Visszajelzések és javaslatok

• Ha nem vagy kibékülve az alapértelmezettnek beállított sötét sablonnal, akkor a korábbi ígéretnek megfelelően bármikor átválthatsz a korábbi világos színekkel dolgozó kinézetre.

Ehhez görgess a lap aljára és a baloldalon keresd a HTKA Dark feliratú gombot. Kattints rá, majd a megnyíló ablakban válaszd a HTKA Light lehetőséget. Választásod a böngésződ elmenti cookie-ba, így amikor legközelebb érkezel ezt a műveletsort nem kell megismételned.

krisss

Well-Known Member
2014. február 21.
10 055
23 424
113
Feltöltöd egy oldalra (pl.: kepkuldes.com) és a linkjét bemásolod itt a textbox fölött található Insert image megfelelő helyére, aztán az Előnézet használatával ellenőrizheted, hogy sikerült-e a művelet.
Vagy egyszerűbb ha messengeren elküldöd egy havernak, aztán abból linkelve be tudod dobni és nem kell sehova sem töltögetni.

• Tetszik
Reactions: Filter

Azzurro

Well-Known Member
2018. november 25.
425
835
93
Be lett szántva egy nagy adag belpol / off-topic hozzászólás az USA topicban. Nem célzottan a te hozzászólásaid, csak sok másikkal együtt az is beleesett a sorba.
Igen én is észrevettem, hogy egy Trump-kritikus kommentem törölve lett, még szerencse, hogy az egyik szélsőjobbos reagált rá, így legalább idézve megmaradt. Érdekes, hogy a topcban néhány szélsőjobbos összeesküvéshívő szabadon tombolhat, az valahogy nem zavarja az adminokat.

molnibalage

Well-Known Member
2010. április 18.
30 279
35 472
113
Hírek.

A Militavia csatornán jön a 2. videó, de nem a szovjet-orosz légvédelmis folytatás van. A videó teljesen kész, egy final check kell hozzá, meg a szöveget díszítem fel majd még képekkel és formázom blog formára és mehet ki. Ha minden jól megy még a hét közepén. Itt is elérhető lesz.

A SAM széria is folytatódhat, remélhetőleg hamarabb, mint gondolnának.

Kb. ennyi.

FilcTroll

Well-Known Member
2017. december 18.
1 287
2 683
113
A "Mik a legfrissebb tartalmak?" olyan furcsán hangzik. Nyelvtanilag helyesnek tűnik, de nem szépen hangzik. Van itt egy magyar tanár, aki véleményezné?
Írástanár-féle is vagyok, ha ez megteszi. :) A "tartalmak" sajna mindenképp béna kifejezés a többes szám miatt, de egyes számban is kicsit fura. Én eleve állításként fogalmaznám meg, nem kérdésként, és sztem a fokozás is felesleges, azaz kb. így: "Friss olvasnivalók".

OkHa nagyon akarjuk, a "Friss tartalom" is egy lehetőség. Működhet a "Friss bejegyzések" is.

LMzek 2.0

Well-Known Member
2020. április 4.
1 637
2 360
113
Írástanár-féle is vagyok, ha ez megteszi. :) A "tartalmak" sajna mindenképp béna kifejezés a többes szám miatt, de egyes számban is kicsit fura. Én eleve állításként fogalmaznám meg, nem kérdésként, és sztem a fokozás is felesleges, azaz kb. így: "Friss olvasnivalók".

OkHa nagyon akarjuk, a "Friss tartalom" is egy lehetőség. Működhet a "Friss bejegyzések" is.

Ezek esetleg:
Friss hozzászólások / Új hozzászólások

( ??? )

Más:

1, A "Friss tartalmak" és a Címlapon levő "Ép beszédtéma" felsorolások nem egyeznek, bár címüknél fogva azonosnak kellene lenniük.

2, A hozzászólások végén a tavalyi HTKA-verziónál ott volt, hogy ki a hozzászóló.
Ha hosszabb a hsz és képek is vannak sokat kell görgetni.

