Beszélgető

  • Ha nem vagy kibékülve az alapértelmezettnek beállított sötét sablonnal, akkor a korábbi ígéretnek megfelelően bármikor átválthatsz a korábbi világos színekkel dolgozó kinézetre.

    Ehhez görgess a lap aljára és a baloldalon keresd a HTKA Dark feliratú gombot. Kattints rá, majd a megnyíló ablakban válaszd a HTKA Light lehetőséget. Választásod a böngésződ elmenti cookie-ba, így amikor legközelebb érkezel ezt a műveletsort nem kell megismételned.
  • Az elmúlt időszak tapasztalatai alapján házirendet kapott a topic.

    Ezen témában - a fórumon rendhagyó módon - az oldal üzemeltetője saját álláspontja, meggyőződése alapján nem enged bizonyos véleményeket, mivel meglátása szerint az káros a járványhelyzet enyhítését célzó törekvésekre.

    Kérünk, hogy a vírus veszélyességét kétségbe vonó, oltásellenes véleményed más platformon fejtsd ki. Nálunk ennek nincs helye. Az ilyen hozzászólásokért 1 alkalommal figyelmeztetés jár, majd folytatása esetén a témáról letiltás. Arra is kérünk, hogy a fórum más témáiba ne vigyétek át, mert azért viszont már a fórum egészéről letiltás járhat hosszabb-rövidebb időre.

  • Az elmúlt időszak tapasztalatai alapján frissített házirendet kapott a topic.

    --- VÁLTOZÁS A MODERÁLÁSBAN ---

    A források, hírek preferáltak. Azoknak, akik veszik a fáradságot és összegyűjtik ezeket a főként harcokkal, a háború jelenlegi állásával és haditechnika szempontjából érdekes híreket, (mindegy milyen oldali) forrásokkal alátámasztják és bonuszként legalább a címet egy google fordítóba berakják, azoknak ismételten köszönjük az áldozatos munkáját és további kitartást kívánunk nekik!

    Ami nem a topik témájába vág vagy akár csak erősebb hangnemben is kerül megfogalmazásra, az valamilyen formában szankcionálva lesz

    Minden olyan hozzászólásért ami nem hír, vagy szorosan a konfliktushoz kapcsolódó vélemény / elemzés azért instant 3 nap topic letiltás jár. Aki pedig ezzel trükközne és folytatná másik topicban annak 2 hónap fórum ban a jussa.

    Az új szabályzat teljes szövege itt olvasható el.

  • Az elmúlt évek tapasztalatai alapján, és a kialakult helyzet kapcsán szeretnénk elkerülni a (többek között az ukrán topikban is tapasztalható) információs zajt, amit részben a hazai sajtóorgánumok hozzá nem értő cikkei által okozott visszhang gerjeszt. Mivel kizárható, hogy a hazai sajtó, vagy mainstream szakértők többletinformációval rendelkezzenek a fórumhoz képest a Wagner katonai magánvállalat oroszországi műveletével kapcsolatban, így kiegészítő szabály lép érvénybe a topik színvonalának megőrzése, javítása érdekében:

    • a magyar orgánumok, közösségi média oldalak, egyéb felületek hírei és elemzései (beleértve az utóbbi időkben elhíresült szakértőket is) nem támogatottak, kérjük kerülésüket.
    • a külföldi fősodratú elemzések, hírek közül az új információt nem hordozók szintén kerülendők

    Ezen tartalmak az oldal tulajdonosának és moderátorainak belátása szerint egyéb szabálysértés hiányában is törölhetők, a törlés minden esetben (az erőforrások megőrzése érdekében) külön indoklás nélkül történik.

    Preferáltak az elsődleges és másodlagos források, pl. a résztvevő felekhez köthető Telegram chat-ek, illetve az ezeket közvetlenül szemléző szakmai felületek, felhasználók.

Leonidas

Well-Known Member
2019. október 16.
2 636
3 434
113
Hogy tudnák ezressével elvenni a gyerekeket, mikor van, hogy egy megyére egy ember jut, aki örökbefogadással foglalkozik. Elég sokszereplős procedúra mire örökbe adható és mire örökbe adható lesz egy gyerek és mire megtörténik a procedúra.
Volt rá kiskapu, én be is mutattam nekik. Mi lett a vége ? 2016 január 1-el megtörtént ! Úgy is átalakították a gyermekvédelmi / gyámügyi rendszert, hogy a törvények sem voltak hozzá készen... ;) Nem ez volt az egyetlen eset amiről beszélhetnék, de sem erről sem más dolgokról nem nyilatkozok. Kérdezd a sajtót. Kérdezd a hivatalokat. Vagy gondolj amit akarsz... ;):cool:
Nem elég csak hamis vád.

