[BIZTPOL] Magyarország

  • Ha nem vagy kibékülve az alapértelmezettnek beállított sötét sablonnal, akkor a korábbi ígéretnek megfelelően bármikor átválthatsz a korábbi világos színekkel dolgozó kinézetre.

    Ehhez görgess a lap aljára és a baloldalon keresd a HTKA Dark feliratú gombot. Kattints rá, majd a megnyíló ablakban válaszd a HTKA Light lehetőséget. Választásod a böngésződ elmenti cookie-ba, így amikor legközelebb érkezel ezt a műveletsort nem kell megismételned.
  • Az elmúlt időszak tapasztalatai alapján házirendet kapott a topic.

    Ezen témában - a fórumon rendhagyó módon - az oldal üzemeltetője saját álláspontja, meggyőződése alapján nem enged bizonyos véleményeket, mivel meglátása szerint az káros a járványhelyzet enyhítését célzó törekvésekre.

    Kérünk, hogy a vírus veszélyességét kétségbe vonó, oltásellenes véleményed más platformon fejtsd ki. Nálunk ennek nincs helye. Az ilyen hozzászólásokért 1 alkalommal figyelmeztetés jár, majd folytatása esetén a témáról letiltás. Arra is kérünk, hogy a fórum más témáiba ne vigyétek át, mert azért viszont már a fórum egészéről letiltás járhat hosszabb-rövidebb időre.

  • Az elmúlt időszak tapasztalatai alapján frissített házirendet kapott a topic.

    --- VÁLTOZÁS A MODERÁLÁSBAN ---

    A források, hírek preferáltak. Azoknak, akik veszik a fáradságot és összegyűjtik ezeket a főként harcokkal, a háború jelenlegi állásával és haditechnika szempontjából érdekes híreket, (mindegy milyen oldali) forrásokkal alátámasztják és bonuszként legalább a címet egy google fordítóba berakják, azoknak ismételten köszönjük az áldozatos munkáját és további kitartást kívánunk nekik!

    Ami nem a topik témájába vág vagy akár csak erősebb hangnemben is kerül megfogalmazásra, az valamilyen formában szankcionálva lesz

    Minden olyan hozzászólásért ami nem hír, vagy szorosan a konfliktushoz kapcsolódó vélemény / elemzés azért instant 3 nap topic letiltás jár. Aki pedig ezzel trükközne és folytatná másik topicban annak 2 hónap fórum ban a jussa.

    Az új szabályzat teljes szövege itt olvasható el.

gergo55

Well-Known Member
2014. július 16.
4 306
11 167
113
Dehogynem, semmi dolgunk a nyugattal,1100 éve hajtanak minket a vágóhídra,pont 1100 éve,mióta elvileg hont foglaltunk,azóta akarnak minket ki irtani,leigázni,kirabolni,megháborúztatni,felosztani a területeinket,stb.
Sajnos menetrendszerűen sikerült is nekik.
Hagyjuk már a hülyeséget, max gazdatest voltunk, vagyunk, és.leszünk mindig is a nyugatnak,akár tetszik,akár nem.
Nem akarunk hinni a szemünknek,de nyugat európa most szűnik meg olyannak lenni mint amilyenek mi szerettünk volna lenni,5-10 éven belül élhetetlen lesz nyugat európában már a vidék is,már.most sem látom a kapacitást nyugat európai országokban,hogy ott a fehérek tudnak egy tisztességes polgárháborút elindítani,végigvinni,és megnyerni,nem még 10 év múlva,konyec filma.
Nagyon el vagyunk tévedve az Oroszokkal kapcsolatban, egyre komolyabb nyugatról oda az emigráció,ott rend van és van élettér,végtelen mezőgazdasági lehetőségek vannak,2 db 1.5 milliárd lakosú szomszédja van,el kell engedni a régi szovjet idők emlékeit,ott most indul a akapitalizmus,csak ők nem a világ kirablására építik,hanem a saját lehetőségeikre.
34 éve álmodjuk a nyugati álmot,kb elértük a szockó legjobb éveit vásárlóerőben,vagy minimálisan meghaladtuk,amíg a gyűlölt Oroszok állva hagytak minket, az utóbbi 5-10 év alatt, és nem úgy, hogy körbe hajókáztákna világot, gyarmatosítás céljából.
Ahogy behúzzák ukrajnát,sosem látott migráciò fog oda indulni, elemi érdekünk,hogy nekünk is just jusson az életképes migránsokból,vagy rábasztunk,végleg.
Nincs hová menni,a nyugat európai népeknek,csak keletre,vagy 1 tisztességes polgárháború,ahol a politikai,igazságügyi,erőszakszervezeti vezetőkkel kell kezdeni,különben vérbe fojtják a saját népüket,és vége a dalnak.
Mégegyszer.
Ide ne jöjjenek a nyugati wok és minden fertőzött, többszörös felsőbbrendűség tudatral eltelt népek, akár nyugger akár nem!!
 

