Visszajelzések és javaslatok

  • Ha nem vagy kibékülve az alapértelmezettnek beállított sötét sablonnal, akkor a korábbi ígéretnek megfelelően bármikor átválthatsz a korábbi világos színekkel dolgozó kinézetre.

    Ehhez görgess a lap aljára és a baloldalon keresd a HTKA Dark feliratú gombot. Kattints rá, majd a megnyíló ablakban válaszd a HTKA Light lehetőséget. Választásod a böngésződ elmenti cookie-ba, így amikor legközelebb érkezel ezt a műveletsort nem kell megismételned.
  • Az elmúlt időszak tapasztalatai alapján házirendet kapott a topic.

    Ezen témában - a fórumon rendhagyó módon - az oldal üzemeltetője saját álláspontja, meggyőződése alapján nem enged bizonyos véleményeket, mivel meglátása szerint az káros a járványhelyzet enyhítését célzó törekvésekre.

    Kérünk, hogy a vírus veszélyességét kétségbe vonó, oltásellenes véleményed más platformon fejtsd ki. Nálunk ennek nincs helye. Az ilyen hozzászólásokért 1 alkalommal figyelmeztetés jár, majd folytatása esetén a témáról letiltás. Arra is kérünk, hogy a fórum más témáiba ne vigyétek át, mert azért viszont már a fórum egészéről letiltás járhat hosszabb-rövidebb időre.

  • Az elmúlt időszak tapasztalatai alapján frissített házirendet kapott a topic.

    --- VÁLTOZÁS A MODERÁLÁSBAN ---

    A források, hírek preferáltak. Azoknak, akik veszik a fáradságot és összegyűjtik ezeket a főként harcokkal, a háború jelenlegi állásával és haditechnika szempontjából érdekes híreket, (mindegy milyen oldali) forrásokkal alátámasztják és bonuszként legalább a címet egy google fordítóba berakják, azoknak ismételten köszönjük az áldozatos munkáját és további kitartást kívánunk nekik!

    Ami nem a topik témájába vág vagy akár csak erősebb hangnemben is kerül megfogalmazásra, az valamilyen formában szankcionálva lesz

    Minden olyan hozzászólásért ami nem hír, vagy szorosan a konfliktushoz kapcsolódó vélemény / elemzés azért instant 3 nap topic letiltás jár. Aki pedig ezzel trükközne és folytatná másik topicban annak 2 hónap fórum ban a jussa.

    Az új szabályzat teljes szövege itt olvasható el.

  • Az elmúlt évek tapasztalatai alapján, és a kialakult helyzet kapcsán szeretnénk elkerülni a (többek között az ukrán topikban is tapasztalható) információs zajt, amit részben a hazai sajtóorgánumok hozzá nem értő cikkei által okozott visszhang gerjeszt. Mivel kizárható, hogy a hazai sajtó, vagy mainstream szakértők többletinformációval rendelkezzenek a fórumhoz képest a Wagner katonai magánvállalat oroszországi műveletével kapcsolatban, így kiegészítő szabály lép érvénybe a topik színvonalának megőrzése, javítása érdekében:

    • a magyar orgánumok, közösségi média oldalak, egyéb felületek hírei és elemzései (beleértve az utóbbi időkben elhíresült szakértőket is) nem támogatottak, kérjük kerülésüket.
    • a külföldi fősodratú elemzések, hírek közül az új információt nem hordozók szintén kerülendők

    Ezen tartalmak az oldal tulajdonosának és moderátorainak belátása szerint egyéb szabálysértés hiányában is törölhetők, a törlés minden esetben (az erőforrások megőrzése érdekében) külön indoklás nélkül történik.

    Preferáltak az elsődleges és másodlagos források, pl. a résztvevő felekhez köthető Telegram chat-ek, illetve az ezeket közvetlenül szemléző szakmai felületek, felhasználók.