De bizony elég, ahol elég erős és összefonódott a hivatali maffia. Mint látható ebben az esetben is bőven elég volt.
Mennyire vagy otthon az örökbe adás, örökbefogadás terén? Azt írod, hogy otthon vagy a gyámügy terén. Hát akkor mégis, hogy tudsz ennyi hüleséget leírni?

Nem nyilatkozom. :cool: De nem a két szép szememért lépetek 2015-ban sem a GYÖKERES változtatásra. Csak ennyit mondhatok el belőle.:cool:
Ugye azt tudod, hogy nem úgy működik, hogy csak úgy elveszik a gyereket a szülőtől és csak úgy, ukkmukfukk odaadják másnak?

De bizony sok helyen így működött. Jól bejáratott rendszer volt rá, hogyan lehetett ezt "megoldani". A gyámhivatalos vezetők tudták, egymásnak adták át a "receptet". Így ment ez a régi szép gyámügyis kiskirálkodás kiskirálynősködés idejében, de egyszer valami (vagy valaki) miatt ez VÉÉÉGET ÉRT ! nem tudod ki volt az ? Én sem, nem emlékszem rá... :rolleyes::) (hirtelen alkalmi egyedi esetes amnézia lehet... vagy nem...;))

Témát a részemről lezártam. Nem publikus.:cool:
 

phaidros

Well-Known Member
2014. augusztus 9.
11 366
30 869
113
Volt rá kiskapu, én be is mutattam nekik. Mi lett a vége ? 2016 január 1-el megtörtént ! Úgy is átalakították a gyermekvédelmi / gyámügyi rendszert, hogy a törvények sem voltak hozzá készen... ;) Nem ez volt az egyetlen eset amiről beszélhetnék, de sem erről sem más dolgokról nem nyilatkozok. Kérdezd a sajtót. Kérdezd a hivatalokat. Vagy gondolj amit akarsz... ;):cool:


De bizony elég, ahol elég erős és összefonódott a hivatali maffia. Mint látható ebben az esetben is bőven elég volt.


Nem nyilatkozom. :cool: De nem a két szép szememért lépetek 2015-ban sem a GYÖKERES változtatásra. Csak ennyit mondhatok el belőle.:cool:


De bizony sok helyen így működött. Jól bejáratott rendszer volt rá, hogyan lehetett ezt "megoldani". A gyámhivatalos vezetők tudták, egymásnak adták át a "receptet". Így ment ez a régi szép gyámügyis kiskirálkodás kiskirálynősködés idejében, de egyszer valami (vagy valaki) miatt ez VÉÉÉGET ÉRT ! nem tudod ki volt az ? Én sem, nem emlékszem rá... :rolleyes::) (hirtelen alkalmi egyedi esetes amnézia lehet... vagy nem...;))

Témát a részemről lezártam. Nem publikus.:cool:
Ja persze. Oké, elhiszem, hogy igazat mondasz úgy, hogy semmit nem mondasz. Én nem ezt tapasztaltam, nem ezt láttam, de az se publikus. :p
 

Leonidas

Well-Known Member
2019. október 16.
2 636
3 434
113
Ja persze. Oké, elhiszem, hogy igazat mondasz úgy, hogy semmit nem mondasz. Én nem ezt tapasztaltam, nem ezt láttam, de az se publikus. :p

Azt hiszel, azt gondolsz amit akarsz. De azért mutass már valakit lényszíve, ki az aki "énekelt" róla, miért alakították át 2016 01. 01.-el a gyermekvédelmi / gyámügyi rendszert ? Nem volt senki ? Tényleg ? Én sem ? Nahát, ez érdekes... Pedig a sajtó meg sokan mások évekig sírtak, hogy nincs megindokolva. Azt is tudom miért nincs, de ez sem publikus. :p:cool:

Amúgy meg panaszkodja azoknak akik hivatalban ülnek, és nem mondták el, miért alakítottak át anno mindent. Még a gyámügynek sem kötötték az orrára, csak kevesen tudnak erről valamit. Azokat kérdezd, és ne engem baqsztass ! Kapise ? :cool:
 
T

Törölt tag 2822

Guest
hú, de kár volt ezt nekem elolvasni... sose kapom már vissza ezeket a perceket.. Ha így megy tovább több ember lesz nálam ignore-on mint amennyi nem.
 

