Member
2019. június 15.
4 476
10 016
113
Dehogy bántja ! Sokszor nem én vagyok bántó hanem az igazság (tudom az meg relatív) .

A filozófiát nem ok nélkül tanítják és tanulják . Nem lehet csak úgy megvenni . Majd ha ráérzel az ízére fogsz rájönni, hogy a borsodi Ogre nem is olyan ostoba és bunkó mint elsőre látszik!
Addig biztosan nincs probléma, míg a beszélgető partner veled ért egyet.
 

krisss

Well-Known Member
2014. február 21.
28 515
121 225
113
Dehogy bántja ! Sokszor nem én vagyok bántó hanem az igazság (tudom az meg relatív) .

A filozófiát nem ok nélkül tanítják és tanulják . Nem lehet csak úgy megvenni . Majd ha ráérzel az ízére fogsz rájönni, hogy a borsodi Ogre nem is olyan ostoba és bunkó mint elsőre látszik!
Négy évig tanultam filozófiát, de nem fogott meg túlzottan.
 
  • Tetszik
Reactions: ogretankHU

dudi

Well-Known Member
2010. április 18.
47 984
78 296
113
dahliabunni-popcorn-1.gif
 

PavolR

Well-Known Member
2020. július 2.
5 171
13 669
113
Miért nem lehet az Avengernek kulok topikja, míg sok más hasonló rendzernek (legaláb fél tucatnak) igen?

Hiszen tobb országban bevezetet rendzerrol van szó, amely folyamatosan fejlodik és tobbféle fegyverkonfiguációban mukodik ...
 

Terminator

Well-Known Member
Szerkesztőségi tag
2010. április 19.
38 687
74 752
113
Miért nem lehet az Avengernek kulok topikja, míg sok más hasonló rendzernek (legaláb fél tucatnak) igen?
Hiszen tobb országban bevezetet rendzerrol van szó, amely folyamatosan fejlodik és tobbféle fegyverkonfiguációban mukodik ...
Több mint 30 éve létezik a típus, de a fórumon az elmúlt több mint 10 évben nem volt annyi hozzászólás a típussal kapcsolatban, hogy érdemes lett volna neki egy külön topikot nyitni. Majd ha sok érdekes hozzászólás lesz a típusról, vagy valamiért nagyon fókuszba kerül, kapni fog egy külön topikot, jelenleg nem tűnik indokoltnak. A néhány hozzászólásos régi haditechnikai topikok majd összevonásra kerülnek, csak most az offtopik/belpol/személyeskedés/értelmetlen viták/mantrázás/viccesnek szánt hozzászólások stb. kezelése túl sok időt elvisz. Néhány fórumozót ki kellene már tiltani 1-2 hétre, hogy végre visszatérjen a haditechnikai fórumrész a normális állapotba...
 

perceptron

Well-Known Member
2023. június 15.
4 048
7 104
113
Több mint 30 éve létezik a típus, de a fórumon az elmúlt több mint 10 évben nem volt annyi hozzászólás a típussal kapcsolatban, hogy érdemes lett volna neki egy külön topikot nyitni. Majd ha sok érdekes hozzászólás lesz a típusról, vagy valamiért nagyon fókuszba kerül, kapni fog egy külön topikot, jelenleg nem tűnik indokoltnak. A néhány hozzászólásos régi haditechnikai topikok majd összevonásra kerülnek, csak most az offtopik/belpol/személyeskedés/értelmetlen viták/mantrázás/viccesnek szánt hozzászólások stb. kezelése túl sok időt elvisz. Néhány fórumozót ki kellene már tiltani 1-2 hétre, hogy végre visszatérjen a haditechnikai fórumrész a normális állapotba...
A RM gyaravatot leszamitva totalis uborkaszezon van. Minden evben ez megy, amikor nincs hir, akkor megy a 'fingreszeles', ahogy itt szokas mondani. :cool:
 
  • Tetszik
Reactions: PPP

pöcshuszár

Well-Known Member
2019. március 21.
23 720
46 805
113
Egy kis javaslat:
@Negan a faszságaival nem egy embert tiltatott ki. Én sokáig elviseltem, de egyre nyilvánvalóbb, hogy az utóbbi időben kizárólag provokálni jár a Fórumra.
A csúcs a legújabb ötlete, hogy szántsuk be a Lynx programot. :oops:

Javaslom mindenki másnak is, aki nem bírja @Negan f@szságait, hogy minden tépelődés nélkül használjátok a Fórum ignore funkcióját.
Ha ott van, az azért van, hogy használjátok, ha szükséges!
Nem cancel culture-ról beszélek! De fel kell ismerni, amikor energiavámpírral találkozik az ember!
Mindenki azt csinál, amit akar, de gyanítom más is hasonló lépéseket tett vele kapcsolatban, és előbb utóbb tényleg csak a diszpécserrel fog már csak beszélgetni....
 
