[BIZTPOL] Magyarország

  • Ha nem vagy kibékülve az alapértelmezettnek beállított sötét sablonnal, akkor a korábbi ígéretnek megfelelően bármikor átválthatsz a korábbi világos színekkel dolgozó kinézetre.

    Ehhez görgess a lap aljára és a baloldalon keresd a HTKA Dark feliratú gombot. Kattints rá, majd a megnyíló ablakban válaszd a HTKA Light lehetőséget. Választásod a böngésződ elmenti cookie-ba, így amikor legközelebb érkezel ezt a műveletsort nem kell megismételned.
  • Az elmúlt időszak tapasztalatai alapján házirendet kapott a topic.

    Ezen témában - a fórumon rendhagyó módon - az oldal üzemeltetője saját álláspontja, meggyőződése alapján nem enged bizonyos véleményeket, mivel meglátása szerint az káros a járványhelyzet enyhítését célzó törekvésekre.

    Kérünk, hogy a vírus veszélyességét kétségbe vonó, oltásellenes véleményed más platformon fejtsd ki. Nálunk ennek nincs helye. Az ilyen hozzászólásokért 1 alkalommal figyelmeztetés jár, majd folytatása esetén a témáról letiltás. Arra is kérünk, hogy a fórum más témáiba ne vigyétek át, mert azért viszont már a fórum egészéről letiltás járhat hosszabb-rövidebb időre.

  • Az elmúlt időszak tapasztalatai alapján frissített házirendet kapott a topic.

    --- VÁLTOZÁS A MODERÁLÁSBAN ---

    A források, hírek preferáltak. Azoknak, akik veszik a fáradságot és összegyűjtik ezeket a főként harcokkal, a háború jelenlegi állásával és haditechnika szempontjából érdekes híreket, (mindegy milyen oldali) forrásokkal alátámasztják és bonuszként legalább a címet egy google fordítóba berakják, azoknak ismételten köszönjük az áldozatos munkáját és további kitartást kívánunk nekik!

    Ami nem a topik témájába vág vagy akár csak erősebb hangnemben is kerül megfogalmazásra, az valamilyen formában szankcionálva lesz

    Minden olyan hozzászólásért ami nem hír, vagy szorosan a konfliktushoz kapcsolódó vélemény / elemzés azért instant 3 nap topic letiltás jár. Aki pedig ezzel trükközne és folytatná másik topicban annak 2 hónap fórum ban a jussa.

    Az új szabályzat teljes szövege itt olvasható el.

  • Az elmúlt évek tapasztalatai alapján, és a kialakult helyzet kapcsán szeretnénk elkerülni a (többek között az ukrán topikban is tapasztalható) információs zajt, amit részben a hazai sajtóorgánumok hozzá nem értő cikkei által okozott visszhang gerjeszt. Mivel kizárható, hogy a hazai sajtó, vagy mainstream szakértők többletinformációval rendelkezzenek a fórumhoz képest a Wagner katonai magánvállalat oroszországi műveletével kapcsolatban, így kiegészítő szabály lép érvénybe a topik színvonalának megőrzése, javítása érdekében:

    • a magyar orgánumok, közösségi média oldalak, egyéb felületek hírei és elemzései (beleértve az utóbbi időkben elhíresült szakértőket is) nem támogatottak, kérjük kerülésüket.
    • a külföldi fősodratú elemzések, hírek közül az új információt nem hordozók szintén kerülendők

    Ezen tartalmak az oldal tulajdonosának és moderátorainak belátása szerint egyéb szabálysértés hiányában is törölhetők, a törlés minden esetben (az erőforrások megőrzése érdekében) külön indoklás nélkül történik.

    Preferáltak az elsődleges és másodlagos források, pl. a résztvevő felekhez köthető Telegram chat-ek, illetve az ezeket közvetlenül szemléző szakmai felületek, felhasználók.

Status
Not open for further replies.

plushun

Well-Known Member
2014. augusztus 26.
6 465
17 808
113
Hát most mit lehet várni egy bolseviktól akinek az internacionalizmus a zsinórmérték? Kb mintha egy kéjenc sorozatgyilkostól várnál együttérzést. Szerintem az ő agyával sincs minden rendben ilyen szempontból és ezt most nem pejoratív értelemben értem.
 

