Beszélgető

  • Ha nem vagy kibékülve az alapértelmezettnek beállított sötét sablonnal, akkor a korábbi ígéretnek megfelelően bármikor átválthatsz a korábbi világos színekkel dolgozó kinézetre.

    Ehhez görgess a lap aljára és a baloldalon keresd a HTKA Dark feliratú gombot. Kattints rá, majd a megnyíló ablakban válaszd a HTKA Light lehetőséget. Választásod a böngésződ elmenti cookie-ba, így amikor legközelebb érkezel ezt a műveletsort nem kell megismételned.
  • Az elmúlt időszak tapasztalatai alapján házirendet kapott a topic.

    Ezen témában - a fórumon rendhagyó módon - az oldal üzemeltetője saját álláspontja, meggyőződése alapján nem enged bizonyos véleményeket, mivel meglátása szerint az káros a járványhelyzet enyhítését célzó törekvésekre.

    Kérünk, hogy a vírus veszélyességét kétségbe vonó, oltásellenes véleményed más platformon fejtsd ki. Nálunk ennek nincs helye. Az ilyen hozzászólásokért 1 alkalommal figyelmeztetés jár, majd folytatása esetén a témáról letiltás. Arra is kérünk, hogy a fórum más témáiba ne vigyétek át, mert azért viszont már a fórum egészéről letiltás járhat hosszabb-rövidebb időre.

  • Az elmúlt időszak tapasztalatai alapján frissített házirendet kapott a topic.

    --- VÁLTOZÁS A MODERÁLÁSBAN ---

    A források, hírek preferáltak. Azoknak, akik veszik a fáradságot és összegyűjtik ezeket a főként harcokkal, a háború jelenlegi állásával és haditechnika szempontjából érdekes híreket, (mindegy milyen oldali) forrásokkal alátámasztják és bonuszként legalább a címet egy google fordítóba berakják, azoknak ismételten köszönjük az áldozatos munkáját és további kitartást kívánunk nekik!

    Ami nem a topik témájába vág vagy akár csak erősebb hangnemben is kerül megfogalmazásra, az valamilyen formában szankcionálva lesz

    Minden olyan hozzászólásért ami nem hír, vagy szorosan a konfliktushoz kapcsolódó vélemény / elemzés azért instant 3 nap topic letiltás jár. Aki pedig ezzel trükközne és folytatná másik topicban annak 2 hónap fórum ban a jussa.

    Az új szabályzat teljes szövege itt olvasható el.

  • Az elmúlt évek tapasztalatai alapján, és a kialakult helyzet kapcsán szeretnénk elkerülni a (többek között az ukrán topikban is tapasztalható) információs zajt, amit részben a hazai sajtóorgánumok hozzá nem értő cikkei által okozott visszhang gerjeszt. Mivel kizárható, hogy a hazai sajtó, vagy mainstream szakértők többletinformációval rendelkezzenek a fórumhoz képest a Wagner katonai magánvállalat oroszországi műveletével kapcsolatban, így kiegészítő szabály lép érvénybe a topik színvonalának megőrzése, javítása érdekében:

    • a magyar orgánumok, közösségi média oldalak, egyéb felületek hírei és elemzései (beleértve az utóbbi időkben elhíresült szakértőket is) nem támogatottak, kérjük kerülésüket.
    • a külföldi fősodratú elemzések, hírek közül az új információt nem hordozók szintén kerülendők

    Ezen tartalmak az oldal tulajdonosának és moderátorainak belátása szerint egyéb szabálysértés hiányában is törölhetők, a törlés minden esetben (az erőforrások megőrzése érdekében) külön indoklás nélkül történik.

    Preferáltak az elsődleges és másodlagos források, pl. a résztvevő felekhez köthető Telegram chat-ek, illetve az ezeket közvetlenül szemléző szakmai felületek, felhasználók.

W

Wilson

Guest
Akkor tudnám megszabni ha én lennék aki moderál.
Addig csak írni tudom.
Szóval nem kell ez a csúsztatás!
Feltűnt, hogy a HTKA habár néha úgy viselkedtek, mintha az amerikai népszava oldalán lennétek, szóval semmi nincs amit a szememre vethetnél kicsi kis szálka a szemben.

