SR-71 Blackbird (Lockheed, USA)

  • Ha nem vagy kibékülve az alapértelmezettnek beállított sötét sablonnal, akkor a korábbi ígéretnek megfelelően bármikor átválthatsz a korábbi világos színekkel dolgozó kinézetre.

    Ehhez görgess a lap aljára és a baloldalon keresd a HTKA Dark feliratú gombot. Kattints rá, majd a megnyíló ablakban válaszd a HTKA Light lehetőséget. Választásod a böngésződ elmenti cookie-ba, így amikor legközelebb érkezel ezt a műveletsort nem kell megismételned.
  • Az elmúlt időszak tapasztalatai alapján házirendet kapott a topic.

    Ezen témában - a fórumon rendhagyó módon - az oldal üzemeltetője saját álláspontja, meggyőződése alapján nem enged bizonyos véleményeket, mivel meglátása szerint az káros a járványhelyzet enyhítését célzó törekvésekre.

    Kérünk, hogy a vírus veszélyességét kétségbe vonó, oltásellenes véleményed más platformon fejtsd ki. Nálunk ennek nincs helye. Az ilyen hozzászólásokért 1 alkalommal figyelmeztetés jár, majd folytatása esetén a témáról letiltás. Arra is kérünk, hogy a fórum más témáiba ne vigyétek át, mert azért viszont már a fórum egészéről letiltás járhat hosszabb-rövidebb időre.

  • Az elmúlt időszak tapasztalatai alapján frissített házirendet kapott a topic.

    --- VÁLTOZÁS A MODERÁLÁSBAN ---

    A források, hírek preferáltak. Azoknak, akik veszik a fáradságot és összegyűjtik ezeket a főként harcokkal, a háború jelenlegi állásával és haditechnika szempontjából érdekes híreket, (mindegy milyen oldali) forrásokkal alátámasztják és bonuszként legalább a címet egy google fordítóba berakják, azoknak ismételten köszönjük az áldozatos munkáját és további kitartást kívánunk nekik!

    Ami nem a topik témájába vág vagy akár csak erősebb hangnemben is kerül megfogalmazásra, az valamilyen formában szankcionálva lesz

    Minden olyan hozzászólásért ami nem hír, vagy szorosan a konfliktushoz kapcsolódó vélemény / elemzés azért instant 3 nap topic letiltás jár. Aki pedig ezzel trükközne és folytatná másik topicban annak 2 hónap fórum ban a jussa.

    Az új szabályzat teljes szövege itt olvasható el.

  • Az elmúlt évek tapasztalatai alapján, és a kialakult helyzet kapcsán szeretnénk elkerülni a (többek között az ukrán topikban is tapasztalható) információs zajt, amit részben a hazai sajtóorgánumok hozzá nem értő cikkei által okozott visszhang gerjeszt. Mivel kizárható, hogy a hazai sajtó, vagy mainstream szakértők többletinformációval rendelkezzenek a fórumhoz képest a Wagner katonai magánvállalat oroszországi műveletével kapcsolatban, így kiegészítő szabály lép érvénybe a topik színvonalának megőrzése, javítása érdekében:

    • a magyar orgánumok, közösségi média oldalak, egyéb felületek hírei és elemzései (beleértve az utóbbi időkben elhíresült szakértőket is) nem támogatottak, kérjük kerülésüket.
    • a külföldi fősodratú elemzések, hírek közül az új információt nem hordozók szintén kerülendők

    Ezen tartalmak az oldal tulajdonosának és moderátorainak belátása szerint egyéb szabálysértés hiányában is törölhetők, a törlés minden esetben (az erőforrások megőrzése érdekében) külön indoklás nélkül történik.

    Preferáltak az elsődleges és másodlagos források, pl. a résztvevő felekhez köthető Telegram chat-ek, illetve az ezeket közvetlenül szemléző szakmai felületek, felhasználók.

Filter

Well-Known Member
2021. január 7.
2 541
14 304
113
Gondolom az F-4 tele volt aggatva rakétákkal, bombákkal, stb...