Flexus

Well-Known Member
2018. március 16.
1 413
5 012
113
https://index.hu/sport/2021/07/29/lewis-hamilton-pedofiltorveny-formula-1/

Hamilton bizonyára alaposan elemezte az említett törvényt, kiemelte magának benne zöld/sárga/piros szövegkiemelővel a problémás részeket és alapos megfontolás után adott kritikai észrevételeket ezzel kapcsolatban. Ja várjál nem... valakik mondták neki, hogy ez LMBTQ+ ellenes törvény, mert csak, ő meg jól odamondott neki. A baj az vele, hogy olyan megfogalmazással bírálja a törvényt, amiből lejön, hogy fogalma sincs róla, hogy mi van benne. Az meg a másik, hogy mitől lenne ő szakértő a témában? Mert jól vezet?
 

Flexus

Well-Known Member
2018. március 16.
1 413
5 012
113
:D azzal csak az a baj hogy onnan nem jönnének vissza élve.
Észak Korea olcsóbb. Az uránbanyából amit kitermelnek abból lehetne fűtőelem pakson. Természetesen nem kényszermunkaként képzelem el, hanem a helyi munkabért megkapnák, levonva a kaja és szállás, szállítási költségeket. Az eü ellátás járna a helyi Rákosi Mátyás kórházban
egyrészt kaja nincs, szóval azt biztosan nem vonják le, másrészt nem tudom, hogy sstgzlan arra gondolt e, hogy visszajönnek?
 

ssgtzlan

Well-Known Member
2020. május 10.
1 176
4 984
113
:D azzal csak az a baj hogy onnan nem jönnének vissza élve.

Először is definiáljuk a "baj" szó fogalmát :)

De hogy válaszolják a felvetésre:

Természetesen biztosított a lehetősége hogy ott maradjanak ha megtetszik a környék :)

Ha bármi baleset éri őket azzal számolni kell de az bárhol lehet. Magyarországon a közlekedési balesetek valószínűsége sokkal magasabb mint Észak Koreában, ellenben a bányaolmlás viszont ott valószínűbb. De bármi történik helyi csúcskategóriás kórházban ellátják őket.
 

ssgtzlan

Well-Known Member
2020. május 10.
1 176
4 984
113
egyrészt kaja nincs, szóval azt biztosan nem vonják le, másrészt nem tudom, hogy sstgzlan arra gondolt e, hogy visszajönnek?

Persze hogy gondoltam. Írtam is a szállítási költséget. A visszaútra is vonatkozott ;-) Merő aggodalom lenne az életem hogy biztosan visszajöjjenek.


Ha nincs kaja természetesen nem vonjuk le, mert az igazságtalan lenne. Úgy többet tudnak spórolni, hamarabb kartalaníthatják az áldozatokat...
 
  • Tetszik
Reactions: aquarell

jurgenbauer

Well-Known Member
2015. február 1.
24 980
82 874
113
https://index.hu/sport/2021/07/29/lewis-hamilton-pedofiltorveny-formula-1/

Hamilton bizonyára alaposan elemezte az említett törvényt, kiemelte magának benne zöld/sárga/piros szövegkiemelővel a problémás részeket és alapos megfontolás után adott kritikai észrevételeket ezzel kapcsolatban. Ja várjál nem... valakik mondták neki, hogy ez LMBTQ+ ellenes törvény, mert csak, ő meg jól odamondott neki. A baj az vele, hogy olyan megfogalmazással bírálja a törvényt, amiből lejön, hogy fogalma sincs róla, hogy mi van benne. Az meg a másik, hogy mitől lenne ő szakértő a témában? Mert jól vezet?
Hamilton 1 kretén. Vezetni tud, szerencsés, de egy igazi politikai kretén. Mindig azt puffogja, amit legutoljára hall.

Más. Humorba kellene rakni ...

 

ssgtzlan

Well-Known Member
2020. május 10.
1 176
4 984
113
Hát most mit lehet várni egy bolseviktól akinek az internacionalizmus a zsinórmérték? Kb mintha egy kéjenc sorozatgyilkostól várnál együttérzést. Szerintem az ő agyával sincs minden rendben ilyen szempontból és ezt most nem pejoratív értelemben értem.