T

Törölt tag 1711

Guest
Egy kis javaslat:
@Negan a faszságaival nem egy embert tiltatott ki. Én sokáig elviseltem, de egyre nyilvánvalóbb, hogy az utóbbi időben kizárólag provokálni jár a Fórumra.
A csúcs a legújabb ötlete, hogy szántsuk be a Lynx programot. :oops:

Javaslom mindenki másnak is, aki nem bírja @Negan f@szságait, hogy minden tépelődés nélkül használjátok a Fórum ignore funkcióját.
Ha ott van, az azért van, hogy használjátok, ha szükséges!
Nem cancel culture-ról beszélek! De fel kell ismerni, amikor energiavámpírral találkozik az ember!
Mindenki azt csinál, amit akar, de gyanítom más is hasonló lépéseket tett vele kapcsolatban, és előbb utóbb tényleg csak a diszpécserrel fog már csak beszélgetni....

Ez egy kihívás akart lenni?
 

Ocses

Well-Known Member
2018. szeptember 29.
6 412
14 490
113
Szevasztok.

Pár hete nem írt a fórumra.

Alapvetően annak hangulata miatt.

Hitviták.
Politikai oldalviták.


De ez???
Mi a sz.ar???:eek::eek::eek:
Javaslom mindenki másnak is, aki nem bírja @Negan f@szságait, hogy minden tépelődés nélkül használjátok a Fórum ignore funkcióját

Már ne haragudj huszár de ez egy nyílt fórum.

Bárki leírhatja amit gondol.

Ameddig ezt olyan formában teszi meg amit a moderátorok nem gondolnak problèmának, addig nem TE vagy más fórumlakó dönti el, hogy ő idevaló e.

De. Ha ès amennyiben nem tetszik amit ír, akkor ott van a lehetősèg.
Vagy nem olvasod(ignor).
Vagy olvasod de nem reagálsz rá, mert faszságnak tartod.

Ennyi.

Egy kis javaslat:
@Negan a faszságaival nem egy embert tiltatott ki.
Szerintem ritka ha valakit egy vètsèg miatt tiltanak ki.

A legutolsó alkalommal sem ez törtènt.

Ugye. A moderátor indoklása.

A tag teljes tevékenysége hasonló stílusban zajlik, hosszú ideje.

Szóval nem negan miatt lett kitiltva. Ez csak utolsó csepp volt a pohárba.


Ez pedig.

Javaslom mindenki másnak is, aki nem bírja @Negan f@szságait, hogy minden tépelődés nélkül használjátok a Fórum ignore funkcióját.
Ha ott van, az azért van, hogy használjátok, ha szükséges!
Nem cancel culture-ról beszélek

Te is èrzed hogy erős.

Mert de.o_O
Ez cancel culture.

Amire itt felszólítasz más fórumozókat.:confused:

Megjegyzem számomra ez nagyobb fórumrombolás!, mint negan mániája mostanában a lynx program beszántásával, sóval behintèsèvel kapcsolatban.o_O

De fel kell ismerni, amikor energiavámpírral találkozik az ember!
Mindenki azt csinál, amit akar, de gyanítom más is hasonló lépéseket tett vele kapcsolatban, és előbb utóbb tényleg csak a diszpécserrel fog már csak beszélgetni....

Ezt majd mindenki felismeri.
Önnmaga.


Szóval nem tudom hirtelen dühből írtad amit írtál.o_O


Nem negan vèdelmèben írom amit írok.
Azt gondol amit akar. Te is.

De az ilyen uszítás amit most te csináltál az finoman fogalmazva is hányinger. :(
 

Negan

Well-Known Member
2019. november 30.
18 533
31 989
113
negan mániája mostanában a lynx program beszántásával, sóval behintèsèvel kapcsolatban.
Megjegyezném,hogy egyik opció a Lynx program leállitása,mit irtam.Másik a felfüggesztése,mig a szolgálati idejének várható körülményeinek megfelelő(bb) LynxUSA változat el nem készül,és arra a változatra való konvertálása.
Hogy miért nem felel meg a várható követelmenyeknek,azt is leirtam-de erre ellenérvet válaszul nem kaptam,csak személyeskedést......
 

pöcshuszár

Well-Known Member
2019. március 21.
23 720
46 805
113
Már ne haragudj huszár de ez egy nyílt fórum.