Status
Not open for further replies.
T

Törölt tag 008

Guest
Hi....
z21o4lz398.gif

ON: Dark mode mikor lesz live? Tudom, van sandbox de az ugye nem megy az IDmmal. :(
 
  • Tetszik
Reactions: arcas

Leonidas

Well-Known Member
2019. október 16.
2 636
3 434
113
Újabb javaslat született: a járványtagadóknak legyen egy külön topicjuk, ott aztán egyetérthetnek egymással. De a járványok topicból a kitiltásukra 1 évre az álláspontom szerint akkor is szükség van, azt fenntartom. Én nem látom azt sem elfogadhatónak, ha lesz nekik topic, de mások odamennek és ott abban próbálják "meggyőzni" őket, hogy nem jól gondolkodnak. Ilyen nincs. A bevett elveiket senki nem tudja megváltoztatni, az utópia. Én sem akarom. De az a cirkusz nem kell a járványok topicba amit ők rendszeresen művelnek.
 
  • Tetszik
Reactions: teglasi80
S

Shektor11

Guest
Újabb javaslat született: a járványtagadóknak legyen egy külön topicjuk, ott aztán egyetérthetnek egymással. De a járványok topicból a kitiltásukra 1 évre az álláspontom szerint akkor is szükség van, azt fenntartom. Én nem látom azt sem elfogadhatónak, ha lesz nekik topic, de mások odamennek és ott abban próbálják "meggyőzni" őket, hogy nem jól gondolkodnak. Ilyen nincs. A bevett elveiket senki nem tudja megváltoztatni, az utópia. Én sem akarom. De az a cirkusz nem kell a járványok topicba amit ők rendszeresen művelnek.

Rajtad kívül senki nem cirkuszol. A másik probléma, hogy nem vagyok járványtagadó. Az anarchistázás után még egy hazugság. Influenza járvány idején sem szoktam tagadni, hogy járvány van.
A harmadik: egy fórum arra való, hogy eszmét cseréljenek a felek. Akkor is, ha nem győzik meg egymást. Akkor is, ha esetleg baromságnak tartják a másik mondanivalóját.
 

Leonidas

Well-Known Member
2019. október 16.
2 636
3 434
113
Bakker,én hülye meg nem olvasoma járványos topikot,pedig ott van a szórakoztató tartalom...:rolleyes::D

Már valaki "takarított" délután a topicban, úgy hogy erről lekéstél. :)
Rajtad kívül senki nem cirkuszol. A másik probléma, hogy nem vagyok járványtagadó. Az anarchistázás után még egy hazugság. Influenza járvány idején sem szoktam tagadni, hogy járvány van.

Ha járvány van, kellenek a megelőző intézkedések. Ilyen a maszk is, meg a viselését előíró rendeletek. Ha viszont tagadod a megelőző intézkedések jogosságát, ezzel tagadod magát a járványt is. Ezt nevezi a jog ráutaló magatartásnak. Amikor egyenesen nem ismer el valaki valamit, de a mozaikként összerakott kommunikációjában mégis az teszi.

Ez a "Rajtad kívül senki nem cirkuszol." megint egy prejudikálás a részedről, ahogy azt eddig is művelted. Azt persze hogy te mit műveltél azt nem vetted észre, ugye ? :D:D:D:D:D:D:p:cool: Ez a kettős mérce egyébként jellemző a járványtagadók táborán belül, nem csak te vagy ilyen.
 
W

Wilson

Guest
Bakker,én hülye meg nem olvasoma járványos topikot,pedig ott van a szórakoztató tartalom...:rolleyes::D

Rosszul látod ! :) Nem az a "megoldás", hogy elbujdosik az, akit ezek az anarchisták megtámadnak, hanem az, hogy megfelelő szankciókkal súlytják őket, aminek hatására fizikailag is megfékezik a randalírozásaikat. Pontosan olyan olyan ez az egész mint németországban, az US-ben, vagy akár brazíliában a járványtagadó anarchisták cirkuszai, tüntetései, csak ez itt van nálunk a HTKA fórumon. Szóval rossz "megoldás" amit javasolsz. :)

Ok ha te így látod de ezzel nem érsz el semmit én mondjuk messziről elkerülöm azt a topikot csak nagy ritkán tévedek be oda de a fórum szabályzatában nincs olyan,hogy aki másként látja a járványhelyzetet az nem adhat hangot a véleményének tehát abban hiába reménykedsz,hogy ezért valakit kitiltanak,azzal pedig,
(és ezt abszolút jó szándékkal írom neked) hogy leírod ide,hogy ezt és ezt tiltsák ki azért mert ezt mondta vagy azt mondta csak az jön le az embernek,hogy sértve érzed a személyedet és ennek így adsz hangot.
 
