Visszajelzések és javaslatok

  • Ha nem vagy kibékülve az alapértelmezettnek beállított sötét sablonnal, akkor a korábbi ígéretnek megfelelően bármikor átválthatsz a korábbi világos színekkel dolgozó kinézetre.

    Ehhez görgess a lap aljára és a baloldalon keresd a HTKA Dark feliratú gombot. Kattints rá, majd a megnyíló ablakban válaszd a HTKA Light lehetőséget. Választásod a böngésződ elmenti cookie-ba, így amikor legközelebb érkezel ezt a műveletsort nem kell megismételned.
  • Az elmúlt időszak tapasztalatai alapján házirendet kapott a topic.

    Ezen témában - a fórumon rendhagyó módon - az oldal üzemeltetője saját álláspontja, meggyőződése alapján nem enged bizonyos véleményeket, mivel meglátása szerint az káros a járványhelyzet enyhítését célzó törekvésekre.

    Kérünk, hogy a vírus veszélyességét kétségbe vonó, oltásellenes véleményed más platformon fejtsd ki. Nálunk ennek nincs helye. Az ilyen hozzászólásokért 1 alkalommal figyelmeztetés jár, majd folytatása esetén a témáról letiltás. Arra is kérünk, hogy a fórum más témáiba ne vigyétek át, mert azért viszont már a fórum egészéről letiltás járhat hosszabb-rövidebb időre.

  • Az elmúlt időszak tapasztalatai alapján frissített házirendet kapott a topic.

    --- VÁLTOZÁS A MODERÁLÁSBAN ---

    A források, hírek preferáltak. Azoknak, akik veszik a fáradságot és összegyűjtik ezeket a főként harcokkal, a háború jelenlegi állásával és haditechnika szempontjából érdekes híreket, (mindegy milyen oldali) forrásokkal alátámasztják és bonuszként legalább a címet egy google fordítóba berakják, azoknak ismételten köszönjük az áldozatos munkáját és további kitartást kívánunk nekik!

    Ami nem a topik témájába vág vagy akár csak erősebb hangnemben is kerül megfogalmazásra, az valamilyen formában szankcionálva lesz

    Minden olyan hozzászólásért ami nem hír, vagy szorosan a konfliktushoz kapcsolódó vélemény / elemzés azért instant 3 nap topic letiltás jár. Aki pedig ezzel trükközne és folytatná másik topicban annak 2 hónap fórum ban a jussa.

    Az új szabályzat teljes szövege itt olvasható el.

  • Az elmúlt évek tapasztalatai alapján, és a kialakult helyzet kapcsán szeretnénk elkerülni a (többek között az ukrán topikban is tapasztalható) információs zajt, amit részben a hazai sajtóorgánumok hozzá nem értő cikkei által okozott visszhang gerjeszt. Mivel kizárható, hogy a hazai sajtó, vagy mainstream szakértők többletinformációval rendelkezzenek a fórumhoz képest a Wagner katonai magánvállalat oroszországi műveletével kapcsolatban, így kiegészítő szabály lép érvénybe a topik színvonalának megőrzése, javítása érdekében:

    • a magyar orgánumok, közösségi média oldalak, egyéb felületek hírei és elemzései (beleértve az utóbbi időkben elhíresült szakértőket is) nem támogatottak, kérjük kerülésüket.
    • a külföldi fősodratú elemzések, hírek közül az új információt nem hordozók szintén kerülendők

    Ezen tartalmak az oldal tulajdonosának és moderátorainak belátása szerint egyéb szabálysértés hiányában is törölhetők, a törlés minden esetben (az erőforrások megőrzése érdekében) külön indoklás nélkül történik.

    Preferáltak az elsődleges és másodlagos források, pl. a résztvevő felekhez köthető Telegram chat-ek, illetve az ezeket közvetlenül szemléző szakmai felületek, felhasználók.

Status
Not open for further replies.

Tcat

Well-Known Member
Szerkesztőségi tag
Moderátor
2009. április 27.
2 067
9 179
113
Az miért van hogy 3 napja nem jelzi az értesítéseket sem a kis csengőnél sem az üzeneteknél?

