Ha teljesen leállnának a fegyver szállítások a zöldek részére,lehet ez már az év végére össze jönne.
Vojennar polici, hát elképzelem a mi váposainkat ahogy kölyköket etetnek...

Az az érdekes hogy ezek a tervek általában kiszivárognak, és még végre is hajtják őket,és még meg is valósulnak a tervek szerint.
A jó szándék jeleként igazán átadhatnánk azt a Mig-29 sugárhajtóművel szerelt T-55-ötöt ha működik még. Vagy segíthetnénk nekik kendácsolni egyet, ha már kivontuk a követséget meg minden.A Hayyan gázmező területén küzdenek a szírek az ISIS által felgyújtott gázkutakkal.
A jó szándék jeleként igazán átadhatnánk azt a Mig-29 sugárhajtóművel szerelt T-55-ötöt ha működik még. Vagy segíthetnénk nekik kendácsolni egyet, ha már kivontuk a követséget meg minden.
Vazz...tényleg. Most akkor a szírek oltják a MOL mezőt. Az index holnap legkésőbb lehozza hogy T-62-vel lövik a gázcsapot.Még értelme is lenne, mivel a mező az INA-n keresztül MOL érdekeltség.
A náci Aszad csapatokVazz...tényleg. Most akkor a szírek oltják a MOL mezőt. Az index holnap legkésőbb lehozza hogy T-62-vel lövik a gázcsapot.
LOLVazz...tényleg. Most akkor a szírek oltják a MOL mezőt. Az index holnap legkésőbb lehozza hogy T-62-vel lövik a gázcsapot.
A működés biztosítása érdekében a fórum alapvető, illetve opcionális sütiket használ..