Beszélgető

  • Ha nem vagy kibékülve az alapértelmezettnek beállított sötét sablonnal, akkor a korábbi ígéretnek megfelelően bármikor átválthatsz a korábbi világos színekkel dolgozó kinézetre.

    Ehhez görgess a lap aljára és a baloldalon keresd a HTKA Dark feliratú gombot. Kattints rá, majd a megnyíló ablakban válaszd a HTKA Light lehetőséget. Választásod a böngésződ elmenti cookie-ba, így amikor legközelebb érkezel ezt a műveletsort nem kell megismételned.
  • Az elmúlt időszak tapasztalatai alapján házirendet kapott a topic.

    Ezen témában - a fórumon rendhagyó módon - az oldal üzemeltetője saját álláspontja, meggyőződése alapján nem enged bizonyos véleményeket, mivel meglátása szerint az káros a járványhelyzet enyhítését célzó törekvésekre.

    Kérünk, hogy a vírus veszélyességét kétségbe vonó, oltásellenes véleményed más platformon fejtsd ki. Nálunk ennek nincs helye. Az ilyen hozzászólásokért 1 alkalommal figyelmeztetés jár, majd folytatása esetén a témáról letiltás. Arra is kérünk, hogy a fórum más témáiba ne vigyétek át, mert azért viszont már a fórum egészéről letiltás járhat hosszabb-rövidebb időre.

  • Az elmúlt időszak tapasztalatai alapján frissített házirendet kapott a topic.

    --- VÁLTOZÁS A MODERÁLÁSBAN ---

    A források, hírek preferáltak. Azoknak, akik veszik a fáradságot és összegyűjtik ezeket a főként harcokkal, a háború jelenlegi állásával és haditechnika szempontjából érdekes híreket, (mindegy milyen oldali) forrásokkal alátámasztják és bonuszként legalább a címet egy google fordítóba berakják, azoknak ismételten köszönjük az áldozatos munkáját és további kitartást kívánunk nekik!

    Ami nem a topik témájába vág vagy akár csak erősebb hangnemben is kerül megfogalmazásra, az valamilyen formában szankcionálva lesz

    Minden olyan hozzászólásért ami nem hír, vagy szorosan a konfliktushoz kapcsolódó vélemény / elemzés azért instant 3 nap topic letiltás jár. Aki pedig ezzel trükközne és folytatná másik topicban annak 2 hónap fórum ban a jussa.

    Az új szabályzat teljes szövege itt olvasható el.

  • Az elmúlt évek tapasztalatai alapján, és a kialakult helyzet kapcsán szeretnénk elkerülni a (többek között az ukrán topikban is tapasztalható) információs zajt, amit részben a hazai sajtóorgánumok hozzá nem értő cikkei által okozott visszhang gerjeszt. Mivel kizárható, hogy a hazai sajtó, vagy mainstream szakértők többletinformációval rendelkezzenek a fórumhoz képest a Wagner katonai magánvállalat oroszországi műveletével kapcsolatban, így kiegészítő szabály lép érvénybe a topik színvonalának megőrzése, javítása érdekében:

    • a magyar orgánumok, közösségi média oldalak, egyéb felületek hírei és elemzései (beleértve az utóbbi időkben elhíresült szakértőket is) nem támogatottak, kérjük kerülésüket.
    • a külföldi fősodratú elemzések, hírek közül az új információt nem hordozók szintén kerülendők

    Ezen tartalmak az oldal tulajdonosának és moderátorainak belátása szerint egyéb szabálysértés hiányában is törölhetők, a törlés minden esetben (az erőforrások megőrzése érdekében) külön indoklás nélkül történik.

    Preferáltak az elsődleges és másodlagos források, pl. a résztvevő felekhez köthető Telegram chat-ek, illetve az ezeket közvetlenül szemléző szakmai felületek, felhasználók.

T

Törölt tag 008

Guest
..... Azt is mondta, hogy Szájer december 12-re tervezett egy hasonló partit, amire őt is meghívta."
Ahhoz képest, hogy először azt nyilatkozta, hogy csak 10 főnek rendezte a partyt és Szájert nem is ismerte, nem volt meghívva csak valaki hozta elég szépen tud mostmár mindenről. Közben megvilágosodott? Elkezdett emlékezni?
Van az a pénz amiért én is nyilatkozok ilyet. :p
 

zeal

Well-Known Member
2014. április 9.
8 032
23 019
113
Én ma kiváncsiságból elmentem egy Mertopol lapért, és képzeljétek egy szó sincs a Szájerről. Szóval nem hír, vagy még nem kapták meg a felsőbb utasítást mit kellene róla írni.
Furcsa mert tele volt vele a kormánypárti média. Na mindegy, akkor marad neked a nyugatifeny.hu. Ott legalább 15 cikkben írtak róla panozék/ladagranték, és még mindig címlapon van. :rolleyes:
 
M

molnibalage

Guest
Én mondom, hogy videó hanganyag felvétel, mert az én hangom mélyebb... ;)

HxnBEQO.png
 

jurgenbauer

Well-Known Member
2015. február 1.
25 321
84 497
113
Én ma kiváncsiságból elmentem egy Mertopol lapért, és képzeljétek egy szó sincs a Szájerről. Szóval nem hír, vagy még nem kapták meg a felsőbb utasítást mit kellene róla írni.
Maradj már ezzel a fakksággal! A full jobber média erről beszél, ír, műsorozik. Csak az a proli nem tud róla, aki nem akar.
 
