Visszajelzések és javaslatok

  • Ha nem vagy kibékülve az alapértelmezettnek beállított sötét sablonnal, akkor a korábbi ígéretnek megfelelően bármikor átválthatsz a korábbi világos színekkel dolgozó kinézetre.

    Ehhez görgess a lap aljára és a baloldalon keresd a HTKA Dark feliratú gombot. Kattints rá, majd a megnyíló ablakban válaszd a HTKA Light lehetőséget. Választásod a böngésződ elmenti cookie-ba, így amikor legközelebb érkezel ezt a műveletsort nem kell megismételned.
  • Az elmúlt időszak tapasztalatai alapján házirendet kapott a topic.

    Ezen témában - a fórumon rendhagyó módon - az oldal üzemeltetője saját álláspontja, meggyőződése alapján nem enged bizonyos véleményeket, mivel meglátása szerint az káros a járványhelyzet enyhítését célzó törekvésekre.

    Kérünk, hogy a vírus veszélyességét kétségbe vonó, oltásellenes véleményed más platformon fejtsd ki. Nálunk ennek nincs helye. Az ilyen hozzászólásokért 1 alkalommal figyelmeztetés jár, majd folytatása esetén a témáról letiltás. Arra is kérünk, hogy a fórum más témáiba ne vigyétek át, mert azért viszont már a fórum egészéről letiltás járhat hosszabb-rövidebb időre.

  • Az elmúlt időszak tapasztalatai alapján frissített házirendet kapott a topic.

    --- VÁLTOZÁS A MODERÁLÁSBAN ---

    A források, hírek preferáltak. Azoknak, akik veszik a fáradságot és összegyűjtik ezeket a főként harcokkal, a háború jelenlegi állásával és haditechnika szempontjából érdekes híreket, (mindegy milyen oldali) forrásokkal alátámasztják és bonuszként legalább a címet egy google fordítóba berakják, azoknak ismételten köszönjük az áldozatos munkáját és további kitartást kívánunk nekik!

    Ami nem a topik témájába vág vagy akár csak erősebb hangnemben is kerül megfogalmazásra, az valamilyen formában szankcionálva lesz

    Minden olyan hozzászólásért ami nem hír, vagy szorosan a konfliktushoz kapcsolódó vélemény / elemzés azért instant 3 nap topic letiltás jár. Aki pedig ezzel trükközne és folytatná másik topicban annak 2 hónap fórum ban a jussa.

    Az új szabályzat teljes szövege itt olvasható el.

Status
Not open for further replies.

Littlejohn

Well-Known Member
2010. április 20.
3 609
15 802
113
Köszönöm, de nem teszem be újra! Elvileg a vélemény szabad! Ha törölték, az az ő bizonyítványuk, nem az enyém....
 

Busho3301

Well-Known Member
Szerkesztőségi tag
Moderátor
2021. április 26.
2 643
11 344
113
Vajon miért lett AZONNAL törölve hozzászólásom az Ukrajnai topikban?
SEMMILYEN szabályt nem szegtem vele. Senkit nem bántottam benne. Elemző véleménycikk.... a topic témájában.... Akkor mi volt a baj?

Az "elemzés" jelzőt erős túlzásnak érzem a "migráns keféli az asszonyt" stílusú, a Facebook legjavát idéző kommentre.
 

Littlejohn

Well-Known Member
2010. április 20.
3 609
15 802
113
Miért? Nem ez a valóság? A fehér ember menjen katonának, az agysebész meg kapja a segélyt.... NEM EZ A VALÓSÁG?
Aláírom, hogy NEKED ez nem tetszik. Megértem. De nem az a dolgod, hogy ami Néked nem tetszik, azt töröld, hanem olvasd végig az egészet és kontextusában értelmezd a hozzászólást.
Ismétlem, a Te bizonyítványod, ezért nincs harag. Ámen.
 

GI83

Well-Known Member
2022. március 13.
1 824
14 887
113
Antigonosz vétségét nem értem.

Okítsatok ki.

Nato martalócaiért kapott figyelmeztetést.

A natot nem szabad említeni vagy a martalócot?
Valamelyik szitokszó?

Vagy a környezet a probléma? Amikor lefoglalnak ensz által elismert szuverén ország hajóját az usa, nato haderő, akkor ők éppen úgy kalózok, martalócok.