Tota W ről szerintem mindent elmond amit Gyurta olimpiai szerepléséről írt.

Egy igazi beképzelt, kisebbségi komplexusos kretén aki irigy mindenkire akinek bármilyen tényleges eredménye van az életben.
 

SilvioD

Well-Known Member
2018. december 23.
25 879
91 434
113

jurgenbauer

Well-Known Member
2015. február 1.
24 980
82 874
113
Azon gondolkodtam el,hogy ebben a hozzászólásokban is van olyan gondolat amin érdemes ellamentálni, szerintem te teljesen értelmes ember lehetsz,és ezért állok kicsit értetlenül az előtt hogy miért kell neked kormány propagandát zúdítani a topikra.Szerintem ezzel pont az ellenkező hatást éred el, mert aki a Fidesz táborhoz tartozik azt nem kell meggyőzni, viszont azok számára aki bizonytalanok màr szerintem zavaró ez a dolog.Ês mielőtt a fórum vallàsi hívő tagjai ellilut fejjel rámarkolnának a billentyűzetre, ezt nem a kormány vagy bármelyik fidesz hívő elleni támadásnak számom, csupán csak szeretném megérteni Jürgenbauer "motivációját".
Tök 1xű. Szépen eltereltem a szót anno, ha politikáról volt szó, pedig folyamatosan nyomták a frusztráltságukat, baromságaikat a libsevikek. És amikor 2019 szeptembere volt, és nem ismertétek meg Lacknert, és a közpénzen qurvazó Wittinghoffot meg letagadtátok, miközben 24/24 Borkaiztatok, majd nyakunkra hoztátok az O1G miatt Karácsonyt, na ott elszakadt nálam is az, hogy szépen másra terelem a szót, csak, hogy ne konfrontálódjak ilyen csaladi múlttal, mint az enyém, a sok proli komcsival, csak mert aranyos és rendes gyerek vagyok. Egyszerűen nem lehett titeket lelőni. Butag.ci politikusaitok vannak, és ha nem lenne a hálózatotok, a cselédsajtótok, meg a hazaárulásotok, a politikusaitokat még a Thürmer is elverné, nulla támogatással. Csak indexet és 444et olvasott minden ismerősöm, naponta köszöntek vissza az azonnal cáfolható panelek. Minden kib.szott kajánál, útközben, tvben, facebookon hallgattam a baromságaitokat, de amikor Lacknert nem ismertétek meg, a Zuglóban is tökkelütöttet játszó Gerinek mindent elnéztetek, Tarlóst báboztátok, majd a nyakamra raktátok a totál tehetségtelen gáljét, magyar hangja Geri, és a többit (Miskolc Eger, stb.), visszahoztatok egy totál 5%os pártot a meccsbe, a dkt, visszahoztatok egy Draskovicsot, Vágót, stb., azóta felejtsétek el, hogy csak ülök, és olvasom az ökörségeiteket, mint 2019 szeptembere előtt kb. mindenhol. Ennyi. Remélem segithettem az okok kapcsán! Részemről nem akarok úgy járni, mint 1933ban a rendes németek, hogy csöndben maradtak, miközben a nácik végig trollkodták az utcákat, vadászva az ellenvéleményekre. A Lyobbikot előre láttam, de nem szóltam be, mindenki arra szavaz, amire akar. A Momentumot a Nolimpia előtt szintén. A Mihazánkot dettó. (Most náluk az oltásellenesség az új cigányellenesség.) 2018 előtt megmondtam mi zajlik a Lyobbikban, mi várható, pedig itt is annyian bíztak bennük, és az is bejött. Ha mégis visszajönnének, legalább a lelkiismeretem lesz tiszta, mert elmenni nem fognak. Brüsszel asszisztálása mellett fognak többek közt téged is megszopatni, szetlopbi, BuTapest szintjére juttatni. Előtte felélik a manit, ahogy az önkormányzatoknál is teszik, majd nem értettek hozzával ismét nyernek egy választást. Megkapod a buziagitpropot 24/24, a migiriket, és amikor változtatni akarnál, rájössz, hogy nem tudsz mert a migirikkel mindig 50%+1el nyer az akarmilyen wllenzék. Ha pefig eltelt 12-16 év, már csak a forradalom marad abban az addigra korrupt, lezüllött, koszos országban, ahogy nyugaton is, ha elég tökös vagy.