phaidros

Well-Known Member
2014. augusztus 9.
11 366
30 869
113
Azt hiszel, azt gondolsz amit akarsz. De azért mutass már valakit lényszíve, ki az aki "énekelt" róla, miért alakították át 2016 01. 01.-el a gyermekvédelmi / gyámügyi rendszert ? Nem volt senki ? Tényleg ? Én sem ? Nahát, ez érdekes... Pedig a sajtó meg sokan mások évekig sírtak, hogy nincs megindokolva. Azt is tudom miért nincs, de ez sem publikus. :p:cool:

Amúgy meg panaszkodja azoknak akik hivatalban ülnek, és nem mondták el, miért alakítottak át anno mindent. Még a gyámügynek sem kötötték az orrára, csak kevesen tudnak erről valamit. Azokat kérdezd, és ne engem baqsztass ! Kapise ? :cool:
Senki nem basztat, csak épp nekem nem az a tapasztalatom, mint amiket leírtál. Sőt, nagyon sok hüleségeket írtál ahhoz képest, mint azt én tapasztaltam. Arra meg, hogy rébuszokban meg fél mondatokban nem mondasz semmit, nem is lehet sajnos mit kezdeni. Ha titok meg bele se kezdj, mert ami igazán titok, azzal nem szoktak "dicsekedni".
 

Leonidas

Well-Known Member
2019. október 16.
2 636
3 434
113
Senki nem basztat, csak épp nekem nem az a tapasztalatom, mint amiket leírtál. Sőt, nagyon sok hüleségeket írtál ahhoz képest, mint azt én tapasztaltam. Arra meg, hogy rébuszokban meg fél mondatokban nem mondasz semmit, nem is lehet sajnos mit kezdeni. Ha titok meg bele se kezdj, mert ami igazán titok, azzal nem szoktak "dicsekedni".

No comment !

Eltelt már annyi idő, hogy ennyi kiszivároghatott. Ha kérdésed van, szívesen vár a hivatali apparátus. (az is amelyik ezt a csalási sorozatot elkövette) Aztán majd valamit mondanak amit tudnak. De ők sincsenek informálva a történtekről (2015-2016), mert az az érdek.
Senki nem basztat, csak épp nekem nem az a tapasztalatom, mint amiket leírtál. Sőt, nagyon sok hüleségeket írtál ahhoz képest, mint azt én tapasztaltam.

Ez nem igaz. De azt gondolsz és azt mondasz amit csak szeretnél.:cool:
 

milagro

Well-Known Member
2019. szeptember 28.
11 781
25 331
113
Nem futok neki még egyszer mivel az eleje óta követem az ügyet, össze-vissza hazudoznak, sokszor pár nappal/héttel korábban saját maguk által mondottaknak is ellent mondva.

Olyan meg pláne nincs, hogy "már belementek az anyakönyvezésbe"...
30 napjuk van rá a születést követően. PONT. (februárban született a lányom, valamiért nem vette el az emberkereskedő maffia...).

Kiment a gyámügy vizsgálódni, mivel kórházi papír nincs, orvosi papír az otthonszülésről nincs, anyakönyv nincs, de gyerek meg van.
Összetrombitálták a tard bandát (köztük egy laposföldest, így jutott el hozzánk az ügy) és erőszakkal elkergették őket.
Ezután természetes, hogy megfelelő rendőri kísérettel mennek ki és nem kérdeznek hanem cselekednek.
A gyerek hollétét meg pláne nem fogják kiadnak, mert ezek a vadbarmok rögtön oda vonulnának...

Ő meg jó eséllyel 17 év múlva meg fogja köszönni a hatóság embereinek, hogy megmentették ezektől az agyhalottaktól.

Olyan nincs a világon, hogy elvesznek egy édesanyától egy pár hetes csecsemőt egy ilyen dolog miatt!
Egy állítólagos EU-s jogállamban. Még, ha "szektások is"!
Kimegy a hatóság és "kényszeranyakönyvezteti" a gyereket, de NEM elveszi tőlük!
:mad::mad::mad:
..
Az Isten irgalmazzon azoknak, akik ebben a gyalázatban részt vettek!
Itt Budapesten is ki volt plakátolva az elrabolt kisbaba!
 

phaidros

Well-Known Member
2014. augusztus 9.
11 366
30 869
113
Nem ismerem a sztorit A-tól Z-ig, de ha otthon szül, nem anyakönyvezteti, akkor mivel bizonyítja, hogy az az ő gyereke?

