Visszajelzések és javaslatok

  • Ha nem vagy kibékülve az alapértelmezettnek beállított sötét sablonnal, akkor a korábbi ígéretnek megfelelően bármikor átválthatsz a korábbi világos színekkel dolgozó kinézetre.

    Ehhez görgess a lap aljára és a baloldalon keresd a HTKA Dark feliratú gombot. Kattints rá, majd a megnyíló ablakban válaszd a HTKA Light lehetőséget. Választásod a böngésződ elmenti cookie-ba, így amikor legközelebb érkezel ezt a műveletsort nem kell megismételned.
  • Az elmúlt időszak tapasztalatai alapján házirendet kapott a topic.

    Ezen témában - a fórumon rendhagyó módon - az oldal üzemeltetője saját álláspontja, meggyőződése alapján nem enged bizonyos véleményeket, mivel meglátása szerint az káros a járványhelyzet enyhítését célzó törekvésekre.

    Kérünk, hogy a vírus veszélyességét kétségbe vonó, oltásellenes véleményed más platformon fejtsd ki. Nálunk ennek nincs helye. Az ilyen hozzászólásokért 1 alkalommal figyelmeztetés jár, majd folytatása esetén a témáról letiltás. Arra is kérünk, hogy a fórum más témáiba ne vigyétek át, mert azért viszont már a fórum egészéről letiltás járhat hosszabb-rövidebb időre.

  • Az elmúlt időszak tapasztalatai alapján frissített házirendet kapott a topic.

    --- VÁLTOZÁS A MODERÁLÁSBAN ---

    A források, hírek preferáltak. Azoknak, akik veszik a fáradságot és összegyűjtik ezeket a főként harcokkal, a háború jelenlegi állásával és haditechnika szempontjából érdekes híreket, (mindegy milyen oldali) forrásokkal alátámasztják és bonuszként legalább a címet egy google fordítóba berakják, azoknak ismételten köszönjük az áldozatos munkáját és további kitartást kívánunk nekik!

    Ami nem a topik témájába vág vagy akár csak erősebb hangnemben is kerül megfogalmazásra, az valamilyen formában szankcionálva lesz

    Minden olyan hozzászólásért ami nem hír, vagy szorosan a konfliktushoz kapcsolódó vélemény / elemzés azért instant 3 nap topic letiltás jár. Aki pedig ezzel trükközne és folytatná másik topicban annak 2 hónap fórum ban a jussa.

    Az új szabályzat teljes szövege itt olvasható el.

Status
Not open for further replies.

ZRÍNYI 20!026

Well-Known Member
2017. szeptember 20.
2 300
4 729
113
Na pont ez a táborosodás és az ebből is fakadó regresszió a topik rákfenéje.
Egy dologban egyet értenek a fórum tagok, a haderőfejlesztés szükségességében.
A beetetés megvolt, felcsillant egy kis remény, és még az ország lakossága is elfogadta, jobban mint korábban bármikor.
Erre jött az ország lerablása, legyengítése mind politikailag, mind gazdaságilag.
És amikor már azt hittük hogy teljesen padlóra kerültünk, rá kellett jönnünk, hogy hála a választott kleptomániás vezetőinknek, mindig van még lejjebb.
A legnagyobb ellenségei az országnak, a biztonságunknak éppen azok, akikben vakon megbízott egy jelentős réteg. Azok, akik bedőltek egy újabb trükkös társulatnak, akik hibátlan munkát végeztek a kifosztásban, a megtévesztésben.
Én csak annyit mondok, hogy még mindig van lejjebb, és "hála" a kormányunknak, egyre kisebb ráhatásunk van a jövőnkre!
 

Busho3301

Well-Known Member
Szerkesztőségi tag
Moderátor
2021. április 26.
2 727
11 650
113
Egy dologban egyet értenek a fórum tagok, a haderőfejlesztés szükségességében.
A beetetés megvolt, felcsillant egy kis remény, és még az ország lakossága is elfogadta, jobban mint korábban bármikor.
Erre jött az ország lerablása, legyengítése mind politikailag, mind gazdaságilag.
És amikor már azt hittük hogy teljesen padlóra kerültünk, rá kellett jönnünk, hogy hála a választott kleptomániás vezetőinknek, mindig van még lejjebb.
A legnagyobb ellenségei az országnak, a biztonságunknak éppen azok, akikben vakon megbízott egy jelentős réteg. Azok, akik bedőltek egy újabb trükkös társulatnak, akik hibátlan munkát végeztek a kifosztásban, a megtévesztésben.
Én csak annyit mondok, hogy még mindig van lejjebb, és "hála" a kormányunknak, egyre kisebb ráhatásunk van a jövőnkre!
Kb 2008 óta van HTKA, kicsit nagyobb perspektívában érdemes nézni a fórumot, volt itt élet 2016 előtt is.
 

Mark1993

Well-Known Member
2010. augusztus 23.
5 095
16 539
113
Kb 2008 óta van HTKA, kicsit nagyobb perspektívában érdemes nézni a fórumot, volt itt élet 2016 előtt is.

