[HUN] Leopard 2

  • Ha nem vagy kibékülve az alapértelmezettnek beállított sötét sablonnal, akkor a korábbi ígéretnek megfelelően bármikor átválthatsz a korábbi világos színekkel dolgozó kinézetre.

    Ehhez görgess a lap aljára és a baloldalon keresd a HTKA Dark feliratú gombot. Kattints rá, majd a megnyíló ablakban válaszd a HTKA Light lehetőséget. Választásod a böngésződ elmenti cookie-ba, így amikor legközelebb érkezel ezt a műveletsort nem kell megismételned.
  • Az elmúlt időszak tapasztalatai alapján házirendet kapott a topic.

    Ezen témában - a fórumon rendhagyó módon - az oldal üzemeltetője saját álláspontja, meggyőződése alapján nem enged bizonyos véleményeket, mivel meglátása szerint az káros a járványhelyzet enyhítését célzó törekvésekre.

    Kérünk, hogy a vírus veszélyességét kétségbe vonó, oltásellenes véleményed más platformon fejtsd ki. Nálunk ennek nincs helye. Az ilyen hozzászólásokért 1 alkalommal figyelmeztetés jár, majd folytatása esetén a témáról letiltás. Arra is kérünk, hogy a fórum más témáiba ne vigyétek át, mert azért viszont már a fórum egészéről letiltás járhat hosszabb-rövidebb időre.

  • Az elmúlt időszak tapasztalatai alapján frissített házirendet kapott a topic.

    --- VÁLTOZÁS A MODERÁLÁSBAN ---

    A források, hírek preferáltak. Azoknak, akik veszik a fáradságot és összegyűjtik ezeket a főként harcokkal, a háború jelenlegi állásával és haditechnika szempontjából érdekes híreket, (mindegy milyen oldali) forrásokkal alátámasztják és bonuszként legalább a címet egy google fordítóba berakják, azoknak ismételten köszönjük az áldozatos munkáját és további kitartást kívánunk nekik!

    Ami nem a topik témájába vág vagy akár csak erősebb hangnemben is kerül megfogalmazásra, az valamilyen formában szankcionálva lesz

    Minden olyan hozzászólásért ami nem hír, vagy szorosan a konfliktushoz kapcsolódó vélemény / elemzés azért instant 3 nap topic letiltás jár. Aki pedig ezzel trükközne és folytatná másik topicban annak 2 hónap fórum ban a jussa.

    Az új szabályzat teljes szövege itt olvasható el.

Loken

Well-Known Member
2016. november 24.
2 450
4 244
113
Egyébként a mi 44 db Leopard 2A7HU harckocsijainkat át lehetne alakítani 2A8-as verzióra a későbbiekben, vagy nincs értelme?

megjegyzés: Valaki felrakhatna most már egy képet a 2A7HU-ról "A Magyar Honvédség fegyverzete" wikipédia oldalra már 1/3-a itt van a teljes mennyiségnek...szégyen és gyalázat az az üres rubrika :hadonaszos:
 

Bálint

Well-Known Member
2020. augusztus 31.
9 049
30 453
113
Egyébként a mi 44 db Leopard 2A7HU harckocsijainkat át lehetne alakítani 2A8-as verzióra a későbbiekben, vagy nincs értelme?

megjegyzés: Valaki felrakhatna most már egy képet a 2A7HU-ról "A Magyar Honvédség fegyverzete" wikipédia oldalra már 1/3-a itt van a teljes mennyiségnek...szégyen és gyalázat az az üres rubrika :hadonaszos:
Ha vesznek rá APS-t akkor már gyakorlatilag A8
 

fedett_mókus

Well-Known Member
2018. november 25.
3 810
6 885
113
Egyébként a mi 44 db Leopard 2A7HU harckocsijainkat át lehetne alakítani 2A8-as verzióra a későbbiekben, vagy nincs értelme?

megjegyzés: Valaki felrakhatna most már egy képet a 2A7HU-ról "A Magyar Honvédség fegyverzete" wikipédia oldalra már 1/3-a itt van a teljes mennyiségnek...szégyen és gyalázat az az üres rubrika :hadonaszos:
ráraksz egy APS-t és tádááááámm A8 :D
 