Visszakérném ezt azt infót, ha lehet.

3, A címlapnál és a friss tartalmaknál is az eredeti oldal helyett nyílik meg az új oldal alapból.

Ilyen felsorolásoknál -ahol valószínűleg több oldalt szeretne a használó megnyitni a listából-- a legtöbb esetben külön lapon nyílnak meg a kattintott oldalak alapbeállításként. Ezt én itt is logikusnak tartom, felhasználó-barát megoldás. Mások véleménye?

Köszönöm!

Jól alakulgat az új HTKA ! :) :) :)
Köszönet !

• Tetszik
Reactions: Tcat and FilcTroll

pöcshuszár

Well-Known Member
2019. március 21.
8 303
8 967
113
Nem tudom, hogy ez bug vagy feature, de szándékos az, hogy a fórum szerkezetében a különböző szinteken különböző az olvasatlan üzenetet tartalmazó topic jelölése?
Pl. a Light téma esetén a magasabb szinteken csak annyi megkülönböztetés van, hogy kicsit vastagabb a fekete szöveg. Persze a sor elején lévő mappa ikonja is segít, de talán jobb az, ahogy a legalsó szinten van jelölve. Ott ugye nem csak vastagabb a szöveg, de ráadásul bilikék is. Ahogy láttam, ez a Dark és a teszt témánál is hasonlóan alakul.

Tcat

Well-Known Member
Szerkesztőségi tag
Moderátor
2009. április 27.
1 443
2 674
113
Járványok és fertőzések topic átkerült a kantinba.

Az ilyen-olyan ajánló dobozokban a link úgyis a megfelelő helyre visz mindenkit, de aki esetleg a biztpol fórum alatt keresné, az 1 hónapig szintén megtalálja ott a topicot. Viszont technikailag az csak egy átirányítás, nincs 2 topic természetesen :) 1 hónap múlva pedig el is tűnik majd az ideiglenesre beállított átirányítás a biztpol fórumból.

Tcat

Well-Known Member
Szerkesztőségi tag
Moderátor
2009. április 27.
1 443
2 674
113
Én eleve állításként fogalmaznám meg, nem kérdésként, és sztem a fokozás is felesleges, azaz kb. így: "Friss olvasnivalók".

A fórum menüben tegnap óta "Friss olvasnivalók" a link neve ...

1, A "Friss tartalmak" és a Címlapon levő "Ép beszédtéma" felsorolások nem egyeznek, bár címüknél fogva azonosnak kellene lenniük.

... és a belinkelt oldalon pedig "Épp beszédtéma" a cím, illetve a főoldali dobozzal egyező lista neve

Terminator

Well-Known Member
2010. április 19.
14 456
18 169
113
Hát ez a fórumosdi nem igazán alkalmas, kb 10 oldal ak pimpelés és nulla kapott infó után feladtam.

A facebook csoportokban szinte minden hozzászólásban más-másról van szól, mindig arról ami az utolsó hozzászólónak éppen eszébe jutott. Egy nagyobb létszámú csoportban fél nap után követhetetlen hogy miről volt már szó. A különböző blogbejegyzések alá ömlesztett kommenteknél is hasonló a helyzet. Itt a fórumon van rendszer, lehetne rend, csak mindent a megfelelő topikba kellene írni. Ez pl. a kevésbé felkapott típusok topikjában egész jól működik. De a többség gyűjtő topikokba szeret írni mindent, mert úgy egyszerűbb, kényelmesebb és gyorsabb írni és olvasni is csak azt az egy topikot kell. Ez így viszont olyan mint egy facebook csoport. Aki tematikusan szeret olvasni, annak ez nem jó. Van erre valami jó ötleted?

• Tetszik
Reactions: Blitz97

szzsolt81

Well-Known Member
2020. október 24.
1 475
694
113
Neten bóklászva egy pár cikkbe ókori csatákról, hadviselésről. Van erre topic ahol megosztható?