Viszont ennek a lehetősége is megelőzhető, ha jó helyre megy az X, mert utána nekik, a mosléknak nem marad mozgástere, ugyanis összefostak és nem jött be. Onnan nekik xsak egy normális ellenzékkel lesz bármilyen esélyük, ami az egesz orszagnak jót tehet főleg, ha kialakul egy nemzeti minimum. Nem érdekel a tiborczmészározáslölözés, mert nekem eztel nem artanak, ahogy Che Katkat is leszarnám, ha nem 24/24 euspénzlopásozott volna, de azt tette. De a véglenyhölgynek még annyi gerince sincs, mint Borkainak, Szájernek, vagy másnak. Még Gréczi is lemondott! És innentől indul az a történet, hogy a hálózatok és Soros majmok világában a kettős mérce az alap, abból meg nem lehet hétpartilag kormányozni csak az O1G alapján ..
 
W

Wilson

Guest
Tök 1xű. Szépen eltereltem a szót anno, ha politikáról volt szó, pedig folyamatosan nyomták a frusztráltságukat, baromságaikat a libsevikek. És amikor 2019 szeptembere volt, és nem ismertétek meg Lacknert, és a közpénzen qurvazó Wittinghoffot meg letagadtátok, miközben 24/24 Borkaiztatok, majd nyakunkra hoztátok az O1G miatt Karácsonyt, na ott elszakadt nálam is az, hogy szépen másra terelem a szót, csak, hogy ne konfrontálódjak ilyen csaladi múlttal, mint az enyém, a sok proli komcsival, csak mert aranyos és rendes gyerek vagyok. Egyszerűen nem lehett titeket lelőni. Butag.ci politikusaitok vannak, és ha nem lenne a hálózatotok, a cselédsajtótok, meg a hazaárulásotok, a politikusaitokat még a Thürmer is elverné, nulla támogatással. Csak indexet és 444et olvasott minden ismerősöm, naponta köszöntek vissza az azonnal cáfolható panelek. Minden kib.szott kajánál, útközben, tvben, facebookon hallgattam a baromságaitokat, de amikor Lacknert nem ismertétek meg, a Zuglóban is tökkelütöttet játszó Gerinek mindent elnéztetek, Tarlóst báboztátok, majd a nyakamra raktátok a totál tehetségtelen gáljét, magyar hangja Geri, és a többit (Miskolc Eger, stb.), visszahoztatok egy totál 5%os pártot a meccsbe, a dkt, visszahoztatok egy Draskovicsot, Vágót, stb., azóta felejtsétek el, hogy csak ülök, és olvasom az ökörségeiteket, mint 2019 szeptembere előtt kb. mindenhol. Ennyi. Remélem segithettem az okok kapcsán! Részemről nem akarok úgy járni, mint 1933ban a rendes németek, hogy csöndben maradtak, miközben a nácik végig trollkodták az utcákat, vadászva az ellenvéleményekre. A Lyobbikot előre láttam, de nem szóltam be, mindenki arra szavaz, smire akar. A Momentumot a Nolimpia előtt szintén. A Mihazankot dettó. (Most nálunk az oltásellenesség az új cigányellenesség.) 2018 előtt megmondtam mi zajlik a Lyobbikban, mi várható, pedig itt is annyian bíztak bennük, és az is bejött. Ha mégis visszajönnének, legalább a lelkiismeretem lesz tiszta, mert elmenni nem fognak. Brüsszel asszisztálása mellett fognak többek közt téged is megszopatni, szetlopbi, BuTapest szintjére juttatni. Előtte felélik a manit, ahogy az önkormányzatoknál is teszik, majd nem értettek hozzával ismét nyernek egy választást. Megkapod a buziagitpropot 24/24, a migiriket, és amikor változtatni akarnál, rájössz, hogy nem tudsz mert a migirikkel mindig 50%+1el nyer az akarmilyen wllenzék. Ha pefig eltelt 12-16 év, már csak a forradalom marad abban az addigra korrupt, lezüllött, koszos országban, ahogy nyugaton is, ha elég tökös vagy.