S

Shektor11

Guest
Már valaki "takarított" délután a topicban, úgy hogy erről lekéstél. :)


Ha járvány van, kellenek a megelőző intézkedések. Ilyen a maszk is, meg a viselését előíró rendeletek. Ha viszont tagadod a megelőző intézkedések jogosságát, ezzel tagadod magát a járványt is. Ezt nevezi a jog ráutaló magatartásnak. Amikor egyenesen nem ismer el valaki valamit, de a mozaikként összerakott kommunikációjában mégis az teszi.

Ez a "Rajtad kívül senki nem cirkuszol." megint egy prejudikálás a részedről, ahogy azt eddig is művelted. Azt persze hogy te mit műveltél azt nem vetted észre, ugye ? :D:D:D:D:D:D:p:cool: Ez a kettős mérce egyébként jellemző a járványtagadók táborán belül, nem csak te vagy ilyen.

Nem. Ha azt mondom, hogy ez a járvány olyan mint egy rosszabb influenza szezon, azzal nem tagadom a járványt. Ettől még elismerem, hogy járványhelyzet van. Ha valaki járványtagadó, akkor azt azt mondja, hogy nincs is semmifajta járvány. Ilyet tényszerűen NEM mondtam. Az, hogy kritizálok néhány intézkedést, azzal szintén nem azt mondom, hogy nincs járvány. Azzal annyit mondok, hogy az intézkedések rosszak. Az intézkedést minősítem. Amihez jogom van.

"Ez a kettős mérce egyébként jellemző a járványtagadók táborán belül, nem csak te vagy ilyen."

Utoljára mondom, hogy nem vagyok járványtagadó. Senki nem tagadta, hogy járvány van.(David Icke-on kívül) Nem erről folyik a vita. A vita arról folyik, hogy milyen erősségű a járvány, amiről még tudományos körökben sincs konszenzus, lásd: dr. Letoha Tamás.
 
T

Törölt tag 2822

Guest
Tisztelt HTKA FÓRUM vezetőség !
A mai nap újabb hatalmas cirkuszai után ami a "Járványok, fertőzések topicban kialakult egyes fórumtagok elképesztő viselkedése után, fegyelmi eljárás lefolytatását kérném három HTKA fórum tag ellen, és rájuk a Járványok és fertőzések topicból történő 1 éves kizárásukat kérem. Az elkövetőknek a következő tagokat jelölöm meg: Shektor11, haubagoi, ogretankHU.

A vádak az elkövetők ellen: időről időre elkövetett a vírusjárványt megkérdőjelező postjaikkal aláássák a topic értelmét, a tájékozódást, informálódást. Az indulataikat is rendszeresen más fórumtagokon vezetik, sokszor súlyos személyek elleni verbális támadásokat elkövetve. Engem például "ogretankHU" támadott meg nemrégiben a "Beszélgetőben", minden előzmény és indok nélkül, csupán azért, mert másokkal folytattam beszélgetést, tehát nem is vele ! Ilyenekkel támadott pld., hogy én ne foglalkozzak a vályog épületekkel, meg menjek és a járványok topicban osszam az észt, meg hogy én hülye vagyok ezekhez. Mindezt a virtuális verbális támadás legelső posztjában követte el !!!!!! Az aljasságait tovább folytatta későbbi postokban, olyan kocsmai szinten, amivel a HTKA fórumot alázta le a világ előtt, hogy itt ilyen aljas erőszakos és szélsőséges figurák bármilyen disznóságot elkövethetnek. Véleményem szerint "ogretankHU" számtalan alkalommal amikor ilyeneket csinált súlyos alkoholos befolyásoltság alatt állhatott. Ezt ugye nem magamtól találtam ki, hanem ő írt arról pld. ebben az első támadó posztjában, hogy "a röhögéstől a sör visszafolyt az orrából", tehát az előtt is ivott saját bevallása szerint. Egyébként ha már itt tartunk, akkor annyira megharagudtam rá, hogy később ezek a sajnos folyamatosan felbukkanó ellen irányuló aljasságai miatt 1 év kitiltását kérem a HTKA fórumról. Nem kértem, persze újra cirkuszokat csinált, csak most nagyon vigyázott arra, hogy hozzám ne szóljon. :)

"Shektor11"-nek sem ez volt az első balhéja amit ma művelt a járványok topicban, ő is visszaesőnek számít, amiért nem tudok róla, hogy bármilyen szankcióban is részesült volna.