  • Tetszik
Reactions: bartinieffektus

szzsolt81

Well-Known Member
2020. október 24.
5 707
4 260
113
Mindig is tudtam,hogy az élet írja a legjobb forgatókönyveket:).A slicces rész a legjobb nem csoda,hogy morcosak voltak a rend őrei:).

"A brüsszeli orgia szervezője szerint gyakran járnak magyarok a bulijaira

“Ezeken a szexorgiákon vannak ukrán, francia, német, holland, luxemburgi, svájci és spanyol politikusok. A leggyakoribb vendégek azonban a lengyelek és a magyarok”

-mondta a nemrég robbanó brüsszeli orgia-ügy kapcsán David Manzheley az Onet nevű lengyel lapnak. Manzheley 29 éves és több mint két éve szervez legális meleg orgiákat Brüsszelben. A szervező szerint a lengyel konzervatív politikai párt, a Jog és Igazságosság tagjai is gyakran látogatják a bulijait.


“Számos közszereplő jelenik meg a rendezvényeimen. Mind családos emberek és kezdetüktől fogva azt kérik, az orgiákon való részvételük maradjon titokban".

Manzheley szervezte a múlt pénteki szexbulit is, amin az azóta lemondott Szájer József is részt vett a Brüsszelben életben lévő kijárási tilalmat megszegve, majd a rendőrök elől egy ereszcsatornán menekülve. Szájer József kedd délután ismerte el közleményben, hogy ott volt az illegális brüsszeli „házibulin”, ahogyan ő fogalmazott.

Manzheley szerint nem Szájer volt az egyetlen jobboldali politikus, aki hasonló rendezvényeken részt vett, a szervező a lapnak azt is állította, hogy összesen kilenc olyan fideszes politikusról tud, aki jelen volt már a bulijain. A szervező azt is kifejtette, az általa szervezett rendezvények melegeknek szánt bulik, nők maximum nézőként vehetnek részt rajtuk, a “férfi résztvevők viszont mind szexelnek egy vagy több férfival". A pénteki, járványvédekezési tilalmat megszegő buliról azt mondta, “egy idióta elfelejtette bezárni az ajtót, így a rendőrök csak simán besétáltak”. Hozzátette, a pénteki bulin

“több résztvevő megpróbálta először lehúzni a rendőrök sliccét, mert azt hitték, csak a buli része."

Manzheley megerősítette, hogy Szájer valóban az ablakon át próbált a rendőri intézkedések elől menekülni, illetve azt állította, egy francia és egy kelet-európai diplomata is jelen volt. Azt is mondta, hogy Szájer december 12-re tervezett egy hasonló partit, amire őt is meghívta."
128831203_3829258583772083_3839627597259583324_n.jpg
 

Zaphod Beeblebrox

Well-Known Member
2020. április 1.
4 022
14 139
113
Maradj már ezzel a fakksággal! A full jobber média erről beszél, ír, műsorozik. Csak az a proli nem tud róla, aki nem akar.
Csak tényt közöltem.
Az origon is az a hír hogy az Európai Unió első számú vezetőjének számító Ursula von der Leyen bizottsági elnök közvetlen környezetében dolgozó személy is részt vett a brüsszeli partin.
Furcsa mert tele volt vele a kormánypárti média. Na mindegy, akkor marad neked a nyugatifeny.hu. Ott legalább 15 cikkben írtak róla panozék/ladagranték, és még mindig címlapon van. :rolleyes:
Jól esik másba beletörölni a lábad a burkolt sértegetéssel? Csak leírtam egy tényt, látom ez is fáj neked.
 
  • Tetszik
Reactions: fishbed

jurgenbauer

Well-Known Member
2015. február 1.
25 321
84 497
113

jurgenbauer

Well-Known Member
2015. február 1.
25 321
84 497
113
Csak tényt közöltem.
Az origon is az a hír hogy az Európai Unió első számú vezetőjének számító Ursula von der Leyen bizottsági elnök közvetlen környezetében dolgozó személy is részt vett a brüsszeli partin.

Jól esik másba beletörölni a lábad a burkolt sértegetéssel? Csak leírtam egy tényt, látom ez is fáj neked.
De ez nem tény, hanem belemagyarázás.
 

zeal

Well-Known Member
2014. április 9.
8 032
23 019
113
Csak tényt közöltem.
Az origon is az a hír hogy az Európai Unió első számú vezetőjének számító Ursula von der Leyen bizottsági elnök közvetlen környezetében dolgozó személy is részt vett a brüsszeli partin.

