Beszélgető

  • Ha nem vagy kibékülve az alapértelmezettnek beállított sötét sablonnal, akkor a korábbi ígéretnek megfelelően bármikor átválthatsz a korábbi világos színekkel dolgozó kinézetre.

    Ehhez görgess a lap aljára és a baloldalon keresd a HTKA Dark feliratú gombot. Kattints rá, majd a megnyíló ablakban válaszd a HTKA Light lehetőséget. Választásod a böngésződ elmenti cookie-ba, így amikor legközelebb érkezel ezt a műveletsort nem kell megismételned.
  • Az elmúlt időszak tapasztalatai alapján házirendet kapott a topic.

    Ezen témában - a fórumon rendhagyó módon - az oldal üzemeltetője saját álláspontja, meggyőződése alapján nem enged bizonyos véleményeket, mivel meglátása szerint az káros a járványhelyzet enyhítését célzó törekvésekre.

    Kérünk, hogy a vírus veszélyességét kétségbe vonó, oltásellenes véleményed más platformon fejtsd ki. Nálunk ennek nincs helye. Az ilyen hozzászólásokért 1 alkalommal figyelmeztetés jár, majd folytatása esetén a témáról letiltás. Arra is kérünk, hogy a fórum más témáiba ne vigyétek át, mert azért viszont már a fórum egészéről letiltás járhat hosszabb-rövidebb időre.

  • Az elmúlt időszak tapasztalatai alapján frissített házirendet kapott a topic.

    --- VÁLTOZÁS A MODERÁLÁSBAN ---

    A források, hírek preferáltak. Azoknak, akik veszik a fáradságot és összegyűjtik ezeket a főként harcokkal, a háború jelenlegi állásával és haditechnika szempontjából érdekes híreket, (mindegy milyen oldali) forrásokkal alátámasztják és bonuszként legalább a címet egy google fordítóba berakják, azoknak ismételten köszönjük az áldozatos munkáját és további kitartást kívánunk nekik!

    Ami nem a topik témájába vág vagy akár csak erősebb hangnemben is kerül megfogalmazásra, az valamilyen formában szankcionálva lesz

    Minden olyan hozzászólásért ami nem hír, vagy szorosan a konfliktushoz kapcsolódó vélemény / elemzés azért instant 3 nap topic letiltás jár. Aki pedig ezzel trükközne és folytatná másik topicban annak 2 hónap fórum ban a jussa.

    Az új szabályzat teljes szövege itt olvasható el.

  • Az elmúlt évek tapasztalatai alapján, és a kialakult helyzet kapcsán szeretnénk elkerülni a (többek között az ukrán topikban is tapasztalható) információs zajt, amit részben a hazai sajtóorgánumok hozzá nem értő cikkei által okozott visszhang gerjeszt. Mivel kizárható, hogy a hazai sajtó, vagy mainstream szakértők többletinformációval rendelkezzenek a fórumhoz képest a Wagner katonai magánvállalat oroszországi műveletével kapcsolatban, így kiegészítő szabály lép érvénybe a topik színvonalának megőrzése, javítása érdekében:

    • a magyar orgánumok, közösségi média oldalak, egyéb felületek hírei és elemzései (beleértve az utóbbi időkben elhíresült szakértőket is) nem támogatottak, kérjük kerülésüket.
    • a külföldi fősodratú elemzések, hírek közül az új információt nem hordozók szintén kerülendők

    Ezen tartalmak az oldal tulajdonosának és moderátorainak belátása szerint egyéb szabálysértés hiányában is törölhetők, a törlés minden esetben (az erőforrások megőrzése érdekében) külön indoklás nélkül történik.

    Preferáltak az elsődleges és másodlagos források, pl. a résztvevő felekhez köthető Telegram chat-ek, illetve az ezeket közvetlenül szemléző szakmai felületek, felhasználók.

W

Wilson

Guest
Ha nem írták le, akkor nem írták le.De, cáfolta azzal, hogy házibuliról írt és tagadta, hogy a drog az övé lenne. Ennyi, ez nem túl bonyolult. Ennyi erővel lehetett volna imakör is, vagy OKJ-s lufikutyahajtogatós képzés. Azt se írták le, tehát még akár az is lehetett volna. Szerintem az alaphelyzet is elég gáz, nem kell hozzákölteni. Egyébként a csatornás sztorit senki nem tagadta

Ehhez nincs semmi hozzáköltve ezek a tények:).
 