jurgenbauer

Well-Known Member
2015. február 1.
26 376
88 983
113
Ti semmit nem tanultatok trianonból?
Ti meg nem értitek miért volt?

Nem a németeken/szászokon, hollandokon, dél-afrikai négereken múlt!

Nézzétek már meg, hogy kik loptak el területeket egy ezer éves országból! Láttok ti ott németeket, hollandokat, briteket és dél-afrikaiakat?

A magyar államvasutak ingyen utaztatta az erdélyi romulánokat Gyulafehérvárra, hogy azok a csóringerek elszakadhassanak Magyarországtól, és a szomszédos (nocsak, nocsak, szomszédos?!) Romulániához tartozzanak (szlovákok a Csehekhez, a szerbek Szerbiához, a horvátok Horvátországhoz, stb.).

Majd ha szomszédosak leszünk a britekkel, hollandokkal, németekkel, netán Dél-Afrikával, komolyan elkezdek aggódni a betelepülő németek, hollandok és dél-afrikaiak miatt, főleg ha azok gyakorló keresztények is.
 
  • Tetszik
Reactions: blitzkrieg

papajoe

Well-Known Member
2016. február 21.
16 958
56 189
113
Mégegyszer.
Ide ne jöjjenek a nyugati wok és minden fertőzött, többszörös felsőbbrendűség tudatral eltelt népek, akár nyugger akár nem!!



Azért jönnek mert nem woke-ok....
Majd elengedi a felsőbbeendűségét,ha beilleszkedik,már amelyikben van,a rezeda szagú kisfalumban van az országunk egyik legnagyobb szarvasmarha felvásárlója,Holland srác, annó dolgoztam is neki,szerintem multimilliárdos,semmilyen felsőbbrendűségi tudattal nem rendelkezik,van 1 màsik nagy,német cég is,a nejem is dolgozott ott, a faterom 10 évet nyugdíj után, van pár fritz alvezíre is,ismeretlen a woke,vagy a felsőbbrendűség részükről,amiről beszélsz,ugyanoly családi életet élnek mint mi,ugyanolyan szomszédok mint az egykori tsz ágazat vezető,vagy egyéb helyi lakos.
Az,hogy több pénze van,még nem jelenti azt,hogy woke,vagy felsőbbrendűségi tudata van,persze biztos van kancsó köztük,de mi sem vagyunk 100%-ig díszpéldányok,sem otthon, se ha.mi megyünk hozzájuk lakni,dolgozni.
Van egy vakolatokat keverő cég is,abba a suliba járnak a gyerekeik ahová én jártam,ott vásárolnak be a kisboltban ahol anyám vette a sport szeletet amit kiküldött nekem,befizetik az adót céges,és privát szinten is,ne csináljuk már problémát ha az nincs is.
Fentartom,hogy az életképes,családos,kisgyerekes nyugati fehérek jöhetnek,itt dolgozzanak,adózzanak,ahogy mi is teszük/tettük náluk.
Túl reagálod szerintem.


Hunlad farm,Obo Bettermann,Knauf a cégek.
 

alter ego

Well-Known Member
2022. március 22.
573
1 610
93
Én az orosz ukrán háború kitörése környékén, látva ezt a degenerált külpolitikát, illetve a közpénzekkel való bánásmód is rátett rendesen. Nem beszélve a rengeteg hazugságra épülő propagandáról, ami egy kártyavár effektus, ha eljön az igazság pillanata.