"haubagoi" sem az első alkalommal követte el ezeket vírustagadóként a járványok topicban, tehát nála is visszaesőről beszélhetünk sajnos.

Az említett HTKA fórum tagokra visszaesőként a szabályzat többszöri súlyos megszegése miatt egy igen enyhe büntetést kérnék a vezetőségtől az elkövetett cselekményeik súlyához mérten, a járványok topicból 1 évre való kitiltásukat.

Köszönöm a meghallgatást, Üdv. Leonidas

(vagyis a személyem elleni támadásokért nem kértem rájuk semmit, mert az fejenként 1 év a fórumról való kitiltás lett volna)

Nem vagyok teljesen tisztában azzal, hogy a rémhírterjesztésért járó büntetést mennyire szigorították, és tartatják be a járvány kezdete óta, de azt megkockáztatom, elég nagy összeggel mernék rá fogadni, hogy ami a járványok topikban megy néhány ember részéről, azért kinézhetne pár feljelentés. Olyan szintű sötétség van a fejekben, olyan összeesküvés elméleteket, áltudományos, vagy egyenesen tudomány ellenes baromságokat olvastam, hogy leesett az állam. Tiltva is van onnan pár ember, szerintem abból a topikból ignoráltam a legtöbb szerencsétlent, de ennek ellenére szerintem a moderátor kivételt tehetne, és ha nem is a teljes fórumról, de abból a topikból a 90 alatti iq-val rendelkezőket ki kellene tiltani. Nem csak magukra veszélyesek, de a többi emberre is akiket esetlegesen félreinformálnak, tájékoztatnak az agyhalott elméleteikkel. Itt most mégsem csak politizálásról van szó, amivel nem okoznak kárt senkiben, hanem a hülyeség terjesztésével konkrétan veszélyeztetik a közösséget.
 
  • Tetszik
Reactions: Leonidas
W

Wilson

Guest
Nem vagyok teljesen tisztában azzal, hogy a rémhírterjesztésért járó büntetést mennyire szigorították, és tartatják be a járvány kezdete óta, de azt megkockáztatom, elég nagy összeggel mernék rá fogadni, hogy ami a járványok topikban megy néhány ember részéről, azért kinézhetne pár feljelentés. Olyan szintű sötétség van a fejekben, olyan összeesküvés elméleteket, áltudományos, vagy egyenesen tudomány ellenes baromságokat olvastam, hogy leesett az állam. Tiltva is van onnan pár ember, szerintem abból a topikból ignoráltam a legtöbb szerencsétlent, de ennek ellenére szerintem a moderátor kivételt tehetne, és ha nem is a teljes fórumról, de abból a topikból a 90 alatti iq-val rendelkezőket ki kellene tiltani. Nem csak magukra veszélyesek, de a többi emberre is akiket esetlegesen félreinformálnak, tájékoztatnak az agyhalott elméleteikkel. Itt most mégsem csak politizálásról van szó, amivel nem okoznak kárt senkiben, hanem a hülyeség terjesztésével konkrétan veszélyeztetik a közösséget.

Én szerintem ezzel csak azt fogjátok elérni,hogy a járvány topik megint karantén alá fog kerülni mondom ezt úgy,hogy én messzire elkerülöm azt a topikot.
 

Leonidas

Well-Known Member
2019. október 16.
2 636
3 434
113
de a fórum szabályzatában nincs olyan,hogy aki másként látja a járványhelyzetet az nem adhat hangot a véleményének tehát abban hiába reménykedsz,hogy ezért valakit kitiltanak

Nem véleményük volt, hanem személy elleni támadásokat folytattak, ami súlyos szankciókkal fenyegetett fórum szabálysértés. Ezt nem is először tették, visszaesők is. Sajnálom ha ez számodra nem érthető, de téged sem foglak "győzködni", ahogy őket sem arról amit ők csináltak. Felnőtt emberek viselik a következményeket, és remélem ők felnőttek ! :D:D Nem nekem kell "meghúznom magam" egy rakás agresszív figura miatt.
azzal pedig,
(és ezt abszolút jó szándékkal írom neked) hogy leírod ide,hogy ezt és ezt tiltsák ki azért mert ezt mondta vagy azt mondta csak az jön le az embernek,hogy sértve érzed a személyedet és ennek így adsz hangot.