Most írtad,hogy "ne tolja"ez szerinted mit jelent?.
 

OhioNurse

Well-Known Member
2020. szeptember 14.
1 536
8 821
113
A legjobb az az egészben,hogy te azt mondod,hogy a bal oldal akar megszabni mindent miközben ép az előbb írtad meg egy fórum tagnak,hogy "ne tolja"a véleményét ezen a fórumon,ez ám a jobb oldali tolerancia.

Az már reakció volt. RE. Érted?
Nem érted, mert nem akarod.
"Egyébként ez is nagyon unalmas. Feszt meg akarjátok mondani, mi helyes mi nem helyes, mi mit jelent vagy nem jelent, illik nem illik."
De még mindig ezerszer vagyok toleránsabb mint bármelyik libernyák. ;-)
 
  • Tetszik
Reactions: LMzek 2.0 and zeal

alali77

Well-Known Member
2011. szeptember 19.
4 037
10 077
113
Az már reakció volt. RE. Érted?
Nem érted, mert nem akarod.
"Egyébként ez is nagyon unalmas. Feszt meg akarjátok mondani, mi helyes mi nem helyes, mi mit jelent vagy nem jelent, illik nem illik."
De még mindig ezerszer vagyok toleránsabb mint bármelyik libernyák. ;-)
libernyák, az mit jelent?
 
W

Wilson

Guest
Feltűnt, hogy a HTKA habár néha úgy viselkedtek, mintha az amerikai népszava oldalán lennétek

Na ez egyre cifrább miért,hogy kéne viselkednunk?Csak azok regisztrálhatnak és posztolhatnak a HTK-n akiknek már az óvodában is narancs volt a jele?.Mutasd már meg nekem hova van leírva,hogy a HTKA nem lehet posztolni kormánykritikus vagy a jelenlegi kormányzati agitproppal ellentétes véleményt?
 

zeal

Well-Known Member
2014. április 9.
8 064
23 140
113
Ja ja!
Csak remélni tudom, hogy ezelőtt, mondjuk olyan 2006 táján is ugyanilyen vehemenciával toltad az akkori hatalomnak!
Mert akkoriban kutyább módon voltak intézve a dolgok.
Toltad?
Nem?
Akkor most se tegyed!
Valahogy mindig csak a kormányt találják meg a hamis kritikájukkal. Biztos véletlen.
Most is van elég korrupció a városházán és az ellenzéki kerületekben, de arról hallgatnak. Az sem zavarja őket, hogy az eu parlamentben a képviselők felét korrumpálja a párhuzamos. A kötelező kvóta vagy a soros terv 2.0 mintha nem is létezne. A katona beszerzéseknél más érdekekért lobbizó ellenzéki képviselők miatt a szemük sem rebben, stb, stb. Hosszan lehetne sorolni.
Yepp, árkokat kell ásni, meg ellenség kell, kritikusan gondolkodni eretnekség...
A kritika nem probléma, de a fenyegetés, a csúsztatások és a hazugság már az!!444!
7bd38308e6874dc800dbd21d45c74d39.png
 

Zaphod Beeblebrox

Well-Known Member
2020. április 1.
3 969
13 953
113
megmondták az elején, hogy fel kell húzni egy új magyar gazdagabb vállalkozói réteget aki a nemzeti oldalhoz hű. nem szó szerint de ez volt a lényege. és legyen is így. ha választhatok, hogy egy ország irányításához bizonyítottan hozzá nem értő banda legyen hatalmon akik amellett, hogy lopnak nem építenek semmit és ellenségei bárkinek aki egy hangyafasznyit is patrióta, akik ha nincsenek hatalmon ott fúrják az országot külföldön ahol tudják akkor én inkább azokra a tolvajokra szavazok akik értenek is az ország irányításához és amellett még az én zsebem is vastagabb lesz mert többet keresek és kisebb a kiadásom

