Visszajelzések és javaslatok

  • Ha nem vagy kibékülve az alapértelmezettnek beállított sötét sablonnal, akkor a korábbi ígéretnek megfelelően bármikor átválthatsz a korábbi világos színekkel dolgozó kinézetre.

    Ehhez görgess a lap aljára és a baloldalon keresd a HTKA Dark feliratú gombot. Kattints rá, majd a megnyíló ablakban válaszd a HTKA Light lehetőséget. Választásod a böngésződ elmenti cookie-ba, így amikor legközelebb érkezel ezt a műveletsort nem kell megismételned.
  • Az elmúlt időszak tapasztalatai alapján házirendet kapott a topic.

    Ezen témában - a fórumon rendhagyó módon - az oldal üzemeltetője saját álláspontja, meggyőződése alapján nem enged bizonyos véleményeket, mivel meglátása szerint az káros a járványhelyzet enyhítését célzó törekvésekre.

    Kérünk, hogy a vírus veszélyességét kétségbe vonó, oltásellenes véleményed más platformon fejtsd ki. Nálunk ennek nincs helye. Az ilyen hozzászólásokért 1 alkalommal figyelmeztetés jár, majd folytatása esetén a témáról letiltás. Arra is kérünk, hogy a fórum más témáiba ne vigyétek át, mert azért viszont már a fórum egészéről letiltás járhat hosszabb-rövidebb időre.

  • Az elmúlt időszak tapasztalatai alapján frissített házirendet kapott a topic.

    --- VÁLTOZÁS A MODERÁLÁSBAN ---

    A források, hírek preferáltak. Azoknak, akik veszik a fáradságot és összegyűjtik ezeket a főként harcokkal, a háború jelenlegi állásával és haditechnika szempontjából érdekes híreket, (mindegy milyen oldali) forrásokkal alátámasztják és bonuszként legalább a címet egy google fordítóba berakják, azoknak ismételten köszönjük az áldozatos munkáját és további kitartást kívánunk nekik!

    Ami nem a topik témájába vág vagy akár csak erősebb hangnemben is kerül megfogalmazásra, az valamilyen formában szankcionálva lesz

    Minden olyan hozzászólásért ami nem hír, vagy szorosan a konfliktushoz kapcsolódó vélemény / elemzés azért instant 3 nap topic letiltás jár. Aki pedig ezzel trükközne és folytatná másik topicban annak 2 hónap fórum ban a jussa.

    Az új szabályzat teljes szövege itt olvasható el.

  • Az elmúlt évek tapasztalatai alapján, és a kialakult helyzet kapcsán szeretnénk elkerülni a (többek között az ukrán topikban is tapasztalható) információs zajt, amit részben a hazai sajtóorgánumok hozzá nem értő cikkei által okozott visszhang gerjeszt. Mivel kizárható, hogy a hazai sajtó, vagy mainstream szakértők többletinformációval rendelkezzenek a fórumhoz képest a Wagner katonai magánvállalat oroszországi műveletével kapcsolatban, így kiegészítő szabály lép érvénybe a topik színvonalának megőrzése, javítása érdekében:

    • a magyar orgánumok, közösségi média oldalak, egyéb felületek hírei és elemzései (beleértve az utóbbi időkben elhíresült szakértőket is) nem támogatottak, kérjük kerülésüket.
    • a külföldi fősodratú elemzések, hírek közül az új információt nem hordozók szintén kerülendők

    Ezen tartalmak az oldal tulajdonosának és moderátorainak belátása szerint egyéb szabálysértés hiányában is törölhetők, a törlés minden esetben (az erőforrások megőrzése érdekében) külön indoklás nélkül történik.

    Preferáltak az elsődleges és másodlagos források, pl. a résztvevő felekhez köthető Telegram chat-ek, illetve az ezeket közvetlenül szemléző szakmai felületek, felhasználók.

