Visszajelzések és javaslatok

  • Ha nem vagy kibékülve az alapértelmezettnek beállított sötét sablonnal, akkor a korábbi ígéretnek megfelelően bármikor átválthatsz a korábbi világos színekkel dolgozó kinézetre.

    Ehhez görgess a lap aljára és a baloldalon keresd a HTKA Dark feliratú gombot. Kattints rá, majd a megnyíló ablakban válaszd a HTKA Light lehetőséget. Választásod a böngésződ elmenti cookie-ba, így amikor legközelebb érkezel ezt a műveletsort nem kell megismételned.
  • Az elmúlt időszak tapasztalatai alapján házirendet kapott a topic.

    Ezen témában - a fórumon rendhagyó módon - az oldal üzemeltetője saját álláspontja, meggyőződése alapján nem enged bizonyos véleményeket, mivel meglátása szerint az káros a járványhelyzet enyhítését célzó törekvésekre.

    Kérünk, hogy a vírus veszélyességét kétségbe vonó, oltásellenes véleményed más platformon fejtsd ki. Nálunk ennek nincs helye. Az ilyen hozzászólásokért 1 alkalommal figyelmeztetés jár, majd folytatása esetén a témáról letiltás. Arra is kérünk, hogy a fórum más témáiba ne vigyétek át, mert azért viszont már a fórum egészéről letiltás járhat hosszabb-rövidebb időre.

  • Az elmúlt időszak tapasztalatai alapján frissített házirendet kapott a topic.

    --- VÁLTOZÁS A MODERÁLÁSBAN ---

    A források, hírek preferáltak. Azoknak, akik veszik a fáradságot és összegyűjtik ezeket a főként harcokkal, a háború jelenlegi állásával és haditechnika szempontjából érdekes híreket, (mindegy milyen oldali) forrásokkal alátámasztják és bonuszként legalább a címet egy google fordítóba berakják, azoknak ismételten köszönjük az áldozatos munkáját és további kitartást kívánunk nekik!

    Ami nem a topik témájába vág vagy akár csak erősebb hangnemben is kerül megfogalmazásra, az valamilyen formában szankcionálva lesz

    Minden olyan hozzászólásért ami nem hír, vagy szorosan a konfliktushoz kapcsolódó vélemény / elemzés azért instant 3 nap topic letiltás jár. Aki pedig ezzel trükközne és folytatná másik topicban annak 2 hónap fórum ban a jussa.

    Az új szabályzat teljes szövege itt olvasható el.

  • Az elmúlt évek tapasztalatai alapján, és a kialakult helyzet kapcsán szeretnénk elkerülni a (többek között az ukrán topikban is tapasztalható) információs zajt, amit részben a hazai sajtóorgánumok hozzá nem értő cikkei által okozott visszhang gerjeszt. Mivel kizárható, hogy a hazai sajtó, vagy mainstream szakértők többletinformációval rendelkezzenek a fórumhoz képest a Wagner katonai magánvállalat oroszországi műveletével kapcsolatban, így kiegészítő szabály lép érvénybe a topik színvonalának megőrzése, javítása érdekében:

    • a magyar orgánumok, közösségi média oldalak, egyéb felületek hírei és elemzései (beleértve az utóbbi időkben elhíresült szakértőket is) nem támogatottak, kérjük kerülésüket.
    • a külföldi fősodratú elemzések, hírek közül az új információt nem hordozók szintén kerülendők

    Ezen tartalmak az oldal tulajdonosának és moderátorainak belátása szerint egyéb szabálysértés hiányában is törölhetők, a törlés minden esetben (az erőforrások megőrzése érdekében) külön indoklás nélkül történik.

    Preferáltak az elsődleges és másodlagos források, pl. a résztvevő felekhez köthető Telegram chat-ek, illetve az ezeket közvetlenül szemléző szakmai felületek, felhasználók.

Status
Not open for further replies.

70920

Active Member
2017. október 30.
78
199
33
Hat persze draga.

