Visszajelzések és javaslatok

  • Ha nem vagy kibékülve az alapértelmezettnek beállított sötét sablonnal, akkor a korábbi ígéretnek megfelelően bármikor átválthatsz a korábbi világos színekkel dolgozó kinézetre.

    Ehhez görgess a lap aljára és a baloldalon keresd a HTKA Dark feliratú gombot. Kattints rá, majd a megnyíló ablakban válaszd a HTKA Light lehetőséget. Választásod a böngésződ elmenti cookie-ba, így amikor legközelebb érkezel ezt a műveletsort nem kell megismételned.
  • Az elmúlt időszak tapasztalatai alapján házirendet kapott a topic.

    Ezen témában - a fórumon rendhagyó módon - az oldal üzemeltetője saját álláspontja, meggyőződése alapján nem enged bizonyos véleményeket, mivel meglátása szerint az káros a járványhelyzet enyhítését célzó törekvésekre.

    Kérünk, hogy a vírus veszélyességét kétségbe vonó, oltásellenes véleményed más platformon fejtsd ki. Nálunk ennek nincs helye. Az ilyen hozzászólásokért 1 alkalommal figyelmeztetés jár, majd folytatása esetén a témáról letiltás. Arra is kérünk, hogy a fórum más témáiba ne vigyétek át, mert azért viszont már a fórum egészéről letiltás járhat hosszabb-rövidebb időre.

  • Az elmúlt időszak tapasztalatai alapján frissített házirendet kapott a topic.

    --- VÁLTOZÁS A MODERÁLÁSBAN ---

    A források, hírek preferáltak. Azoknak, akik veszik a fáradságot és összegyűjtik ezeket a főként harcokkal, a háború jelenlegi állásával és haditechnika szempontjából érdekes híreket, (mindegy milyen oldali) forrásokkal alátámasztják és bonuszként legalább a címet egy google fordítóba berakják, azoknak ismételten köszönjük az áldozatos munkáját és további kitartást kívánunk nekik!

    Ami nem a topik témájába vág vagy akár csak erősebb hangnemben is kerül megfogalmazásra, az valamilyen formában szankcionálva lesz

    Minden olyan hozzászólásért ami nem hír, vagy szorosan a konfliktushoz kapcsolódó vélemény / elemzés azért instant 3 nap topic letiltás jár. Aki pedig ezzel trükközne és folytatná másik topicban annak 2 hónap fórum ban a jussa.

    Az új szabályzat teljes szövege itt olvasható el.

  • Az elmúlt évek tapasztalatai alapján, és a kialakult helyzet kapcsán szeretnénk elkerülni a (többek között az ukrán topikban is tapasztalható) információs zajt, amit részben a hazai sajtóorgánumok hozzá nem értő cikkei által okozott visszhang gerjeszt. Mivel kizárható, hogy a hazai sajtó, vagy mainstream szakértők többletinformációval rendelkezzenek a fórumhoz képest a Wagner katonai magánvállalat oroszországi műveletével kapcsolatban, így kiegészítő szabály lép érvénybe a topik színvonalának megőrzése, javítása érdekében:

    • a magyar orgánumok, közösségi média oldalak, egyéb felületek hírei és elemzései (beleértve az utóbbi időkben elhíresült szakértőket is) nem támogatottak, kérjük kerülésüket.
    • a külföldi fősodratú elemzések, hírek közül az új információt nem hordozók szintén kerülendők

    Ezen tartalmak az oldal tulajdonosának és moderátorainak belátása szerint egyéb szabálysértés hiányában is törölhetők, a törlés minden esetben (az erőforrások megőrzése érdekében) külön indoklás nélkül történik.

    Preferáltak az elsődleges és másodlagos források, pl. a résztvevő felekhez köthető Telegram chat-ek, illetve az ezeket közvetlenül szemléző szakmai felületek, felhasználók.

Status
Not open for further replies.

enzo

Well-Known Member
2014. augusztus 4.
12 826
31 833
113
Kedves cenzorok, ha megkérhetem becses személyüket, hogy a harckocsik harctéri alkalmazása topikból a 167 oldaltól kb mindent atmozgassanak a II. Vh topikba akkor nagyon hálás lennék.

A TR85M1 topikból is a 122-ig azt a kb. 11 nem odaillő témájút át kellene mozgatni mondjuk a Biztpol/Magyarország vagy Közép-Kelet-Európa topikba.
 

