Beszélgető

Néha kérdezném a HTKA topicokat felügyelő adminoktól, hogy a haditechnikát, hadművészetet, katonai doktrionákat sehol sem surroló topicoknak van-e létkötelezettsége a portálon belül? Ahogy látom 2010 óta évente egyre gyatrább emberek és színvonal jellezmi ezeket a topicokat és kisszámú egymást hergelő NATO és EU ellenes, turbomagyar, kína és orosz
Azért a "leggyatrább emberek" képzeletbeli dobogójára az utóbbi években látott teljesítményed alapján te is felküzdötted magad.
Van itt pár ember akivel nem értek egyet, de hogy az egész fórumon emberileg te vagy a "leggyatrább" az is biztos! Megküzdöttél érte.
 
Miért vagyok én attól turbo magyar ha szeretem a hazám a történelmét a kultúráját? Sose értettem hogy miért hívnak így minket az ilyenek mint te!
Baszki tegnap teged savaztak és én lemaradtam?
Mikor kerülsz újra sorra beszallnek én is!
Te turbómagyar :hadonaszos: :D
Van egy ilyen kézről kézre járó lista ki be kötünk bele? Ha igen dobjatok már át készülnek rá kovire :rolleyes:
 
Van egy ilyen kézről kézre járó lista ki be kötünk bele? Ha igen dobjatok már át készülnek rá kovire :rolleyes:
hát sajnálattal, kell közölnöm, hogy Te vagy a következő! :(
images
 
Artisjus vajh' tudja? :D
Amúgy tudtommal úgy megy ez, hogy maguk a nagy közösségi médiaplatformok kötnek szerződést a kiadókkal a zenék használatát illetően, hogy akkor 10-enx millió dollárt fizetek én neked (általában az összeg bizalmas) az általad tulajdonolt számok licenszeléséért. Utána pedig az egyszerű júzer annyiszor szúrhatja be háttérzenének ahányszor akarja. Avagy, amikor mondjuk a tataiak Sabatont raknak be, azt megtehetik mert a TikToknak szerződése van a Sabaton kiadójával a zeneszámok használatára.

Mondjuk idén pont egy hasonló ügyből lett nagyobb balhé, mikor nem tudott a TikTok és az UMG megállapodni a licensz kiterjesztéséről és egy ideig minden UMG számot tartalmazó tiktokot lenémítottak. Végül májusban csak sikerült, de megint csak a pontos összeg nem ismert

Youtube esetében cserébe más a helyzet, mert ott nincsenek szerződésben a zeneszámok licenszelésére és emiatt tudsz nagyon szép copyright strike-okat kapni a csatornára