Allitottal valamit es amikor kiderult hogy nem teljesen ugy van akkor az amerikaiak a hibasok de mindenkeppen valaki mas. Nem azt irtad hogy az amerikaiak szerint hanem az hogy az OROSZOK szerintt

Igazi orosz vagy jo magyar tudassal.

Könyörgöm a moderátoroknak, hogy rúgjátok már ki a fórumról ezt az embert..

Részeg, agysejtek nélküli alkesz, vagy értelmi fogyatékos, csökkent képességű, retardált, vagy túl idős és ez valamiféle időskori elbutulás, demencia. Nem érdekel minek nevezik, de HÜLYE. Az IQ-ja túl alacsony, egy halom topikot széttrolkodik (biztosan nem szándékosan, mert ahhoz túl buta), a hozzászólásai nagy részének nincs értelme. Sokszor nem kötődik a HSZ-e az idézett szöveghez, nincs logikai kapcsolat a kettő között. Tök jó a szólásszabadság, de mindennek van határa. Ha én bemasírozok 6 feles után egy orvosi konferenciára és elkezdem osztani az észt az agysebészeknek akkor páros lábbal fognak kirúgni onnan, szólásszabadság ide, vagy oda. Ez az ember nem tud értelmezni egy három soros szöveget, mintha olyan lenne neki az orosz szó mint a bikának a vörös lepel, elmegy tőle a maradék esze is. Most Bokit oroszozza éppen úgy, hogy nem értette meg miről van szó. Nem tudta felfogni a korábbi hozzászólások tartalmát. Ez már szánalmas.. Elvitte a szuhojos témát, most elviszi ezt(akula), elvitte a biztol USA, oroszo. témákat pár napja és ezek csak azok amik most beugranak fél perc alatt amíg gépelem a mondatot.. Akarata ellenére ugyan, de akkor is trollkodik mert túl buta ahhoz, hogy másokkal tudjon értelmesen kommunikálni.
 
  • Tetszik
Reactions: antigonosz

papajoe

Well-Known Member
2016. február 21.
16 933
53 499
113
Előbb átolvasom az egészet. Most meló van. Soros késik a fizummal, a gyíkemberek sem már a régiek, Brüsszel meg rám sem hederít.


Válts magas szürkékre,meg Moszkvára,ők az új trend. :D
Na,vége a hülyeségnek,megint megkérdezem,asszem 3x,hogy telóról miért nincs "ugrás az utolsó olvasatlanhoz" lehetőség?:)
 

Tcat

Well-Known Member
Szerkesztőségi tag
Moderátor
2009. április 27.
2 067
9 178
113
Na,vége a hülyeségnek,megint megkérdezem,asszem 3x,hogy telóról miért nincs "ugrás az utolsó olvasatlanhoz" lehetőség?:)

Jó kérdés... :) Én igazából azt mondanám, hogy mobilon inkonzisztesen működik: most teszteltem és van olyan topic, aminél jó, de valóban, nagyobbrészt nem az első olvasatlan hozzászóláshoz ugrik.
 

DINAMO

Well-Known Member
2017. április 5.
3 476
1 826
113
Könyörgöm a moderátoroknak, hogy rúgjátok már ki a fórumról ezt az embert..