Egyébként ha nem jár a kötelező ellenőrzésekre, vizsgálatokra, nem engedi be a védőnőt, az szerintem minimum aggályos.

A törvény meg törvény, ennyi erővel akkor aki azt mondja, hogy ő az állam törvényein kívül helyezi magát, az lophat? Aki azt mondja, hogy ő elvei szerint a kisgyerekkel való szexuális viszony teljesen normális, az nyugodtan csinálja? Aki szerint ő rá nem vonatkozik a KRESZ, az menjen szembe a forgalommal az autópályán?
 

Ooorky

Well-Known Member
2016. szeptember 1.
9 779
44 960
113
Nem ismerem a sztorit A-tól Z-ig, de ha otthon szül, nem anyakönyvezteti, akkor mivel bizonyítja, hogy az az ő gyereke?

Egyébként ha nem jár a kötelező ellenőrzésekre, vizsgálatokra, nem engedi be a védőnőt, az szerintem minimum aggályos.

A törvény meg törvény, ennyi erővel akkor aki azt mondja, hogy ő az állam törvényein kívül helyezi magát, az lophat? Aki azt mondja, hogy ő elvei szerint a kisgyerekkel való szexuális viszony teljesen normális, az nyugodtan csinálja? Aki szerint ő rá nem vonatkozik a KRESZ, az menjen szembe a forgalommal az autópályán?

Igazából a család is áldozat.

Benyalták szép sorba a konteókat, amik szerint nem ők a hibásak nyomorúságos körülményeikért, hanem a háttérhatalom, aki folyamatosan megfigyeli, mérgezi, meglopja őket...

Linkeltem anno a laposföldes Tibor róluk készített videóit, róla annyit kell tudni, hogy youtube-on és Pécs főterén állva hirdette, hogy a Magyar állam nem létezik, az Alaptörvény csak egy papír, valójában eladtak minket Amerikának...
Majd mikor feljelentették a vírushelyzet alatt hamis információk terjesztéséért (nincs is vírus) akkor ő is beperelte az őt feljelentőt (saját elmondása szerint letette a félretett 1 millió ft-ját az ügyvéd asztalára...), mert évek óta kifigurázza laposföldességét, ezzel rontva hírnevét.
A hamis hír terjesztést megúszta volna egy megrovással, de mivel így automatikusan bukta volna a saját feljelentését, ezért felleblezett...
Csak az ügyhöz csatolva lettek a másik oldalról az eltelt időben általa nyilvánosan írt fenyegetések, zsarolások, miszerint a per után elveszi a másik fél minden értéktárgyát kárpótlásként...
Meg az az apró posztocska ahol az ország ügyvédjét és bíróját kötél általi halállal fenyegette az Alkotmány erőszakos visszaállítása után.

Mondjuk a zakkant Labbant is megúszta volna felfüggesztettel a saját gyereke megölését, de felleblezett...
Meg a lapos földesek vezetője is, aki lopott árammal termesztett ipari mennyiségű füvet, a lefoglalt telefonja tele van erről készült dátumozott fotókkal és végül megúszta volna 5 év börtönnel, mert azóta "megbánta" bűnét...
 

phaidros

Well-Known Member
2014. augusztus 9.
11 366
30 869
113
Igazából a család is áldozat.

Benyalták szép sorba a konteókat, amik szerint nem ők a hibásak nyomorúságos körülményeikért, hanem a háttérhatalom, aki folyamatosan megfigyeli, mérgezi, meglopja őket...

Linkeltem anno a laposföldes Tibor róluk készített videóit, róla annyit kell tudni, hogy youtube-on és Pécs főterén állva hirdette, hogy a Magyar állam nem létezik, az Alaptörvény csak egy papír, valójában eladtak minket Amerikának...
Majd mikor feljelentették a vírushelyzet alatt hamis információk terjesztéséért (nincs is vírus) akkor ő is beperelte az őt feljelentőt (saját elmondása szerint letette a félretett 1 millió ft-ját az ügyvéd asztalára...), mert évek óta kifigurázza laposföldességét, ezzel rontva hírnevét.
A hamis hír terjesztést megúszta volna egy megrovással, de mivel így automatikusan bukta volna a saját feljelentését, ezért felleblezett...
Csak az ügyhöz csatolva lettek a másik oldalról az eltelt időben általa nyilvánosan írt fenyegetések, zsarolások, miszerint a per után elveszi a másik fél minden értéktárgyát kárpótlásként...
Meg az az apró posztocska ahol az ország ügyvédjét és bíróját kötél általi halállal fenyegette az Alkotmány erőszakos visszaállítása után.