Nem 2006 óta ?

ueNePd6.jpeg
 

SirHiggins

Well-Known Member
2018. november 13.
16 376
22 876
113
Na ez meg megint nem igaz. 2 éve se volt amikor néhány balfasz elkezdte ezt a narratívát tolni.
Hát én azt látom, hogy ahogy valaki másmilyen véleményt fogalmaz meg, nem az oroszok az 'igazság' oldalán-t citálja, akkor azonnal neki esnek a csávókák, aztán öntik a bullshitet whataboutism-olva, személyeskedve, megalázóan.
 

Redgreg

Well-Known Member
2022. április 22.
921
4 144
93
Hát én azt látom, hogy ahogy valaki másmilyen véleményt fogalmaz meg, nem az oroszok az 'igazság' oldalán-t citálja, akkor azonnal neki esnek a csávókák, aztán öntik a bullshitet whataboutism-olva, személyeskedve, megalázóan.
Vica versa. Csak mindenkinek az fáj, ami nem tetszik. Kivéve nekem. Mert nekem az élet fáj
 

ladagrant

Well-Known Member
2019. január 30.
2 512
4 779
113
Nem értelmes viták keltésének szándékára gondolj és meg is van a válasz :)
Kibírom.
Mivel az internetbe szulettem bele, nagyon jol ismerem a forumozok lelkivilagat. Hogy tudja egy szo is tuskekent hatni a bor alatt.

Ugyanakkor azt is jol tudom hogy sok sirassal sok mindent el lehet erni. A forum regota ugy van menedzselve hogy a kulso szemlelo elfogultnak tartsa. Nem javit ezen hosszutavon ha tovabb van lenyomva a merleg egyik nyelve.

Ha bar igy is visszafogtam magam evek ota, azert minden offtopicomra 20 masik jut masoktol. Ami kivaltotta a jelenlegi buntetest is kb annyi volt hogy “Oroszorszag felbomlik” ettol sokan kiakadtak erthetoen. Ugyanakkor az elmult 7 napbol “ukrajna szetesik” jeligere egy mareknyi kommentet lehet talalni, megse rohantam a modikhoz.

A moderacio hianyossaga az is hogy nincs jutalmazasa az egyuttmukodesnek csak buntetes letezik. Amikor rendszeresen hordtam a hireket off topic nelkul az ukran topicba akkor az en fejem felett tovabb lebegett a kard mig masok nyugodtan toltak az offtopicot es maig toljak.

Mondanam hogy rosszabb lesz az ukran hirek gyujtohelye, de igazabol nem. Eddig is idegbol irtak oda emberek, ezutan is az lesz.

Nem en vagyok a problema ami a forumot sujtja. A problema azok az otthonulo unatkozo nyugdijasok akiknek olyan torekeny az erzelmi vilaga mint egy Herendi porcelannak. A moderacio oket szolgalja ki, ha ezek az emberek ertenenek mas nyelven akkor hamar sokkot kapnanak hogyan is kezelik ezeket az olyanokat mint ok egy szabadabb kornyezetben.

El fognak tunni mind egy szalig az ido kegyetlensege miatt, es akkor a forum moderacionak azzal kell majd szembesulnie hogy egy taszito ellenseges kornyezetet hoztak letre az ujabb fiatalabb belepoknek amig ki nem urul ez a ter.

P. S.
Amig az osszes gyava fotelhuszar ideirja a nagy lazalmait es kepzelgeseit, tavaly ilyenkor en Kijevben jartam, hogy ateljem azt amit masok csak tavolrol mernek ugatni.
 

mindenen kívül

Well-Known Member
2019. szeptember 18.
6 540
18 827
113
Nem értelmes viták keltésének szándékára gondolj és meg is van a válasz :)

Azt hogy is kell eldönteni, hogy melyik vita értelmes?
Ugyanis a kirakott illető véleménye, mondanivalója pont annyira lehet megosztó, mint kb. 14 másik kollégáé, akik a mocsárban dagonyáznak.
És olyanná teszik azt, amilyenné.
 

Tcat

Well-Known Member
Szerkesztőségi tag
Moderátor
2009. április 27.
2 095
9 323
113
Amikor rendszeresen hordtam a hireket off topic nelkul az ukran topicba akkor az en fejem felett tovabb lebegett a kard mig masok nyugodtan toltak az offtopicot es maig toljak.

/magaslabda:

Amik kapcsán saját magad írtad le a topikban, hogy csak copypasteled őket és általában meg se nézed mit raksz be. Írtad ezt amikor egyszer napokon át rengetegen jelezték neked, hogy amúgy pont az ellentéte van a videón, mint amivel kommenteled azokat.
 

Tcat

Well-Known Member
Szerkesztőségi tag
Moderátor
2009. április 27.
2 095
9 323
113
Azt hogy is kell eldönteni, hogy melyik vita értelmes?
Ugyanis a kirakott illető véleménye, mondanivalója pont annyira lehet megosztó, mint kb. 14 másik kollégáé, akik a mocsárban dagonyáznak.

Nyilván, ugyanakkor a kirakott illető ilyen hozzászólásai esetében relatíve egyszerűen eldönthető, mert megszövegezésükből általában süt hogy mi a célja vele.
 
Status
Not open for further replies.