Részeg, agysejtek nélküli alkesz, vagy értelmi fogyatékos, csökkent képességű, retardált, vagy túl idős és ez valamiféle időskori elbutulás, demencia. Nem érdekel minek nevezik, de HÜLYE. Az IQ-ja túl alacsony, egy halom topikot széttrolkodik (biztosan nem szándékosan, mert ahhoz túl buta), a hozzászólásai nagy részének nincs értelme. Sokszor nem kötődik a HSZ-e az idézett szöveghez, nincs logikai kapcsolat a kettő között. Tök jó a szólásszabadság, de mindennek van határa. Ha én bemasírozok 6 feles után egy orvosi konferenciára és elkezdem osztani az észt az agysebészeknek akkor páros lábbal fognak kirúgni onnan, szólásszabadság ide, vagy oda. Ez az ember nem tud értelmezni egy három soros szöveget, mintha olyan lenne neki az orosz szó mint a bikának a vörös lepel, elmegy tőle a maradék esze is. Most Bokit oroszozza éppen úgy, hogy nem értette meg miről van szó. Nem tudta felfogni a korábbi hozzászólások tartalmát. Ez már szánalmas.. Elvitte a szuhojos témát, most elviszi ezt(akula), elvitte a biztol USA, oroszo. témákat pár napja és ezek csak azok amik most beugranak fél perc alatt amíg gépelem a mondatot.. Akarata ellenére ugyan, de akkor is trollkodik mert túl buta ahhoz, hogy másokkal tudjon értelmesen kommunikálni.
Relax pajtas ! Relax ! Az hogy a szemelyemmel problemad van az latszik, nem ketseges de most probald meg ervekkel alatamasztani amit mondasz. Ugyanis amit en allitottam azt idezettel ala is tamasztottam. Hogy nem tetszik arrol nem tehetek.

Relax ! :)
 

papajoe

Well-Known Member
2016. február 21.
16 933
53 499
113
Jó kérdés... :) Én igazából azt mondanám, hogy mobilon inkonzisztesen működik: most teszteltem és van olyan topic, aminél jó, de valóban, nagyobbrészt nem az első olvasatlan hozzászóláshoz ugrik.


Nekem még nem volt olyan,hogy működött volna,szóval nálam konzisztens.:rolleyes:
 

70920

Active Member
2017. október 30.
78
199
33
Könyörgöm a moderátoroknak, hogy rúgjátok már ki a fórumról ezt az embert..

Részeg, agysejtek nélküli alkesz, vagy értelmi fogyatékos, csökkent képességű, retardált, vagy túl idős és ez valamiféle időskori elbutulás, demencia. Nem érdekel minek nevezik, de HÜLYE. Az IQ-ja túl alacsony, egy halom topikot széttrolkodik (biztosan nem szándékosan, mert ahhoz túl buta), a hozzászólásai nagy részének nincs értelme. Sokszor nem kötődik a HSZ-e az idézett szöveghez, nincs logikai kapcsolat a kettő között. Tök jó a szólásszabadság, de mindennek van határa. Ha én bemasírozok 6 feles után egy orvosi konferenciára és elkezdem osztani az észt az agysebészeknek akkor páros lábbal fognak kirúgni onnan, szólásszabadság ide, vagy oda. Ez az ember nem tud értelmezni egy három soros szöveget, mintha olyan lenne neki az orosz szó mint a bikának a vörös lepel, elmegy tőle a maradék esze is. Most Bokit oroszozza éppen úgy, hogy nem értette meg miről van szó. Nem tudta felfogni a korábbi hozzászólások tartalmát. Ez már szánalmas.. Elvitte a szuhojos témát, most elviszi ezt(akula), elvitte a biztol USA, oroszo. témákat pár napja és ezek csak azok amik most beugranak fél perc alatt amíg gépelem a mondatot.. Akarata ellenére ugyan, de akkor is trollkodik mert túl buta ahhoz, hogy másokkal tudjon értelmesen kommunikálni.

Mivel nem lett kimoderálva feltételezem zsidózni és cigányozni is szabad ezen a fórumon?

Hat persze draga.

Igazi orosz vagy jo magyar tudassal.

Tessék beilleszteni a megfelelő szót, ki mit szeretne, cigány, zsidó, nigger. "igazi nigger vagy; igazi zsidó vagy; igazi cigány vagy" Ez mehet itt? Gratulálok a moderálási színvonalhoz! Ez a moderátorok szerint elvileg elfogadható, hiszen hozzá sem nyúltak a HSZ-hez, ide spamelni viszont volt idő.
 
  • Tetszik
Reactions: notaricon
M

molnibalage

Guest
Mivel nem lett kimoderálva feltételezem zsidózni és cigányozni is szabad ezen a fórumon?