Status
Not open for further replies.

silurusglanis

Well-Known Member
2012. augusztus 7.
7 501
5 591
113
on: meg tudja valaki mondani, hogy miért kéne nekem minden orosz témával kapcsolatos topikhozzászólást megnéznem egy "konkurens" orosz fórumon keresztül??
Kedves Pockom,
azért amiért más híreket a Twitteren keresztül vagy kénytelen megtekinteni. Lehet, hogy fáj a szomszéd tehenének puszta látványa is, de agitálni az állatorvosnál, hogy ugyan tiltsa már el a legeléstől, jobb környékeken nem túl bevett szokás. Neked ettől nem lesz több, sőt kevesebb lesz. Az ottani néhány tartalomgyártó úgy döntött, hogy vagy így hozzák ide vagy sehogy. Vagy elfogadod vagy nem kapod meg azt a tartalmat.
Történelmileg így alakult. Mellesleg Tcat áldásával jön ide az ottani kontent, szóval itt rivális fórumozni és a dögöljön meg szomszéd tehene mentalitást dobálni elég szerencsétlen húzás. Remélem segítettem átértékelni a helyzetet........
 

ghostface

Well-Known Member
2010. június 20.
2 845
9 665
113
on: meg tudja valaki mondani, hogy miért kéne nekem minden orosz témával kapcsolatos topikhozzászólást megnéznem egy "konkurens" orosz fórumon keresztül??

Miért kéne itt bárkinek is, akit nem érdekel, bármilyen orosz vagy más témájú topikhozzászólást megnéznie?
Nálunk itt Magyarországon azt olvasom el, amit akarok, ami érdekel. Ha nem érdekel, nem olvasom el. Ennyi.
Nálatok ott az ígéret földjén, ahol a benzinkutasok is arany tányérból esznek, nem így van?
 

wolfram

Well-Known Member
2011. július 30.
5 852
4 132
113
A vége az lesz, hogy a sok pattogás után elpattan bennük valami és "mindenki nyugodjon le a picsába" megközelítéssel kibannolnak egy rakás embert, mert a tökük teli van az egésszel, vagy tényleg bezár a biztpol.

"vagy tényleg bezár a biztpol."

Nem akartam belefolyni ebbe az itt kialakult kis hirigbe, de ezzel eléggé a lényegre tapinthattál. Mintha itt pár arcnak pont ez lenne a célja (ami a múltkor is már majdnem sikerült), hogy aztán elmondhassák, ők megmondták előre, hogy Tcat-ék meg akarják szüntetni a biztpolt... Pedig én pl. szívesen olvasom, különösen a szír és ukrán topikot ahol, pár lelkes és elhivatott fórumtársnak köszönhetően egy csomó releváns infóhoz juthatok (persze némi hulladék propaganda, Hibinis, megy egyéb konetós faszság mellett).

Segíteni pedig végképp nem segítenék sem neked, sem ennek az oldalnak.

What? Már bocs, de ezek után muszáj megkérdeznem, ha ennyire szarba se nézed ezt a z oldalt, akkor miért jársz még ide?
 

wolfram

Well-Known Member
2011. július 30.
5 852
4 132
113
"vagy tényleg bezár a biztpol."

Nem akartam belefolyni ebbe az itt kialakult kis hirigbe, de ezzel eléggé a lényegre tapinthattál. Mintha itt pár arcnak pont ez lenne a célja (ami a múltkor is már majdnem sikerült), hogy aztán elmondhassák, ők megmondták előre, hogy Tcat-ék meg akarják szüntetni a biztpolt... Pedig én pl. szívesen olvasom, különösen a szír és ukrán topikot ahol, pár lelkes és elhivatott fórumtársnak köszönhetően egy csomó releváns infóhoz juthatok (persze némi hulladék propaganda, Hibinis, megy egyéb konetós faszság mellett).



What? Már bocs, de ezek után muszáj megkérdeznem, ha ennyire szarba se nézed ezt a z oldalt, akkor miért jársz még ide?

Ja, az első fele természetesen @molnibalage hozzászólására lett volna válasz, csak valamit elbaszcsiztam...
 

Veér Ispán

Well-Known Member
2011. február 14.
6 847
18 961
113
What? Már bocs, de ezek után muszáj megkérdeznem, ha ennyire szarba se nézed ezt a z oldalt, akkor miért jársz még ide?