Bárki leírhatja amit gondol.

Ameddig ezt olyan formában teszi meg amit a moderátorok nem gondolnak problèmának, addig nem TE vagy más fórumlakó dönti el, hogy ő idevaló e.

De. Ha ès amennyiben nem tetszik amit ír, akkor ott van a lehetősèg.
Vagy nem olvasod(ignor).
Vagy olvasod de nem reagálsz rá, mert faszságnak tartod.

Ennyi.
Pontosan ezt írtam le neki is, meg itt a visszajelzések topicban.
Szerintem ritka ha valakit egy vètsèg miatt tiltanak ki.

A legutolsó alkalommal sem ez törtènt.

Ugye. A moderátor indoklása.

A tag teljes tevékenysége hasonló stílusban zajlik, hosszú ideje.

Szóval nem negan miatt lett kitiltva. Ez csak utolsó csepp volt a pohárba.


Ez pedig.
Ha megnézed, likeoltam @krisss helyzetértékelését Laci végleges kitiltásával kapcsolatban. Teljesen jogosan tiltották ki. DE! Ahogy másik fórumtárs is leírta @Negan tevékenysége folyamatosan arról szól, hogy NERezik, hergel mindenkit az ismert faszságaival. Ennek következményeként általában vagy csak őt, vagy a felhergelt vitapartnerrel együtt közös bünti a jutalom.

Te is èrzed hogy erős.

Mert de.o_O
Ez cancel culture.

Amire itt felszólítasz más fórumozókat.:confused:

Megjegyzem számomra ez nagyobb fórumrombolás!, mint negan mániája mostanában a lynx program beszántásával, sóval behintèsèvel kapcsolatban.o_O
A cancel culture arról szól, hogy kötelező jelleggel (aki nem lép egyszerre, azt is cancelezik) az internet népe, meg a mainstream agresszíven elnémít véleményeket.
Ezt majd mindenki felismeri.
Önnmaga.


Szóval nem tudom hirtelen dühből írtad amit írtál.o_O


Nem negan vèdelmèben írom amit írok.
Azt gondol amit akar. Te is.

De az ilyen uszítás amit most te csináltál az finoman fogalmazva is hányinger. :(
Javaslom mindenki másnak is, aki nem bírja @Negan f@szságait, hogy minden tépelődés nélkül használjátok a Fórum ignore funkcióját.
Szerinted miért emeltem ki az "aki nem bírja" részt?
Ez egy használati utasítás @Negan kontentjei mellé. Mióta elkezdte a legújabb marhaságait a Lynxel kapcsolatban, azóta magamnak is erősen kellett koncentrálnom, hogy ne írjak neki olyat, ami miatt ENGEM tiltottak volna ki.
És ahogy észrevettem, másnál is hasonlóan elpattant párszor a cérna. Pl. láttál korábban olyat, hogy @Bálint olyat írt, hogy (most csak fejből írom) "Mi a faszról beszélsz?"
Mindenki azt csinál, amit akar - ahogy írtad is, ez egy nyílt fórum -, de nagyon nem szeretném, hogy egy unatkozó kamionsofőr miatt tiltanának ki a Fórum szempontjából értékes embereket.
 

ogretankHU

Well-Known Member
2019. december 21.
7 540
25 770
113
Egy kis javaslat:
@Negan a faszságaival nem egy embert tiltatott ki. Én sokáig elviseltem, de egyre nyilvánvalóbb, hogy az utóbbi időben kizárólag provokálni jár a Fórumra.
A csúcs a legújabb ötlete, hogy szántsuk be a Lynx programot. :oops:

Javaslom mindenki másnak is, aki nem bírja @Negan f@szságait, hogy minden tépelődés nélkül használjátok a Fórum ignore funkcióját.
Ha ott van, az azért van, hogy használjátok, ha szükséges!
Nem cancel culture-ról beszélek! De fel kell ismerni, amikor energiavámpírral találkozik az ember!
Mindenki azt csinál, amit akar, de gyanítom más is hasonló lépéseket tett vele kapcsolatban, és előbb utóbb tényleg csak a diszpécserrel fog már csak beszélgetni....
I already did it mate ! LOL
 
  • Vicces
Reactions: perceptron
Status
Not open for further replies.