Namost ezt amit kiemeltem a postodban és azt amit az elbujdosásomról és a magam meghúzásáról írtál, ezeket együttesen úgy hívják, hogy áldozat hibáztatás. Ennek kismillió változat létezik az életben, az autóbalesetektől kezdve a sor végtelen. Nem csak nőkre van ez, azt csak az ultrafeministák erőltetik, igazán a férfiakat sújtják az áldozat hibáztatások, és általában az a "piti magyarázat" hozzá amit te is adtál, hogy szóvá meri tenni a történteket. :D:D Erre a témára komoly kutatások vannak amik ezt igazolják hogy ez így van ahogy ezt írtam. Ha veszed a fáradságot után nézhetsz. Az amit írtál a "macho" stílus, aki szerint egy férinak mindent le kell nyelnie, amit ellene tesznek. Nos elárulom, ez rengeteg erőszakos konfliktus oka az életben ami férfiaknál fordul elő, mert bosszút állnak a sérelmeikért. Ugyan is a közösségek általában ugyan ezt a viselkedést erőltetik, hogy egy férfi az hallgasson mindig. Na eleget mondtam, ha érdekel majd utána nézel, de ennek a "lenézősdinek" csak újabb konfliktusok a következményei ! Mert egy férfi az előbb-utóbb odabaxik egy nagyot, ha sokáig baxtatják. :D:D:p:cool: Velem meg nem lehet szórakozni, nem egy félős gyerek vagyok... ;)
 
W

Wilson

Guest
Nem véleményük volt, hanem személy elleni támadásokat folytattak, ami súlyos szankciókkal fenyegetett fórum szabálysértés. Ezt nem is először tették, visszaesők is. Sajnálom ha ez számodra nem érthető, de téged sem foglak "győzködni", ahogy őket sem arról amit ők csináltak. Felnőtt emberek viselik a következményeket, és remélem ők felnőttek ! :D:D Nem nekem kell "meghúznom magam" egy rakás agresszív figura miatt.


Namost ezt amit kiemeltem a postodban és azt amit az elbujdosásomról és a magam meghúzásáról írtál, ezeket együttesen úgy hívják, hogy áldozat hibáztatás. Ennek kismillió változat létezik az életben, az autóbalesetektől kezdve a sor végtelen. Nem csak nőkre van ez, azt csak az ultrafeministák erőltetik, igazán a férfiakat sújtják az áldozat hibáztatások, és általában az a "piti magyarázat" hozzá amit te is adtál, hogy szóvá meri tenni a történteket. :D:D Erre a témára komoly kutatások vannak amik ezt igazolják hogy ez így van ahogy ezt írtam. Ha veszed a fáradságot után nézhetsz. Az amit írtál a "macho" stílus, aki szerint egy férinak mindent le kell nyelnie, amit ellene tesznek. Nos elárulom, ez rengeteg erőszakos konfliktus oka az életben ami férfiaknál fordul elő, mert bosszút állnak a sérelmeikért. Ugyan is a közösségek általában ugyan ezt a viselkedést erőltetik, hogy egy férfi az hallgasson mindig. Na eleget mondtam, ha érdekel majd utána nézel, de ennek a "lenézősdinek" csak újabb konfliktusok a következményei ! Mert egy férfi az előbb-utóbb odabaxik egy nagyot, ha sokáig baxtatják. :D:D:p:cool: Velem meg nem lehet szórakozni, nem egy félős gyerek vagyok... ;)

Nem ez nem az áldozathibáztatás én csak annyit írtam neked,hogy azzal,hogy a visszajelzések topikban kiírod,hogy ezt és ezt szankcionálják pont az ellenkező hatást éred el,ha te úgy gondolod az ignore nem megoldás akkor ott van a jelentés a moderátornak opció is.Nem vagyunk egyformák ez tény ki ki a saját vérmérséklete szerint reagál a személyét ért vélt vagy valós támadásokra.
 