Akkor még nem marták véresre a kezet, ami enni ad?
Pedig tudniuk kellett, mert miattuk nincs megegyezés.
 

jurgenbauer

Well-Known Member
2015. február 1.
26 376
88 983
113
Bennfentes.net-en van egy írás sok minden között a külföldi titkosszolgálatok és a magyar média összefonódásáról 'Ügynökmeló' címmel.

Hogyan fúrják a haderőfejlesztést, a kormányzati intézkedéseket, miért van Ukrajna felszopva médiailag itthon is, a lengyel, szlovák, cseh, kanadai, brit, amerikai ágról hogyan megy a mindenszarizmus terjesztése, stb.

Nem linkelem direktben, mert még belpolnak veszik. Akit érdekel, keresse meg!
 
  • Tetszik
Reactions: SilvioD and Nber

gergo55

Well-Known Member
2014. július 16.
4 306
11 167
113
Azért jönnek mert nem woke-ok....
Majd elengedi a felsőbbeendűségét,ha beilleszkedik,már amelyikben van,a rezeda szagú kisfalumban van az országunk egyik legnagyobb szarvasmarha felvásárlója,Holland srác, annó dolgoztam is neki,szerintem multimilliárdos,semmilyen felsőbbrendűségi tudattal nem rendelkezik,van 1 màsik nagy,német cég is,a nejem is dolgozott ott, a faterom 10 évet nyugdíj után, van pár fritz alvezíre is,ismeretlen a woke,vagy a felsőbbrendűség részükről,amiről beszélsz,ugyanoly családi életet élnek mint mi,ugyanolyan szomszédok mint az egykori tsz ágazat vezető,vagy egyéb helyi lakos.
Az,hogy több pénze van,még nem jelenti azt,hogy woke,vagy felsőbbrendűségi tudata van,persze biztos van kancsó köztük,de mi sem vagyunk 100%-ig díszpéldányok,sem otthon, se ha.mi megyünk hozzájuk lakni,dolgozni.
Van egy vakolatokat keverő cég is,abba a suliba járnak a gyerekeik ahová én jártam,ott vásárolnak be a kisboltban ahol anyám vette a sport szeletet amit kiküldött nekem,befizetik az adót céges,és privát szinten is,ne csináljuk már problémát ha az nincs is.
Fentartom,hogy az életképes,családos,kisgyerekes nyugati fehérek jöhetnek,itt dolgozzanak,adózzanak,ahogy mi is teszük/tettük náluk.
Túl reagálod szerintem.


Hunlad farm,Obo Bettermann,Knauf a cégek.
Sajnos az én német, németzsidó, labanc, holland idejövők közötti kismintámban nincs ilyen elfogadhatónak nevezhető eset.
Vállalom a túlreagálás és az általánosítás "bűnét".
Ha ott nyugoton beüt a geddon, akkor már nem valószinű, hogy olyan jólnevelt illemtudók jönnek mint amilyenekhez neked szerencséd van/volt.
Tartom magam ahhoz, hogy el kell kezdeni a reciprok vasfüggöny építését.
 

papajoe

Well-Known Member
2016. február 21.
16 958
56 189
113
Sajnos az én német, németzsidó, labanc, holland idejövők közötti kismintámban nincs ilyen elfogadhatónak nevezhető eset.
Vállalom a túlreagálás és az általánosítás "bűnét".
Ha ott nyugoton beüt a geddon, akkor már nem valószinű, hogy olyan jólnevelt illemtudók jönnek mint amilyenekhez neked szerencséd van/volt.
Tartom magam ahhoz, hogy el kell kezdeni a reciprok vasfüggöny építését.


Szerintem is ideje körbevenni magunkat tisztességes fallacy nyugatról,és átvilágítani a tartósan letelepedni,saját kecót venni akarókat,itt,saját környezetükben is tudnak vadparasztok lenni a nyugati népek,meg normálisak is,ahogy mi is,ők is csak emberek.
 