Korrekt.
Szomorú, de korrekt!
 

jurgenbauer

Well-Known Member
2015. február 1.
24 888
82 454
113
Tehát kétféle ember van, az ellenzéki meg a kormánypárti? Gratulálok, ezek szerint kormánypárti kritika nem is létezhet - nekem ez a bajom sok "kormánypárti" emberrel, hogy amit a kormány csinál az csak jó lehet, amit az ellenzék vagy ellenzéki csinál, az csak rossz... Egy külön zárt világ létezik, ahol mindenki ellenség, aki nem bólogat... o_O

Innen kezdve nincs is értelme ennek tovább, bármit írhatna bárki, mert a válasz rá az, hogy "bezzeg a Gyurcsány!", "Soros-bérenc" és hasonló szint.
Amivel csak az a baj, hogy attól, hogy valaki esetleg meg meri kérdőjelezni a Fidesz-kormányzat döntéseit, attól még nem lesz se Gyurcsány-rajongó, és még ne adj isten ám az is elképzelhető, hogy még Soros zsebében sincs. Mert például pusztán zavarja a korrupció (tök mindegy, ki csinálja, engem egyaránt felháborít mindegyik) és a lopás...
Nem az a baj, hogy van-e velük hiba, vagy nincs, hanem hogy nincs más opció. A korrupció meg az, amiből aki kiabálja kimarad. Minden más meg média. Ennyi. Aki ezt belátja, nem qurja el a saját és gyerekei jövőjét, aki nem, amiatt én meg vihetek magammal még 3 embert 2022-ben szavazni. (Az USAban pedig kell a skill halottfeltámasztásból, hogy 1865 után még 1x George menjél már el szavazni!)

Lehet korrupciót kiáltani, de qurva nagy korrupciónak kell ahhoz lennie, hogy lássam mi épül és fejlődik, és még van is, meg ne lássam, és letagadják, hogy sose volt!
 
  • Tetszik
Reactions: bartinieffektus

zeal

Well-Known Member
2014. április 9.
8 064
23 140
113
Segítek:)O.V által a köztudatba bedobott kifejezés amit minden kritikát megfogalmazó másként gondolkodóra rá lehet húzni.
Ez nem volt nagy segítség. Nem Ovi hozta a köztudatba, hanem még a jobbikosok 2013-ban. Orbán csak egyszer használta ezt a kifejezést a liberálisokra, akkor is inkább csak viccesen, és nem sértésként.
 
  • Tetszik
Reactions: LMzek 2.0 and arcas

jurgenbauer

Well-Known Member
2015. február 1.
24 888
82 454
113
Beismerő vallomást tett! És eleve úgy bukott le, hogy az Amerikaiak figyelték a képek utját, igy jutottak el hozzá! Az ügy 10év titkosítást kapott, szóval azért majd idővel csak okosabbak leszünk.
Viktor pedig így jön ide...
Én nem tudom mi volt, de 19k képért és videóért nem 540k mani és 1 év felfüggesztett jár ezen a szinten. 10 év múlva térjünk vissza rá!
 
  • Tetszik
Reactions: Zaphod Beeblebrox

jurgenbauer

Well-Known Member
2015. február 1.
24 888
82 454
113
Valahogy mindig csak a kormányt találják meg a hamis kritikájukkal. Biztos véletlen.
Most is van elég korrupció a városházán és az ellenzéki kerületekben, de arról hallgatnak. Az sem zavarja őket, hogy az eu parlamentben a képviselők felét korrumpálja a párhuzamos. A kötelező kvóta vagy a soros terv 2.0 mintha nem is létezne. A katona beszerzéseknél más érdekekért lobbizó ellenzéki képviselők miatt a szemük sem rebben, stb, stb. Hosszan lehetne sorolni.

A kritika nem probléma, de a fenyegetés, a csúsztatások és a hazugság már az!!444!
7bd38308e6874dc800dbd21d45c74d39.png
Ez egy hülye. A városával kellene törődnie, mert csődbe megy. Lassan 3 éve az élén van, és csődben az egész kupi.
 