  • Tetszik
Reactions: ogretankHU

Leonidas

Well-Known Member
2019. október 16.
2 636
3 434
113
Nem vagyok teljesen tisztában azzal, hogy a rémhírterjesztésért járó büntetést mennyire szigorították, és tartatják be a járvány kezdete óta, de azt megkockáztatom, elég nagy összeggel mernék rá fogadni, hogy ami a járványok topikban megy néhány ember részéről, azért kinézhetne pár feljelentés. Olyan szintű sötétség van a fejekben, olyan összeesküvés elméleteket, áltudományos, vagy egyenesen tudomány ellenes baromságokat olvastam, hogy leesett az állam. Tiltva is van onnan pár ember, szerintem abból a topikból ignoráltam a legtöbb szerencsétlent, de ennek ellenére szerintem a moderátor kivételt tehetne, és ha nem is a teljes fórumról, de abból a topikból a 90 alatti iq-val rendelkezőket ki kellene tiltani. Nem csak magukra veszélyesek, de a többi emberre is akiket esetlegesen félreinformálnak, tájékoztatnak az agyhalott elméleteikkel. Itt most mégsem csak politizálásról van szó, amivel nem okoznak kárt senkiben, hanem a hülyeség terjesztésével konkrétan veszélyeztetik a közösséget.

Nem akarok ilyen jogi dolgokba belemenni, bár nem kicsit értek hozzájuk. Fel tudnám sorolni a polgári perben jogalappal támadható dolgokat amit ezek velem műveltek, de nem akarok nagy feneket keríteni a dolgoknak, ezért meg sem említettem őket eddig sem. :) Van erre a problémára egyszerű megoldás, kirakni őket az ilyen topicokból, és nem utána csend és rend lesz. Én is mindössze csak ezt kértem. Tárgyalja meg a vezetőség egymást között, a döntéssel meg majd jönnek. Ha nem változik semmi, és marad minden így, akkor lehet hogy én fogok menni a fórumról. Ezek a rendbontások mint amit pld. "ogretankHU" is művelt velem a beszélgető topicban (valószínűleg segg részegen :rolleyes::D:D) már nagyon túl vannak minden határon. Normális esetben úgy kellett volna kivágni innen, hogy a lába nem éri a földet. :) Deee... nem szóltam semmit... :)
 
  • Tetszik
Reactions: kamm

Leonidas

Well-Known Member
2019. október 16.
2 636
3 434
113
Én szerintem ezzel csak azt fogjátok elérni,hogy a járvány topik megint karantén alá fog kerülni mondom ezt úgy,hogy én messzire elkerülöm azt a topikot.

Nem a közösséget kell büntetni, ha van egy garázda csapat. Egy fizikai példa: nem egy falut kell lezárni, kijárási tilalmat bevezetni benne, ha van három alak akik rendszeresen randalíroznak benne, az utcákon, az intézményekben (szórakozóhelyek stb.) Ilyen esetben pld. van a törvényben olyan törvény, amely alapján egy időre ki lehet tiltani őket az adott településről, vagy akár még nagyobb virtuális kört is húzva köré. Mint néhányszor már elárultam, járatos vagyok a jogban, csak nem szeretem szóba-hozni, sem a törvényeket. Renitensek eltávolítása, "problem solved". :) Egyébként meg ezt is kilátásba helyezi az itteni szabályzat, személy elleni támadások esetén a kitiltást is. Szóval semmi illegálisat nem kértem, nem hoztam szóba. :) Ezt a folyamatos kuplerájt szeretném felszámolni, amit csinálnak.
 
W

Wilson

Guest
Nem a közösséget kell büntetni, ha van egy garázda csapat. Egy fizikai példa: nem egy falut kell lezárni, kijárási tilalmat bevezetni benne, ha van három alak akik rendszeresen randalíroznak benne, az utcákon, az intézményekben (szórakozóhelyek stb.) Ilyen esetben pld. van a törvényben olyan törvény, amely alapján egy időre ki lehet tiltani őket az adott településről, vagy akár még nagyobb virtuális kört is húzva köré. Mint néhányszor már elárultam, járatos vagyok a jogban, csak nem szeretem szóba-hozni, sem a törvényeket. Renitensek eltávolítása, "problem solved". :) Egyébként meg ezt is kilátásba helyezi az itteni szabályzat, személy elleni támadások esetén a kitiltást is. Szóval semmi illegálisat nem kértem, nem hoztam szóba. :) Ezt a folyamatos kuplerájt szeretném felszámolni, amit csinálnak.