MiG-21-es minden aspektusból...
rcs1-Mig-21.jpg
Ilyen mintákat a pszichológus szokott nekem mutogatni....
Még hogy 21-es.... :oops:
 
  • Vicces
Reactions: enzo

Flexus

Well-Known Member
2018. március 16.
1 374
4 902
113
Még egy furcsaság arról a szovjet táblázatról: Az SR71 max sebességét 920 m/s -ban adja meg, ami ha jól sacolot, olyan 2.7 M Soha nem láttak ennél gyorsabban repülő SR71-et? annak nem 1200 körül kellene lennie? Az rendben van, hogy az ameriakiak nem árulták el sosem a maximális sebességét, na de az oroszok is beszálltak a titkosításba?
 
M

molnibalage

Guest
Még egy furcsaság arról a szovjet táblázatról: Az SR71 max sebességét 920 m/s -ban adja meg, ami ha jól sacolot, olyan 2.7 M Soha nem láttak ennél gyorsabban repülő SR71-et? annak nem 1200 körül kellene lennie? Az rendben van, hogy az ameriakiak nem árulták el sosem a maximális sebességét, na de az oroszok is beszálltak a titkosításba?
A magassággal a hangsebesség csökken...

85000 láb
M3.2
Az 3445 km/h = 956 m/s Picit pontatlan, de bőven jó.

A tengerszinti M2.7 az nagyon más, mint 85000 lábon, az 3920 km/h.
 

Flexus

Well-Known Member
2018. március 16.
1 374
4 902
113
A magassággal a hangsebesség csökken...

85000 láb
M3.2
Az 3445 km/h = 956 m/s Picit pontatlan, de bőven jó.

A tengerszinti M2.7 az nagyon más, mint 85000 lábon, az 3920 km/h.
OK, az 1200 kicsit sok, nem számoltam csak saccoltam. 26000 m-en, ott a hangsebesség olyan 300 körül van, akkor annak olyan 1000-1050 körül kellene lennie. De semmiképpen sem 920. Az maximum olyan 3 M körülre jön ki nekem. És ez nem átlagos sebességként van megadva, hanem max.
 
M

molnibalage

Guest
OK, az 1200 kicsit sok, nem számoltam csak saccoltam. 26000 m-en, ott a hangsebesség olyan 300 körül van, akkor annak olyan 1000-1050 körül kellene lennie. De semmiképpen sem 920. Az maximum olyan 3 M körülre jön ki nekem. És ez nem átlagos sebességként van megadva, hanem max.
3.07
De nem értem mért rugózol ezen.
Ennyi van ott és kész.
 
T

Törölt tag 1945

Guest
OK, az 1200 kicsit sok, nem számoltam csak saccoltam. 26000 m-en, ott a hangsebesség olyan 300 körül van, akkor annak olyan 1000-1050 körül kellene lennie. De semmiképpen sem 920. Az maximum olyan 3 M körülre jön ki nekem. És ez nem átlagos sebességként van megadva, hanem max.
300m/s x 3.2Mach = 960m/s

Hangsebesség változása a magasság függvényében (kék vonal):

Comparison-US-standard-atmosphere-1962-svg-copy.jpg
 
T

Törölt tag 1945

Guest
3.07
De nem értem mért rugózol ezen.
Ennyi van ott és kész.

A gép végsebessége alapvetően hőmérséklet limitált.
Vietnamban némileg melegebb a levegő mint amit a standard atmoszféra leír, így ott némileg lassabb is volt a Habu, gondolom ezt mérték ki a szovjetek.
Meg persze a célterület felett folyamatos fordulóban is volt a gép, ez is lassíthatta némileg.

p0050.jpg
 

Flexus

Well-Known Member
2018. március 16.
1 374
4 902
113
A gép végsebessége alapvetően hőmérséklet limitált.
Vietnamban némileg melegebb a levegő mint amit a standard atmoszféra leír, így ott némileg lassabb is volt a Habu, gondolom ezt mérték ki a szovjetek.
Meg persze a célterület felett folyamatos fordulóban is volt a gép, ez is lassíthatta némileg.

p0050.jpg
Igen, így már van értelme.
 