L.O.B

Well-Known Member
2020. július 8.
1 926
6 896
113
Na Negan elvtárs visszatért, ugyan még nem fullforce-ban mert nem látok 3-4 oldalt tiszta NER-es szófosással a Magyar haderő lehetséges fejlesztései irányai topikban...de kezd fárasztó lenni hogy semmi érdemi beszélgetés nem folyik csak agyatlan topic rombolás.
A nem elég büdös a szar nyavalygás Ovikával. :rolleyes:

EDIT: lul...látom már megtörtént a yeet.:hadonaszos:
 

SilvioD

Well-Known Member
2018. december 23.
25 694
90 790
113
Speciel én sem. Éppen most akartam írni (arra, hogy sosem hallottad), hogy már a hatvanas években szólás volt olyan értelemben, ahogy @Negan írta. Kölyökként fogalmunk sem volt a hátteréről, de használtuk.
Sztem se kellett volna letiltani. Persze már nem vagyunk 10 évesek, a nyilasozás nála régi komcsi beidegződés, de nem zavar, mert inkább röhejes volt.

Aki hoz tartalmat is, sztem se kellene 30 napra kivágni, mert vkinek belegázol a tündérnyuszi lelkébe egy erősebb minősítéssel. Nem kell rá reagálni, aztán abbahagyja. Vagy célzol rá, milyen faszság, amit ir osztjónapot.

Úgyhogy @Mackensen - @Tcat engedjétek vissza @Negan-t , de @kamm-ot is!

Tudom ezekben a Covid időkben hamar jön a karantén, de itt a fórumon lehet nagyobb lazaság.
 
T

Törölt tag 008

Guest
Aki hoz tartalmat is, sztem se kellene 30 napra kivágni, mert vkinek belegázol a tündérnyuszi lelkébe egy erősebb minősítéssel. Nem kell rá reagálni, aztán abbahagyja. Vagy célzol rá, milyen faszság, amit ir osztjónapot.
@molnibalage szerkesztő és fél évre volt kitiltva talán. Szóval nem sok esélyed van.
 
  • Tetszik
Reactions: fip7
M

molnibalage

Guest
@molnibalage szerkesztő és fél évre volt kitiltva talán. Szóval nem sok esélyed van.
Nem voltam soha szerkesztő, "külsős voltam". Gyakorlatilag most is.
Azért kaptam szerkesztési jogok, hogy ne kelljen várni arra, hogy kikerüljön az írásom, ha éppen senki nem ér rá a stábból. Hogy egy aktuális HTT kikerüljön 1 órával azután, hogy megírtam és ne több nappal.

Amúgy nem fél év, hanem 9 hónap volt.
Nevetséges, hogy relativizálják itt a kitiltásokat.
Azzal a moderálással, ami régen volt itt kb. egy tucat ember itt már rég permbanon csücsülne.
Vagy azzal a megközelítéssel, ami a külföldi komoly fórumokon van meg aztán hajjaj.
 

ogretankHU

Well-Known Member
2019. december 21.
7 613
26 009
113
Adminisztrátórkodtam és moderátorkodtam a facen sok sok éven keresztül jóval tízen felüli zárt csoportokban és ezek sok ezerfősek voltak kettő 10 000 fő felettivel ! Csak és kizárólag a személyeskedésnek egy bizonyos fokától járt kitiltás , ez ugyanis a végső eszköz ! A kizárás/kitiltás ugyanis ott az én csoportjaimban adminisztrátori jogkör volt ! A moderátorokat csakis moderálási jogkörrel láttam el azaz törölhettek (indokkal) bejegyzéseket és figyelmeztethettek (és ez a fontos) modortalan embereket a kommentjeikért amit végső esetben törölhettek . Itt a fórumon például nem látom a moderáció részéről az adott topikban megjelenő személyre szóló figyelmeztetést , hogy "eddig nem tovább , rossz amit csinálsz és tiltás/kizárás is lehet a vége !" . Szóval nem belepofázva a fórum vezetésébe lehet egy kicsit át kellene gondolni az admin/modi tevékenységet !
 

arbalest

Well-Known Member
2011. január 11.
8 230
17 107
113
Adminisztrátórkodtam és moderátorkodtam a facen sok sok éven keresztül jóval tízen felüli zárt csoportokban és ezek sok ezerfősek voltak kettő 10 000 fő felettivel ! Csak és kizárólag a személyeskedésnek egy bizonyos fokától járt kitiltás , ez ugyanis a végső eszköz ! A kizárás/kitiltás ugyanis ott az én csoportjaimban adminisztrátori jogkör volt ! A moderátorokat csakis moderálási jogkörrel láttam el azaz törölhettek (indokkal) bejegyzéseket és figyelmeztethettek (és ez a fontos) modortalan embereket a kommentjeikért amit végső esetben törölhettek . Itt a fórumon például nem látom a moderáció részéről az adott topikban megjelenő személyre szóló figyelmeztetést , hogy "eddig nem tovább , rossz amit csinálsz és tiltás/kizárás is lehet a vége !" . Szóval nem belepofázva a fórum vezetésébe lehet egy kicsit át kellene gondolni az admin/modi tevékenységet !
Most nem tudom, hogy van, régebben PM-ben mentek a figyelmeztetések. Ha nem hatottak, jött a ban, mi csak azt láttuk, a figyelmeztetéseket előtte nem.
 
