Visszajelzések és javaslatok

• Ha nem vagy kibékülve az alapértelmezettnek beállított sötét sablonnal, akkor a korábbi ígéretnek megfelelően bármikor átválthatsz a korábbi világos színekkel dolgozó kinézetre.

Ehhez görgess a lap aljára és a baloldalon keresd a HTKA Dark feliratú gombot. Kattints rá, majd a megnyíló ablakban válaszd a HTKA Light lehetőséget. Választásod a böngésződ elmenti cookie-ba, így amikor legközelebb érkezel ezt a műveletsort nem kell megismételned.

molnibalage

Well-Known Member
2010. április 18.
31 026
36 945
113
@molnibalage szerkesztő és fél évre volt kitiltva talán. Szóval nem sok esélyed van.
Nem voltam soha szerkesztő, "külsős voltam". Gyakorlatilag most is.
Azért kaptam szerkesztési jogok, hogy ne kelljen várni arra, hogy kikerüljön az írásom, ha éppen senki nem ér rá a stábból. Hogy egy aktuális HTT kikerüljön 1 órával azután, hogy megírtam és ne több nappal.

Amúgy nem fél év, hanem 9 hónap volt.
Nevetséges, hogy relativizálják itt a kitiltásokat.
Azzal a moderálással, ami régen volt itt kb. egy tucat ember itt már rég permbanon csücsülne.
Vagy azzal a megközelítéssel, ami a külföldi komoly fórumokon van meg aztán hajjaj.

ogretankHU

Well-Known Member
2019. december 21.
1 950
3 494
113
Adminisztrátórkodtam és moderátorkodtam a facen sok sok éven keresztül jóval tízen felüli zárt csoportokban és ezek sok ezerfősek voltak kettő 10 000 fő felettivel ! Csak és kizárólag a személyeskedésnek egy bizonyos fokától járt kitiltás , ez ugyanis a végső eszköz ! A kizárás/kitiltás ugyanis ott az én csoportjaimban adminisztrátori jogkör volt ! A moderátorokat csakis moderálási jogkörrel láttam el azaz törölhettek (indokkal) bejegyzéseket és figyelmeztethettek (és ez a fontos) modortalan embereket a kommentjeikért amit végső esetben törölhettek . Itt a fórumon például nem látom a moderáció részéről az adott topikban megjelenő személyre szóló figyelmeztetést , hogy "eddig nem tovább , rossz amit csinálsz és tiltás/kizárás is lehet a vége !" . Szóval nem belepofázva a fórum vezetésébe lehet egy kicsit át kellene gondolni az admin/modi tevékenységet !

arbalest

Well-Known Member
2011. január 11.
5 281
6 769
113
Adminisztrátórkodtam és moderátorkodtam a facen sok sok éven keresztül jóval tízen felüli zárt csoportokban és ezek sok ezerfősek voltak kettő 10 000 fő felettivel ! Csak és kizárólag a személyeskedésnek egy bizonyos fokától járt kitiltás , ez ugyanis a végső eszköz ! A kizárás/kitiltás ugyanis ott az én csoportjaimban adminisztrátori jogkör volt ! A moderátorokat csakis moderálási jogkörrel láttam el azaz törölhettek (indokkal) bejegyzéseket és figyelmeztethettek (és ez a fontos) modortalan embereket a kommentjeikért amit végső esetben törölhettek . Itt a fórumon például nem látom a moderáció részéről az adott topikban megjelenő személyre szóló figyelmeztetést , hogy "eddig nem tovább , rossz amit csinálsz és tiltás/kizárás is lehet a vége !" . Szóval nem belepofázva a fórum vezetésébe lehet egy kicsit át kellene gondolni az admin/modi tevékenységet !
Most nem tudom, hogy van, régebben PM-ben mentek a figyelmeztetések. Ha nem hatottak, jött a ban, mi csak azt láttuk, a figyelmeztetéseket előtte nem.

• Tetszik
Reactions: ogretankHU

Ocses

Well-Known Member
2018. szeptember 29.
1 637
1 943
113
@Tcat vagy @Mackensen .
Az ignorálás nem minden esetben működik.
Be vagyok jelentkezve, de így is többször előfordult az általam ignorált személy agymenését esetenként látom. :eek:
Mikor neki válaszolnak azt eddig soha, de az ő válaszaiból néha egyet-egyet igen.

