Ezeknek valami baj van a fejükkel, hogy Amerikában tartanak bármekkora vagyont is? Még az EU-ban sem tartanék a helyükben, csakis Ázsiában.
Annyi adóparadicsom van ahol a kutyát nem érdekli ki vagy csak épp pénzed legyen, meg az orosz bankok is tudnak tranzakciókat teljesíteni, a kínai bankok is, na meg a kvázi EU-ban a svájci bankok. Nem látom mit nem lehet megoldani az amerikai bankok bevonása nélkül. A közel-keleten terrorszervezeteket finanszíroznak egyes pénzintézeteken keresztűl, dél-amerikában drogkartellek pénzét mossák tisztára, mondjuk ott lehet ha nem helyi hanem adóparadicsomokban levő bankok, de a lényeg ugyanaz, ki lehet hagyni az amerikai bankokat és bármilyen vagyon felhalmozása az USA-ban részükről teljesen irracionális.
Az oroszok is töltögetnek é-koreai tartályhajókat.
https://www.reuters.com/article/us-...BN1EN1OJ?utm_source=Twitter&utm_medium=Social
Az oroszok ugy latszik ugyanazt jatszak mint a II.VH ban. Akkor a nemeteket akartak a nyugatra raugrasztani most meg EK keresztul a kinaiakat.
Elek a gyanuval hogy a raketatechnologiajuk ( EK ) meglepetesszeru fejlodese mogott is orosz segitseg lehet.
Mivel te jenki vagy automatikusan mindent az oroszokra kensz bizonyítékok nélkül. Korábban a CIA az ukránokat gyanúsította.Az oroszok ugy latszik ugyanazt jatszak mint a II.VH ban. Akkor a nemeteket akartak a nyugatra raugrasztani most meg EK keresztul a kinaiakat.
Elek a gyanuval hogy a raketatechnologiajuk ( EK ) meglepetesszeru fejlodese mogott is orosz segitseg lehet.
Esetleg ukrán.
Mivel te jenki vagy automatikusan mindent az oroszokra kensz bizonyítékok nélkül. Korábban a CIA az ukránokat gyanúsította.
Nincs kizarva ez sem, de nagyon nem valoszinu. Hatalmas kockazat ( USA -t elveszti mint tamogatot ) amihez kepest elenyeszo a haszon.
De valoban nincs kizarva.
Amikor észak megszerezte a '60-as, '70-es évek szovjet rakétatechnológia SLBM technikai ágát a '90-es években, esetleg a 2000-es évek elején, még közel sem az volt a helyzet a posztszovjet térségben -(Ukrajna is) mint az utóbbi 5-10 évben. Kimék technológiailag és pénzügyileg most tudtak ezzel az egésszel mit kezdeni.
Lásd BM-25 Musadan (R-27 Zyb szovjet SLBM alapokon készített IRBM) vonal: kb. 10-15 éve tesztelgetik, különböző fázisokban, de csak idén tavasszal volt az első kilövés, ami kudarc volt. Pedig maga az alapjául szolgáló rakéta egy megbízható, sikeres szovjet konstrukció. A többi új rakétájuk sikeresebb konstrukció ennél, de ennyire nem lehetnek bénák. Szerintem ezen a rakétán tanulták meg a kunsztokat és a szükséges fejlesztéseket, meg kellett az a külső segítség is az új rakétamotorokhoz.
A működés biztosítása érdekében a fórum alapvető, illetve opcionális sütiket használ..