T

Törölt tag 1945

Guest
Jókiscikk...

1968. július 26-án reggel egy újabb tipikus nap kezdődött az okinawai különítményünkben. Tony Bevacqua őrnagy, pilóta, és én a 013-as legénységet alkottuk. Reménykedtünk abban, hogy lehetőséget kapunk egy Észak-Vietnam feletti bevetésre, és az előttünk sorban álló legénység hibája miatt meg is kaptuk.

A küldetésünk Hanoi és Haiphong fölé vezetett. Észak-Vietnamot két hétre elzárta az időjárás. Az a tudat, hogy a szárazföldi háború lefolytatásához aktuális, naprakész hírszerzésre van szükség, még sürgetőbbé tette a küldetésünket.

Az első felderítő utunkon lefelé fordulva észrevettem, hogy az elektronikus ellentevékenységet (ECM) jelző panelomon világít az "R" jelzőfény. Egy észak-vietnami légvédelmi rakétarendszer követett minket a radarján.

Amire nem számítottunk, az az "M" lámpa kigyulladása volt, amelyet hamarosan az "L" lámpa követett! Ez azt jelentette, hogy az észak-vietnamiak tényleg indítottak ránk egy vagy több légvédelmi rakétát. (Az "R" fény azt jelentette, hogy kutatnak), az "M" fény azt jelentette, hogy követnek bennünket, az "L" fény pedig azt, hogy tüzelnek ránk. Megpróbáltam nyugodtnak tűnni (nem sikerült), és elmondtam Tonynak, hogy épp most indítottak ránk egy légvédelmi rakétát.

Ez a hír nem is jöhetett volna rosszabbkor. Éppen akkor kezdtük el a felderítést, és a manőverezés nem volt opció. Tony megkérdezte, hogy mikor lőtték ki, mire én azt válaszoltam: "Körülbelül öt másodperccel ezelőtt". A rakéta indításának ideje fontos volt; hírszerzési szakértőink számtalanszor elmondták nekünk, hogy az SA-2 rakéta teljes repülési ideje mindössze 58 másodperc. Más szóval, ha addig nem történt semmi, akkor valószínűleg már biztonságban vagyunk.

Sokszor gyakoroltuk a szimulátorban, hogy mit kell tennünk egy rakéta indítása esetén. Az én feladatom volt az ECM zavaró kikapcsolása, mert nem akartuk, hogy a rakéta repülés közben kövesse a zavaró frekvenciát. A mi zavarónk célja az volt, hogy megzavarja a komplexumot az indítás előtt. A másik feladatom az volt, hogy elindítsam a stopperórát, hogy lemérjem a rakéta repülésének idejét.

A reakcióidőm borzasztóan lassúnak tűnt. Egy örökkévalóságig tartott a zavaró kikapcsolása (tényleges idő: öt másodperc), és soha nem indítottam el a stopperórát. Azonban megfigyeltem az óra másodpercmutatójának helyzetét, amikor Tony megkérdezte, hogy mennyi ideje lőtték ki a rakétát.

A következő 50 másodperc kétséges! Azt hiszem, az egész idő azzal telt el, hogy Tony a rakéta repülésének hosszára vonatkozó kérdéseire válaszoltam. "Mennyi idő telt el?" - kérdezte. "Öt másodperc azóta, hogy utoljára kérdezted" - válaszoltam. A telefonbeszélgetés felvételei azt mutatják, hogy Tony csak négy alkalommal kérdezte. Azt tudom, hogy a rakéta előre jelzett repülési idejénél sokkal hosszabb időbe telt, hogy meggyőződjünk a biztonságunkról.

Befejeztük az felderítést, és leereszkedtünk a tankerünkhöz Thaiföld fölé, felkészülve a visszatérésre Észak-Vietnam fölé.

A valóságban két rakétát lőttek ki ránk. Szerencsére korán és alánk lőttek - ezt a kameráink is megerősítették.

Translated with www.DeepL.com/Translator
 

gacsat

Well-Known Member
2010. augusztus 2.
16 696
14 667
113
Jókiscikk...

