[BIZTPOL] Magyarország

  • Ha nem vagy kibékülve az alapértelmezettnek beállított sötét sablonnal, akkor a korábbi ígéretnek megfelelően bármikor átválthatsz a korábbi világos színekkel dolgozó kinézetre.

    Ehhez görgess a lap aljára és a baloldalon keresd a HTKA Dark feliratú gombot. Kattints rá, majd a megnyíló ablakban válaszd a HTKA Light lehetőséget. Választásod a böngésződ elmenti cookie-ba, így amikor legközelebb érkezel ezt a műveletsort nem kell megismételned.
  • Az elmúlt időszak tapasztalatai alapján házirendet kapott a topic.

    Ezen témában - a fórumon rendhagyó módon - az oldal üzemeltetője saját álláspontja, meggyőződése alapján nem enged bizonyos véleményeket, mivel meglátása szerint az káros a járványhelyzet enyhítését célzó törekvésekre.

    Kérünk, hogy a vírus veszélyességét kétségbe vonó, oltásellenes véleményed más platformon fejtsd ki. Nálunk ennek nincs helye. Az ilyen hozzászólásokért 1 alkalommal figyelmeztetés jár, majd folytatása esetén a témáról letiltás. Arra is kérünk, hogy a fórum más témáiba ne vigyétek át, mert azért viszont már a fórum egészéről letiltás járhat hosszabb-rövidebb időre.

  • Az elmúlt időszak tapasztalatai alapján frissített házirendet kapott a topic.

    --- VÁLTOZÁS A MODERÁLÁSBAN ---

    A források, hírek preferáltak. Azoknak, akik veszik a fáradságot és összegyűjtik ezeket a főként harcokkal, a háború jelenlegi állásával és haditechnika szempontjából érdekes híreket, (mindegy milyen oldali) forrásokkal alátámasztják és bonuszként legalább a címet egy google fordítóba berakják, azoknak ismételten köszönjük az áldozatos munkáját és további kitartást kívánunk nekik!

    Ami nem a topik témájába vág vagy akár csak erősebb hangnemben is kerül megfogalmazásra, az valamilyen formában szankcionálva lesz

    Minden olyan hozzászólásért ami nem hír, vagy szorosan a konfliktushoz kapcsolódó vélemény / elemzés azért instant 3 nap topic letiltás jár. Aki pedig ezzel trükközne és folytatná másik topicban annak 2 hónap fórum ban a jussa.

    Az új szabályzat teljes szövege itt olvasható el.

  • Az elmúlt évek tapasztalatai alapján, és a kialakult helyzet kapcsán szeretnénk elkerülni a (többek között az ukrán topikban is tapasztalható) információs zajt, amit részben a hazai sajtóorgánumok hozzá nem értő cikkei által okozott visszhang gerjeszt. Mivel kizárható, hogy a hazai sajtó, vagy mainstream szakértők többletinformációval rendelkezzenek a fórumhoz képest a Wagner katonai magánvállalat oroszországi műveletével kapcsolatban, így kiegészítő szabály lép érvénybe a topik színvonalának megőrzése, javítása érdekében:

    • a magyar orgánumok, közösségi média oldalak, egyéb felületek hírei és elemzései (beleértve az utóbbi időkben elhíresült szakértőket is) nem támogatottak, kérjük kerülésüket.
    • a külföldi fősodratú elemzések, hírek közül az új információt nem hordozók szintén kerülendők

    Ezen tartalmak az oldal tulajdonosának és moderátorainak belátása szerint egyéb szabálysértés hiányában is törölhetők, a törlés minden esetben (az erőforrások megőrzése érdekében) külön indoklás nélkül történik.

    Preferáltak az elsődleges és másodlagos források, pl. a résztvevő felekhez köthető Telegram chat-ek, illetve az ezeket közvetlenül szemléző szakmai felületek, felhasználók.

SilvioD

Well-Known Member
2018. december 23.
25 685
90 777
113
Nem végzi ki senki, Orbán biztos marad 26-ig. A hadifejlesztés meg jó biznisz és külpolitikailag is hasznos. Üzletileg lásd Gripen vásárlás.
Messze nem biztos. Borkaival szépen begyurcsányozhatják magukat. Minél később basszák ki, annál inkább nő ennek az esélye és igy nyitott lesz 2022.
Kövérnek mindig igaza van!!! :)
 

Schurrer

Well-Known Member
2019. március 9.
1 053
792
113
Messze nem biztos. Borkaival szépen begyurcsányozhatják magukat. Minél később basszák ki, annál inkább nő ennek az esélye és igy nyitott lesz 2022.
Kövérnek mindig igaza van!!! :)
Szerintem meg simán 2/3-aduk lesz majd, most is az lett volna, mások a körzetek összetételei és még egy Borkai ügy nem lesz akkor. Szerintem.
 

papajoe

Well-Known Member
2016. február 21.
16 933
53 495
113

Schurrer

Well-Known Member
2019. március 9.
1 053
792
113
Ha a szadi leereszkedett volna a szocikhoz, előbb lett volna ballibsi polgárnester az I. kerületben. Horváth Csacsi is volt már polgi a II. kerületben. Újbuda szintén mindig billegett. III Kerületet meg Tarlós többször vezette balos képviselőtestületi többséggel. Nincs nagy csoda. A halott felült és visszállt a régi rend. Újra verseny van.
Első és második kerület nagyon erősen Fideszes volt, korábban stabil MDF-es, most meg Rózsadombon is ki kaptak, nekem ez újdonság volt. Pokorni meg simán nyert. Nem lesz még egyszer Budán kutyavásár. Ne reménykedj Silvio, nem nyer a baloldal.
:cool:
 