  • Tetszik
Reactions: Zaphod Beeblebrox

zsolti

Well-Known Member
2015. augusztus 8.
16 528
45 185
113
Ne legyenek kényszerképzetek, ha titkosszolgálati akció volt(szerintem az volt! ez egyértelmű, nem véletlen MOST fogták meg), akkor nyugodt lehet benne mindenki, hogy felvételek is készültek róla, ha sokat okoskodnak/elkezdik mosdatni, nem takarítják el végleg, fogja még látni aki akarja Sz.J-t olyan pozícióban is ahogy én pl. nem akarnám.
 

SilvioD

Well-Known Member
2018. december 23.
26 051
92 107
113
Azt azërt nem èrtem, miért gyengitené a Szàjer eset Orbàn pozicióját azon kivül, hogy tudja-e helyetesiteni az agyát?
Manapsàg màr zsarolni sem lehet valakit azzal, hogy buzil. Másnak is van szennyese...
Ezért hozták bele a drogot. A buziskodás trendi, max itthon visszás. De azt latni kell hogy a vétó miatt totális a nyomás. Deutschot Weber ki akarja egy nyilatkozata miatt zárni az EP frakcióból. Hogy ezek csont nélkül átmenjenek kellenek hangulati elemek. Erre egy ilyen ügy tökéletes.
 

Avtomat

Well-Known Member
2018. október 30.
1 555
4 366
113
Azt azërt nem èrtem, miért gyengitené a Szàjer eset Orbàn pozicióját azon kivül, hogy tudja-e helyetesiteni az agyát?
Manapsàg màr zsarolni sem lehet valakit azzal, hogy buzil. Másnak is van szennyese...
Dehogynem, ha Magyarországon a buziság vádjára olyan karaktergyilkosságokat fel lehet húzni, mint anno a Vonáét, ráadásul nem csak a pestisrácok/888 és hasonló szennylapokban, hanem a parlamentben, akkor ez akár gyengíthetné is Orbánt.
Persze a kormánypárt vak hívői számára csak akkor baj, hogy buzi valaki, ha az épp ellenzéki és vitya elvtárs mondja rá. Ha Fideszes, akkor az rögtön magánügy, botlás stb... :)
 
W

Wilson

Guest
Én azt szeretném ha mind a két oldalnak a Szájer ugy után ez legyen a jelmondata:

“Az vesse rá az első követ, aki bűntelen” – mondta Hidvéghi Balázs, a Fidesz-KDNP európai parlamenti képviselője csütörtök reggel a Kossuth Rádióban Szájer József szexbotrányáról.
 

milagro

Well-Known Member
2019. szeptember 28.
11 794
25 373
113
Ezért hozták bele a drogot. A buziskodás trendi, max itthon visszás. De azt latni kell hogy a vétó miatt totális a nyomás. Deutschot Weber ki akarja egy nyilatkozata miatt zárni az EP frakcióból. Hogy ezek csont nélkül átmenjenek kellenek hangulati elemek. Erre egy ilyen ügy tökéletes.

Pontosan. Illetve kiválóan alkalmas volt ez a manőver akár arra is, hogy további tagországokat bizonytalanítson el a magyar-lengyel-(szlovén) ellenállás mögé való felsorakozásban! Lettország, Bulgária, Portugália?
 
  • Tetszik
Reactions: zsolti

milagro

Well-Known Member
2019. szeptember 28.
11 794
25 373
113

Mert ők sem hülyék, és pontosan tudják, hogy titkosszolgálati levadászás történt.
És az ő titkosszolgálatuk is tudja nyilván, hogy náluk mely prominensek járnak orgiázni! Itt is susmognak lett, lengyel? diplomatáról még!
Lettország pl. fű alatt egyet értene velünk...
..
És nem biztos, hogy más országok kormányainak éppen az hiányzik, hogy kopirájtolják a magyar ereszcsatornás akciójelenetet!
Szerinted hány hasonló cibőben járó fejesnek futott át az agyacskáján, hogy ki lesz a következő?
 