Ok ez eddig is teljesen világos volt de attól,hogy ide kiírod szerinted jobban érvényre jut a kérésed?A modi ha szerinte a fórum szabályaiba ütközik amit az illető a személyed iránt elkövetett akkor azt úgy is szankcionálja legalábbis ezen a fórumon én ezt tapasztaltam.
 
T

Törölt tag 2822

Guest
Én szerintem ezzel csak azt fogjátok elérni,hogy a járvány topik megint karantén alá fog kerülni mondom ezt úgy,hogy én messzire elkerülöm azt a topikot.

Ha nem vágják ki onnan azt a pár agyhalottat, akkor a bezárás/törlés sem rossz ötlet. Mégsem csak politikai vagdalkozásokról van szó hanem sok esetben az egész járványnak a bagatelizálásáról és tagadásáról. Isten ments, hogy egy véletlenül odalátogató attól a pár hülyétől informálódjon aki néha két fröccs között odaszarik valamit.
 

haubagoi

Well-Known Member
2015. augusztus 4.
11 056
9 573
113
Tisztelt HTKA FÓRUM vezetőség !
A mai nap újabb hatalmas cirkuszai után ami a "Járványok, fertőzések topicban kialakult egyes fórumtagok elképesztő viselkedése után, fegyelmi eljárás lefolytatását kérném három HTKA fórum tag ellen, és rájuk a Járványok és fertőzések topicból történő 1 éves kizárásukat kérem. Az elkövetőknek a következő tagokat jelölöm meg: Shektor11, haubagoi, ogretankHU.

A vádak az elkövetők ellen: időről időre elkövetett a vírusjárványt megkérdőjelező postjaikkal aláássák a topic értelmét, a tájékozódást, informálódást. Az indulataikat is rendszeresen más fórumtagokon vezetik, sokszor súlyos személyek elleni verbális támadásokat elkövetve. Engem például "ogretankHU" támadott meg nemrégiben a "Beszélgetőben", minden előzmény és indok nélkül, csupán azért, mert másokkal folytattam beszélgetést, tehát nem is vele ! Ilyenekkel támadott pld., hogy én ne foglalkozzak a vályog épületekkel, meg menjek és a járványok topicban osszam az észt, meg hogy én hülye vagyok ezekhez. Mindezt a virtuális verbális támadás legelső posztjában követte el !!!!!! Az aljasságait tovább folytatta későbbi postokban, olyan kocsmai szinten, amivel a HTKA fórumot alázta le a világ előtt, hogy itt ilyen aljas erőszakos és szélsőséges figurák bármilyen disznóságot elkövethetnek. Véleményem szerint "ogretankHU" számtalan alkalommal amikor ilyeneket csinált súlyos alkoholos befolyásoltság alatt állhatott. Ezt ugye nem magamtól találtam ki, hanem ő írt arról pld. ebben az első támadó posztjában, hogy "a röhögéstől a sör visszafolyt az orrából", tehát az előtt is ivott saját bevallása szerint. Egyébként ha már itt tartunk, akkor annyira megharagudtam rá, hogy később ezek a sajnos folyamatosan felbukkanó ellen irányuló aljasságai miatt 1 év kitiltását kérem a HTKA fórumról. Nem kértem, persze újra cirkuszokat csinált, csak most nagyon vigyázott arra, hogy hozzám ne szóljon. :)

"Shektor11"-nek sem ez volt az első balhéja amit ma művelt a járványok topicban, ő is visszaesőnek számít, amiért nem tudok róla, hogy bármilyen szankcióban is részesült volna.

"haubagoi" sem az első alkalommal követte el ezeket vírustagadóként a járványok topicban, tehát nála is visszaesőről beszélhetünk sajnos.

Az említett HTKA fórum tagokra visszaesőként a szabályzat többszöri súlyos megszegése miatt egy igen enyhe büntetést kérnék a vezetőségtől az elkövetett cselekményeik súlyához mérten, a járványok topicból 1 évre való kitiltásukat.