Mert jól esik. Nem szabad? Belépés csak leadott cikkekkel? Akkor kérjetek tagdíjat, inkább fizetek pénzzel, ha ésszerű az ár, mert az én időm drágább annál, hogy csak azért írjak ide "szakmai" kontentot (bár a szakmaiság is csak nézd, pl. ilyen szinten lett definiálva) hogy a nagytiszteletű üzemeltetők és a csudálatos molnibalage úr is megengedjék a létezést itt.

Mellesleg vagy senkit nem érdekelne, és senki nem értené ha az én HT vonatkozású témáimról írogatnék, vagy semmi értelme nem lenne megírni, mert annyira zanzás, attól függően, hogy mire teszem a hangsúlyt, esetleg eleve elavult téma lenne már. Ismeret terjeszteni felesleges nekem, aki akar utánanéz, kiváló anyagokat találni akár magyarul is az interneten. inkább csak a annyit mondok, hogy a rádióval beszélni lehet, a számítógéppel számolni, pasziánszozni, és 500 oldalas szakmai útmutatókat írni hobbiból. Ja, és persze a kritikus infrastruktúrát támadni.

Az oldalt amúgy régen nagyon szerettem, és a közösséget is, meg a diskurzust is. Az utóbbi hónapok során esik egyre nagyobbat a szememben a moderációval kapcsolatos vitákban való megnyilvánulások miatt, illetve III. Szent Molnibalage (ha jól számolom a kitiltásait) szerénységének végtelensége miatt, akihez aki nem ér fel, az nem érdemes a HTKA titkainak megismerésére. De nyomassátok csak tovább, számomra már megöltétek az oldalt, már más nem is érdekel belőle.

Ezt amúgy korábban is leírtam már, tudhatnád, hsz itt kötelező tudni a 9999999999 oldalas fórum minden lapját úgyis mindenkinek, ha pl. itt valahol elesett egy félmondat valamiről, az törvény erejű. Tiszta angol szokásjog. A fórum motor pedig egy kalap szar.
 
  • Tetszik
Reactions: renascentia

wolfram

Well-Known Member
2011. július 30.
5 852
4 132
113
Mert jól esik. Nem szabad? Belépés csak leadott cikkekkel? Akkor kérjetek tagdíjat, inkább fizetek pénzzel, ha ésszerű az ár, mert az én időm drágább annál, hogy csak azért írjak ide "szakmai" kontentot (bár a szakmaiság is csak nézd, pl. ilyen szinten lett definiálva) hogy a nagytiszteletű üzemeltetők és a csudálatos molnibalage úr is megengedjék a létezést itt.

Mellesleg vagy senkit nem érdekelne, és senki nem értené ha az én HT vonatkozású témáimról írogatnék, vagy semmi értelme nem lenne megírni, mert annyira zanzás, attól függően, hogy mire teszem a hangsúlyt, esetleg eleve elavult téma lenne már. Ismeret terjeszteni felesleges nekem, aki akar utánanéz, kiváló anyagokat találni akár magyarul is az interneten. inkább csak a annyit mondok, hogy a rádióval beszélni lehet, a számítógéppel számolni, pasziánszozni, és 500 oldalas szakmai útmutatókat írni hobbiból. Ja, és persze a kritikus infrastruktúrát támadni.

Az oldalt amúgy régen nagyon szerettem, és a közösséget is, meg a diskurzust is. Az utóbbi hónapok során esik egyre nagyobbat a szememben a moderációval kapcsolatos vitákban való megnyilvánulások miatt, illetve III. Szent Molnibalage (ha jól számolom a kitiltásait) szerénységének végtelensége miatt, akihez aki nem ér fel, az nem érdemes a HTKA titkainak megismerésére. De nyomassátok csak tovább, számomra már megöltétek az oldalt, már más nem is érdekel belőle.

Ezt amúgy korábban is leírtam már, tudhatnád, hsz itt kötelező tudni a 9999999999 oldalas fórum minden lapját úgyis mindenkinek, ha pl. itt valahol elesett egy félmondat valamiről, az törvény erejű. Tiszta angol szokásjog. A fórum motor pedig egy kalap szar.