Littlejohn

Well-Known Member
2010. április 20.
3 478
14 750
113
Akkor te nagyon várod, hogy befagyjon a Duna :)

Én a holnapi csirkepörköltet várom, amihez - természetesen - lesz KoviUbi :)
Mátyás egy volt és megismételhetetlen! (Egyesek szerint jó román király volt :) )
A királyságban egy jó dolog van. A politikusok felett van valami (valaki), akire jó adag hányás után felnézhetünk... (meg sok más is).. :)
 
  • Tetszik
Reactions: antigonosz

tomcat1

Well-Known Member
2014. december 30.
2 370
2 565
113
Véleményem szerint - bár ideológiailag nagyon távol áll tőlem -, Mesterházyból még lehet értékes emberünk a NATO-ban. Azért golyózták ki a szociktól, mert hozzájuk képest túl intelligens volt. Két mondatot rendesen el tud mondani.
Magyarországon pedig - szerintem - sem jobboldali, sem baloldali párt nincs.
Van egy nemzeti baloldali populista, protekcionista FIDESZünk.
Van egy nemzeti radikális ellenzékünk, a MI HAZÁNK.
Van egy JOBBIK, amely maga sem tudja, hogy micsoda..
Van egy Momentum, az egykori SZDSZ ifjúsági tagozata.
Van egy Együtt és Párbeszéd, jelentéktelen mindentjobbantudó semmirekellők.
Vannak a szocik, akik se nem baloldaliak, se nem jobboldaliak, örök külföld-, és bankkártyafüggő társaság.
Van a DK, vagy másik nevén Gyurcsány Zrt. - veszélyes, gátlástalan hatalommániások, ideológia nélkül.
Futottak még: Munkáspárt, a Nosztalgia Egyesület.

Baloldali érték: nincs
Jobboldali érték: csak szavakban...

Mielőtt fejem veszitek: királypárti vagyok
Én is királypárti vagyok.
Alkotmányos monarchia forevör!
 

Schurrer

Well-Known Member
2019. március 9.
1 053
792
113
Az ellenzék stratégái rájöttek, hogy botrányokozással, (rossz) hangulatkeltéssel sok szavazatot szerezhetnek, ha már jó teljesítménnyel és hiteles emberekkel nem büszkélkedhetnek. Lesz itt még Borkai-ügy 22 előtt.
Az lehet, csak ehhez azért kellett egy Borkai féle gruppen is. Mostantól remélem visszafogják a libidójukat a többiek.
 
  • Tetszik
Reactions: borisz

Laci1970

Well-Known Member
2016. július 23.
1 781
3 235
113
Messze nem biztos. Borkaival szépen begyurcsányozhatják magukat. Minél később basszák ki, annál inkább nő ennek az esélye és igy nyitott lesz 2022.
Kövérnek mindig igaza van!!! :)
Szerintem meg ez a hatalmas baloldali összeborulás ideiglenes. Hirtelen össze kellett borulni mert nem lett volna itt szavazás. Most meg majd megy a vita, hogy kinek is köszönhetik a szavazókat.
 

SilvioD

Well-Known Member
2018. december 23.
25 685
90 777
113
Első és második kerület nagyon erősen Fideszes volt, korábban stabil MDF-es, most meg Rózsadombon is ki kaptak, nekem ez újdonság volt. Pokorni meg simán nyert. Nem lesz még egyszer Budán kutyavásár. Ne reménykedj Silvio, nem nyer a baloldal.
:cool:
Csak Pesten belül tűnt úgy. 50% alatt voltak. Pokorni az antiborkai faktort hozta.
Reménykedik benne a halál!!! :D
 

SilvioD

Well-Known Member
2018. december 23.
25 685
90 777
113
Szerintem meg ez a hatalmas baloldali összeborulás ideiglenes. Hirtelen össze kellett borulni mert nem lett volna itt szavazás. Most meg majd megy a vita, hogy kinek is köszönhetik a szavazókat.

Lehet, de lehet hogy hosszú távú együttműködés lesz. Sztem az okos politikus a számára rosszabb verzióra készül és akkor nem éri meglepetés.

Mit is csinalt ez a Borkai?

Jobb ha nem tudjuk! :)

Egyébként majdnem mind1, mert ő már egy politikai hulla és magának köszönheti. 2 percnél többet nem tud kiállni a sajtó elé és egy fél kérdésre válaszolni. Helyette másokat basztatnak olyan kérdésekkel amire neki kellene választ adni.

Egyébként a kurvázással nincs bajom, az vesse rá az első kovet, aki még nem kurvázott! :cool:

Viszont a kurvázás további körülményei (és nem a csajokra gondolok, azzal szintén nem volt gond, főleg ha ikreket vittek, az bakancslistás sok faszinál:cool:) és a piti családi bizniszek gázosak. Ide a lányát, oda a fiát tolta be, ráadásul full amatőr módon.
 
  • Tetszik
Reactions: anonim999

antigonosz

Well-Known Member
2013. június 30.
28 583
63 950
113
A fidesz-kdnp egység az egyik, a másik a mi hazánk formáció. A többi max helyi pártocska vagy szervezet. A baloldalon meg van legalább 7db 1% feletti.
A Mi hazank sajnos sulytalan meg a hulye maradek Jobbikosok miatt, pedig hamarosan egy mindent eldonto merleg nyelve lehetnenek egy 6-7%-al. Es oket meg tisztelem is, szornyu ez a balllibsi jobbik, hogy tudnak tukorbe nezni...
 
  • Tetszik
Reactions: zeal