Viszont ennek a lehetősége is megelőzhető, ha jó helyre megy az X, mert utána nekik, a mosléknak nem marad mozgástere, ugyanis összefostak és nem jött be. Onnan nekik xsak egy normális ellenzékkel lesz bármilyen esélyük, ami az egesz orszagnak jót tehet főleg, ha kialakul egy nemzeti minimum. Nem érdekel a tiborczmészározáslölözés, mert nekem eztel nem artanak, ahogy Che Katkat is leszarnám, ha nem 24/24 euspénzlopásozott volna, de azt tette. De a véglenyhölgynek még annyi gerince sincs, mint Borkainak, Szájernek, vagy másnak. Még Gréczi is lemondott! És innentől indul az a történet, hogy a hálózatok és Soros majmok világában a kettős mérce az alap, abból meg nem lehet hétpartilag kormányozni csak az O1G alapján ..
Köszönöm a válaszodat így már minden világos....
 

jurgenbauer

Well-Known Member
2015. február 1.
24 980
82 874
113
Tök 1xű. Szépen eltereltem a szót anno, ha politikáról volt szó, pedig folyamatosan nyomták a frusztráltságukat, baromságaikat a libsevikek. És amikor 2019 szeptembere volt, és nem ismertétek meg Lacknert, és a közpénzen qurvazó Wittinghoffot meg letagadtátok, miközben 24/24 Borkaiztatok, majd nyakunkra hoztátok az O1G miatt Karácsonyt, na ott elszakadt nálam is az, hogy szépen másra terelem a szót, csak, hogy ne konfrontálódjak ilyen csaladi múlttal, mint az enyém, a sok proli komcsival, csak mert aranyos és rendes gyerek vagyok. Egyszerűen nem lehett titeket lelőni. Butag.ci politikusaitok vannak, és ha nem lenne a hálózatotok, a cselédsajtótok, meg a hazaárulásotok, a politikusaitokat még a Thürmer is elverné, nulla támogatással. Csak indexet és 444et olvasott minden ismerősöm, naponta köszöntek vissza az azonnal cáfolható panelek. Minden kib.szott kajánál, útközben, tvben, facebookon hallgattam a baromságaitokat, de amikor Lacknert nem ismertétek meg, a Zuglóban is tökkelütöttet játszó Gerinek mindent elnéztetek, Tarlóst báboztátok, majd a nyakamra raktátok a totál tehetségtelen gáljét, magyar hangja Geri, és a többit (Miskolc Eger, stb.), visszahoztatok egy totál 5%os pártot a meccsbe, a dkt, visszahoztatok egy Draskovicsot, Vágót, stb., azóta felejtsétek el, hogy csak ülök, és olvasom az ökörségeiteket, mint 2019 szeptembere előtt kb. mindenhol. Ennyi. Remélem segithettem az okok kapcsán! Részemről nem akarok úgy járni, mint 1933ban a rendes németek, hogy csöndben maradtak, miközben a nácik végig trollkodták az utcákat, vadászva az ellenvéleményekre. A Lyobbikot előre láttam, de nem szóltam be, mindenki arra szavaz, amire akar. A Momentumot a Nolimpia előtt szintén. A Mihazánkot dettó. (Most náluk az oltásellenesség az új cigányellenesség.) 2018 előtt megmondtam mi zajlik a Lyobbikban, mi várható, pedig itt is annyian bíztak bennük, és az is bejött. Ha mégis visszajönnének, legalább a lelkiismeretem lesz tiszta, mert elmenni nem fognak. Brüsszel asszisztálása mellett fognak többek közt téged is megszopatni, szetlopbi, BuTapest szintjére juttatni. Előtte felélik a manit, ahogy az önkormányzatoknál is teszik, majd nem értettek hozzával ismét nyernek egy választást. Megkapod a buziagitpropot 24/24, a migiriket, és amikor változtatni akarnál, rájössz, hogy nem tudsz mert a migirikkel mindig 50%+1el nyer az akarmilyen wllenzék. Ha pefig eltelt 12-16 év, már csak a forradalom marad abban az addigra korrupt, lezüllött, koszos országban, ahogy nyugaton is, ha elég tökös vagy.