Aladeen

Well-Known Member
2021. július 17.
20 023
38 356
113
Egyébként a mi 44 db Leopard 2A7HU harckocsijainkat át lehetne alakítani 2A8-as verzióra a későbbiekben, vagy nincs értelme?

megjegyzés: Valaki felrakhatna most már egy képet a 2A7HU-ról "A Magyar Honvédség fegyverzete" wikipédia oldalra már 1/3-a itt van a teljes mennyiségnek...szégyen és gyalázat az az üres rubrika :hadonaszos:
OFF
Raktam fel, de legyalulták. A Wikipédiának brutális szerzői jog fétise van.
A 2021-es kecskeméten lőtt saját fotókat is letörölték, mert szerintük nem az enyémek - szinte lehetetlen bármit feltenni, még ha saját is. Sk. rajzolt PAINT ábrámat letörölték! :mad:
K. sokat harcoltam velük, de mára feladtam.
ON
 

fedett_mókus

Well-Known Member
2018. november 25.
3 810
6 885
113
Raktam fel, de legyalulták. A Wikipédiának brutális szerzői jog fétise van.
A 2021-es kecskeméten lőtt saját fotókat is letörölték, mert szerintük nem az enyémek - szinte lehetetlen bármit feltenni, még ha saját is. Sk. rajzolt PAINT ábrámat letörölték! :mad:
K. sokat harcoltam velük, de mára feladtam.
D2.jpg
 

borisz

Well-Known Member
2012. május 25.
8 361
11 317
113
  • Tetszik
Reactions: Pogány

krisss

Well-Known Member
2014. február 21.
28 944
123 497
113
Ha vesznek rá APS-t akkor már gyakorlatilag A8

Na, igen, de mennyit kell hozzá kalapálni, hogy ne olyan ergyán álljon rajta, mint ahogy valami proto-gépen volt? Nem mondom, biztos olcsóbb, mint több hk-t venni a bekalkulált veszteségek miatt, csak na.
A mi gépeink a fitted for but not with elven készültek APS Témában
 

fedett_mókus

Well-Known Member
2018. november 25.
3 810
6 885
113
Na, igen, de mennyit kell hozzá kalapálni, hogy ne olyan ergyán álljon rajta, mint ahogy valami proto-gépen volt? Nem mondom, biztos olcsóbb, mint több hk-t venni a bekalkulált veszteségek miatt, csak na.
ez jogos meglátás, de a gépeinket eleve így gyártották hogy ne kelljen sokat kalapálni :D
 

antigonosz

Well-Known Member
2013. június 30.
29 278
68 273
113
a 13-ban benne van a vezető képző is vagy 13 "igazi" Leo2 harckocsink van?
Két napig hallottam a rádióban hogy új tankok jönnek. Én azt hittem először vettünk még valahol a 44-db-on felül párat, mondom van isten, talán osszekotortak egy tucatra való valamit valahol Európában.
Akkora hír volt...
Aztán hallom hogy 2db,meg tanulotank...
Ez aztán a tétel...
Hát nem tok mindegy hogy 12 tankunk van vagy 13?
 

krisss

Well-Known Member
2014. február 21.
28 944
123 497
113
Amúgy ennek mi èrtelme van?

Ezt rajtunk kívül ki olvassa?

Masrèszt egy kombájn sincs bejelentve, ès nagyobb fennakadást okoz.


Masrèszt a 8-17 óra között elèg tág fogalom.
Azér van a ha morcos marikanénik baszogtassák a dandárt mert nem tud elmenni a piacra mer áll előtte egy tank az úton vagy nagyon hangosan brümmög legyen mire hivatkozni, hogy de ki lett hirdetve teccett volna így tervezni a piacolási útvonalat.
 

Ocses

Well-Known Member
2018. szeptember 29.
6 633
14 965
113
Azér van a ha morcos marikanénik baszogtassák a dandárt mert nem tud elmenni a piacra mer áll előtte egy tank az úton vagy nagyon hangosan brümmög legyen mire hivatkozni, hogy de ki lett hirdetve teccett volna így tervezni a piacolási útvonalat.
Marikanèni pont az intervallum miatt nem tudja mikor jönnek a járművek.

De ennyit még azèrt bírjon ki a szentem.

Ha meg ott az unoka mèg örülhet is hogy lát tartályt.
 
  • Tetszik
Reactions: Pogány