Leonidas

Well-Known Member
2019. október 16.
1 662
1 984
113
A nyilvános annyiban jobb , hogy az figyelmeztetés a többi beutaltnak is . Nekem , neked mindenkinek !
És ezeket pont te írod ? Aki naponta tapossa lábbal a szabályzatot és a viselkedési limitet ??????? :rolleyes: :D :D Megáll az eszem.... :)

Ami a face csoportokat illeti elhiszem hogy moderátorkodtál, de nem a saját csoportjaidban, hanem másokéban. Aztán megunták a folyamatos stiklijeidet és kiraktak, úgy kerültél te ide, igaz ? :rolleyes::D:D:p A nyakunkra... :)

Ha igaz lenne hogy a saját csoportjaidban moderátorkodtál, most sem itt lennél, hanem ott, azokban, és "királykodnál" azóta is. De mivel ez egy szép nagy Andersen mese amit előadtál, így aztán (miután kiraktak moderátor úr) az összes csoportból kitettek, ide kerültél hogy minket boldogíts. :D:p

De mint látom itt is moderátori babérokra törsz. Nos abban a pillanatban hogy te moderátori jogot kapsz, szó nélkül elhagyom a fórumot. Aztán tömegesen követnének mások is a "ténykedésed" nyomán... :D :D

A legközelebbi "mesedélutánod" mikor tartod ? :D

• Tetszik
Reactions: Blitz97

GrGLy

Well-Known Pofa
Szerkesztőségi tag
Moderátor
2011. június 6.
2 390
54
48
Amúgy nem fél év, hanem 9 hónap volt.
Nevetséges, hogy relativizálják itt a kitiltásokat.
Azzal a moderálással, ami régen volt itt kb. egy tucat ember itt már rég permbanon csücsülne.
Ó a nosztalgia, meg is könnyeztem.

A TUDÁS: HTKA
A HTKA: RENDSZER
A RENDSZER: TÖKÉLETES...

o_O:)

Tcat

Well-Known Member
Szerkesztőségi tag
Moderátor
2009. április 27.
1 471
2 810
113
Mikor neki válaszolnak azt eddig soha, de az ő válaszaiból néha egyet-egyet igen.

Háttőőő ez elég érdekes. Tapasztalt valaki ilyet más valaki, aki használja az ignore funkciót?
És ezekben az esetenkénti megjelenő posztokban csak simán az ignorált tag kommentje van, vagy idézett valakitől, esetleg téged?

Fennek

Well-Known Member
2010. május 8.
7 115
22 882
113
Háttőőő ez elég érdekes. Tapasztalt valaki ilyet más valaki, aki használja az ignore funkciót?
És ezekben az esetenkénti megjelenő posztokban csak simán az ignorált tag kommentje van, vagy idézett valakitől, esetleg téged?
Ha az adott thread utolsó hozzászólója ignorált akkor látszódik a hozzászólása.

Ocses

Well-Known Member
2018. szeptember 29.
1 637
1 943
113

Válaszolt valakire.
Nem rám.

Ha még egyszer előfordult, leírom a szitut pontosan.

kamm

Well-Known Member
2019. február 23.
5 154
5 619
113
Hallo @Tcat vagy @Mackensen - mi tortent a legutolso, mile-long kommentemmel, amit arra a regi voxos fasisztazos cikkre irtam "recenziokent", amit @szzsolt81 linkelt be (fura modon az amerikas topikba, ha jol emlekszem)... hova tunt? Nem volt benne semmifele serto vagy akarmi tartalom, mi lett vele? :eek:

• Tetszik
Reactions: milagro

Tcat

Well-Known Member
Szerkesztőségi tag
Moderátor
2009. április 27.
1 471
2 810
113
Ahoj!

Azt a hozzászólást tényleg sajnáltam bedarálni, de végül collateral damage besorolású áldozata lett az előzményposzt eltakarítása miatt. Tehát nem a tartalma miatt tűnt el.

• Tetszik
Reactions: kamm and Pogány

Fennek

Well-Known Member
2010. május 8.
7 115
22 882
113
Ahoj!

Azt a hozzászólást tényleg sajnáltam bedarálni, de végül collateral damage besorolású áldozata lett az előzményposzt eltakarítása miatt. Tehát nem a tartalma miatt tűnt el.
Nem lehet, hogy esetleg a provokátor szzsoltot kéne kitenni? Mondjuk engem nem zavar, mert a 10. hozzászólása óta ignoreon van, de a reakciókat látom és most egy értékes hozzászólás ment a böfögése miatt a kukába.