  • Tetszik
Reactions: gergo55

arcas

Well-Known Member
2013. március 20.
7 052
23 576
113
"Szerhij Kujun szerint Magyarország és Szlovákia reakciójának megértéséhez figyelembe kell venni azokat a „nagyon is hihető médiajelentéseket”, amelyek szerint..."
giphy.webp

Megérkeztünk a "nagyon is hihető o_O médiajelentések" (?!?!) :oops: korába.
 

honved

Well-Known Member
2010. június 2.
10 223
19 310
113
Sajnos az én német, németzsidó, labanc, holland idejövők közötti kismintámban nincs ilyen elfogadhatónak nevezhető eset.
Vállalom a túlreagálás és az általánosítás "bűnét".
Ha ott nyugoton beüt a geddon, akkor már nem valószinű, hogy olyan jólnevelt illemtudók jönnek mint amilyenekhez neked szerencséd van/volt.
Tartom magam ahhoz, hogy el kell kezdeni a reciprok vasfüggöny építését.

Alapvetően akik Vas megyében a környékünkön letelepedtek, öreg napjaikat eltölteni, a nyugati országokból, azok nem jelentenek semmi veszélyt a társadalmunkra.
Alapban kis falvakban leginkább, vettek lerobbant régi, elhagyott, vagy eladásra váró házakat. Amiket aztán takaros lakóhellyé változtattak. Helyi építési vállalkozót bíznak meg, akinek így több munkája lesz, aki ezzel növeli bebételeit és több adót fizet be. A nyugdíjukat itt költik el, kereskedelemben, szolgáltatásban, itt képződik belőle áfa bevétel.
Orvoshoz többségében magán rendelésre mennek, tehát azt is itt fizetik. Más egészségügyi ellátásukat, az ide vonatkozó EU szabályozás alapján, ha kitöltötték a megfelelő dokumentumokat, az adott ország, ahonnan jöttek, biztosítójával rendezi a TB.
Ugyan nem aktív dolgozók, de mégis hoznak némi pluszt a költségvetésnek, azzal hogy itt élnek.
 

krisss

Well-Known Member
2014. február 21.
29 553
126 777
113
Azért jönnek mert nem woke-ok....
Majd elengedi a felsőbbeendűségét,ha beilleszkedik,már amelyikben van,a rezeda szagú kisfalumban van az országunk egyik legnagyobb szarvasmarha felvásárlója,Holland srác, annó dolgoztam is neki,szerintem multimilliárdos,semmilyen felsőbbrendűségi tudattal nem rendelkezik,van 1 màsik nagy,német cég is,a nejem is dolgozott ott, a faterom 10 évet nyugdíj után, van pár fritz alvezíre is,ismeretlen a woke,vagy a felsőbbrendűség részükről,amiről beszélsz,ugyanoly családi életet élnek mint mi,ugyanolyan szomszédok mint az egykori tsz ágazat vezető,vagy egyéb helyi lakos.
Az,hogy több pénze van,még nem jelenti azt,hogy woke,vagy felsőbbrendűségi tudata van,persze biztos van kancsó köztük,de mi sem vagyunk 100%-ig díszpéldányok,sem otthon, se ha.mi megyünk hozzájuk lakni,dolgozni.
Van egy vakolatokat keverő cég is,abba a suliba járnak a gyerekeik ahová én jártam,ott vásárolnak be a kisboltban ahol anyám vette a sport szeletet amit kiküldött nekem,befizetik az adót céges,és privát szinten is,ne csináljuk már problémát ha az nincs is.
Fentartom,hogy az életképes,családos,kisgyerekes nyugati fehérek jöhetnek,itt dolgozzanak,adózzanak,ahogy mi is teszük/tettük náluk.
Túl reagálod szerintem.


Hunlad farm,Obo Bettermann,Knauf a cégek.
Egyik ismerősömék mellé költözött egy idősebb német házaspár. Tyúkokat tartanak kertészkednek, az öreg fószer megszerette a magyar pàlinkát és a főzés művészetét próbálja épp elsajàtítani a szomszédtól :D
 

arcas

Well-Known Member
2013. március 20.
7 052
23 576
113
Egyik ismerősömék mellé költözött egy idősebb német házaspár. Tyúkokat tartanak kertészkednek, az öreg fószer megszerette a magyar pàlinkát és a főzés művészetét próbálja épp elsajàtítani a szomszédtól :D
Mifelénk egyre több a belga társaság, leginkább idősek, mindennek tudnak örülni, ami más mint otthon. Szőlőtermesztés lett nekik a menő hobbi, qrva szarul csinálják, de jó látni ahogyan örülnek neki :) , meg mindenféle humanitárius segitségnyújtások szervezése Ukrajnának.
 