Mondjuk a zakkant Labbant is megúszta volna felfüggesztettel a saját gyereke megölését, de felleblezett...
Meg a lapos földesek vezetője is, aki lopott árammal termesztett ipari mennyiségű füvet, a lefoglalt telefonja tele van erről készült dátumozott fotókkal és végül megúszta volna 5 év börtönnel, mert azóta "megbánta" bűnét...
Elismerésem, hogy van idegzeted ilyeneket nézni, követni, megjegyezni. :D
(Én Posta Imrénél feladtam fél óránál a 4,5 órás agymosásából.)
 
  • Tetszik
Reactions: Törölt tag 2822

szuvorov

Well-Known Member
2014. május 16.
7 359
22 890
113
Meg a lapos földesek vezetője is, aki lopott árammal termesztett ipari mennyiségű füvet, a lefoglalt telefonja tele van erről készült dátumozott fotókkal és végül megúszta volna 5 év börtönnel, mert azóta "megbánta" bűnét...

Ja hogy füvezik, azért ez sok mindent megmagyaráz!!! :D:D:D
 

szuvorov

Well-Known Member
2014. május 16.
7 359
22 890
113
Ez a történet azért nem ennyire egyértelmű mint ahogy mondod. Igazat adok neki a gyermekrablást illetően, és nem egy hasonló ocsmány esetet ismerek, ahol aljas családvédelmisek istenként intézkednek és tesznek tönkre családokat és embereket. Olvasd el a video alatt (amit linkelek a postom végén), mit írnak a történetükről, hogy vették el a gyermeküket, miután már belementek az anyakönyvezésbe, de ezt szándékosan elcsalta az az aljas patkány banda, hogy legyen ürügyük a gyermeket törvénytelenül elvenni tőlük. Itt erre ment ki a játék, és meg is tették. Ismétlem ez nem egyedi eset, az emberrablás amit a "családvédelmisek" irányítanak mindennapos dolog magyarországon. Ezrével vannak ilyen esetek. Svájcban is ezt a gyakorlatot folytatták, csak ott már abbahagyták, és az állam bocsánatot kért az erőszakkal elvett gyermekektől és szüleiktől. Norvégiában ugyan ez az aljas gyakorlat folyik mint nálunk. Elég egy elmebeteg gyámhatóságis (amiből van náluk sok), egy hamis vád, és már el is veszik a gyermeküket. Angliában is ez a gyakorlat. Ezek emberkereskedelmi ügyek már. Amiket az állam követ el, az ilyen elmebeteg gyámügyesek hatalmi pozícióban tartásával. Igaza van abban is a nőnek, összejátszanak a hatalomban a rendőrökkel, bírókkal ügyészekkel az ilyen gyámügyesek. Ismétlem nagyon sok ezer ilyen mocskos ügy van, nem csak ez az egy. Volt eddig is sajnos. Szóval ennek szerintem fussál neki még-egyszer, mert elhamarkodottan ítéltél. Amúgy nem szimpatizálok egyáltalán a család nézeteivel, sem az oltások sem az anyakönyvezés tekintetében, sem sok egyéb tekintetben, de ez más kérdés. Itt viszont az aljas hatóságok összejátszottak egy gyermekrabláshoz, ami teljesen indokolatlan volt, és ezt a csalási sorozatot még most sem fejezte be a megye korrupt és istent játszó hatóságai. Ez világos abból is, hogy még mindig el van rabolva tőlük a gyermekük, nem kapták vissza.

Külföld
Most folyik szerbiában az elcsalt újszülöttek ügye. Csecsemőhalált hazudva ember (gyermek)kereskedelmet folytattak, akár több ezresre is rúghat az elrabolt gyermekek száma. (én kivégeztetném az összeset aki részt-vett benne nem tesz beismerő vallomást és nem bánja meg amit tett, nem segít a felgöngyölítésben - de előtte 10 év a siralomházban, néhány kivégzési próbával).