  • Tetszik
Reactions: ogretankHU

Ocses

Well-Known Member
2018. szeptember 29.
6 075
13 704
113
@Tcat vagy @Mackensen .
Az ignorálás nem minden esetben működik.
Be vagyok jelentkezve, de így is többször előfordult az általam ignorált személy agymenését esetenként látom. :eek:
Mikor neki válaszolnak azt eddig soha, de az ő válaszaiból néha egyet-egyet igen.
 

Leonidas

Well-Known Member
2019. október 16.
2 636
3 434
113
Adminisztrátórkodtam és moderátorkodtam a facen sok sok éven keresztül jóval tízen felüli zárt csoportokban és ezek sok ezerfősek voltak kettő 10 000 fő felettivel ! Csak és kizárólag a személyeskedésnek egy bizonyos fokától járt kitiltás , ez ugyanis a végső eszköz ! A kizárás/kitiltás ugyanis ott az én csoportjaimban adminisztrátori jogkör volt ! A moderátorokat csakis moderálási jogkörrel láttam el azaz törölhettek (indokkal) bejegyzéseket és figyelmeztethettek (és ez a fontos) modortalan embereket a kommentjeikért amit végső esetben törölhettek . Itt a fórumon például nem látom a moderáció részéről az adott topikban megjelenő személyre szóló figyelmeztetést , hogy "eddig nem tovább , rossz amit csinálsz és tiltás/kizárás is lehet a vége !" . Szóval nem belepofázva a fórum vezetésébe lehet egy kicsit át kellene gondolni az admin/modi tevékenységet !
A nyilvános annyiban jobb , hogy az figyelmeztetés a többi beutaltnak is . Nekem , neked mindenkinek !
És ezeket pont te írod ? Aki naponta tapossa lábbal a szabályzatot és a viselkedési limitet ??????? :rolleyes: :D :D Megáll az eszem.... :)

Ami a face csoportokat illeti elhiszem hogy moderátorkodtál, de nem a saját csoportjaidban, hanem másokéban. Aztán megunták a folyamatos stiklijeidet és kiraktak, úgy kerültél te ide, igaz ? :rolleyes::D:D:p A nyakunkra... :)

Ha igaz lenne hogy a saját csoportjaidban moderátorkodtál, most sem itt lennél, hanem ott, azokban, és "királykodnál" azóta is. De mivel ez egy szép nagy Andersen mese amit előadtál, így aztán (miután kiraktak moderátor úr) az összes csoportból kitettek, ide kerültél hogy minket boldogíts. :D:p

De mint látom itt is moderátori babérokra törsz. Nos abban a pillanatban hogy te moderátori jogot kapsz, szó nélkül elhagyom a fórumot. Aztán tömegesen követnének mások is a "ténykedésed" nyomán... :D :D

A legközelebbi "mesedélutánod" mikor tartod ? :D
 
  • Tetszik
Reactions: Blitz97

GrGLy

Banhammer
Szerkesztőségi tag
Moderátor
2011. június 6.
2 438
611
113
Amúgy nem fél év, hanem 9 hónap volt.
Nevetséges, hogy relativizálják itt a kitiltásokat.
Azzal a moderálással, ami régen volt itt kb. egy tucat ember itt már rég permbanon csücsülne.
Ó a nosztalgia, meg is könnyeztem.

A TUDÁS: HTKA
A HTKA: RENDSZER
A RENDSZER: TÖKÉLETES...

HTKA_-_A_RENDSZER_T_K_LETES.png


o_O:)
 

Tcat

Well-Known Member
Szerkesztőségi tag
Moderátor
2009. április 27.
2 067
9 179
113
Mikor neki válaszolnak azt eddig soha, de az ő válaszaiból néha egyet-egyet igen.

Háttőőő ez elég érdekes. Tapasztalt valaki ilyet más valaki, aki használja az ignore funkciót?
És ezekben az esetenkénti megjelenő posztokban csak simán az ignorált tag kommentje van, vagy idézett valakitől, esetleg téged?
 
Status
Not open for further replies.