• Ha nem vagy kibékülve az alapértelmezettnek beállított sötét sablonnal, akkor a korábbi ígéretnek megfelelően bármikor átválthatsz a korábbi világos színekkel dolgozó kinézetre.

    Ehhez görgess a lap aljára és a baloldalon keresd a HTKA Dark feliratú gombot. Kattints rá, majd a megnyíló ablakban válaszd a HTKA Light lehetőséget. Választásod a böngésződ elmenti cookie-ba, így amikor legközelebb érkezel ezt a műveletsort nem kell megismételned.
  • Az elmúlt időszak tapasztalatai alapján házirendet kapott a topic.

    Ezen témában - a fórumon rendhagyó módon - az oldal üzemeltetője saját álláspontja, meggyőződése alapján nem enged bizonyos véleményeket, mivel meglátása szerint az káros a járványhelyzet enyhítését célzó törekvésekre.

    Kérünk, hogy a vírus veszélyességét kétségbe vonó, oltásellenes véleményed más platformon fejtsd ki. Nálunk ennek nincs helye. Az ilyen hozzászólásokért 1 alkalommal figyelmeztetés jár, majd folytatása esetén a témáról letiltás. Arra is kérünk, hogy a fórum más témáiba ne vigyétek át, mert azért viszont már a fórum egészéről letiltás járhat hosszabb-rövidebb időre.

  • Az elmúlt időszak tapasztalatai alapján frissített házirendet kapott a topic.

    --- VÁLTOZÁS A MODERÁLÁSBAN ---

    A források, hírek preferáltak. Azoknak, akik veszik a fáradságot és összegyűjtik ezeket a főként harcokkal, a háború jelenlegi állásával és haditechnika szempontjából érdekes híreket, (mindegy milyen oldali) forrásokkal alátámasztják és bonuszként legalább a címet egy google fordítóba berakják, azoknak ismételten köszönjük az áldozatos munkáját és további kitartást kívánunk nekik!

    Ami nem a topik témájába vág vagy akár csak erősebb hangnemben is kerül megfogalmazásra, az valamilyen formában szankcionálva lesz

    Minden olyan hozzászólásért ami nem hír, vagy szorosan a konfliktushoz kapcsolódó vélemény / elemzés azért instant 3 nap topic letiltás jár. Aki pedig ezzel trükközne és folytatná másik topicban annak 2 hónap fórum ban a jussa.

    Az új szabályzat teljes szövege itt olvasható el.

  • Az elmúlt évek tapasztalatai alapján, és a kialakult helyzet kapcsán szeretnénk elkerülni a (többek között az ukrán topikban is tapasztalható) információs zajt, amit részben a hazai sajtóorgánumok hozzá nem értő cikkei által okozott visszhang gerjeszt. Mivel kizárható, hogy a hazai sajtó, vagy mainstream szakértők többletinformációval rendelkezzenek a fórumhoz képest a Wagner katonai magánvállalat oroszországi műveletével kapcsolatban, így kiegészítő szabály lép érvénybe a topik színvonalának megőrzése, javítása érdekében:

    • a magyar orgánumok, közösségi média oldalak, egyéb felületek hírei és elemzései (beleértve az utóbbi időkben elhíresült szakértőket is) nem támogatottak, kérjük kerülésüket.
    • a külföldi fősodratú elemzések, hírek közül az új információt nem hordozók szintén kerülendők

    Ezen tartalmak az oldal tulajdonosának és moderátorainak belátása szerint egyéb szabálysértés hiányában is törölhetők, a törlés minden esetben (az erőforrások megőrzése érdekében) külön indoklás nélkül történik.

    Preferáltak az elsődleges és másodlagos források, pl. a résztvevő felekhez köthető Telegram chat-ek, illetve az ezeket közvetlenül szemléző szakmai felületek, felhasználók.

Veér Ispán

Well-Known Member
2011. február 14.
6 847
18 962
113
CSGO nekem nem jött be
FOS! Megvettem anno egy 4-packot, hogy barátaimmal játsszak. Szétosztottam, feltettük, játszanánk... és amíg ranked lobbyban nem értél el master seargant vey important person of the army szintet, addig nem tudsz privát lobbit csinálni. Erős anyázás jött, mire hajlandóak voltak refundolni, mert már elajándékoztam, meg elrejtették a refund gombot a alig lehetett megtalálni. Szerencsére az EU törvényei az oldalunkon álltak.
 
  • Tetszik
Reactions: megazez

Kurfürst

Well-Known Member
2017. szeptember 14.
4 763
14 702
113
Kis Utah Beach és Bocage a Post Scriptumból. Hétvégén egyébként ingyenesen kipróbálható és most leárazás is van
(21 ajró az egész, 1944 Market Garden, 1940 Franciaország, és a 1944 Normandy pályákkal, és lesz majd még más is, ingyenesen hozzáadják majd)

 
  • Tetszik
Reactions: Törölt tag 008

megazez

Well-Known Member
2018. július 22.
7 417
23 615
113
Rising Storm 2 Vietnam ingyenes az epicgames-nél, fps ami egy kicsit nehezebb mint a megszokott cod és társai.
 