Mondtam én olyat, hogy nem szabad? De ha deklaráltan szarba sem nézed őket, akkor a panaszaid csupán nettó trollkodás, élveztetből. Mondjuk ez nem áll távol tőled, ezt tudom, ugyanúgy, mint azt, ami "tudhatnék". :) És kösz azt, hogy "nyomassátok"... Mert eddig marhára benne voltam, nem? :D Tudod, az arroganciádról már beszéltünk úgy három éve. :)
 

Veér Ispán

Well-Known Member
2011. február 14.
6 847
18 961
113
Tudhatnék, tudhatnék, mindenki tudhatna, a kubikos is tudna írni a fedezékásás haditechnikai vonatkozásairól... A számítógépben és a rádióban sem varázslat van. Ezekhez értek. Csak szinte senkit nem érdekel. Akit érdekel, annak meg már van elég anyag. Azért nem fogok vagy rosszabbat írni, vagy rengeteget gürcölni egy már eddig is megtalálható anyaggal vetekedő színvonalért, hogy itt jajj de elismerjenek, ahogy plagizálni sem fogok.

Ha itt csak ez számít, akkor lehúzhatják a redőnyt, mert akkor idővel csak 5-en maradnak a homokozóban, és egymás írásait dicsérgetik, mindenki mást kiutáltok, akinek nincs legalább akkora... homokvára. Nem ártana belátni, hogy ez a kommunikáció ami ezekkel kapcsolatosan zajlik mennyire destruktív a közösségre, és a visszajelzésekre nem csak annyit reagálni, hogy trollkodtok, orosz kémek vagytok, szellemi alsógatyák vagytok, mit írtatok már eddig?!?!?!?!?!

Az homo economicus döntése raconális, és a legtöbb ember ilyen. Az internetes homokozótok elismerése van akinek nagyon számít, van aki meg ahelyett, hogy nektek írjon tanulmányokat más ér sokat: például kimegy a természetbe a családjával, barátaival. Amíg az ilyen embereket csak lenézitek, azok rászánnak majd heti fél órát hogy ezt az orrotok alá dörgöljék, hátha megértitek. Aztán megunják. Aztán a közömbösökből is kitermelitek ezt az érzést, és maradtok magatok. És a publikációitok magatoknak írjátok. De akkor már lehetne blogba írni róla.

Az pedig, hogy a szentetek vagy ti mit gondoltok rólam, az engem nem nagyon érdekel, csak a véleményem mondtam el rólatok, mert állítólag lehet.
 

renascentia

Member
2017. augusztus 12.
70
46
18
A mindenholi szabályzat azt írja elő, hogy: Ne ülj fel a provokációnak, ne reagálj a provokátor megnyilvánulására.
Ez annyit jelent, hogy: Ha melléd érkezik egy provokátor, aki igencsak zavarja így az ottlétedet, azzal szemben ne tegyél semmit, mert ráfizetsz, és csak te fizetsz rá! Azaz, vagy eltűröd a szardobálásait, a zaklatásait, a rágalmazásait, vagy elhagyod megfutamodva előle az addigi területedet, így átadva azt a számára! Normáliséknál a provokátort szedik ki, így tisztítva meg tőle az addigi békés és nyugodt környezetet, biztosítva általa a további háborítatlan jelenlét megtehetőségét!
Itt is, ahogy ez számtalan fórum esetében is tapasztalható lett mára, nem így müxik a rendszer, ami nem véletlen, mert direkt arra lett így megteremtve, hogy a feszkósok uralhassák majd az adott területeket, mert a nyugodtságot szeretőket kényszerítik rá arra, hogy elmenjenek onnan, ha nem akarnak további atrocitásokkal szembesülni ezektől a provokátoroktól. Ahogy a szarkából védett madár lett mára, így a provokátorok is ilyenekké lettek avanzsálva a szabályzatnak köszönhetően! Ráadásul, a legtöbb moderátor képtelen valamilyen oknál fogva időrendi sorrendben olvasni, ahogy erről itt is írt a modink akkor, mikor írta, miként lát hozzá az adott részleg olvasásához, így annak moderálásához, ha szükségeltetik. Ez így nem más, mint a fordított értelmezés megvalósulhatósága! Több helyen és több tagtól olvasható sajnálatosan az, hogy az előzmények ismerete számára értelmetlen tudásanyagnak minősül, mert csak és csakis a következményekkel hajlandó foglalkozni, így a szerint is akar arról vélekedni. Semmi nem képes megvalósulni előzmény nélkül, ami így azt jelenti, hogy maga az előzmény határozza meg annak következményének milyenségi tartalmát!
Tisztán látható, hogy pár user, miért is ír éppen ott, és éppen azt a tartalmat az adott felé. Nincs más szándéka ezzel, mint az, hogy belekössön abba a tagba, így elérhetővé válhat számára az, ha az reagál a BEtámadásra, hogy szankciózva lesz, így a provokátor elérte célját, uralhatja továbbra is azt a területet, mert sikeresen megszabadíttatta magát az ellenségétől, amit nem máshogy ért el, mint az értelmezés hiányának köszönhető szankciózással!
Lehet, hogy feltünt a vezetés részéről, hogy a fórum legédesebbnek mondható krémje, azaz Montezuma, elhagyta a HTKA Fórumot, de érdektelen számukra. Hogy miért? Azt csak Ők tudhatják, de leírni soha nem fogják! Azt sem, hogy valójában, miért nem hajlandóak válaszokat adni a felvetett problémákra, amire ha reagálnak is valamit, az nem más, mint egy üres tartalommal megjelenített felelet a részükről. Ez a megállapítás alátámasztható, ha bárki elolvassa az ilyen jellegű beírásokat, amik többségében, Veér István által elindított történésfolyamat.
 