Viszont ennek a lehetősége is megelőzhető, ha jó helyre megy az X, mert utána nekik, a mosléknak nem marad mozgástere, ugyanis összefostak és nem jött be. Onnan nekik xsak egy normális ellenzékkel lesz bármilyen esélyük, ami az egesz orszagnak jót tehet főleg, ha kialakul egy nemzeti minimum. Nem érdekel a tiborczmészározáslölözés, mert nekem eztel nem artanak, ahogy Che Katkat is leszarnám, ha nem 24/24 euspénzlopásozott volna, de azt tette. De a véglenyhölgynek még annyi gerince sincs, mint Borkainak, Szájernek, vagy másnak. Még Gréczi is lemondott! És innentől indul az a történet, hogy a hálózatok és Soros majmok világában a kettős mérce az alap, abból meg nem lehet hétpartilag kormányozni csak az O1G alapján ..
Most lényegtelen, mi lesz a Mihazánkkal, pontosan a mi hazánk miatt. Ha vége a mosléknak, és ha nem nyernek, vége, akkor majd lehet a mihasszák sebeit nyalogatni. Egy ellenzéki vereség után tud majd a párt is pozicionálni, amikor a betoltott Dúró-Novák családnak nem a maradékból, az oltásellenesekből lehet csak válogatnia (a devizahiteleseket vitte a Lyobbik), hanem lesz 2 milla csalódott ellenzéki. Azok közül. De ezt meg kell érteni, mert ha 22ben elqurás lesz, nem lesz több esély. Mint Mohácsnál.
 

OhioNurse

Well-Known Member
2020. szeptember 14.
1 537
8 831
113
https://index.hu/sport/2021/07/29/lewis-hamilton-pedofiltorveny-formula-1/

Hamilton bizonyára alaposan elemezte az említett törvényt, kiemelte magának benne zöld/sárga/piros szövegkiemelővel a problémás részeket és alapos megfontolás után adott kritikai észrevételeket ezzel kapcsolatban. Ja várjál nem... valakik mondták neki, hogy ez LMBTQ+ ellenes törvény, mert csak, ő meg jól odamondott neki. A baj az vele, hogy olyan megfogalmazással bírálja a törvényt, amiből lejön, hogy fogalma sincs róla, hogy mi van benne. Az meg a másik, hogy mitől lenne ő szakértő a témában? Mert jól vezet?
Én csak annyit írtam hozzászólásban, talán ha enne pár banánt az segítené az agyműködését, erre gyűlöletbeszédért 30 napra letiltottak.o_O:rolleyes:
 

jurgenbauer

Well-Known Member
2015. február 1.
24 980
82 874
113

megazez

Well-Known Member
2018. július 22.
7 468
23 995
113
kinek mi a véleménye arról hogy többszörös visszaeső bünözők vagy akinél a visszaesés esélye magas egy többezer éves hagyomány szerint számüzetésben részesüljenek (bizonyos időre vagy örökre) ? Lenne ennek vajon visszatartó erelye ? Vagy hozzá járúlna e bizonyos elemek számüzetése a maradók közbiztonságának növeléséhez? (Nem politikai száműzésről lenne szó)
Kötél? Azt a holta napjáig megemlegeti, de ez a dátum már túlhaladott álláspont lesz.
 
  • Imádom
Reactions: Kim Philby

SilvioD

Well-Known Member
2018. december 23.
25 879
91 434
113
kötelező oltás és az emberi, alapvető szabadságok, oltási könyvhöz való kötését ellenzik. s magát az egész oltási könyvet
Pedig eddig is sok kötelező oltás volt, mégse hupákoltunk ellene. Persze értem és taktikailag jól teszik, amit tesznek, benyomultak az oltásellenes üres térbe szavazatokat gyűjtögetni.
 
  • Tetszik
Reactions: Kim Philby
Status
Not open for further replies.