ZRÍNYI 20!026

Well-Known Member
2017. szeptember 20.
2 300
4 729
113
Bennfentes.net-en van egy írás sok minden között a külföldi titkosszolgálatok és a magyar média összefonódásáról 'Ügynökmeló' címmel.

Hogyan fúrják a haderőfejlesztést, a kormányzati intézkedéseket, miért van Ukrajna felszopva médiailag itthon is, a lengyel, szlovák, cseh, kanadai, brit, amerikai ágról hogyan megy a mindenszarizmus terjesztése, stb.

Nem linkelem direktben, mert még belpolnak veszik. Akit érdekel, keresse meg!
Ezek szerint a magyar kormány és a honvédelmi vezetés, már a külföldi titkosszolgálatoknak dolgoznak? Mert nélkülük nehéz lenne fúrni a haderő fejlesztést, egy "független, erős", konfrontálódásra is hajlandó országban!
Mondjuk ez hihető azok után, amit újabban kormányzás, haderőfejlesztés címen leművelnek! A médiának ebbe nincs beleszólása!
Egyébként szerintem nyugodtan tedd be ide, ha nem fakenews, mert ha ez nem biztpol, akkor mi az?
 

gergo55

Well-Known Member
2014. július 16.
4 306
11 167
113
Alapvetően akik Vas megyében a környékünkön letelepedtek, öreg napjaikat eltölteni, a nyugati országokból, azok nem jelentenek semmi veszélyt a társadalmunkra.
Alapban kis falvakban leginkább, vettek lerobbant régi, elhagyott, vagy eladásra váró házakat. Amiket aztán takaros lakóhellyé változtattak. Helyi építési vállalkozót bíznak meg, akinek így több munkája lesz, aki ezzel növeli bebételeit és több adót fizet be. A nyugdíjukat itt költik el, kereskedelemben, szolgáltatásban, itt képződik belőle áfa bevétel.
Orvoshoz többségében magán rendelésre mennek, tehát azt is itt fizetik. Más egészségügyi ellátásukat, az ide vonatkozó EU szabályozás alapján, ha kitöltötték a megfelelő dokumentumokat, az adott ország, ahonnan jöttek, biztosítójával rendezi a TB.
Ugyan nem aktív dolgozók, de mégis hoznak némi pluszt a költségvetésnek, azzal hogy itt élnek.
Idilli kép.
Jó lenne, ha ilyen lenne, de nem ilyen....sajnos.
 

Kim Philby

Well-Known Member
2020. december 16.
11 403
33 840
113
Nem koherensen tartozik ide, de megjegyezném, hogy a környékünkön nyálcsorgatva irigyelt beszerzések nagy része nem kifejezetten irigylésre méltó helyzetet feltételez/eredményez.

-Lengyelország-az oroszok ellen készül, a gazdaságát most rakja rottyra. Ugyanakkor a térség NATO erődje, ami nem sok jót ígér
-Szlovákia-mindent odaadtak az ukriknak, nulláról kezdenek
-Horvátország, gazdaságilag nem látom, hogy lubickolnának, megint háborúra készülnek (nagy sz@r van demográfiailag)
-Szerbia, szorongatja őket mindenki a környéken, ott van nekik Koszovó, muszáj erőn felül teljesíteniük
a végére hagytam....
-Románia, katasztrófális demográfia mellett, még a gazdaságuk is oszlóban, a megrendeléseik impozánsak, de ismerve őket, délibábnak tartom a teljesülésüket...ja, és az oroszok kezdenek berágni rájuk, mert Moldovát akarják, és a NATO támaszpontjai miatt kényelmetlenné kezd válni a helyzetük....

Ennek a figyelembevételével, illetve a gazdaságunk/a világgazdaság eseményeinek összefüggéseit is belekalkulálva, árnyaltabb a kép.
 

dudi

Well-Known Member
2010. április 18.
49 595
82 423
113
Nem koherensen tartozik ide, de megjegyezném, hogy a környékünkön nyálcsorgatva irigyelt beszerzések nagy része nem kifejezetten irigylésre méltó helyzetet feltételez/eredményez.