  • Tetszik
Reactions: akagi and vilmoci

papajoe

Well-Known Member
2016. február 21.
16 933
53 495
113
Melyik oldalt gondolod okosnak? :)

Egyébként, ha a szamár maga alatt vágja a fát, arra szól ez a mondás, és nem arra, ha a számár az okos alatt vágja a fát. Gondoltam, jó/jobb, ha szólok.

Különben, itt határozottan láthatóvá vált e vita alapján, hogy milyen korcs a gondolkodás, mekkora nagyságú az értelmezési fogyatékosság, és milyen elvek alapján is moderálják ezáltal a tagok viselkedéseit, ami szintén a felsoroltak miatt vált mára ilyenné! Az olvasott sor nem kotta, így akként lesz értelmezve, amilyen az olvasójának a lelki és idegállapota miatt fellépő habitusa!


Egyiket sem.Úgy értem,hogy szükségtelen a mindenáron való hajszolása,bebizonyítása a magunk igazának,egymás pocskondiázása,sértegetése,nekem van egy határ,amíg szerintem belefér,ha a vitapartner ezt nem érti,érzékeli,akkor részemről vége a vitának.
Gyakran idézitek a "aki nincs velem,az ellnem" mondást,ami pont ide illik,persze nem úgy,ahogy a derék kereszténység tanítja,mert ugye véletlenül lefelejtették a végét,így szól,"aki nincs velem,az ellenem,aki ellenem,azt elengedem az ő útján" ,vagyis nem óhajtom őt meggyőzni,sehogy sem,legyen neki fényesség. :D
Mellesleg sokkal több humort/humorérzéket-a fórumtársak között- elbírna a biztpol topik,egészségtelen,ha túl komolyan veszi az ember magát,próbáltam ezt már ecsetelni a Kukorica,és Closed fórumtársaknak is ,ők napi rutinnal találják meg egymást,de majd valamelyikük elengedi a másikukat az ő útján,egyszer....:rolleyes:
Egyébiránt szerintem nem kell a modinak megindokolnia semmit,tudni kell társaságban viselkedni,és kész.Ez egy minoritás fóruma,szerintem kikapcsolódásért,szórakozásért olvasnak itt a fórumozók,némi technikai tudásért,nem anyázásért,hisztizésért,meg napi fidesz-jobbik iszapbirkózásért.
Mázlimra azért nem moderálnak,mert valaki hülyeségeket kérdez/mond a technikai topikokban,így,csak én tévedhetek.
No,megyek nézek pár T90 videót,szép napot mindenkinek.