Zaphod Beeblebrox

Well-Known Member
2020. április 1.
3 969
13 953
113
Én nem tudom mi volt, de 19k képért és videóért nem 540k mani és 1 év felfüggesztett jár ezen a szinten. 10 év múlva térjünk vissza rá!
Szerintem is, szerinted is, és még Orbán Viktor szerint is többet érdemelt volna.
Na most, hogy te meg én nem tudjuk mi van a háttérben az ok. DE, hogy Viktor ne tudná?! Pedig ő is kevesli...
 

Zaphod Beeblebrox

Well-Known Member
2020. április 1.
3 969
13 953
113
Wow... ok, nem akar valaki beszélgetni mondjuk nagycsöcsű csajokról, sörről, motorokról, repülőgépekről, pecázásról? :D
(Mielőtt Mac megjelenik a láncfűrésszel....)
Ha nem is nagycsöcsű csajok., de szerintem érdekes, hogy már a prehistoric korban halucinogéneket fogyasztott az ember, barlangfestéshez, meg szociális tevékenységhez. lehet ezért futra néhány barlangrajz...
Mostani kutatás...
https://phys.org/news/2020-11-hallucinogens-prehistoric-cave-art.html
 

alali77

Well-Known Member
2011. szeptember 19.
4 037
10 077
113
Nem az a baj, hogy van-e velük hiba, vagy nincs, hanem hogy nincs más opció. A korrupció meg az, amiből aki kiabálja kimarad. Minden más meg média. Ennyi. Aki ezt belátja, nem qurja el a saját és gyerekei jövőjét, aki nem, amiatt én meg vihetek magammal még 3 embert 2022-ben szavazni. (Az USAban pedig kell a skill halottfeltámasztásból, hogy 1865 után még 1x George menjél már el szavazni!)

Lehet korrupciót kiáltani, de qurva nagy korrupciónak kell ahhoz lennie, hogy lássam mi épül és fejlődik, és még van is, meg ne lássam, és letagadják, hogy sose volt!
Én mondtam fel cégnél (az MSZP alatt) mert az pártkasszába tejelt és nekem az nem fér bele.
Mondtam vissza tervezési árajánlatot mert az volt a feltétel hogy a vállalási ár duplájáért kell szerződnöm, és a "bónuszon" megosztozunk, a Fidesz alatt, ezt a modellt használja mondjuk ellenzéki önkormányzat is. Nekik is visszamondtam.
Ez korrupció, engem nem akartak kihagyni, nekem nem fér bele. Baromi megalázó helyzet amúgy amikor teljesen hülyének néznek hogy ez nem fér bele, és ezeknél az önkormányzatoknál nem hiszem hogy valaha még labdába rúgok. Bár leszarom, van főállásom, több szabadidőm marad.
Vajon ezek után mondhatom-e, hogy bizony a fiúk korruptak? És ezzel amikor jót tesznek azt is bemocskolják...
 

angelsoul

Well-Known Member
2016. február 13.
2 328
13 662
113
T

torsen

Guest
Én mondtam fel cégnél (az MSZP alatt) mert az pártkasszába tejelt és nekem az nem fér bele.
Mondtam vissza tervezési árajánlatot mert az volt a feltétel hogy a vállalási ár duplájáért kell szerződnöm, és a "bónuszon" megosztozunk, a Fidesz alatt, ezt a modellt használja mondjuk ellenzéki önkormányzat is. Nekik is visszamondtam.
Ez korrupció, engem nem akartak kihagyni, nekem nem fér bele. Baromi megalázó helyzet amúgy amikor teljesen hülyének néznek hogy ez nem fér bele, és ezeknél az önkormányzatoknál nem hiszem hogy valaha még labdába rúgok. Bár leszarom, van főállásom, több szabadidőm marad.
Vajon ezek után mondhatom-e, hogy bizony a fiúk korruptak? És ezzel amikor jót tesznek azt is bemocskolják...

Nemcsak megalázó, de abban a pillanatban zsarolható, függő is vagy. Hiányzik a francnak!