-Lengyelország-az oroszok ellen készül, a gazdaságát most rakja rottyra. Ugyanakkor a térség NATO erődje, ami nem sok jót ígér
-Szlovákia-mindent odaadtak az ukriknak, nulláról kezdenek
-Horvátország, gazdaságilag nem látom, hogy lubickolnának, megint háborúra készülnek (nagy sz@r van demográfiailag)
-Szerbia, szorongatja őket mindenki a környéken, ott van nekik Koszovó, muszáj erőn felül teljesíteniük
a végére hagytam....
-Románia, katasztrófális demográfia mellett, még a gazdaságuk is oszlóban, a megrendeléseik impozánsak, de ismerve őket, délibábnak tartom a teljesülésüket...ja, és az oroszok kezdenek berágni rájuk, mert Moldovát akarják, és a NATO támaszpontjai miatt kényelmetlenné kezd válni a helyzetük....

Ennek a figyelembevételével, illetve a gazdaságunk/a világgazdaság eseményeinek összefüggéseit is belekalkulálva, árnyaltabb a kép.
Minket kihagytál...
 
  • Hűha
Reactions: Kim Philby

boki

Well-Known Member
2012. május 18.
48 410
84 273
113
Magyarokon kívül egyetlen egy volt szoci országból sem hívtak meg senkit. Se tót, se cseh, se lengyel, se bolgár, se román..
 

SilvioD

Well-Known Member
2018. december 23.
27 036
95 594
113
Ment a hiszti, zárjuk ki Magyarországot a schengeni övezetből.



Erre válasz Orbán Balázs



Ha már Brüsszel orosz és belorusz kémekkel riogat a hazai Nemzeti Kártya program kiterjesztése miatt, nézzük meg a valóságot, azaz hogy az adatok alapján az egyes EU-s tagállamokban milyen arányban tartózkodnak az említett két ország állampolgárai.

2022-ben csak Németországban – ők még nem közöltek 2023-as adatokat – majdnem 230 ezer orosz állampolgárnak volt tartózkodási engedélye, de Spanyolországban is majdnem 100 ezren, Franciaországban több mint 60 ezren, Olaszországban pedig közel 50 ezren tartózkodtak. A térségünkben messze nem nálunk él a legtöbb orosz állampolgár: Csehországban majdnem 40 ezren, Ausztriában és Lengyelországban pedig több mint 20 ezren élnek.

A legnagyobb belorusz közösség Lengyelországban él, több mint negyedmillió ember❗️ 2014 óta az ő létszámuk megnégyszereződött. Lengyelország után – akárcsak az oroszok esetében – Olaszországban, Spanyolországban, Franciaországban, valamint Csehországban él a legtöbb belorusz.

Az uniós statisztikák szerint ma nagyjából 1 millió orosznak és belorusznak van tartózkodási engedélye az EU területén. A Magyarországon valamilyen típusú tartózkodási engedéllyel rendelkező oroszok és beloruszok a teljes uniós létszám alig 1 százalékát adják, ami körülbelül 11 ezer fő.

Ami a munkavállalási célú engedélyeket illeti, 2023-ban nagyjából 180 ezer orosz és belorusz rendelkezett ilyen engedéllyel az EU-ban, miközben Magyarországon ennek csupán kevesebb mint az 1 százaléka élt és dolgozott.

Vajon valóban Magyarország jelent biztonsági kihívást, miközben például Lengyelországban jelenleg több mint 130 ezer belorusz állampolgár dolgozik❔

Hazánk szabályozása miatt egyes országok, mint például Észtország vagy Finnország, különösen aggódnak, de miért nem tették fel maguknak ezeket a kérdéseket, amikor tízezerszámra – a magyar adat sokszorosával – engedtek be orosz és belorusz állampolgárokat a területükre?

‼️⬇️

Fontos leszögezni, hogy a Nemzeti Kártya program nem jelent biztonsági kockázatot a schengeni térség szempontjából, hiszen az orosz és belorusz állampolgároknak is átfogó ellenőrzésen kell átesniük a magyarországi belépéshez és tartózkodáshoz.

Nyilvánvaló tehát, hogy egy újabb Brüsszelből koordinált politikai hadjáratról van szó, amely során a brüsszeli elit a tényeket és az adatokat ismét figyelmen kívül hagyja.