crocus-flowers.jpg


38cb4e53581a2a86cb6191663cb66647--butterfly-wallpaper-hd-wallpaper.jpg


:)
 

grigorij3

Well-Known Member
2016. szeptember 1.
1 454
18 668
113
Hát ez hatalmas! Ezt a topicot eddig csak elvétve olvastam, de mostantól ez lesz az egyik kedvenc! :D
Komolyan srácok, ez olyan, mint a homokozó az oviban. Micsoda rejtett frusztrációk szabadulnak itt el! :D
Érdemes lenne egy HTKA közönségtalálkozót tartani egy zárható helyen, aztán aki élve kijön, az a győztes! :D
Ott mindenki kiélhetné a "kinek a farka nagyobb" játékokat, orosz és nem orosz oldalon egyaránt. (Mondjuk Mac is beszállhatna, mert ő olyan mint az OSCE Ukrajnában: látszólag semleges, de a háttérből azért erősen részrehajlóan értelmezi a demokráciát...) Mindegy, megszoktuk, Uli miatt már nem is szólok, mert felesleges. Tcat is ráharapott, hogy az "orosz oldal kissé túltolta magát", mindezt persze annak tudatában, hogy a topic jelentős részét néha Uli ukránsimogató floodja tölti ki. :D
A technikai részekhez meg csak annyit, hogy tetszik az amatőr hadmérnökök munkája, legalább érdekli őket a dolog. (Az igazsághoz tartozik, hogy néha egészen jó munkák is születnek ezen a területen, bár egyszer-egyszer már túlmegy a plagizálás a tűréshatáron. De hát kérdem én, amatőr szinten melyik technikai munka nem plágium? Ugye Molni? :D )
Szóval szerintem hagyjuk ezt a "torokra ember!" hozzáállást, meg azt, hogy elhitetjük magunkkal, hogy a HTKA egy nemzetközi szinten is komolyan vett megmondófórum. Itt egyszerűen véleményt cserélünk valamiről és ennyi. Nem több, nem kevesebb... A világpolitikának jó esetben is csak csak megfigyelői vagyunk, a politikacsinálás egészen más szinteken mozog. Legyünk bölcsek, dőljünk hátra és mosolyogjunk. A többi megy magától... :D
 

emel

Well-Known Member
2013. február 11.
9 085
15 027
113
Egyvalamire azért felhívnám a figyelmet: a plagizálás csak addig számít plagizálásnak, amíg valaki mellé nem írja a forrást, ezt pedig itt elsősorban Molni szokta megtenni, rajta kívül elég kevesen! A Haditechnikában is azért nem plagizálnak, mert a cikkek végén ott vannak a források felsorolva. :D
 
  • Tetszik
Reactions: sirdavegd and fip7
M

molnibalage

Guest
Egyvalamire azért felhívnám a figyelmet: a plagizálás csak addig számít plagizálásnak, amíg valaki mellé nem írja a forrást, ezt pedig itt elsősorban Molni szokta megtenni, rajta kívül elég kevesen! A Haditechnikában is azért nem plagizálnak, mert a cikkek végén ott vannak a források felsorolva. :D
Hát első körben ezt nézbe be nagyon a kollega, másodszor meg a forrásokból levezehető sehol le nem írt dolgok azok mióta számítanak plágiumnak...?
 

renascentia

Member
2017. augusztus 12.
70
46
18
Egyiket sem.Úgy értem,hogy szükségtelen a mindenáron való hajszolása,bebizonyítása a magunk igazának,egymás pocskondiázása,sértegetése,nekem van egy határ,amíg szerintem belefér,ha a vitapartner ezt nem érti,érzékeli,akkor részemről vége a vitának.
Gyakran idézitek a "aki nincs velem,az ellnem" mondást,ami pont ide illik,persze nem úgy,ahogy a derék kereszténység tanítja,mert ugye véletlenül lefelejtették a végét,így szól,"aki nincs velem,az ellenem,aki ellenem,azt elengedem az ő útján" ,vagyis nem óhajtom őt meggyőzni,sehogy sem,legyen neki fényesség. :D
Mellesleg sokkal több humort/humorérzéket-a fórumtársak között- elbírna a biztpol topik,egészségtelen,ha túl komolyan veszi az ember magát,próbáltam ezt már ecsetelni a Kukorica,és Closed fórumtársaknak is ,ők napi rutinnal találják meg egymást,de majd valamelyikük elengedi a másikukat az ő útján,egyszer....:rolleyes:
Egyébiránt szerintem nem kell a modinak megindokolnia semmit,tudni kell társaságban viselkedni,és kész.Ez egy minoritás fóruma,szerintem kikapcsolódásért,szórakozásért olvasnak itt a fórumozók,némi technikai tudásért,nem anyázásért,hisztizésért,meg napi fidesz-jobbik iszapbirkózásért.
Mázlimra azért nem moderálnak,mert valaki hülyeségeket kérdez/mond a technikai topikokban,így,csak én tévedhetek.
No,megyek nézek pár T90 videót,szép napot mindenkinek.