Ez egy jó kérdés. Az biztos, hogy nem globálisan állt le, mert nálam működik az biztos.

Első körben: a felhasználói fiókodban az értesítések része alatt sem látszanak?
Itten a közvetlen link is: https://forum.htka.hu/account/alerts

Másvalakinél esetleg ugyanilyen jelenség?
 

Ocses

Well-Known Member
2018. szeptember 29.
6 076
13 706
113
Ez egy jó kérdés. Az biztos, hogy nem globálisan állt le, mert nálam működik az biztos.

Első körben: a felhasználói fiókodban az értesítések része alatt sem látszanak?
Itten a közvetlen link is: https://forum.htka.hu/account/alerts

Másvalakinél esetleg ugyanilyen jelenség?
Nálam.
Van hogy mutatja a csengőnél hogy 1 de amikor ráklikkelek ott van több általam nem látott reakció is. Nem csak 1.
De volt, hogy a topicot pörgetve vettem észre, hogy válaszolt nekem pont @krisss.
 
  • Tetszik
Reactions: phaidros

aquarell

Well-Known Member
2015. január 20.
15 506
54 465
113
Kèrdés a kedves fórumtagokhoz: Sokan hasznâljâtok a HTKA dark megjelenitèst? Miert az jön be mint alap? Nem lehetne forditva? Light az alap, aztân aki akarja, mehet a darkra.:rolleyes:
 

Tcat

Well-Known Member
Szerkesztőségi tag
Moderátor
2009. április 27.
2 067
9 179
113
Na, ma nálam is mókás kedvében van az értesítő rendszer. A visszajelzések topic mai aktivitásáról nem jelzett semmit, viszont egy másik topicban lévő hozzászólásomra érkezett like-ról meg igen.

(Ez a komment igazából burkolt jelzése volt annak, hogy még nem jutottam oda, hogy kiderítsem miért, de folyamatban, nincs elfelejtve.)
 
M

molnibalage

Guest
Na, ma nálam is mókás kedvében van az értesítő rendszer. A visszajelzések topic mai aktivitásáról nem jelzett semmit, viszont egy másik topicban lévő hozzászólásomra érkezett like-ról meg igen.

(Ez a komment igazából burkolt jelzése volt annak, hogy még nem jutottam oda, hogy kiderítsem miért, de folyamatban, nincs elfelejtve.)
A PM-ekről kapsz értesítést?
 

Tcat

Well-Known Member
Szerkesztőségi tag
Moderátor
2009. április 27.
2 067
9 179
113
Igen kapok. (Tegnapi + mai is látszott, írok is rá majd hamarosan.)

Illetve a harang ikonon most ott virított a 2-es szám: a hozzászólásodról és Pogány like-járól. De elvileg kéne kapnom akkor is, ha csak valaki hozzászól ide a topicba. Ez utóbbi nem működött ma látszólag.
 

Tcat

Well-Known Member
Szerkesztőségi tag
Moderátor
2009. április 27.
2 067
9 179
113
Hmm, lehet meg is van az oka, hogy a simán topic hozzászólásra miért nem jött ma értesítő... Most csendben figyelem :D
 

yangwenli

Well-Known Member
2015. június 19.
1 203
2 673
113
Ez WAD, hogy a forum dark de a fooldal meg a cikkek light? Jon idovel oda is a sotet tema, vagy nekem kell esetleg valahol valamit allitani?

Tuti irva volt mar. Bocs ha X-edszerre rakerdezek. :oops:
 

Bubu bocs

Well-Known Member
2021. január 6.
3 674
15 326
113
Ma úgy vettem észre, mintha több hozzászólásom is eltűnt volna az usa biztpol topikban, nem tudom, mi történhetett. Még új vagyok, úgyhogy nem tudom, hogy moderálás miatt-e, remélem nem. Pl. a #18 305-as nekem egy válasz, de az én üzenetem már nem elérhető.
 
Status
Not open for further replies.