T

Törölt tag 4082

Guest
Mert ők sem hülyék, és pontosan tudják, hogy titkosszolgálati levadászás történt.
És az ő titkosszolgálatuk is tudja nyilván, hogy náluk mely prominensek járnak orgiázni! Itt is susmognak lett, lengyel? diplomatáról még!
Lettország pl. fű alatt egyet értene velünk...
..
És nem biztos, hogy más országok kormányainak éppen az hiányzik, hogy kopirájtolják a magyar ereszcsatornás akciójelenetet!
Szerinted hány hasonló cibőben járó fejesnek futott át az agyacskáján, hogy ki lesz a következő?
Hát nem tudom, szerintem egynek se. És nem vagyok meggyőződve a levadászásról se. Senkinek nem hiányzik az, hogy lavina legyen belőle. Vagy szted az EUs politikusok nem mindenhonnan az otthon kellemetlen jóelvtársak? Dehogynem.
 
  • Tetszik
Reactions: Wilson and aquarell

zsolti

Well-Known Member
2015. augusztus 8.
16 528
45 185
113
Hát nem tudom, szerintem egynek se. És nem vagyok meggyőződve a levadászásról se. Senkinek nem hiányzik az, hogy lavina legyen belőle. Vagy szted az EUs politikusok nem mindenhonnan az otthon kellemetlen jóelvtársak? Dehogynem.
Varga Juditból pl. onnan csináltak Minisztert.
Szerintem nincs igazad.
 

milagro

Well-Known Member
2019. szeptember 28.
11 794
25 373
113
Hát nem tudom, szerintem egynek se. És nem vagyok meggyőződve a levadászásról se. Senkinek nem hiányzik az, hogy lavina legyen belőle. Vagy szted az EUs politikusok nem mindenhonnan az otthon kellemetlen jóelvtársak? Dehogynem.

Hát? Figyeljük a következő egy hetet, hogy egyedül maradunk-e a lengyelekkel, avagy sem...
De hidd el, jópár kinti fejes lehet még, akinek ott van a dossziéja valamely szolgálat fiókjában, orgiás, drogos, kurvázós kép és videóanyaggal...
..
Azért abban megegyezhetünk, hogy ez most éppen nem hiányzott Magyarországnak, ugye? :)
 

Leonidas

Well-Known Member
2019. október 16.
2 636
3 434
113
Dolgozom rajta, de 2-esnél följebb még nem jutottam :)
Akkor én ebben sokkal előrébb tartok, bár régen abbahagytam. Egyszer ugyanis már majdnem eltrafáltam egy lottó főnyereményt is. Azóta viszont sokat fejlődtem, és olyan dolgot fejlesztek, ami ezer lottó főnyereménynél is többre rúg, szóval ha jól megvizsgálja valaki a kérdést, vannak ennél sokkal jövedelmezőbb dolgok. Persze "gógyi" az kell hozzá doszt... :D:D
 

aquarell

Well-Known Member
2015. január 20.
15 618
55 372
113
Mindenütt összeeskûvés van! :)
Pedig csak “mi” vagyunk kicsit ostobák. Vagy éppen Strache....
 
T

Törölt tag 4082

Guest
Hát? Figyeljük a következő egy hetet, hogy egyedül maradunk-e a lengyelekkel, avagy sem...
De hidd el, jópár kinti fejes lehet még, akinek ott van a dossziéja valamely szolgálat fiókjában, orgiás, drogos, kurvázós kép és videóanyaggal...
..
Azért abban megegyezhetünk, hogy ez most éppen nem hiányzott Magyarországnak, ugye? :)
Mi köze van ennek Mohoz? Még ha le is vadászták, maximum őt tudják. De amúgy szar időzítéssel történt, mert EU választások még a kanyarban sem, otthoni választások is még a jövő ködében, és egy ilyen botrány féléletideje nagyjából 10 nap. Szóval ezzel mit értek el? Ja semmit...
 
  • Tetszik
Reactions: aquarell