crocus-flowers.jpg


38cb4e53581a2a86cb6191663cb66647--butterfly-wallpaper-hd-wallpaper.jpg


:)
Bakker, ha egyiket sem tekinted okosnak, akkor mindkét felet szamárnak nevezed és nézed/tekinted. Azaz, nem lesz/lehet olyan, aki enged közülük, mert mindegyik szamár, és csak az okos enged. Ráadásul, írtam, hogy a nézetnek itt is két oldala van, amin, valamilyen oknál fogva átléptél, így azt nem is értelmezted le.
Pocskondiázás is más, meg a releváns jelzőzés is. De a tudáshiány miatt, a személyeskedésnek egyáltalán nem nevezhetőt is annak tartják mára az emberek hatalmas része. Miért? Mert jellemtelenek, így képtelenség megértetni velük azt, hogy mi is valójában a jellem és annak ábrázolása, megfogalmazása, maga a jellemábrázolás. Azaz, a releváns jelzőzés, ami így a viselkedésük által fogalmazható meg róluk, és mondható is ki róluk, és mindez jogosan történhet meg.

Nézzük a modi szerepét:
Az itteni moderátor (is) egy egyszemélyes diktatúra, ahol maga a modi a diktátor, aki még ezen kívül, számos pozíciót is betölt egyazon székben ülve. Maga a vádló is, mikor megvádol valakit az általa látott/vélt cselekménnyel. De egyben, maga a bíró is, mikor e felett, és csaki ennek az oldalnak a nézete szerint ítélkezik. Ezek után, egyben a végrehajtó erő is, mikor a büntetésre ítélttel szemben el is jár!
A vádló kötelessége a vádirat megírása és annak beadása, hogy a bíró ennek ismeretében, valamint a vádlott is ennek ismeretében tudjon cselekedni. A vádlottnak jár a védekezés joga, mielőtt a büntetése ki lenne rá szabva! A bíró kötelessége mindkét fél meghallgatása, majd az általa hozott határozat magyarázata, mert annak tartalma az, amiben leíródott az, hogy mit követett el a vádlott, azaz, az elítélt.
Itt sem engednek teret a védekezésre, és ráadásul azt, minősíthetetlen módon, megkérdőjelezés-nek éli meg a vádló, aki egyben maga a bíró is, meg maga a végrehajtó erőszak-karhatalom is!
Ha az életben bebizonyosodik, hogy az elítéltet jogtalanul tartották fogva, kártérítésért folyamodhat. Ha az életben bebizonyosodik az, hogy a vádló hazug vádakat adott be a bíróságra, a megvádoltnak joga és lehetősége van arra, hogy a vele szemben viselkedő ellen, eljárást indítson! Természetesen, ez fajsúlytól függő. Itt, van bármilyen lehetősége is a vádlottnak, azaz az elítéltnek, vagy nincs? Hát, nincs! SŐT!!, még a védelemre összeálltak is fenyegetésben részesülhetnek, ha a diktátor úgy akarja, mert tisztában van azzal, hogy az általa betöltött, elfoglalt pozíciókkal a félelemben-tartást érheti el, így az ellen, még a jogosan is fellépőket, képes kiiktatni vagy elhallgattatni.
Nick, azaz névválasztás. Ugye, mindegyikünknek van utóneve, aminek jelentése is van, azaz, hogy milyen magatartással, mentalitással is rendelkezhet az ilyen nevet viselő. Ezt a nevet a szüleinktől kapjuk, de itt a nicket mi választjuk ki magunknak, amivel felhívhatjuk a környezetünk figyelmét az előbb írtakra! Na, akkor mindenki gondolja ezt így tovább, és alkossa meg belőle a maga nézetét. Ja, és az sem mindegy, hogy milyen mottót is választ az egyén magának az általa választott, használt nick mellé.
 