1968. július 26-án reggel egy újabb tipikus nap kezdődött az okinawai különítményünkben. Tony Bevacqua őrnagy, pilóta, és én a 013-as legénységet alkottuk. Reménykedtünk abban, hogy lehetőséget kapunk egy Észak-Vietnam feletti bevetésre, és az előttünk sorban álló legénység hibája miatt meg is kaptuk.

A küldetésünk Hanoi és Haiphong fölé vezetett. Észak-Vietnamot két hétre elzárta az időjárás. Az a tudat, hogy a szárazföldi háború lefolytatásához aktuális, naprakész hírszerzésre van szükség, még sürgetőbbé tette a küldetésünket.

Az első felderítő utunkon lefelé fordulva észrevettem, hogy az elektronikus ellentevékenységet (ECM) jelző panelomon világít az "R" jelzőfény. Egy észak-vietnami légvédelmi rakétarendszer követett minket a radarján.

Amire nem számítottunk, az az "M" lámpa kigyulladása volt, amelyet hamarosan az "L" lámpa követett! Ez azt jelentette, hogy az észak-vietnamiak tényleg indítottak ránk egy vagy több légvédelmi rakétát. (Az "R" fény azt jelentette, hogy kutatnak), az "M" fény azt jelentette, hogy követnek bennünket, az "L" fény pedig azt, hogy tüzelnek ránk. Megpróbáltam nyugodtnak tűnni (nem sikerült), és elmondtam Tonynak, hogy épp most indítottak ránk egy légvédelmi rakétát.

Ez a hír nem is jöhetett volna rosszabbkor. Éppen akkor kezdtük el a felderítést, és a manőverezés nem volt opció. Tony megkérdezte, hogy mikor lőtték ki, mire én azt válaszoltam: "Körülbelül öt másodperccel ezelőtt". A rakéta indításának ideje fontos volt; hírszerzési szakértőink számtalanszor elmondták nekünk, hogy az SA-2 rakéta teljes repülési ideje mindössze 58 másodperc. Más szóval, ha addig nem történt semmi, akkor valószínűleg már biztonságban vagyunk.

Sokszor gyakoroltuk a szimulátorban, hogy mit kell tennünk egy rakéta indítása esetén. Az én feladatom volt az ECM zavaró kikapcsolása, mert nem akartuk, hogy a rakéta repülés közben kövesse a zavaró frekvenciát. A mi zavarónk célja az volt, hogy megzavarja a komplexumot az indítás előtt. A másik feladatom az volt, hogy elindítsam a stopperórát, hogy lemérjem a rakéta repülésének idejét.

A reakcióidőm borzasztóan lassúnak tűnt. Egy örökkévalóságig tartott a zavaró kikapcsolása (tényleges idő: öt másodperc), és soha nem indítottam el a stopperórát. Azonban megfigyeltem az óra másodpercmutatójának helyzetét, amikor Tony megkérdezte, hogy mennyi ideje lőtték ki a rakétát.

A következő 50 másodperc kétséges! Azt hiszem, az egész idő azzal telt el, hogy Tony a rakéta repülésének hosszára vonatkozó kérdéseire válaszoltam. "Mennyi idő telt el?" - kérdezte. "Öt másodperc azóta, hogy utoljára kérdezted" - válaszoltam. A telefonbeszélgetés felvételei azt mutatják, hogy Tony csak négy alkalommal kérdezte. Azt tudom, hogy a rakéta előre jelzett repülési idejénél sokkal hosszabb időbe telt, hogy meggyőződjünk a biztonságunkról.

Befejeztük az felderítést, és leereszkedtünk a tankerünkhöz Thaiföld fölé, felkészülve a visszatérésre Észak-Vietnam fölé.

A valóságban két rakétát lőttek ki ránk. Szerencsére korán és alánk lőttek - ezt a kameráink is megerősítették.

Translated with www.DeepL.com/Translator
A valóságban legalább 1x eltalálták, és észre se vették. Csak akkor derült ki, amikor a szerelők repeszeket szedtek ki a repülőből.