Ronda ügyek, amik az EU lelkén száradnak - Spanyolország: 300 000 ezer halottnak nyilvánított csecsemő, akiket örökbe adtak. A Franco korszakban (a fasizmus alatt) zajlott, de folytatódott utána is. Ma is nagy baj van belőle. Rengeteg szülő halt bele, rengetegen keresik még most is a gyermeküket, rengeteg gyermek keresi a valódi szüleit, miután vagy rájöttek, vagy elmondták nekik, hogy örökbefogadott gyermekek. Az EU bírósága és a spanyol bíróság is obstrukciózza az egészet. nem akarnak tiszta vizet önteni a pohárba. Korrupt szar az egész EU bíróság ebben az ügyben, meg a spanyol is. Angliában is aljas gyermekügyek vannak. Sok szülő halt bele, lett öngyilkos. A gyermek ügyek nem játék ügyek. Itt sokszor odáig jutnak emberek, hogy bármire képesek a gyermekükért, ölni is, és ez teljesen természetes. Persze az alapvető törvényeket be kell tartatni velük, mint anyakönyveztetés, kötelező oltások, iskola, közösségi élet a gyermekeknek, de az ami nálunk megy az csak egy fokkal jobb sajnos amit a Franco fasitmusa művelt.

Volt még hasonló állami gyermekkereskedelem az elmúlt 100 éveben ? Bizony volt, a németeknél és a svédeknél is !!! (ki gondolta volna a svédeket ?) Pld a svédek ugyan olyan aljas dolgokat csináltak mint a németek. Számtalan gyermek áldozat 60-70 évesen kipakolt mindenről. (80 éve volt, sokan élnek még közülük ma is, szóval áldozatokkal bizonyított) A nyugati társadalmak sem jobbak nálunk gyermekügyekben, hiába a jóllét, annál rosszabbak lesznek. A kirívó norvégia és a britek, de a spanyolok is az élen vannak aljas ügyekben. Svájcban pedig rájöttek az igazságra. Nem veszik el a gyermekeket, talán csak brutálisan kirívó esetekben, amikor tényleg veszélyeztetve van a gyermek.. Röviden ennyi lenne amit mondani szerettem volna. Utána lehet nézni a ténybeli adatoknak amiket írtam, és valóban 300000 spanyol gyermek áldozat volt, és a szüleik.

Itt a video, az ismertetőben (video leírása) leírja a történetük május elejéig. Én hiszek nekik, de mint már mondtam nem értek egyet sok dologgal amit csináltak. Pld. a bejelentetlen terhesség lehetőséget ad a gyermekgyilkosságra is, ezt sem árt észben tartani. A kötelező ellenőrzések és oktatások is fontosak a szülőknek és a magzatnak is. De azért ez brutális túlzás amit velük csinálnak ! (dns vizsgálatok elszabotálása, anyakönyvezés megtagadása stb.) Hát az őrülteket meg vonzzák az ilyen ügyek, ez tény, ezért gyűlnek oda alája. Sajnos sok ilyen korrupt összefonódó hivatali apparátus van mint ebben az ügyben, ez sajnos nem konteo. Főleg vidéken fordulnak elő ilyenek, mint itt ebben az ügyben is. Anno 2016 január 1-el ezért változtatta meg (egyik fő oka volt) és vezette be kész törvények nélkül is a gyámhivatali rendszer átalakítását az állam, hogy az ilyen korrupt összefonódásokat szétverjék, de nem mindenhol sikerült. Ennek az új rendszernek a létrejöttében nekem is volt szerepem, ha nem is hivatalos, de erről nem beszélhetek. Mindenesetre a virtuális gyújtózsinórt ami beindította 2015 júliusában az átalakítást, nos az egyiket azt virtuálisan én gyújtottam be. A sajtó ma sem tud róla semmit, csak szeptemberben tudta meg mindenki mi hogy mi fog történni. Ennyit árulok el róla. (meg is lett az eredménye) Szóval nem tegnap óta ismerek ilyen ronda ügyeket mint ez, ebből is látszik.(én a helyükben a Kuriához és az OBH elnökéhez fordulnék, és csalásra hivatkozna kérném az összes eddigi hatósági intézkedés eltörlését, a gyermek visszahelyezését a szüleihez (Kúria) és törvényességi vizsgálatokat (OBH elnök az elrendelő bírósági ügyekben), de az OBT-nek is szólnék a törvényességi ügyek felülvizsgálata miatt) Ja, és ezt a videot meg sem néztem, mert lényegtelen a számomram az ügy egyértelmű, súlyos csalásokat követtek el ellenük. Ezt nem menti fel az anyakönyvezésük kezdeti tagadása, a hatóságok súlyosan vétkesek.


Én meg néha a gyámügy tehetetlenségétől mászom a falra!
 
  • Tetszik
Reactions: gergo55 and fip7