papajoe

Well-Known Member
2016. február 21.
16 933
53 495
113
Bakker, ha egyiket sem tekinted okosnak, akkor mindkét felet szamárnak nevezed és nézed/tekinted. Azaz, nem lesz/lehet olyan, aki enged közülük, mert mindegyik szamár, és csak az okos enged. Ráadásul, írtam, hogy a nézetnek itt is két oldala van, amin, valamilyen oknál fogva átléptél, így azt nem is értelmezted le.
Pocskondiázás is más, meg a releváns jelzőzés is. De a tudáshiány miatt, a személyeskedésnek egyáltalán nem nevezhetőt is annak tartják mára az emberek hatalmas része. Miért? Mert jellemtelenek, így képtelenség megértetni velük azt, hogy mi is valójában a jellem és annak ábrázolása, megfogalmazása, maga a jellemábrázolás. Azaz, a releváns jelzőzés, ami így a viselkedésük által fogalmazható meg róluk, és mondható is ki róluk, és mindez jogosan történhet meg.

Nézzük a modi szerepét:
Az itteni moderátor (is) egy egyszemélyes diktatúra, ahol maga a modi a diktátor, aki még ezen kívül, számos pozíciót is betölt egyazon székben ülve. Maga a vádló is, mikor megvádol valakit az általa látott/vélt cselekménnyel. De egyben, maga a bíró is, mikor e felett, és csaki ennek az oldalnak a nézete szerint ítélkezik. Ezek után, egyben a végrehajtó erő is, mikor a büntetésre ítélttel szemben el is jár!
A vádló kötelessége a vádirat megírása és annak beadása, hogy a bíró ennek ismeretében, valamint a vádlott is ennek ismeretében tudjon cselekedni. A vádlottnak jár a védekezés joga, mielőtt a büntetése ki lenne rá szabva! A bíró kötelessége mindkét fél meghallgatása, majd az általa hozott határozat magyarázata, mert annak tartalma az, amiben leíródott az, hogy mit követett el a vádlott, azaz, az elítélt.
Itt sem engednek teret a védekezésre, és ráadásul azt, minősíthetetlen módon, megkérdőjelezés-nek éli meg a vádló, aki egyben maga a bíró is, meg maga a végrehajtó erőszak-karhatalom is!
Ha az életben bebizonyosodik, hogy az elítéltet jogtalanul tartották fogva, kártérítésért folyamodhat. Ha az életben bebizonyosodik az, hogy a vádló hazug vádakat adott be a bíróságra, a megvádoltnak joga és lehetősége van arra, hogy a vele szemben viselkedő ellen, eljárást indítson! Természetesen, ez fajsúlytól függő. Itt, van bármilyen lehetősége is a vádlottnak, azaz az elítéltnek, vagy nincs? Hát, nincs! SŐT!!, még a védelemre összeálltak is fenyegetésben részesülhetnek, ha a diktátor úgy akarja, mert tisztában van azzal, hogy az általa betöltött, elfoglalt pozíciókkal a félelemben-tartást érheti el, így az ellen, még a jogosan is fellépőket, képes kiiktatni vagy elhallgattatni.
Nick, azaz névválasztás. Ugye, mindegyikünknek van utóneve, aminek jelentése is van, azaz, hogy milyen magatartással, mentalitással is rendelkezhet az ilyen nevet viselő. Ezt a nevet a szüleinktől kapjuk, de itt a nicket mi választjuk ki magunknak, amivel felhívhatjuk a környezetünk figyelmét az előbb írtakra! Na, akkor mindenki gondolja ezt így tovább, és alkossa meg belőle a maga nézetét. Ja, és az sem mindegy, hogy milyen mottót is választ az egyén magának az általa választott, használt nick mellé.


Azta!
Ja,nyertél.
:D
 
  • Tetszik
Reactions: sirdavegd
Status
Not open for further replies.