  • Tetszik
Reactions: Ooorky

Ooorky

Well-Known Member
2016. szeptember 1.
9 779
44 962
113
Rising Storm 2 Vietnam ingyenes az epicgames-nél, fps ami egy kicsit nehezebb mint a megszokott cod és társai.

Steam-es verzióhoz is kijött egy patch ami engedi a cross-play-t egs-sel, lehet megint nekifutok, anno Red Orchestra-t és Darkest Hour-t rengeteget toltuk, 2. résznél már elveszett a varázs, Rising Storm-ot és Vietnam-ot már csak megvettem akciósan, de alig toltam.
 
  • Tetszik
Reactions: megazez

Ooorky

Well-Known Member
2016. szeptember 1.
9 779
44 962
113



 
  • Tetszik
Reactions: fip7
T

Törölt tag 008

Guest
Azt mondják a Verdunben és a Tannenbergben alig van már játékos és mivel multi only így kb játszhatatlan. Pedig meg akartam őket venni, de így minek :(
Vannak legalább botok hozzá?
 
  • Tetszik
Reactions: Törölt tag 2822

Ooorky

Well-Known Member
2016. szeptember 1.
9 779
44 962
113
Azt mondják a Verdunben és a Tannenbergben alig van már játékos és mivel multi only így kb játszhatatlan. Pedig meg akartam őket venni, de így minek :(
Vannak legalább botok hozzá?

Botokkal tölti fel a létszámot automatikusan, ha nincs elég játékos.

Szerintem a fő probléma, hogy nem túl kezdőbarát.
Unlock-olni kell minden egyes karakterhez a jobb fegyvereket, amihez pontok kellenek.
A pontokhoz játszani kellene eredményesen.
Ahhoz, hogy eredményesen játssz kell pár (tíz)órányi tapasztalat, mivel a veteránok a világ végéről kilőnek lvl 3-as cuccaikkal.

Pedig az alapötlet zseniális, Verdun-ben a nyugati front értelmetlen lövészárokharcait elég jól visszaadja a konstans támadj-védekezz játékstílus ahol nincs igazi cél azon kívül, hogy felőröld az ellenség erőforrásait.
Ehhez képest Tannenbergben a keleti front mozgóháborúja valódi felüdülés az elfoglalandó pontjaival.
 
T

Törölt tag 2822

Guest
Azt mondják a Verdunben és a Tannenbergben alig van már játékos és mivel multi only így kb játszhatatlan. Pedig meg akartam őket venni, de így minek :(
Vannak legalább botok hozzá?

Botokkal tölti fel a létszámot automatikusan, ha nincs elég játékos.

Szerintem a fő probléma, hogy nem túl kezdőbarát.
Unlock-olni kell minden egyes karakterhez a jobb fegyvereket, amihez pontok kellenek.
A pontokhoz játszani kellene eredményesen.
Ahhoz, hogy eredményesen játssz kell pár (tíz)órányi tapasztalat, mivel a veteránok a világ végéről kilőnek lvl 3-as cuccaikkal.

Pedig az alapötlet zseniális, Verdun-ben a nyugati front értelmetlen lövészárokharcait elég jól visszaadja a konstans támadj-védekezz játékstílus ahol nincs igazi cél azon kívül, hogy felőröld az ellenség erőforrásait.
Ehhez képest Tannenbergben a keleti front mozgóháborúja valódi felüdülés az elfoglalandó pontjaival.

Túl sok ww1 és ww2-es fps jelent meg az elmúlt időben, nincs elég játékosbázisuk mert egymást osztják meg. A két "nagy" rivális elviszi a többséget. Az egyik a tényleg nagy battlefield, a másik a jóval kisebb f2p heroes and generals. A h&g régi, gagyi grafikával is túlzás nélkül több mint 20x akkora játékosszámmal rendelkezik mint a verdun.
 

Kurfürst

Well-Known Member
2017. szeptember 14.
4 763
14 702
113
Túl sok ww1 és ww2-es fps jelent meg az elmúlt időben, nincs elég játékosbázisuk mert egymást osztják meg. A két "nagy" rivális elviszi a többséget. Az egyik a tényleg nagy battlefield, a másik a jóval kisebb f2p heroes and generals. A h&g régi, gagyi grafikával is túlzás nélkül több mint 20x akkora játékosszámmal rendelkezik mint a verdun.

+ Post Scriptum, ami Squad based alapú és talán a legrealisztikusabb, pedig kis csapat fejleszti.
 
  • Tetszik
Reactions: jurgenbauer

nyugger

Well-Known Member
2012. szeptember 30.
6 663
27 831
113
Illetve a Gaijin is beszállt a buliba az Enlisted-el igaz az asszem bétában van még