Jól esik másba beletörölni a lábad a burkolt sértegetéssel? Csak leírtam egy tényt, látom ez is fáj neked.
Nem sértegettelek, csak kibővítettem pár adattal az egyelemes információmorzsád.
 

SilvioD

Well-Known Member
2018. december 23.
26 087
92 205
113
“több résztvevő megpróbálta először lehúzni a rendőrök sliccét, mert azt hitték, csak a buli része."
https://telex.hu/kulfold/2020/12/03...-gaxkZPJjI2-BvBH1FsTpFY9lqaeMlskayaHaJVB6ScOE

És aztán még ők vannak felháborodva, hogy a rendőrök leállnak ordibálni velük, meg köcsögbuziznak.
Ahogy ismerem a brüsszeli rendőröket nem véletlen hogy félreértették a partizók. :rolleyes:

De ez most nem erről szólt...

Kíváncsi vagyok hány bőrt lehet még lehúzni sztoriról eddig nagyon profin adagolják.
 
W

Wilson

Guest
Ahhoz képest, hogy először azt nyilatkozta, hogy csak 10 főnek rendezte a partyt és Szájert nem is ismerte, nem volt meghívva csak valaki hozta elég szépen tud mostmár mindenről. Közben megvilágosodott? Elkezdett emlékezni?
Van az a pénz amiért én is nyilatkozok ilyet. :p

Engem nem érdekel mit csinálnak az a magánügyuk én egyrészt azért raktam be ezt a cikket,mert ha tényleg 9 fideszes politikus is részt vett már ezeken a bulikon akkor a kormánynak oda kell erre figyelni ha nem szeretné,hogy újabb Fideszes politikus"leszájerezése"az ereszcsatornán hálás témát adjon a világsajtónak,másrészt nem semmi lehetett ahogy a lakásba belépő minden bizonnyal meglepett rendőrök slicét megpróbálja lehúzni néhány"belelkesult"résztvevő miközben a mi Józsink megpróbál angolosan távozni az ablakon és az ereszcsatornán keresztül:):).
 
  • Tetszik
Reactions: Pogány

Avtomat

Well-Known Member
2018. október 30.
1 555
4 366
113
Még érdekesség -ha már haditechnikai oldal, hogy a 1983-ban a Cserháti Mezőgép vállalat az F-18-hoz hangtompítót gyártott.
a990785074290ff3b61d15d763d5665c.png

F-18-as alkatrész Szaud-Arábiába, főleg harmadik világbeli országoknak szánt, '83-ban...
Hírszerző kollégáknak lehet kellett az előléptetés vagy valami, mert ennek a valóságalapja, háááát... Enyhén szólva megkérdőjelezhető. :)
 

jurgenbauer

Well-Known Member
2015. február 1.
25 321
84 497
113
  • Tetszik
Reactions: aquarell

Mackensen

Well-Known Member
Szerkesztőségi tag
Moderátor
2010. május 3.
21 352
13 941
113
Ahogy ismerem a brüsszeli rendőröket nem véletlen hogy félreértették a partizók. :rolleyes:

De ez most nem erről szólt...

Kíváncsi vagyok hány bőrt lehet még lehúzni sztoriról eddig nagyon profin adagolják.
Nem tudom. Most jött, hogy még 9 kolléga is látogatta ezeket a bulikat. Szóval lehet hamarosan ők jönnek.
 
  • Tetszik
Reactions: Wilson
K

kamm

Guest
Nen én állítom, hanem csoporttag, aki külpol vonalon dolgozik, Ennyi. Ja. ha tényleg úgy döntenek, hogy leverik Mo-n a nagy szabaccságharcot. és pénzcsap zár, akkor számolj utána mivel jár ez. Mellesleg akkor a Zrinyi-terv is kuka, annyira nem lesz pénz. Hacsak a Kedves Vezető afrikai állam módjára el nem ad mindent Kínának. --oh wait..

Amikor odaig fajul a dolog, akkor a Foni szep csendben feladja a szabadsagharcot es beadja a derekat, tudjuk ezt jol. Most elment a falig, de igazabol csak az a kerdes, ki pislog eloszor... ha ok viszont egybol utnek, az nekunk nagyon fog fajni, igy aztan gyanitom, hogy eleve van veszforgatokonyv is, az utolso pillanatra.

Amugy meg most nem zarnanak el semmit, hanem bevezetnek a szamonkerest a jogi viszonyokrol, a penzcsap jovo osz elott nemigen mozdulna.
A befekteteses sztorit meg hagyjuk, gondolod, a BMW, az Airbus, netan a RM hirtelen leall az epitkezessel? Ugyan mar.
 
  • Tetszik
Reactions: Wilson