Nero nem színeződött át cukivá, ahogy Napoleon se tömeggyilkos zsarnokká, pedig egyik se tegnap volt.Nézd, ez abszolút igaz, de az objektíve gonosz tettek is szubjektíve átértékelődnek. Egyszerűen az idő megszépít mindent.
Az elmúlt időszak tapasztalatai alapján házirendet kapott a topic.
Ezen témában - a fórumon rendhagyó módon - az oldal üzemeltetője saját álláspontja, meggyőződése alapján nem enged bizonyos véleményeket, mivel meglátása szerint az káros a járványhelyzet enyhítését célzó törekvésekre.
Kérünk, hogy a vírus veszélyességét kétségbe vonó, oltásellenes véleményed más platformon fejtsd ki. Nálunk ennek nincs helye. Az ilyen hozzászólásokért 1 alkalommal figyelmeztetés jár, majd folytatása esetén a témáról letiltás. Arra is kérünk, hogy a fórum más témáiba ne vigyétek át, mert azért viszont már a fórum egészéről letiltás járhat hosszabb-rövidebb időre.
Az elmúlt időszak tapasztalatai alapján frissített házirendet kapott a topic.
--- VÁLTOZÁS A MODERÁLÁSBAN ---
A források, hírek preferáltak. Azoknak, akik veszik a fáradságot és összegyűjtik ezeket a főként harcokkal, a háború jelenlegi állásával és haditechnika szempontjából érdekes híreket, (mindegy milyen oldali) forrásokkal alátámasztják és bonuszként legalább a címet egy google fordítóba berakják, azoknak ismételten köszönjük az áldozatos munkáját és további kitartást kívánunk nekik!
Ami nem a topik témájába vág vagy akár csak erősebb hangnemben is kerül megfogalmazásra, az valamilyen formában szankcionálva lesz
Minden olyan hozzászólásért ami nem hír, vagy szorosan a konfliktushoz kapcsolódó vélemény / elemzés azért instant 3 nap topic letiltás jár. Aki pedig ezzel trükközne és folytatná másik topicban annak 2 hónap fórum ban a jussa.
Nero nem színeződött át cukivá, ahogy Napoleon se tömeggyilkos zsarnokká, pedig egyik se tegnap volt.Nézd, ez abszolút igaz, de az objektíve gonosz tettek is szubjektíve átértékelődnek. Egyszerűen az idő megszépít mindent.
Nero nem színeződött át cukivá, ahogy Napoleon se tömeggyilkos zsarnokká, pedig egyik se tegnap volt.
Ok, stimmt. Elméletben.
Elméletben a kommunizmus tökéletes lenne, de az ember mint olyan miatt nem megvalósítható.
Ahogy pont az emberi gyarlóság miatt az általad említett sem az.
Hát. Mint a kapitalizmusnál: egyelőre nem találtak ki jobbat.Ez igaz, ugyanakkor a demokrácia sem bizonyult tartósnak sehol történelmi léptékben. Ezer éves birodalmak mind önkényuralmak voltak.
A kapcsolódó történelmi tetteik miatt. Néró nem nyert látványos csatákat, ahogy Caligula sem.Nero nem színeződött át cukivá, ahogy Napoleon se tömeggyilkos zsarnokká, pedig egyik se tegnap volt.
Mondjuk egyáltalán nem segített a helyzeten az, hogy az ukránok a májusi harkovi pufferzóna létrehozása előtt szinte napi szinten drónozták/lőtték folyamatosan Sebekinot a csöves tüzérségtől a rakétatüzérségen át az FPV-kig (azt hiszem itteni felvétel, amikor egy 75 éves babuska paneljába vezetik be az egyik drónt). Még a traktorok és némelyik busz is tyúkketrecet kapott annyira magas a drónveszély a környékenMíg Kurszkra jelenleg nagyobb figyelem irányul, a Sebekino-i helyzet különösen feltűnő. A város meglehetősen érintetlennek tűnik, viszonylag kevés látható pusztítással. Ennek ellenére szinte teljesen kihalt.
Leszámítva, hogy Napoleon egy tömeggyilkos zsarnok volt, nyílván nem színeződött át, á dehogyNero nem színeződött át cukivá, ahogy Napoleon se tömeggyilkos zsarnokká, pedig egyik se tegnap volt.
Leszámítva, hogy Napoleon egy tömeggyilkos zsarnok volt, nyílván nem színeződött át, á dehogy![]()
Ha valaki kérdezné miért pont 73-at? 73 éve született Achmat Hadzsi Kadyrov,Groznijban 73 házat adtak át a szegénységben élő családoknak
A működés biztosítása érdekében a fórum alapvető, illetve opcionális sütiket használ..