Szeretném érteni, hogy ezzel mi a probléma. Vagy valami egyértelmű állásfoglalást, hogy ez kerülendő téma-e, mert számomra a szabályzatból nem derül ki.

--------------------

Jürgenbauer "nép telibeszarása" esetén, felmerül bennem a kérdés szintúgy.
Itt a szarással, mint nem kúltúrált kifejezéssel van a gond. Ha azt írja, hogy a népet semmibe veszi, akkor az már elfogadható vagy az is büntetésért kiált?
Jó lenne tudni ezeket, mert számomra ez sem derül ki a fórumszabályzatból.

--------------------

Nem-nem... nem szeretném megkérdőjelezni a moderáció (Mack vitathatatlan döntését), hogy tiltsanak, mint Laikit.
Csupán érteni szeretném az összefüggéseket, okokat.
 

Pogány

Well-Known Member
2018. április 26.
20 730
68 652
113
Laiki a legáltalánosabban nézve is messze kultúráltabb volt a megszólalásaiban mint akár én bármikor és amikor írt, azok bő tárgyilagos elemzések voltak. Mióta itt vagyok ez volt a tapasztalatom vele. Így kirakni gusztustalan volt @Mackensen . Szóval tessék én is vitatom a moderátori tevékenységedet, tessék, basszál ki engem is, meg mindenkit akik akár tizenéve teszik a fórumba az idejüket, szellemüket.
 

GI83

Well-Known Member
2022. március 13.
1 824
14 887
113
Érdekelne, hogy pl akkor Trumpról leírni, hogy szektavezér, ilyet szabad -e vagy pl a szart keverő irán kifejezésért büntetés jár-e?
Húú, mert akkor itt nagyon sok embernek gondja lesz vagy komoly változások fognak beállni a hozzászólásokban.
Visszamelőleg lesz büntetés? Mert akkor pl SirHigginsnek is annyi, PavoIRnek is, sőt szerintem nekem is.
Lesz így fórumozó egyáltalán?
 

Redgreg

Well-Known Member
2022. április 22.
782
3 552
93
Engem csak egy lista érdekelne, hogy melyik népek esetén jár tiltás, és melyiket lehet szídni, mert tudok valakit a fórumon, aki rendszeresen primitív ázsiaizza az oroszokat, de láthatóan ezért nem gond. Most meg figyelmeztetés jár az ukránokért.
Ahogy az is érdekelne, hogy egy másik fórumtárs örömködése azon, hogy lelőtték a szomszéd ország miniszterelnökét két hónapot ér, így erről is szeretnék egy listát, hogy kinek a gyilkossági kísérletén szabad örömködni.
 

embersarkany

Well-Known Member
2014. augusztus 22.
949
5 459
93
Érdekelne, hogy pl akkor Trumpról leírni, hogy szektavezér, ilyet szabad -e vagy pl a szart keverő irán kifejezésért büntetés jár-e?
Húú, mert akkor itt nagyon sok embernek gondja lesz vagy komoly változások fognak beállni a hozzászólásokban.
Visszamelőleg lesz büntetés? Mert akkor pl SirHigginsnek is annyi, PavoIRnek is, sőt szerintem nekem is.
Lesz így fórumozó egyáltalán?
na basszus .. lesz tiltott szavak lista?????
pont most engedtem szabadjára magam :D
 

GI83

Well-Known Member
2022. március 13.
1 824
14 887
113
na basszus .. lesz tiltott szavak lista?????
pont most engedtem szabadjára magam :D

Szerintem, bár ezt csak a történések alapján következtetem (pl bizonyos ideológiát hírdetők mai napig a fórumon vannak, bárminemű büntetés, figyelmeztetés nélkül) ideologiai alapon vannak szelektálva, úgyhogy ennek függvénye.
Szóval engem is érdekelne a lista.
Azt tudom Trumpot, Iránt, Észak koreát, Kimet, Putyint szabad mocskolni, bárminemű következmeny nélkül régóta.
Míg egy natonál ezek szerint nagyon meg kell válogatni a melléírt szavakat, még akkor is ha tényálló a kifejezés.
Mondjuk lehet tévedek, mert így eszembe jutva voltak személyekhez köthetó esetek (valakinek lehet).
 
Status
Not open for further replies.