Köszönöm a meghallgatást, Üdv. Leonidas

(vagyis a személyem elleni támadásokért nem kértem rájuk semmit, mert az fejenként 1 év a fórumról való kitiltás lett volna)


Dobjátok már ki ezt a provokátort. Semmi "vírustagadást" nem követtem el, sőt ugyanebben a "járványok, fertőzések" topikban a járvány elején a halálozási arányokról közöltem hivatalos számok alapján (!) napi számításokat, akkor meg azzal vádoltak meg egyesek, hogy eltúlzom a vírus veszélyességét. Szóval abba lehetne hagyni az összevissza való fenyegetőzést, meg "elkövetőzést" !
De ezt a Leonidas-t tényleg kitilthatnátok, mert egyedül ő követeli nyíltan és rendszeresen mások kitiltását, olyanokét, akiknek a véleménye nem egyezik az övével. Teszi mindezt gúnyosan, ezer millió szmájlival a képünkbe röhögve.
 

haubagoi

Well-Known Member
2015. augusztus 4.
11 056
9 573
113
Nem véleményük volt, hanem személy elleni támadásokat folytattak, ami súlyos szankciókkal fenyegetett fórum szabálysértés. Ezt nem is először tették, visszaesők is. Sajnálom ha ez számodra nem érthető, de téged sem foglak "győzködni", ahogy őket sem arról amit ők csináltak. Felnőtt emberek viselik a következményeket, és remélem ők felnőttek ! :D:D Nem nekem kell "meghúznom magam" egy rakás agresszív figura miatt.


Namost ezt amit kiemeltem a postodban és azt amit az elbujdosásomról és a magam meghúzásáról írtál, ezeket együttesen úgy hívják, hogy áldozat hibáztatás. Ennek kismillió változat létezik az életben, az autóbalesetektől kezdve a sor végtelen. Nem csak nőkre van ez, azt csak az ultrafeministák erőltetik, igazán a férfiakat sújtják az áldozat hibáztatások, és általában az a "piti magyarázat" hozzá amit te is adtál, hogy szóvá meri tenni a történteket. :D:D Erre a témára komoly kutatások vannak amik ezt igazolják hogy ez így van ahogy ezt írtam. Ha veszed a fáradságot után nézhetsz. Az amit írtál a "macho" stílus, aki szerint egy férinak mindent le kell nyelnie, amit ellene tesznek. Nos elárulom, ez rengeteg erőszakos konfliktus oka az életben ami férfiaknál fordul elő, mert bosszút állnak a sérelmeikért. Ugyan is a közösségek általában ugyan ezt a viselkedést erőltetik, hogy egy férfi az hallgasson mindig. Na eleget mondtam, ha érdekel majd utána nézel, de ennek a "lenézősdinek" csak újabb konfliktusok a következményei ! Mert egy férfi az előbb-utóbb odabaxik egy nagyot, ha sokáig baxtatják. :D:D:p:cool: Velem meg nem lehet szórakozni, nem egy félős gyerek vagyok... ;)

Persze, áldozat az, aki most is úgy vihog mint te.
 

ogretankHU

Well-Known Member
2019. december 21.
7 613
26 009
113
Ha nem vágják ki onnan azt a pár agyhalottat, akkor a bezárás/törlés sem rossz ötlet. Mégsem csak politikai vagdalkozásokról van szó hanem sok esetben az egész járványnak a bagatelizálásáról és tagadásáról. Isten ments, hogy egy véletlenül odalátogató attól a pár hülyétől informálódjon aki néha két fröccs között odaszarik valamit.


Csak tisztelettel kérdem ki vagy te , hogy szimplán agyhalottazól és hülyézel bárkit is ? Érvek és ellenérvek ütköztetése a vita alapja de nem a személyeskedés ! Egy szabad országban élünk és a ballib oldal véleményét megcáfolandó a vélemény az szabad . Ha valaki nem áll be egy adott sorba akkor az már csak idióta , összeesküvés elmélet párti meg agyhalott lehet aki ráadásul még alkoholista is ? Azért "jó" ez a vírtuális tér mert a monitor mögé bújva mindenki kőkemény fasza gyerek ! A valóságban meg 90% beszari kispöcs aki az ember szemébe se tud nézni !
 
S

Shektor11

Guest
Ha nem vágják ki onnan azt a pár agyhalottat, akkor a bezárás/törlés sem rossz ötlet. Mégsem csak politikai vagdalkozásokról van szó hanem sok esetben az egész járványnak a bagatelizálásáról és tagadásáról. Isten ments, hogy egy véletlenül odalátogató attól a pár hülyétől informálódjon aki néha két fröccs között odaszarik valamit.

Ilyen minősíthetetlen, durva stílusban senki sem írt oda, mint ahogy azt te tetted most.
 
Status
Not open for further replies.