Tessék beilleszteni a megfelelő szót, ki mit szeretne, cigány, zsidó, nigger. "igazi nigger vagy; igazi zsidó vagy; igazi cigány vagy" Ez mehet itt? Gratulálok a moderálási színvonalhoz! Ez a moderátorok szerint elvileg elfogadható, hiszen hozzá sem nyúltak a HSZ-hez, ide spamelni viszont volt idő.
Jelentetted?

A kb. egy szem moderárornak nincs ideje átolvasni azt a sok/összes kommentet (sokszor szemetet)*, amit ideposztolnak. A modi nem mindent látó szem, de ha szólnak neki, akkor mindent halló fül még lehet...

*Halkan jegyzem meg én is csak a topikok töredékét olvasom emiatt...
 
  • Tetszik
Reactions: endre

DINAMO

Well-Known Member
2017. április 5.
3 476
1 826
113
Mivel nem lett kimoderálva feltételezem zsidózni és cigányozni is szabad ezen a fórumon?



Tessék beilleszteni a megfelelő szót, ki mit szeretne, cigány, zsidó, nigger. "igazi nigger vagy; igazi zsidó vagy; igazi cigány vagy" Ez mehet itt? Gratulálok a moderálási színvonalhoz! Ez a moderátorok szerint elvileg elfogadható, hiszen hozzá sem nyúltak a HSZ-hez, ide spamelni viszont volt idő.


Rossz az aki rosszra gondol !
 

70920

Active Member
2017. október 30.
78
199
33

Persze, hogy jelentettem "Moderátor értesítése" gombbal. De most már nem érdekel. Már bánom, hogy regeltem ide. Hihetetlen milyen trollokat megtűrnek. Magyargyűlölő zsidó aki csak kötekedni jár fel, minden kommentjéből süt a megvetés és a gyűlölet, DINAMO a két agysejtes marha, aki nem tud értelmezni egy félsornyi szöveget, és ezeket mind megtűrik.. Sziasztok..
 
M

molnibalage

Guest
Persze, hogy jelentettem "Moderátor értesítése" gombbal. De most már nem érdekel. Már bánom, hogy regeltem ide. Hihetetlen milyen trollokat megtűrnek. Magyargyűlölő zsidó aki csak kötekedni jár fel, minden kommentjéből süt a megvetés és a gyűlölet, DINAMO a két agysejtes marha, aki nem tud értelmezni egy félsornyi szöveget, és ezeket mind megtűrik.. Sziasztok..
Azért valljuk be te sem vagy ártatlan kiscica...
 

DINAMO

Well-Known Member
2017. április 5.
3 476
1 826
113
Persze, hogy jelentettem "Moderátor értesítése" gombbal. De most már nem érdekel. Már bánom, hogy regeltem ide. Hihetetlen milyen trollokat megtűrnek. Magyargyűlölő zsidó aki csak kötekedni jár fel, minden kommentjéből süt a megvetés és a gyűlölet, DINAMO a két agysejtes marha, aki nem tud értelmezni egy félsornyi szöveget, és ezeket mind megtűrik.. Sziasztok..


Csak tudnam honnan veszi hogy zsido vagyok ? Csak nem mindenki "zsido maganak aki nem ert onnel egyet ????
 

kiskrumpli

Well-Known Member
2017. szeptember 29.
628
2 644
93
Persze, hogy jelentettem "Moderátor értesítése" gombbal. De most már nem érdekel. Már bánom, hogy regeltem ide. Hihetetlen milyen trollokat megtűrnek. Magyargyűlölő zsidó aki csak kötekedni jár fel, minden kommentjéből süt a megvetés és a gyűlölet, DINAMO a két agysejtes marha, aki nem tud értelmezni egy félsornyi szöveget, és ezeket mind megtűrik.. Sziasztok..
Megoldás: tedd őket ignore-ra. Én hetek óta megtettem, és így már nem kell olvasni a hülyeségeiket. Vagy ne tedd, csak görgess át rajtuk, és ne válaszolj nekik.
 
Status
Not open for further replies.